Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шабунін
Додано 14 лип 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Кількість підписників: 14 889
Фото: 361
Відео: 58
Посилання: 1,400
Опис:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Кількість підписників

14 889
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -41
Середній/Місяць:: -195

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 796
Середній/День:: 12,100
Середній/Тиждень:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,840 25-09-26 15:53
Син свідка в справі детектива Магамедрасулова заявив про погрози своїй родині з боку СБУПро це Магомед Мамешеврозповідає у відео в Instagram.Батько Магомеда — Юсуф Мамешев — є саме тією людиною, яка розмовляє на оприлюдненому СБУ записі про продаж технічної коноплі начебто «в Дагестан». У відео Мамешев-молодший розповідає, що його батько говорив про продаж до Узбекистану, а не Дагестану. Про всі ці деталі він розповів НАБУ. Дізнавшись про це, СБУ намагалася спочатку помститися Мамешеву через ТЦК та поліцію, а потім — викликала на допит.Він також розповів про людину, яка погрожувала батькові. «Ця людина приїхала від СБУ, вона представилася, сказала, що працює у Службі безпеки України і сказала, що мій батько зробив невірне рішення. Він сказав, що в СБУ вже підготовлені наркотичні речовини та зброя, аби підкинути чи то мені, чи моєму батькові, аби надавити на нього, щоб він не давав ці свідчення на суді», — додає Мамешев.Він також розповів, що 10 вересня його батько отримав повідомлення від «Резерв+», що він знаходиться в розшуку. 11 вересня, коли Мамешев-старший віз доньку до школи, його зупинила поліція. Йому заявили, що він перебуває в розшуку, та вимагали показати «Резерв+».Тут докладніше про розповідь Мамешева-молодшого: https://antac.org.ua/news/syn-svidka-v-spravi-detektyva-nabu-mahamedrasulova-sbu-pohrozhuie-moiei-sim-i/
👁 8,050 25-09-21 09:29
Майже рік тому ми написали аналітику (чергову) щодо провалів міністра оборони Умєрова. Тоді його піарники звинуватили ЦПК у ксенофобії, чим технічно відвели дискусію від провалів міністра. Втому числі той трюк дозволив некомпетентному Умєрова й далі керувати ключовим відомством воюючої України. Мені було цікаво, як він петлятиме цього разу – від нашого розслідування про елітну нерухомість в США.“Спростування” вийшло так собі – Кирило Тимошенко відмазував краще. В Умєрова заявили, що “не володіють і ніколи не володіли жодним обʼєктом нерухомості в США”.Ми і не стверджували, що секретар РНБО (чи члени його родини) володіють нерухомістю в Америці напряму.Ми знайшли 8 елітних обʼктів нерухомості в СШУ: три квартири у Флориді, одну – у Нью-Йорку та 4 вілли біля Маямі, пов'язаних із його родиною.Більше того, ми взяли коментар в Умєрова ДО виходу розслідування і включили його в сюжет. З нетерпінням чекаємо обіцяного позову Умєрова. З радістю зустрінемося з ним в суді. А поки насолодіться фотками елітної нерухомості на океанському узбережжі в безпечному США 👉🏻 лінк в коментах. Сподіваюся, ці фото хоч трішки піднімуть вам і вашим родинам настрій (особливо під час повітряних атак ворога).
