Виглядає, що для тилової корупційної частини СБУ боротьба з НАБУ/САП (і ЦПК) є чи не основним пріоритетом. Обовʼязково подивіться сьогоднішнє кіно про тилових СБУшників, які встановили прослушку в квартирі одного з керівників НАБУ.НАБУ прослуховує друзів Зеленського (які “двушку на Москву” відправляють), а СБУ прослуховує керівників НАБУ. П-пріоритети… Нагадаю, що тилове СБУ (разом з ДБР і генпрокурором Кравченком) пів року тримало за гратами двох детективів НАБУ (і літнього батька одного з них). За сфальшованими доказами тримало. Тепер до ЦПК. Нас тилове СБУ (за вказівкою ОП) валить так, як не валить всі інші громадські організації разом узяті. Минулого тижня їхні мільйонні ТГ-канали пробивали дно брехнею про мій зір. Цього тижня – ТРИ нові хвилі, які знову охопили мільйони українців. В одній розповідали, що я ухилянт (відслуживши чотири роки). А в наступній, що я отримував сотні тисяч бойових. Вони правда вважають своїх читачів ідіотами 🤷🏼♂️Але найбільше мені сподобалося, як СБУшно/ОПешні канали оприлюднили мої медичні документи за 2016 р. Я хочу запитати в Хмари і Поклада: вам за це дно перед собою самими – як офіцерами – не соромно?
Державний Укрінформ запустив “новину”, яка 1) відбілює одну з найбільших корупційних схем війни, 2) є взірцем дезінформації: Новина: ”Польська компанія PHU Lechmar повністю і вчасно виконала контракт з Державною прикордонною службою України на постачання нашій країні боєприпасів на суму 23 мільярди гривень.” От тільки в Укрінформі забули зазначити, що від ДПСУ Lechmar отримав не 23 млрд грн, а щонайменше ВІСІМДЕСЯТ млрд грн. Погодьтеся, що з цією ДЕТАЛЬКОЮ їхня новина про “... повністю і вчасно виконала контракт…” виглядає трохи інакше? Також без “деталі” про 80 млрд грн новину поширив Центр стратегічних комунікацій SPRAVDI (та ще кілька сайтів, наприклад, Бабель). Всі вони також НЕ вказали, що НАБУ проводить досудове розслідування щодо потенційної корупції саме на тих закупівлях Lechmar. До речі, екс.керівник ДПСУ Дейнеко (за якого укладалися угоди з Lechmar) вже отримав підозру від НАБУ/САП за хабарі (покривав систематичну контрабанду цигарок в ЄС). Також Укріфнорм та Центр стратегічних комунікацій НЕ згадали про скандал, який викликала передача грошей на ті закупівлі: кошти забрали в спеціалізованого АОЗ і перекинули в ДПСУ.Але і Укрінформ, і Центр НЕ забули замазати критиків тих закупівель заледве не російськими дезінформаторами, наприклад: “Понад 600 проросійських сайтів поширювали фейки про польського постачальника боєприпасів для України… Такі самі наративи додала вона (прес-секретар Lechmar), почали з’являтися і в українському інформаційному просторі.”Я не знаю мотивів людей, які запустили цю “новину” саме в такій – рафіновано дезінформаційній – формі. Можливо це просто помилка (мені в це повірити важко). Але наслідок очевидний – введення в оману медіа та суспільства: мовляв, з закупівлею боєприпасів в Lechmar все чудово. “Контракт виконано повністю і вчасно”! А критики тих закупівель – взагалі російські пропагандисти. Що кому не ясно?! А знаєте чого найголовнішого не має у у тих новинах про феноменальні успіх Lechmar?Що за боєприпаси по тих контрактах ДПСУ Дейника (з корупційною підозрою) переплатила 10-15% вартості. Переплатила навіть не від ціни “ринку”, а від ціни в контрактах інших замовників. Власне саме цей “нюанс” і є предметом розслідування НАБУ. Пропоную авторам “новини” самостійно порахувати корупційну маржу в абсолютних сумах чи в неотриманих фронтом боєприпасах. Але рахувати попрошу все ж не від “урізаних” 23-х млрд грн, а від повних 80 млрд грн, які ОП (через ДПСУ) злило Lechmar.
