Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шабунін
Додано 14 лип 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Кількість підписників: 14 889
Фото: 361
Відео: 58
Посилання: 1,400
Опис:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Кількість підписників

14 889
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -41
Середній/Місяць:: -195

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 796
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 13,100 25-08-12 13:04
Обовʼязково прочитайте, як студенти розмазали Єрмака, який намагався нагодувати їх меседжами з ТГ-каналів Банкової! Це покоління — просто любов 🫶🏻. Єрмак на тій зустрічі відверто брехав людям, які будь-яке його слово можуть перевірити за 15 секунд. Наприклад, молодь предʼявляє Єрмаку «…, а деякі закони не підписуються зовсім, хоча це порушення Конституції». Відповідь керівника Офісу Зеленського: «Щодо порушення Конституції, ми її не порушуємо. У президента є право підписати закон, ветувати або не підписувати закон». Єрмак бреше молоді, дивлячись їй прямо в очі. Причому бреше про те, що перевіряється одним кліком. Ст. 94 Конституції України: … «Президент України протягом ПʼЯТНАДЦЯТИ ДНІВ після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його, або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду». Це про те, в якому ж космосі живе Зеленський і його команда незамінних менеджерів.А ще Єрмак вигадав про 80% військових, які, з його слів, проти заборони Телеграму. Чому не 90%? Чи не 99% одразу? Огидною є спроба Єрмака прикрити військовими намір Банкової й далі гидити в голови українців через контрольований ворогом Телеграм. Державна безпека — то дурне. Вибори — важливіше. Це вам теж про пріоритети верховнокомандувача…
👁 34,600 25-07-31 06:23
Детектив НАБУ, якого політичне крило СБУ закрило в СІЗО, був ключовим в документуванні Міндіча. Саме тому пси Зеленського його показово доганяють — щоб залякати інших. Типова логіка починаючих клепто/автократів. Йдеться про детектива Магамедрасулова, на записі розмов якого політичні СБУшники наплутали Узбекистан з Дагестаном (там, де про технічну коноплю батька). Вчора мала відбутися апеляція по його СІЗО, але Печерський суд «не встиг» передати документи (папірці перенести). Відповідно – Магамедрасулов залишається заручником в опричників Зеленського з політичного СБУ.Якщо вони на очах у всієї країни знищують детектива (який документував друзів Зеленського), то ці ж опричники можуть зробити будь-що з будь-яким українцем. Хочу запитати у Василя Малюка: в який момент воля Зеленського стала для вас вище від закону і офіцерської честі? В який момент комфорт чергового власника золотого унітазу став важливішим від долі країни у війні?Як вам, політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною Служби, яка заради країни щодня віддає життя найкращих? 
👁 10,300 25-07-29 06:19
Лише один контракт на дрони-перехоплювачі уклав попередній міністр оборони Зеленського. Свіжа цитата міністра нового — Шмигаля: «Три виробника отримали державні контракти [на дрони-перехоплювачі]. Загалом маємо 4 контракти на 3 млрд грн.»Знаєте коли Умєров уклав той перший контракт — в кінці червня! А памʼятаєте скільки було красивих заяв і вказівок президента? Ото ж. Повторюся, команді Зеленського НЕ можна вірити на слово — вони постійно заявляють неправду. Якщо хочемо вижити — мусимо перевіряти кожну заяву, кожне твердження. Суспільний контроль значно збільшує наші шанси на виживання. Ми попросили народних депутатів запитати в Міноборони дати укладення контрактів по дронам-перехоплювачам.Міноборони продовжив відповідь аж на 30 днів. Це аж стільки часу треба цілому міністерству, щоб переписати дати укладення чотирьох контрактів? Серйозно!?А може Зеленському просто соромно визнати, що його міністр оборони провалив чергову надважливу задачу — захист наших міст від шахедів? Той міністр, неспроможність якого ми в ЦПК детально описали РІК ТОМУ! І якого Зеленський продовжував тримати на посаді. Рівно так само як Зеленський ще сім місяців захищав Резнікова після корупційного скандалу з «яйцями по 17 грн»... Як швидко масштабувати захист міст від шахедів?Віддати частинку бюджету Міноборони волонтерам, наприклад: Повернись Живим, Стерненку, фонду Dignitas, Притулі.Останні, нагадаю, займаються проблемою з осені минулого року! Умєров відмовився передати частинку бюджету волонтерським фондам, щоб ті НЕ показали ціни, за якими можна купляти насправді. Всю нормативку ми поклали міністру на стіл в перші ж дні на посаді. Припускаю, що Шмигаль вестиме себе так само. Бо міністри Зеленського змінюються, а справа Міндіча має процвітати. 
