Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)
Додано 06 січ 2025

Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)

@VadymFilashkin
Кількість підписників: 6 346
Фото: 14,400
Відео: 1,030
Посилання: 317
Опис:
Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вебсайт: dn.gov.ua

👥 Кількість підписників

6 346
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +11
Середній/Місяць:: +77

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 001
Середній/День:: 5,620
Середній/Тиждень:: 1,864
ERR: 31.53%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

Взяв участь у другому засіданні штабу з підготовки об’єктів ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025/26, яке провів Віце-прем’єр-міністр з відновлення – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.Говорили про готовність енергетики, водоканалів, котелень до зими, накопичення ресурсів і вирішення проблем. Особливо важливо, що Донеччину відвідали заступник міністра Костянтин Ковальчук та в.о. директора департаменту систем життєзабезпечення Міністерства Віталій Сурай — вони особисто ознайомилися зі станом об’єктів критичної інфраструктури, які щодня зазнають ворожих ударів.Попри щоденні атаки, ми разом із комунальниками та міжнародними партнерами працюємо, щоб у домівках людей були вода, світло, тепло й газ. Разом з тим, багато підприємств потребують державної підтримки, адже окупанти знищують дороге обладнання. Дуже радий, що ми маємо цілковите розуміння наших потреб з боку уряду.Ця зима буде складною. Але ми готуємось — і разом пройдемо всі випробування.
Вже сьогодні є у Верховній Раді України мій законопроєкт – те, що обіцяв, – для справедливості, для правоохоронних і антикорупційних органів. Повноцінні гарантії незалежності антикорупційних органів. Реальні можливості перевірити, щоб не було жодного російського втручання. Кожен, хто має доступ до державної таємниці, – це не тільки в НАБУ і САП, але й ДБР, наша Національна поліція – має пройти перевірки на детекторі брехні. І це мають бути регулярні перевірки. Є також у законопроєкті норми, які убезпечують від різних зловживань. Текст законопроєкту обговорювали і з партнерами, і з правоохоронцями, і з представниками НАБУ і САП. Багато пропозицій від наших партнерів, щоб долучились європейські експерти: Британія, Німеччина, Євросоюз. Доручив нашим урядовцям представити законопроєкт всім нашим партнерам і залучити всі необхідні експертні можливості. Звісно, важливо, що українці так достойно реагують на всі події. Україна – це люди, які небайдужі. Я дякую всім, хто воює заради нашої держави, хто працює заради України. Дякую вам! Слава Україні!
Говорив із військовими. Доповідали по фронту, по наших операціях. Вдячний усім нашим воїнам за стійкість. Ми працюємо зараз із партнерами над новим постачанням, над більшим виробництвом зброї в Україні та над більшим забезпеченням нашої армії. Є хороші домовленості вже, очікуємо ще домовленостей. Будемо працювати для цього наступними тижнями. Важливо реалізувати кожну домовленість якнайшвидше, щоб відчувалося реально, що є більше сил, більше засобів, більше захисту неба, більше систем ППО. Це ключовий пріоритет. Маємо політичні сигнали найвищого рівня – хороші сигнали, у тому числі від Сполучених Штатів Америки, від наших європейських друзів. За всіма доповідями постачання відновлено. Продовжимо працювати на наступному тижні з американською стороною на військовому рівні, зокрема наші військові з генералом Келлогом. Готуємо й нові європейські оборонні пакети. Очікуємо найближчим часом сильних кроків і щодо санкцій проти Росії за цю війну: тиск повинен спрацювати. Я очікую детальних звітів від урядовців, від команди Офісу по кожній домовленості з нашими партнерами, по кожному результату, який ми очікували: що досягнуто і що досі на виконанні. Висновки будуть – персональні кадрові висновки. Слава Україні!