На скріні ви бачите інтелектуальний та моральний рівень керівників тилового СБУ. Цей “креатив” розганяли мільйонні ТГ-канали, власників яких СБУ сховала від мобілізації. За перші дні червня таких хвиль було аж три: ними охопили (враховуючи інші платформи) щонайменше 5 мільйонів українців. Жодну іншу громадську організацію корумпанти не атакують так, як вже багато років атакують ЦПК. Але повернемося до керівників СБУ Хмари і Поклада. Шановні генерали, подивіться на екран: це точно ваш рівень? Це точно рівень офіцерів Служби безпеки України? Наскільки героїчними є операції бойової СБУ проти реального ворога, настільки ж морально убогими є такі “операції” тилової/корумпованої “контори” проти власних громадян.На таких прикладах добре видно розрив між справжньою – бойовою СБУ, яка нищить ворога – і тиловою/політичною “конторою”, яка маріонетково виконує вказівки ОП.Тилову/політичну/корупційну “контору” треба вичистити, а її колосальні ресурси передати справжній — бойовій — Службі безпеки України.
Частина нардепів Зеленського та Тимошенко тягнуть зміни в закон, за якими:1) саджатимуть в тюрму (до 5-ти років) правоохоронців (наприклад, НАБУ/САП) за оприлюднення доказів про корупційні та інші злочини ТОП-політиків.Забудьте про плівки Міндіча, відео Тимошенко, візуалізації схеми Чернишова. Усе це депутати збираються заборонити. Більше не буде жодних фільмів з НСРД чи перепискою підозрюваних, так само — не буде й накреслених схем чи навіть банальних документів. Кидати у вʼязницю антикорупціонерів (та інших правоохоронців) депутати хочуть навіть за інформування про вручення політикам підозри!2) Також депутати збираються заборонити своїм колегам по Раді та суддям конфіденційне співробітництво з правоохоронцями.І знову ж таки – ніхто з депутатів більше не зніме (чи не засвідчить) про скупку колег, наприклад, головами фракцій. Ой, пробачте, не скупку, а “роздачу конвертів”. Чи як там це точно у фракції «Слуг Народу» називалося? Законопроєкт №15289 з такими нормами зареєстрував депутат від Тимошенко – Сергій Власенко. Але сам законопроєкт – більше відволікаючий маневр. За нашою інформацією, ці норми нардепи від «Слуг» спробують вліпити в інші законопроєкти: руками правоохоронного комітету Ради імені Іонушаса/Татарова. Такі активності народних депутатів завдадуть серйозного удару як по фінансовій підтримці Заходу воюючої України, так і по нашій євроінтеграції. Але ж хіба потреби фронту чи мрії нації про ЄС хвилюють депутатів? Головне, щоб українці про їхнє корупційне пекло менше знали. Чим менше ми знаємо, тим краще сплять політики…Принагідно нагадую, що народні обранці підняли собі офіційний заробіток до майже 250 тисяч гривень на місяць. Пропоную докинути авторам геніальної ідеї вище ще кількасот тисяч. Як бачите, 250к грн їм не вистачає. Юридичний аналіз норм законопроєкту №15289 за лінком нижче 👇🏻
В свіжому тексті Павло Казарін чомусь протиставляє протидію корупції в оборонних закупівлях — ефективності таких закупівель. Давайте подумаємо разом, що зробило оборонні закупівлі ефективнішими: 1) Викриття схеми «яєць по 17 грн» Резнікова чи захист ЛОМами міністра? 2) Викриття схем на закупівлях боєприпасів чи захист посадовців в тих скандалах? Саме за підсумками в тому числі цих викриттів було перезапущено АОЗ, створено ДОТ, відкрито ціни в нелетальних збройних закупівлях. Все це зберегло десятки мільярдів гривень оборонного бюджету, на які згодом було закуплено більше зброї. Сама дискусія у форматі «або протидія корупції, або ефективність» є, на мою думку, глибоко некомпетентною (аж до маніпулятивної). Зацитую Павла: «В нашій країні останні 12 років є незмінний вододіл. Він пролягає між тими, хто вважає головною загрозою корупцію, та тими, хто вважає головною загрозою війну».Я не розумію, кого саме має на увазі Павло. Серед професіоналів немає жодної людини, яка вважала б корупцію більшою загрозою за російську агресію.Проте будь-кому очевидно, що корупція (особливо в оборонці) робить Україну слабшою — а, значить, допомагає ворогу.