👁 15,800 25-09-19 07:26
Я вражений, як багато людей повторюють наратив Банкової про «війну між СБУ і НАБУ». Хтось правда вірить, що це Малюк змусив Раду голосувати закон про знищення НАБУ/САП (а потім його ж відголосовувати)? Нагадаю, що НАБУшникам вручили підозри напередодні того голосування – щоб запустити наратив про “російський вплив в НАБУ”. НЕМАЄ ніякої «війни між СБУ і НАБ». Є знищення президентом незалежних НАБУ і САП, які взялися розслідувати ЙОГО – Зеленського – корупцію. Так, саме корупцію Зеленського. Бо, як мудро пише Інна Ведернікова, НЕ існує жодної «групи Чернишова», «групи Шурми» чи «групи Міндіча»:«Це все групи «Курченко-1», «Курченко-2» і «Курченко-3». Ви ж пам’ятаєте «младоолігарха», на якого вішали активи справжні власники заводів і параходів?»Тож, повторюся: немає ніякої “війни між СБУ і НАБУ”.Є знищення НАБУ/САП Зеленським, який використовує для цього і СБУ/ОГП/ДБР, і депутатів, і свої ТГ-помийки, і навіть ТЦК – загалом всі наявні у президента інструменти. Наголошу – всі наявні у президента воюючої країни інструменти. І це особливо гидко. Я маю до вас величезне прохання: будь ласка, прочитайте фундаментальний матеріал “Дзеркала Тижня” про те, як Зеленський перетворює Україну в малоросію 👇🏻
👁 13,900 25-09-13 15:48
Мільйонні ТГканали розганяють, що вільні медіа і антикори це – агенти росії (на скріні). Знищити наскоком і медіа, і антикор Зеленському не вдалося, тож, схоже, план скориговано. Хоча спроба була системною: санкції на Томашу Фіалу (удар по УП та NV), знищення незалежності НАБУ/САП, закриття кількох активістів в СІЗО.Той, вже запущений план, Зеленському збили протести з картонками та реакція Заходу. Але невдача не змінила плану: Банкова відкоригувала його на залякування силовиками. Тому політичне СБУ (Малюк) і Кравченко демонстративно тримають в СІЗО детектива НАБУ і його 65-ти річного хворого батька (та знущаються з останнього!). Але ми не “слуги” Зеленського: нас залякування лише мотивує (як і журналістів, як і НАБУ/САП). Банкова це бачить, тож в них не залишиться іншого варіанту, як повернутися до первинного плану – гасити вільні медіа та антикор.В Зеленського розуміють, що аж надто багато людей знають деталі про корупцію його найближчого кола. А значить раніше чи пізніше все це стане публічним. Тож Банкова вирішила наперед дискредитувати і вільні медіа, і антикор. Ми це вже проходили. Накрилад, коли діючи влада розважала російського Януковича і його олігархів, ми з ними боролися.Ті теж пробували збудувати тут малоросію…
👁 8,750 25-09-10 07:10
Михайло Ткач розписав нову атаку Банкової на НАБУ/САП. В цій атаці Малюк і Кравченко (генпрокурор) вже увʼязнюють детективів і їхніх рідних та застосовують проти них тортури!Тобто силовики Зеленського користуються авторитарними практиками силовиків путіна. Далі ставатиме гірше, бо ані Малюк, ані Кравченко не зупиняться, допоки не отримають вказівку від президента. А вказівки зупинитися вони НЕ отримають, бо Зеленському треба захистити щонайменше Міндіча і Чернишова. Вірніше захистити себе – рятуючи від правосуддя своїх друзів (і йдеться далеко не лише про тих двох). Щоб зрозуміти, як сильно розрослася корупційна система цієї влади, подивіться, наприклад, свіжий сюжет Bihus.info. Там про кінорежисера Слуги Народу, якому ЩОДОБИ падає 100 000 грн (від продажу БПЛА і електроенергії). Держава вже віддала йому замовлень на 2 мільярди!І таких “слуг” Зеленського набагато більше від самих лише Міндіча та Чернишова (просто ці ще й особисті друзі). Саме тому в діючої влади просто немає іншого вибору, окрім як пробувати знищувати НАБУ/САП. Тож чекаємо нових казкових підозр і ще більшого скочування в силовиків Зеленського в практики фсб. Матеріал Ткача про чергову спробу знищення НАБУ/САП 👇🏻
👁 18,300 25-09-03 06:54