Зустрівся з головою Делегації МКЧХ в Україні Юргом Егліном і головою субделегації МКЧХ у Дніпрі Томасом Форстером. Головна тема — гуманітарна ситуація на Донеччині та підготовка до зими.В області зараз близько 270 000 людей, із них майже 60 000 — внутрішньо переміщені особи, багато літніх і людей з інвалідністю. Вони потребують постійної адресної допомоги — продуктів, ліків, засобів гігієни.З початку року Донеччина отримала понад 13 000 тонн гуманітарної допомоги, але потреби високі, особливо у прифронтових громадах, де доставка вкрай ускладнена через обстріли.Працюємо над забезпеченням людей і одночасно готуємось до опалювального сезону: ремонтуємо інфраструктуру, дбаємо про автономність лікарень на випадок блекаутів. Потрібні генератори, пальне, когенераційні установки, резервні ємності для води, модульні котельні.З Юргом Егліном зустрівся вперше — важливо було донести реальні проблеми регіону. Домовились про подальшу співпрацю, адже від спільних рішень залежать життя і безпека сотень тисяч людей.
Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 травня.Покровський район. У Родинському зруйнувано адмінбудівлю, пошкоджено 13 багатоповерхівок і 30 гаражів; 1 людина загинула, ще 2 поранені. У Покровську поранено 1 людину. У Шаховому пошкоджено 2 багатоповерхівки, кілька приватних будинків, крамницю, кафе і 2 адмінбудівлі; у Новому Шаховому згорів будинок. У Добропіллі Криворізької громади пошкоджено інфраструктурний об'єкт.Краматорський район. У Лимані пошкоджено 2 приватні будинки, інфраструктурний об'єкт і багатоповерхівку; у Шандриголовому — 3 будинки. В Іллінівці пошкоджено будинок, гараж і автівку; у Довгій Балці загинула людина; у Степанівці поранено 1 людину, пошкоджено 10 будинків і газогін. У Костянтинівці загинули 2 людини, 4 поранені, пошкоджено 11 приватних і 5 багатоповерхових будинків, лінії електропередач і газогін, вантажівку і виробничий об’єкт. У Стінках пошкоджено будинок і вантажівку.За добу росіяни 27 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Евакуйовано 118 людей (13 дітей).
Запустили новий проєкт - онлайнову платформу «Якісна освіта – відбудована Донеччина». Цей проєкт спрямований на підтримку дітей і молоді з числа ВПО, ветеранів, а також дітей загиблих захисників України. Маємо усіляко підтримувати тих, хто вимушений був покинути дім, а також наших захисників.Платформа спрямована на створення сприятливих умов навчання дітей в умовах повномасштабної війни в Україні, підтримку дітей військовиків і ветеранів. Крім того, вона працює за напрямком «освіта без бар’єрів». Це допомога дітям-ВПО для проходження підготовки навчально-мультипредметного тесту. Ще один компонент платформи - матеріали та допомога для ветеранів, які завершили свій військовий шлях і розглядають можливість отримати додаткову освіту. Створення такої платформи - наша ініціатива, це унікальний пілотний проєкт, який буде допомагати нашим жителям. Донеччина продовжує розвивати освітню сферу, створює умови для навчання та професійного зростання у найскладніших умовах та попри війну. Працюємо далі!
Кривий Ріг...Дніпровщина...Сумщина...Тернопільщина...Одещина...Харківщина...Дніпро...Запоріжжя...Херсонщина...Донеччина...Чернігів... Київ...Щодня й щоночі цей тривожний перегук: «Що у вас? Знову гучно? Ви цілі?»І відповідь, що розбиває надію: «Вбиті». Мирні українці знову вбиті Росією.Діти і батьки. Зовсім молоді і старші. Цілі родини. Вимушені переселенці від війни, які шукали і не знайшли безпеки.Люди у своїх містах, будинках, на своїх подвір’ях, на своїй землі.«Що там в Україні? Вже тихіше? Ми чули щось про перемир’я», – питають десь далеко далекі від війни іноземці.Ми теж «щось» чули, авжеж. Звуки тривоги. Наближення ракет і дронів. Крики і плач. Ми їх чуємо й зараз. Вони назавжди з нами.У нас просто зараз 6 дітей і 10 дорослих, убитих Росією щойно в Кривому Розі.Десятки вбитих Росією лише за останні тижні.І сотні, тисячі – за роки.Боляче жити в країні, яку хочуть убити. Але боляче жити у світі, де злочини проти людяності перестають обурювати й стають «нормою».Нам потрібні не тільки слова співчуття. Україні потрібні дії співчуття, доки вони не знадобилися всьому світові.