🔮 Ми тримали цей секрет від вас майже місяць! Отже — у нас в ЦПК теж є своя ГАДАЛКА. Її імʼя – Татаровидиця. І вона з Державного Бюро Розкладів.Близько місяця тому ми загрузли в Gemini і створили тестовий бот.Його основа – карти ТаТАРОва. Це, по суті, старші аркани карт Таро. Але з Татаровим і фактами із його життя.На відміну від Єрмака, Татаров лишається на посаді в Офісі президента. Тож цей бот – нагадування Зеленському, що Татаров не має бути в ОП.Бот може відповісти лише на загальні питання, що вимагають відповіді "так" або "ні".Як ми зрозуміли, в ОП люблять всіляку езотерику і гадання. Тож думаємо, їм зайде.Поки тест показує: наш бот може відповідати на питання більш змістовно і правдиво, ніж Вероніка.Якщо це не очевидно — зміст відповідей бота має суто розважальний характер.Якщо ваше пророцтво не справдилося, згадайте, що карти Таро, гадалки та будь-які пророцтва майбутнього на каві та інших рідинах – це просто фікція та намагання продати вам ще одну "пірамідку ю шинсе".Проте запрошуємо до тестування боту 👉 https://t.me/tatarov_cards_botДо слова, нашим патронам ми показали цей бот ще два тижні тому. Доєднуйтеся до нашого кола – там ділимося ідеями ще до реалізації і показуємо те, що не бачить широкий загал.
Мою службу завершено. Втративши більшу частину зору, я залишаю ЗСУ, куди добровільно мобілізувався в перший день великої війни. Більше 4-х років в Силах Оборони: половину з них — на Харківщині та Сході (зокрема в Дружківці), решту — у Харкові та Києві. Було багато всього, але найбільше я пишаюсь вкладом у порятунок ключової бойової ІТ-системи ЗСУ (DELTA). Тоді її майже добила вливова генеральська група з Генштабу (заради корупційної схеми з “Дзвоном”). У підсумку ми допомогли всадити на лаву підсудних заступника начальника Генштабу і його шайку. А DELTA стала центральною бойовою/інтеграційною системою ЗСУ, про яку захоплено говорить міністр армії США перед Сенатом. Ну і, звичайно, протидія корупції та перезавантаження військових закупівель. Цивільним важко зрозуміти, як складно боротися з міністрами оборони, будучи простим солдатом у жорсткій армійській вертикалі. Влада повною мірою використала мою добровільну службу проти мене ж. Наприклад, Держбюро розслідувань/Офіс Генпрокурора вигадали мені кримінальну справу (про ухилення від служби 🤯), а потім спробували забрати в мене можливість захищатися. А саму службу перетворили на цирк: наприклад, щодня фотографували, як я розвантажував фури з харчами, а фото скидали вищому командуванню (яке, припускаю, — в Офіс президента). Як тільки я почав розгортати підрозділ дронового ППО, мене наказом начальника Генштабу (!) перевели в іншу бригаду на більш “значимі” задачі (наприклад, прибирати сміття), чим я і займався з липня минулого року.Перевели до комбрига, якого ДБР/ОГП підвісили кримінальним провадженням, і який виконував усі їхні вказівки. Наприклад, допомагав силовикам в стеженні, крадіжці мого мобільного та знятті інформації, не пускав мене на суди, малював вигадані СЗЧ, не реєстрував рапорти і багато іншого. Я написав з десяток рапортів по всій військовій вертикалі з проханням перевести мене куди завгодно. Нуль реакції, мені навіть не відповіли. А командирам, які хотіли перевести мене в свої підрозділи, наполегливо “порадили” не рипатися. Мені щиро шкода, що останній час моєї служби пройшов саме так. Я б міг послужити Силам Оборони значно ефективніше (і зробив для цього все можливе). Але вище керівництво бачило мою роль і місце в ЗСУ лише так. Я зайшов в ЗСУ в перший день війни солдатом, виходжу — старшим сержантом. Мій офіцерський контракт відмовився підписати міністр оборони Умєров. І ще. Обіцяна армійська реформа просто мусить розрізняти новоприбулих в ЗСУ і тих, хто пішов добровольцями більше чотирьох років тому. Щонайменше — щодо строків демобілізації. Наказ про звільнення було підписано кілька днів тому. Я вже вдома. Побуду з родиною, стабілізую хворобу зору і повністю повернуся до активностей ЦПК.