Політичне СБУ переконує, що підозра в незаконному збагаченні їхнього генерала Вітюка — це помста НАБУ (за їхніх детективів в СІЗО). Політичне СБУ бреше, і ось чому:1) Журналісти розповіли про елітну нерухомість ПІВТОРА РОКИ тому. Відтоді НАБУ/САП розслідували те провадження. 2) Елітні апартаменти Вітюка (за 21 млн грн) антикорсуд арештував ще у жовтні 2024 року.3) Підозра генералу політичного СБУ готувалася ще ДО атаки ОП/СБУ. При цьому, нагадаю, СБУ в свою чергу: 1) Разом з ДБР і ОГП провели понад 50 обшуків в детективів НАБУ, щоб запустити в медіа тезу про «російський вплив в НАБУ». Обшуки прововодилися у, наприклад, справах щодо ДТП кількарічної давності; «російський вплив» — виявися сфальшованою підозрою в ПІДГОТОВЦІ торгівлі з рф; детективам при обшуках роздирали повіки, щоб розблокувати телефони.2) На наступний день після вкидання СБУшниками фейку про «російський вплив» Зеленський знищує незалежність НАБУ/САП в Раді. До речі, всією цією операцією керував колега Вітюка з колишнього управління «К» — бригадний генерал СБУ Сергія Дука. Родина останнього має російські паспорти, подорожує в рф і, схоже, веде бізнес за її законами. Деталі за лінком в коментах 👇🏻
👁 8,990 25-08-26 12:42
🕵️‍♂️ CБУ проти НАБУ. Частина 1:Воно про справу Руслана Магамедрасулова – одного з керівників детективів, якого разом з батьком СБУ тримають в СІЗО фактично як заручників. Саме Магамедрасулов допоміг документувати Міндіча, Якимця та інших близьких до ОП реформаторів. 💁‍♂️СБУ офіційно комунікує цю справу, просто вражають – СБУ публічно оголосила про "викриття ведення бізнесу в рф".  Роблять це публічно у офіційних двох відео, які ми і розібрали. 💭Текстом важко все передати, тому раджу подивитися відео. Але коротко і у 10-ти фактах:Факт 1️⃣: Після очистки звукозаписів від шуму та транслітерації через ШІ, очевидно що СБУ переплутали Дагестан з Узбекистаном. До речі, тільки в останньому є взагалі програма підтримки технічної коноплі. Факт 2️⃣: У відео СБУ посилається на постанову уряду рф, яка чітко говорить про субсидію тільки тим культурам, які вирощуються на території рф, і внесені в реєстр сортів рф. Факт 3️⃣: У переписці якись «Павло» у батька детектива просить три сорта конопель просить («Гляна», «Глисина», «Лирина»). Але два з них взагалі відсутні в реєстрі сортів рф, і продаж їх буде кримінальна стаття там. Не говорячи вже про отримання субсидій. Факт 4️⃣: У другому відео СБУ посилається на постанову вже уряду республіки Дагестан, в якій конопля не включена до жодної із субсидованих категорій. Та і взагалі закупівля з-за кордону не може обґрунтовуватися цією постановою.Факт 5️⃣: На момент старту переписки, всі строки по заявкам на субсидії вже пройшли. Як писав раніше, вони не стосувалися коноплі, але навіть так… останній закінчився 10 липня. Коли і почалась переписка від імені «Павла» Факт 6️⃣: Найсмішніший факап. Це «Павло», який типу менеджер комерційної «Агропрайм» дає пошту [email protected]. Але тут СБУ зробила помилку, так як пошта належить насправді - «Государственному бюджетному учреждению республики дагестан “республиканский детский реабилитационный центр”». Як так сталося? Просто колись «Агропрайм» брали участь у тендерах на поставки плодових там, і тому база СБУ помилково підтягнула цю пошту, не перевіривши її. Факт 7️⃣: Сама фірма «Агропрайм» займається виключно плодоовочевою продукцією. Тобто картопля, морква, огірки та капуста…. Не конопля) Факт 8️⃣: Сама «Агропрайм» не веде з 2022 року інстаграм та сайт не працює. Чому? Тому що вона з 2023-го року під розслідуванням за незаконно отриману на 22,2 млн. рублів субсидію на інші культури.Факт 9️⃣:Жодна фірма, проти якої ведеться розслідування не може навіть теоретично претендувати на субсидію у Дагестані. Факт 1️⃣0️⃣:Компанію «Агропрайм» взагалі ніколи нічого не імпортувала. 🤷‍♂️Коротко, що це тоді було? Якась повна х***, а не доказова база. Причому, зліплена настільки кривими руками, що виконавців треба звільнити просто за профнепридатність. Ще раз раджу подивитися відео 🎬 Завтра буде продовження про суд 🔜https://youtu.be/77TQ_lONcMs?si=EdBHg3zYw50bLo5U