👁 15,100 25-07-28 08:49
Зеленський НЕ зупиниться в спробах знищити НАБУ/САП та зачистити критиків/медіа, щоб переобратися. Цього разу його зупинили — спочатку українці, і вже потім міжнародні партнери. Але цілі (як і цінності) в Зеленського/Єрмака ті самі: 1) зачистити поле від критиків (включно з медіа), щоб переобратися; 2) захистити найближчих друзів від тюрми за корупції, уникнути скандалів і продовжити генерувати кеш для переобрання. Так само в Зеленського/Єрмака НЕ змінилися інструменти досягнення їх цілей: 1) тотально підконтрольні, готові виконувати незаконні вказівки силовики/суди: Кравченко (ОГП), Сухачов (ДБР), Малюк/Поклад (політична частина СБУ), нереформоване БЕБ, київські суди. 2) комунікаційно-ТГешна обслуга, яка випорожнюється в голови українців, ефективніше за пропаганду ворога. 3) військове керівництво, яке тиском і погрозами вичавлює з медійних військових, якщо не підтримку ОП, то хоча б мовчання. Ну, і воно ж може перетворити в пекло і так не солодке життя будь-якого військового. А ще Зеленський/Єрмак будуть мститися усім, хто зупинив їх цього разу: організаторам мітингів, антикорсектору, медіа та іншим. Ви будете шоковані, коли взнаєте дрібʼязковість та мстивість сьогоднішньої влади. Обговорення сержанта Шабуніна на ставці верховнокомандувача — як приклад. Це не буде простий час. Але поки військові рятують країну на фронті, суспільство мусить відстояти її в тилу.
👁 18,800 25-07-23 17:10
Розкажу вам історію, як я ставлюсь до обіцянок Зеленського про справедливість.Рівно 5 років тому, я вночі гнався до свого вщент спаленого будинку, де лише Божим чудом не згоріли живцем батьки моєї дружини. Тоді президент Зеленський заявив: «Завдання правоохоронних органів – якнайшвидше розслідувати цей злочин. Доручив Генеральному прокурору та міністру внутрішніх справ взяти розслідування під особистий контроль». Силовики Зеленського не просто нікого не знайшли, вони навіть допитати відмовилися тих,  кого знайшли ми. Слідчі і прокурор тупо ігнорували наші офіційні запити з купою доказів. А через півроку моїй сліпій мамі під двері кинули гранату. Так само зробили батькам дружини, які на той час тільки-но психологічно відійшли від підпалу. Тих зловмисників (навіть виконавців!) силовики Зеленського, як ви розумієте, теж не знайшли.Сьогодні — через 5 років — так само всю ніч, я буду гнатися зі сходу Харківщини до Києва на терміновий виклик в ДБР. Я так розумію, там мені вручать нову підозру.При цьому, Зеленський, рятуючи своїх друзів від тюрми, убив не лише НАБУ і САП. Він убив наш вступ в ЄС, зароблений кровʼю найкращих серед нас. Ось так я ставлюся до обіцянок Зеленського щодо справедливості.
👁 14,900 25-07-21 10:19
Зеленський будує корупційну автократію, при якій Чернишовим/Міндічам можна красти і за це не сісти, а самому Зеленському – спокійно переобратися. Для цього треба зачистити критиків та викривачів (наприклад, мене і ЦПК), потім знищити НАБУ/САП і підрізати вільні медіа (припускаю, почнуть з УП і НВ, бо Фіала). Наступними стануть військові, яких пресуватиме ДБР Зеленського. Масовим це явище стане ближче до виборів. Ну і, звичайно, тоді ж “супернезалежний” БЕБ доступно пояснить бізнесу, що не варто рипатися. А потім Міндічу сподобається якась успішна компанія, і БЕБ її відіжме, а потім ще одну, і ще, і це стане практикою. Все це ми вже проходили. Вже зараз Україна не є повністю демократичною. Користуючись війною, Зеленський збудував гібридний режим з елементами авторитаризму та клептократії. Пишу це після того, як зʼясувалися деталі атаки на НАБУ/САП: обшуки на щонайменше 70-ти локаціях, без ухвал судів, по ДТПшних справах, наскок СБУ на секретку САП (злиті операції і НСРД). Чи могла бути ворожа криса в НАБУ — можливо (подивимося на докази в суді), але щось підказує, що відкритих засідань не буде. Нагадаю, що в самому СБУ зрадників вистачало, в тому числі на найвищому рівні, наприклад: 1) Голова СБУ Криму Олег Кулініч — підозра в держзраді. 2) Голова центрального антитерористичного управління СБУ (з 2016 р.!) Дмитро Козюра — "14 масштабних епізодів" передачі інформації агенту ФСБ (зізнався в суді).3) Начальник внутрішньої безпеки СБУ Андрій Наумов — передача спецслужбам РФ секретних даних щодо Чорнобильської АЕС та державна зрада Наумова.4) Очільник  СБУ в Харківській області Роман Дудін — підозра у державній зраді.Сьогоднішня атака Банкової на САП/НАБУ не про боротьбу з пацюками зовнішніми. Це про захист пацюків внутрішніх, захист жирних корумпованих тилових пацюків Зеленського. 
👁 44,700 25-07-12 11:47
​​Користуючись війною, Володимир Зеленський робить перші, але впевнені кроки в бік корупційного авторитаризму. Наприклад, законопроєкт 123-х його “слуг” щодо амністії за корупцію в закупівлях зброї. І хоч суспільство конкретно цей проєкт збило, Зеленський вже готує новий: цього разу під СБУ і Генпрокурора, хоч і для дещо вужчого кола “своїх”. Або інший приклад: показове НЕпризначення директором БЕБ переможця конкурсу. Кабмін Зеленського, не ховаючись, порушив пряму очевидну норму закону. Для “слуг” слово свого царя  – важливіше від ст. 19 Конституції про органи влади, які діють лише в межах та у спосіб, передбачений законами. Безперечно меншим, але кроком на шляху до корупційного авторитаризму Зеленського є і кримінальні провадження проти мене та інших критиків чи викривачів. Догнати. Залякати. На прикладі кількох показати всім, що, якщо захоче, то може робити що завгодно і з ким завгодно. Обшук без ухвали суду на ППД підрозділу, в який я прибув лише за день до того, почався о 14:00 в п'ятницю і закінчився о 5 ранку в суботуПосеред обшуку мені вручили підозру, за якою опричники Зеленського з ДБР і прокуратури пропонують закрити мене на 5-10 років за отримання офіційної зарплати 225 тис грн за півроку (з яких 40 тис – обов'язкові податки і збори). Окремим завданням цього 15-ти годинного дійства було провести маніпуляції з моїм мобільним. Як тільки слідча група ДБР влетіла в кімнату, з неї вискочив працівник СБУ з моїм телефоном в руках. Через дві години обшуку з надвору крикнули: “О, тут якийсь телефон під порогом валяється!”. І оперативник ДБР в своїх руках заніс в кімнату розблокований телефон. Всю цю красу зафіксовано на слідчих камерах. Тож чекаю на фантастичні історії медійної обслуги Зеленського. Процесуально не уявляю, як можна легалізувати аж такий цирк (навіть в Печерському суді). Детальний розбір змісту підозри та незаконність дій опричників Зеленського з ДБР та Прокуратури за лінком в коментарях. Мені страшенно прикро перед дружиною і дітьми, які весною 2023 року повернулися в Україну з США (напишу про це пізніше). Я пишаюся командою ЦПК, яка діяла показово спокійно і виважено. Навіть адвокатів мені змогли аж за Чугуїв вночі організувати. А ще щиро вдячний за підтримку цілої купи неймовірних людей. Особливо тим, які “я не підтримую Шабуніна, але … “. Ми можемо мати різні погляди, але сморід корупційного авторитаризму відчуваємо однаково добре. /написано Віталієм, розміщено командою ЦПК/
