Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 34,700 25-04-10 07:26
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Необхідність в ощадливому споживанні зберігається🔹 Будь ласка, не користуйтесь потужними електроприладами з 8:00 до 21:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 10 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 4,9% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у середу. Причина — утримання холодної погоди, а також висока хмарність на більшості території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 9 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у вівторок, 8 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Сьогодні — дуже важливо споживати електроенергію ощадливо. Будь ласка, не використовуйте потужні електроприлади у період з 8:00 до 21:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 38,200 25-04-09 07:06
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у період з 8:00 до 21:00🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії і далі зростає. Сьогодні, 9 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 1,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Причина — утримання холодної погоди на всій території України з нічними заморозками. Вчора, 8 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2% вищим, ніж максимум попереднього дня — у понеділок, 7 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Сьогодні зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 8:00 до 21:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 71,600 25-04-08 10:51
​​Останніми днями деякі ЗМІ і телеграм-канали почали публікувати новини з клікбейтними заголовками про ймовірне повернення відключень. Зазначимо, що поширювана інформація є недостовірною. Жодних заходів обмеження наразі не застосовується. Втім, реальна потреба в раціональному споживанні електроенергії — справді є, оскільки ремонтні роботи на енергетичних обʼєктах після російських атак тривають. Водночас, через похолодання на всій території України — споживання електроенергії суттєво зросло.Зниження температури повітря зумовило зростання кількості споживачів, які вмикають електричні пристрої обігріву — каміни, радіатори, кондиціонери. При цьому, у зв’язку із завершенням опалювального сезону за рішенням більшості органів місцевого самоврядування, з минулого тижня припинили роботу деякі об’єкти генерації, які не можуть виробляти електричну енергію окремо, без теплової. Ситуація додатково ускладнюється хмарною погодою на частині території України, що зумовлює низьку ефективність роботи сонячних електростанцій. За таких умов, просимо всіх споживачів — як побутових, так і бізнес — зменшити використання потужних електроприладів та не вмикати кілька таких пристроїв одночасно у період з 8:00 до 21:00. Це дозволить знизити навантаження на енергосистему.Дякуємо всім, хто ставиться до енергоспоживання відповідально. Спільні дії — запорука нашої стійкості.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 48,800 25-04-07 07:32
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Є необхідність в ощадливому енергоспоживанні у період з 8:00 до 21:00🔹 Негода знеструмила 10 населених пунктів в одній із областейНАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (опади та пориви вітру) — на ранок знуструмлені 10 населених пунктів в одній із західних областей. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Бригади обленерго працюють над тим, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 7 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 16% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Причина — значне зниження температури повітря та хмарна погодна на всій території України, яка зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Сьогодні у період з 8:00 до 21:00 зберігатиметься необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, за можливості — обмежте користування потужними електроприладами у цей час та не вмикайте два потужних пристрої одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 34,900 25-04-05 06:24
​​Одна з небагатьох і одна з найкращих. Понад 20 років в «Укренерго» працює Наталія – електромонтер з обслуговування підстанцій. Перевірка і встановлення заземлення, оперативне перемикання обладнання, контроль допуску працівників до робіт – все це входить до її щоденних обов’язків. А від швидкості та чіткості виконання завдань, особливо під час війни, залежить дуже багато. У жовтні 2022-го саме під час чергування Наталії відбулася перша масована російська атака на українську енергосистему. Ворог тоді випустив близько 100 ракет, намагаючись надовго занурити українців у темряву. Оперативне ухвалення правильних рішень дозволило уникнути виведення з ладу станційного устаткування. Колектив на підстанції – майже виключно чоловічий. Та й загалом жінок-електромонтерів в Україні небагато. Але Наталія не просто працює нарівні з усіма, а й отримує за свою роботу відзнаки. Так, два роки тому наша колега стала стала переможницею конкурсу «Жінки української енергетики». «У нашій роботі потрібно бути сміливим і готовим до екстремальних ситуацій, адже труднощі виникають часто. А працювати на стратегічному об’єкті під час війни – це подвійна відповідальність. Коли я тільки прийшла в енергетику, багато хто сумнівався, чи витримає жінка цю роботу – фізично, морально, емоційно. Минуло понад 20 років, і я щодня доводжу: витримає. Тому що це – не просто професія, це покликання. Кожен виклик, кожне аварійне відключення – навчили мене бути сильною. І я пишаюся тим, що серед тисяч рук, які тримають енергосистему України, є і мої», – розповідає про свою роботу Наталія. А ми пишаємось, що у нашому колективі є такі професійні і відповідальні працівниці. Дякуємо за роботу!