👁 12,400 25-08-20 12:28
Вже завтра Рада голосуватиме чергову схему захисту друзів президента від покарання за ТОП-корупцію. Законопроєкт #11228-1 вносить зміни в ст. 43 КК: заподіяння шкоди (в тому числі державі) НЕ буде злочином, якщо вчинене особою, яка виконувала контррозвідувальне завдання.Ось так це працюватиме на прикладі Міндіча 👇🏻 СБУ призначає друга президента “конфідентом” — оформлюють участь у конфіденційному співробітництві. Зробити це СБУ може навіть заднім числом. Коли НАБУ впритул підійде до умовного Міндіча (наприклад, за корупцію на дронах) СБУ заявить, що він є «агентом», розкриття його діяльності шкодитиме нацбезпеці, а сам він підлягає держзахисту.  Все, корупція умовного друга президента формально перестає бути злочином, кінець розслідування. Рівно так само можна буде відмазати, наприклад, Чернишова. Липнева спроба знищити НАБУ/САП законом чітко засвідчили цілі Зеленського: 1) врятувати своїх друзів від тюрми;2) переобратися без зайвих скандалів. Законопроєкт #11228-1 — чергова спроба досягнення цих цілей. Детальний аналіз за лінком 👇
👁 9,640 25-08-19 09:00
Детектив НАБУ із СІЗО — про Міндіча. Руслан Магамедрасулов, якого Банкова тримає заручником в СІЗО, розповів про зв’язок його арешту зі справами друзів президента.—… СБУ отримала багато інформації про діючі операції та заходи НАБУ. Це може нашкодити роботі бюро… Я боюся, що деяким людям, які нам допомагали, може навіть загрожувати небезпека.— В перші дні війни ми всі дислокувались в Офісі президента. Далі я проходив службу в СБУ, був туди відряджений і працював в складі тактично-оперативних груп на Київщині, потім на Запорізькому напрямку. Маю численні подяки та грамоти від керівництва ГУР, СБУ та Міноборони за цю роботу.—Жодного доказу на підтвердження суті підозри я не побачив. Якби я приніс таку справу у Вищий антикорупційний суд, думаю, мене одразу б звільнили з бюро і притягнули до кримінальної відповідальності.—Журналіст: З чим ви повʼязуєте справу проти себе?Детектив НАБУ: Зі своєю роботою. Численними справами НАБУ, до яких я долучився, і тими посадовцями, до яких нам вдалося дотягнутися в останні місяці роботи. Переконаний, що ця справа політична та показова. Це погроза, адресована всім, хто має сміливість розслідувати топ-корупцію в Україні.— Текст повністю — за лінком в нижче 👇
👁 12,700 25-08-15 07:52
ДБР знову обмануло журналістів: цього разу з тим, що повернули мені вилучені гаджети (що пішло в заголовки). Це відверта брехня. ДБР не повернули ані мій телефон, ані мій ноутбук (повернули гаджети рідних). Причому ДБР спецом видали свій реліз, коли процесуальні дії ще тривали і я не мав можливості цю брехню спростувати. Шановні журналісти, будь ласка, почніть перевіряти слова опричників Зеленського 🙏🏻 — ну вони ж постійно брешуть (вже ж сто разів це проходили). Наприклад, раніше ДБР збрехало про вручення мені підозри у використанні волонтерського авто. Якщо знайду час від служби — напишу про це більше, наприклад: 1. Справу розслідувало 50 силовиків. І це не рахуючи десятків політичних СБУшників, включно з полковниками і щонайменше одним генералом.2. Банкова використала найвище військове керівництво. Наказом Начальника Генерального штабу мене за день до обшуку переводять з Харкова (щоб адвокати не встигли доїхати). 3. Єрмак/Татаров залучили найогидніших персонажів судової системи. Наприклад, печерська суддя в ухвалі про легалізацію обшуків (заднім числом) … мене вже й засудила. У своїй аргументації «суддя» Гречана написала, що я ВЖЕ ВЧИНИВ злочин — див. доданий скрін. Тут два варіанти: або суддя вже визнала мене винним, або, навіть не читаючи, підписала рішення, яке їй спустила Банкова. І так ця суддя написала у ДВОХ своїх ухвалах (при потребі надам медіа).Це, до речі та сама суддя, яка легалізувала шизофренічну підозру ДБР, прийнявши до уваги ВСІ аргументи силовиків, і — ЖОДНОГО аргументу захисту. Це і близько не весь треш — спробую знайти час опистати детальніше.