Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Юкі-Хрюкі #УкрТг
Додано 06 гру 2025

Юкі-Хрюкі #УкрТг

@Yukiniyaa
Кількість підписників: 325
Фото: 2,640
Відео: 220
Посилання: 248
Опис:
Юкінія Мій укр канальчік з усякими спойлерами, щп, моїми думками, беками та іншим💘

👥 Кількість підписників

325
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 93 26-05-09 17:26
Оренда! Шиго (перука та сьют) розмір с600 грнЗа потреби можу покласти чобітки що на фото (розмір 38)____________________________Емілія, розмір хс-сфулл ( взуття за бажанням). Дуже якісний. 1000 грн, оренда бажано тільки на фотозйомки в приміщенні або з заставою.____________________________Марсіль, фулл - 700 грн, разом із посохом - 900 грн за 3 добиРозмір М.____________________________Харлі із Загін самовбивць: Іссекай.Входить усе - костюм, перука, чоботи 38 розмір, бита. Розмір с.Ціна - 850 грн за 3 доби.____________________________Мао-мао. Розмір с-м. Входить усе - костюм, перука, балетки 38 розміру, також можу надати плетену тарілку.ціна - 500 грн за 3 доби_____________________________Різу. Розмір с-м. Входить усе - костюм і перука.Оренда - 600 грн за 3 доби._____________________________Пальто на Фрірен Розмір с, тепле, індивідуальний пошив.Оренда - 500 грн за 3 доби (можлива оренда з посохом + 200 грн)Хінако - розмірс-м, входить усе - форма, перука, взуття (окрім гольф)Оренда - 600 грн за 3 добиСтокінг - розмір с, входить усе - плаття, взуття, перука, панчохи, можу покласти за потреби плюшевого котика.розмір взуття 38-39. Гарний якісний костюм додатково прикрашений мною.1000 грн за 3 добиПисати @Midzukay
👁 1,060 26-03-30 22:09
Короче я не знала чи писати це чи ні але все таки вирішила висловитися Це про ХанаміЯ не знаю чи буде мати цей пост розглос та чи піде по каналам/підслушкам але про всяк випадок напишу що я виступала на Ханамі і отримала перше місце за соло косплей дефіле.Я також хочу проговорити що я дуже вдячна всім хто був причетним до цього заходу. Все було гарно організовано і було дуже комфортно Також дуже вдячна суддям і було дуже приємно пересіктись з Маріам і поговорити з нею трохи Але я почуваю себе просто обдуреною Я скажу чесно що вирішила піти на фестиваль лише заради можливості позмагатися за частину призового фонду який, як було зазначено, був 50000І тільки це змусило мене везти з Харкова до Києва дуже тяжку валізу з костюмом, туфлями, перукою, стрічками, додатковим реквізитом, докупляти конфеті, вставати о 7й ранку в суботу, знімати відео дефіле для заявки, кожен день вчити танець і продумувати таймінг виступу, шукати де і в кого можна взяти крила які теж обійшлися не дешево і проїздЯк ви побачили вже вище я не отримала жодної копійки😐Я написала організаторам і спокійно все обговорила і виявилося що винен хтось інший хто стоїть ще вище них, їх кинулиІ їм не дозволили написати про те, що грошової нагороди не буде 😞Напевно саме сумне це те що в мене дуже багато дуже одноманітних призів, які я б просто роздала там на місці іншим переможцям, бо вибачте, але я не знаю куди чіпляти 5 брелоків, але, як вже писала вище, я поїхала раніше….А ще, якщо я правильно зрозуміла, то один з призів це сертифікат на ніч в готелі який можна було використати лише в день фестивалю 🌟Звісно більшості речам я вже знайшла господарів , але все ще не дуже розумію навіщо так багато одних видів речей одній людині і чому мені дали магнітик з корейцем😐Я не хочу здатися не вдячною або ще якоюсь, це був класний досвід але мені все ще дуже неприємно 🤷‍♀️
👁 114 26-01-30 19:05
Привіт! Потрібна ваша допомога📍Моя подруга зараз працює військовим хірургом на стаб. пункті на Покровському напрямку в складі 68-ї ОЄБр і рятує життя військових. Щодня до неї привозять важких поранених з позицій. Під час огляду одяг з них повністю зрізають, і їх одразу потрібно переодягати та вкривати , тому теплі речі й постіль потрібні постійно.🔻Зараз дуже бракує: • ковдр і постільної білизни • рушників • спортивного одягу, теплих кофт, штанів, футболок (M, L, XL) • теплих носків (носки лише нові) • спідньої білизни (лише нова)Інші речі можуть бути б/у, головне чисті та без дірок.Ну і постільна білизна, ковдри там швидко брудняться (кров, зеленка, бетадин і тд), тому потреба в них не зникає. Дані НП для відправки : 0632433749Шевцова ВалеріяМ.Київ, нп 421Також я відкрила банку для збору коштів, щоб закупити спідню білизну та шкарпетки. Можна підтримати донатом: 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/ATRKdp93N💳Номер картки банки4874 1000 2436 1522Дякую кожному, хто відгукнеться 🫶🏻Слава Україні! Героям слава!