Нуль дій зробили «орли» Кравченка/Сухачова за півроку "розслідування" силовиків, які вкрали телефон Віталія Шабуніна, підкинули його на обшук, а потім злили з нього інтимне фото. Нуль. Зеро. Нічого. Прокурори Кравченка та ДБР за півроку навіть Шабуніна не допитали, не кажучи про хоч якісь слідчі дії щодо силовиків. А кілька днів тому Печерський "суд" відмовився визнати Шабуніна потерпілим у цьому ж провадженні. Вдумайтеся! "Суддя" Новак не вважає Шабуніна потерпілим у провадженні про крадіжку телефону Шабуніна (і подальші незаконні дії з ним).Того ж тижня Кравченко притягнув в інший суд свідчити проти Шабуніна … підсанкційного російського пропагандиста, який розповідав російському ТБ в ефірі “Пєрвого канала”, що ЗСУ – це “бойові наркомани Зеленського”. Саме тому Кравченко/та Сухачов забрали в Шабуніна можливість публічних комунікацій, щоб він не міг коментувати такі дії обох боягузів. Віталій продовжує запрошувати Кравченка зайти прокурором в будь-яке провадження проти нього і особисто представляти обвинувачення. Натомість генпрокурор Зеленського ховається не лише за фейковим УБД (отримав за кілька місяців «туризму» далеко від фронту), а й за командира 43-ї бригади, руками якого забирає у Шабуніна можливість захищати себе публічно. Яким чином Кравченко і Сухачов підвісили командира 43-ї ОМБр (Сергія Рижова) – ми розповімо зовсім скоро.Іншим надважливим завданням для Кравченка і Сухачова є забрати у Віталія можливість відвідувати суди. Якщо він пропустить хоча б два засідання суду – прокурор попросить Печерський "суд" заморозити розгляд, бо Шабунін через службу не може зʼявлятися на засідання. Заморозити процес (який очевидно розвалюється), щоб не ганьбити Зеленського на кожному засіданні – це мрія як Кравченка, так і Сухачова. Не перестаємо дивуватися, як у країні Гідності Зеленський віддав посади Генпрокурора та Директора ДБР в руки таких боягузливих нікчем, як Кравченко і Сухачов./пост розміщений командою ЦПК/
Знайомтеся, це – мій командир, полковник Сергій Рижов, комбриг 43 омбр. Навіщо вам про нього знати? Бо він став спільником ДБР та ОГП та допомагає останнім переслідувати мене безпосередньо під час служби. Відразу після переведення в бригаду Рижова ДБР провело в мене славнозвісний обшук. Тоді заступник Рижова наказав співпрацювати з “офіцерами” - буцімто вони з бригади (!!!), які й вкрали мій телефон. Як тільки в судах я почав юридично розвалювати прокурорів Кравченка, полковник Рижов “раптом” почав блокувати мої поїздки на судові засідання, де я доводжу незаконність всіх дій щодо мене.Для ДБР/ОГП дуже зручно облити мене брудом, а потім руками полковника Рижова забрати можливість захищатися в суді і доганяти Кравченка/Сухачова. Дійшо до того, що Рижов сфальшував мені СЗЧ за відсутність в частині протягом одного дня, який я провів в суді (згідно з повісткою!).Ок, подумав я, буду їздити на суди за рахунок власної відпустки, гарантованої законом. Протягом чотирьох місяців Рижов ТРИЧІ відмовив мені у ній. Коли я змусив Кравченка зареєструвати провадження по зливу його ж прокурорами фото з мого вилученого телефону, до “подвигів” комбрига додалися ще й провокації та очевидно злочинні накази. Я вичерпав всі “дипломатичні” спроби пояснити норми закону та очевидну протизаконність дій комбрига. Марно. Тепер переводжу наш діалог в процесуальну площину. На додачу до адміністративних та дисциплінарних процесів, я подаю заяву про злочини полковника Рижова. Наголошу, в мене немає цілі покарати комбрига – Бог йому суддя. Моя ціль – довести кримінал Кравченка/Сухачова до межі, на якій полковник зможе без остраху чи наслідків для себе назвати людей, незаконні вказівки яких щодо мене він виконує.
Генпрокурор Зеленського - це якась тотальна брехня і некчемність. Історія наступна 👇🏻- 18.12 я – електронною поштою (див.скрін) надсилаю Кравченку заяву про злочин щодо злиття його прокурорами фото з мого телефону (вилученого ДБР). https://bit.ly/4944ez7ст. 214 КПК зобовʼязує прокурора 1) зареєструвати заяву протягом доби 2) і одразу повідомити про це заявника. - 22.12 – від ОГП жодної відповіді. Тож я реєструю скаргу в суд. А вже сьогодні – пишу про це публічно. https://bit.ly/49afdHi- і вже за годину ОГП виправдовується журналістам, що, мовляв, от прямо сьогодні вони провадження за моєю заявою зареєстрували. https://bit.ly/3YGkfXdТобто Кравченко зареєстрував провадження лише через ДВА дні після моє скарги в суд і то лише з публічного купня.І навіть в цьому генпрокурор порушив закон, бо НЕ ПОВІДОМИВ про реєстрацію заявника. В мене досі немає офіційного повідомлення, тож я чекаю або на документ, або на особисто Кравченка в суді. Воістину цей генпрокурор Зеленського - найнікчемніший в історії країни.