За сьогоднішній день, на жаль, уже є удари та обстріли. Черкащина – під ударами дронів. Херсонщина – артилерія та скиди з дронів по звичайних будівлях, по людях. Донеччина – керовані авіабомби, безпілотники, артилерія. Запоріжжя – безпілотники. Дніпровщина – керовані авіабомби та дрони. Сумщина – теж, на жаль, авіабомби та дрони. Харківщина – удари керованих авіабомб. Географія та жорстокість російських ударів не просто іноді, а буквально кожного дня, кожної ночі показує, наскільки Путіну плювати на дипломатію. Ми вже кілька тижнів маємо саме американську пропозицію про безумовне припинення вогню. І щодоби фактично у відповідь на цю пропозицію – російські дрони, російські бомби, артилерійські обстріли, балістика. Росія заслуговує на збільшення тиску на неї – заслуговує на всі жорсткі кроки, які можуть зламати російську здатність воювати й підтримувати цю їхню систему, яка не хоче нічого, крім війни. Санкції проти Росії потрібні. Більше сили ППО для України потрібно. Більше взаємодії та єдності між усіма партнерами потрібно.
Сьогодні я говорив з Головкомом Олександром Сирським – про ситуацію на нашому фронті, також у тих районах, де наші сили діють на території Росії. Ми зберігаємо активність, яка не дає окупанту заходити на територію Сумщини, а також нашої Харківщини. Я дякую за стійкість усім нашим підрозділам – усім, від Курщини до південних напрямків. Особливо відзначу сьогодні за результативність на передовій наш 225-й окремий штурмовий полк, також воїнів 47-ї окремої механізованої бригади. Ще – воїнів Сил спеціальних операцій за дуже ефективні дії по знищенню ворога. Також 35-ту окрему бригаду морської піхоти за ефективність у боях на Покровському напрямку. Дякую всім вам, воїни! Ви – справжні! Дякую кожному і кожній, хто допомагає армії, хто працює в усіх наших оборонних підприємствах, хто забезпечує нашу армію. Я дякую всім, хто доносить світові правду про те, що відбувається в Україні. Сильні позиції України в усьому, результативна робота на нашу державу – це те, що найбільше допомагає наближенню миру. Дякую всім! Слава Україні!
Зараз ми всі почули з Росії дуже передбачувані, дуже маніпулятивні слова Путіна у відповідь на ідею тиші на фронті – він фактично готує відмову станом на зараз. Путін, звісно, боїться сказати прямо Президенту Трампу, що хоче продовжувати цю війну, хоче вбивати українців. І тому вони там, у Москві, обставляють ідею тиші такими передумовами, щоб взагалі нічого не вийшло або щоб не виходило якнайдовше. Путін часто так робить – не каже «ні» напряму, але робить так, що практично тільки все затягує та унеможливлює нормальні рішення. Ми вважаємо, що це все зараз – чергові російські маніпуляції. Була американська пропозиція щодо безумовної тиші в небі, на морі та на фронті. Ми в Україні сприйняли цю пропозицію. Від американської сторони ми чули, що є готовність організувати контроль і верифікацію. І це реально забезпечити – з американськими можливостями, з європейськими можливостями. І щоб за час тиші підготувати відповіді на всі питання про довгострокову безпеку та реальний, надійний мир і покласти на стіл план завершення війни. Україна готова працювати максимально швидко, максимально конструктивно. Ми говорили про це американським представникам, про це знають і наші європейські партнери, усі наші партнери у світі. Ми не ставимо умов, які щось ускладнюють. Це Росія робить. Як ми завжди й говорили, єдиний, хто буде все затягувати, єдиний, хто буде неконструктивний, – це Росія. Їм треба війна. Путін украв роки миру й продовжує цю війну – день за днем. Зараз треба на нього тиснути. Треба вводити санкції, які допоможуть. Будемо працювати й надалі з нашими американськими партнерами, із європейськими партнерами, з усіма у світі, хто хоче миру, щоб примусити Росію до завершення війни.