👁 14,700 25-07-11 16:30
​​Віталію Шабуніну, судячи з заяв ДБР, повідомили про підозруЗ самим Віталієм зв’язку досі немає. Де він перебуває зараз – невідомо. Не виключено, що Віталій затриманий і найближчим часом йому обиратимуть запобіжний захід.Закликаємо слідчих ДБР припинити порушувати права Віталія і повідомити рідним та адвокатам про місце його перебування. Як тільки ознайомимось з матеріалами справи, зможемо детально прокоментувати те, що інкримінує Віталію ДБР. Наразі ми вважаємо підозру абсурдною, а обшуки в самого Віталія та родини без ухвал суду – незаконними. Нагадаємо, що Віталій добровільно мобілізувався в перші дні повномасштабного вторгнення. Він перебував в місцях несення служби відповідно до отриманих наказів. Зокрема, певний час він перебував на Донеччині, а останні кілька місяців несе службу на Харківщині.Такі дії ДБР вважаємо тиском на Віталія, санкціонованим Офісом Президента, з метою закрити рота тим, хто викриває корупцію та бездіяльність влади у найбільш відповідальний для країни момент.Підписатись
👁 17,500 25-07-07 06:03
Неефективний міністр оборони – фізична загроза нашим родинам. Зеленський планує перепризначити Умєрова міністром оборони (в новому Уряді). І якщо інших міністрів проголосують пакетом, то за міністра оборони буде окреме голосування. Тобто ми отримаємо поіменний список депутатів, які ЩЕ РАЗ зроблять Умєрова міністром оборони. Цим депутатам начхати на електоральну відповідальність – вони знають, що і так не потраплять в наступну Раду. Тож немає сенсу лякати їх виборами. Але! Більша частина цих депутатів живуть серед людей. В закритих ЖК чи котеджних містечках – але серед людей. А значить, після чергової шахедної ночі, українці можуть в лице подякувати депутатам за “ефективного” міністра оборони, який провалив захист неба (а ще фортифікації, закупівлі, ракети і т.д.). Зеленському українці “віддячать” на виборах. Щоправда, до них треба ще дожити. “Подякувати” Єрмаку чи Умєрову можливості немає в принципі. А от депутатам, які після всього ЗНОВУ проголосують за Умєрова, віддячити просто необхідно!Ми в ЦПК (з партнерами) донесемо українцям обличчя кожного такого депутата (таргетнемо на райони життя і роботи). Зробимо ми це, в тому числі, нашим “Серпом по рейтингу_”, яким дотягалися до українців 18,5 мільйонів разів. Неефективний міністр оборони – фізична загроза нашим родинам. Нашим, а не їхнім. Бо родина самого Умєрова насолоджується мирним небом у Флориді. Родини багатьох депутатів вже не в Україні (або якраз збираються).На цю кампанію у нас вже є частина бюджету, але ми запрошуємо вас долучитися. 👇🏻
👁 24,400 25-07-02 15:05
Ми з’ясували, як Зеленський тягнутиме законопроєкт про повну амністію за корупцію в оборонних контрактах (№13423). “Слуги” приліпили законопроєкт №13423 до пакета Defence City – спеціальний правовий режим для виробників зброї.Зроблено це, щоб, прикрившись гаслами турботи про оборонний сектор, пропхати амністію за минулі та майбутні розкрадання на закупівлях зброї. Бо ж Міндіч та інші друзі президента – це теж оборонний сектор (але є нюанс). Це настільки огидна маніпуляція, що просто фізично вивертає.Пакет законопроєктів про Defence City презентував Давид Арахамія https://bit.ly/401Xka6, а потім Рустем Умєров https://bit.ly/400HwV0. Обидва пишуть про чотири законопроєкти і обидва “забувають” вказати їхні номери. Ми з цим допоможемо: 🔹 №13420 – податкові пільги та експорт озброєння;🔹 №13421 – спрощення митних процедур;🔹 №13422 – підтримка в релокації виробництв.Припускаю, що ці законопроєкти потрібні для всього ОПК (а не лише друзям президента). А четвертим – хвостом до проєктів вище – “слуги” реєструють законопроєкт №13423, яким запроваджують повну амністію за корупцію на закупівлях зброї. Бо ж без амністії для Міндіча і ко українська армія ніяк не зможе воювати. Тільки на плечах друзів президента Україна і тримається.Ліве плече – Міндіч, праве – Єрмак. Без цих двох давно б вже ворог в Києві був.