👁 36,900 25-04-04 07:54
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹Користування потужними електроприладами сьогодні доцільно перенести на денний час 🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 4 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 8,5% меншим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина – відчутне потепління. А також встановлення ясної погоди майже на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 3 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попередньої доби – у середу, 2 квітня. Причина – підвищення температури повітря у більшості регіонів. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. За можливості, перенесіть сьогодні користування потужними електроприладами на період найпродуктивнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 38,000 25-04-03 07:57
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження 🔹Необхідність в ощадливому споживанні зберігається 🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов – на ранок частково були знеструмлені два населених пункти в одній із областей. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над тим, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 3 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 1,3% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – більш ясна погода у частині регіонів, порівняно з попередньою добою. Це зумовлює ефективнішу роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 2 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у вівторок, 1 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії сьогодні зберігається. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 43,200 25-03-31 06:59
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло 🔹 Є необхідність в ощадливому споживанні у вечірні години🔹 Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 21:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 31 березня, станом на 9:30, його рівень був на 13,3% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю, 28 березня. Причини таких суттєвих змін — традиційне зростання енергоспоживання на початку робочого тижня, а також хмарна погода на всій території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 30 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 23 березня. Це пояснюється вищою температурою повітря, ніж тиждень тому. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години максимального споживання — з 17:00 до 21:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 42,900 25-03-28 17:09
​​«Це була повна руйнація підстанції. Але ми зробили все що від нас залежить». Так про один зі своїх буднів після чергової російської атаки розповідає пан Володимир, начальник дільниці з ремонту підстанційного обладнання. Його робота – це відновлення пошкоджених енергооб’єктів та підтримання стабільного енергопостачання. Останні три роки – в режимі постійного випробовування на міцність.  Повномасштабна війна кардинально змінила робочий графік і масштаби завдань пана Володимира. Постійні обстріли енергетичної інфраструктури перетворюють підстанції на руїни. Особливо боляче бачити прицільні удари ворога по об’єктах, які забезпечують світло й тепло тисячам домівок.  «Пригадую, коли ми приїхали на одну із підстанцій. Я просто був вражений від побаченого. Це була повна руйнація підстанції – як будівель, так і силового обладнання. Сказати, що мені було страшно – ні. Роботи ми не боїмось. І ми знаємо, що ніхто, крім нас, її не зробить», – каже пан Володимир.  Завдяки самовіддачі команди вдалося відновити роботу підстанції, яка здавалась безнадійно зруйнованою. І це – попри важкі погодні умови, стрес і втому. Ремонтні бригади працювали у сніг, дощ і холод. «Мої хлопці – справжні професіонали. Я пишаюсь ними!» – додає Володимир.  А ми пишаємось і паном Володимиром, і всіма представниками великої команди «Укренерго». Ваша неймовірно важка праця руйнує плани ворога, не дозволяючи йому занурити українців у темряву. Дякуємо за світло!
👁 36,600 25-03-28 07:59
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на денний час — з 10:00 до 16:00 🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 28 березня, станом на 9:30, його рівень був на 3,2% меншим, ніж в цей час попереднього дня — у четвер. Причина змін — ясна погода у більшості регіонів України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. За можливості, перенесіть сьогодні користування потужними електроприладами на період найпродуктивнішої роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 16:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin