Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 385
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 385
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -219
Середній/Місяць:: -1269

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 27,300 25-07-16 07:13
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло 🔹 Негода знеструмила 8 населених пунктів у двох областях🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально протягом всієї доби СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 16 липня, станом на 9:30, воно було на 5,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – спекотна погода на всій території України. А також – висока хмарність та дощ у частині західних областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 15 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й попереднього дня – у понеділок, 14 липня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі метеоумови (гроза, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 8 населених пунктів у двох областях. Ремонтні бригади обленерго відновлюють пошкоджені лінії, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 39,100 25-07-15 07:07
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний період🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 14:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 15 липня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й у цей же час попереднього дня – в понеділок. Вчора, 14 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,9% вищим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю, 11 липня. Причина – підвищення температури повітря у західних та центральних областях, порівняно з минулим тижнем. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період максимально ефективної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 14:00. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 37,200 25-07-14 07:33
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Через негоду повністю або частково знеструмлені 24 населені пункти у чотирьох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 14 липня, станом на 9:30, воно було на 2,9% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Причина таких змін — традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня. А також — підвищення температури у західних і частині центральних областей. Вчора, 13 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,4% вищим, ніж минулої неділі — 6 липня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок складних погодних умов та пошкодження ліній електропередачі — на ранок повністю або частково були знеструмлені 24 населені пункти у чотирьох областях. Ремонтні бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи. Заживлення усіх абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,600 25-07-12 11:14
Втратив колишню роботу через повномасштабне вторгнення, але врешті — знайшов своє справжнє покликання в енергетиці. Так коротко описує свій прихід у професію Євген — майстер дільниці з ремонту повітряних ліній одного з будівельно-ремонтних центрів «Укренерго». «Побачив оголошення про пошук електромонтера. Висоти я ніколи не боявся, тому вирішив спробувати. Сподобалось. Під час роботи отримав другу вищу, вже енергетичну, освіту. Пройшов додаткові курси. Став майстром — і вже другий рік керую бригадою. Доводиться працювати як фізично, так і займатися «мозковими штурмами». Робота дуже цікава», — так наш колега розповідає про свою нову кар’єру і обов’язки. Варто зазначити, що вже другий рік бригада пана Євгена виконує завдання підвищеної складності — ремонт високовольтних ліній під напругою. Така робота має свою специфіку: не використовуються вишки, що значно ускладнює підйом на опору. А підійматись, як і працювати, монтерам треба у спеціальному одязі, з дотриманням дуже жорстких правил безпеки. «Зараз ми спеціалізуємось на роботі під напругою. До цього — працював у бригаді, де часто доводилось брати участь в аварійно-відновлювальних роботах після ворожих атак. Кілька разів самі потрапляли під обстріли. Одного разу, коли відновлювали лінію, десь за 150 метрів від нас були прильоти. Також працювали біля Каховського водосховища — тоді нас теж обстріляли. Працював у бронежилеті, касці. Спорядження важке, більше 10 кілограмів, і в ньому треба було піднятись на опору заввишки 36 метрів», — розповідає Євген. За роки повномасштабної війни робота українських енергетиків вразила увесь світ. Мужність, витривалість і швидкість виконання надскладних завдань іноді справді дивують. Але коли дивишся на таких людей, як Євген та його колеги, то розумієш — завдяки чому неможливе стає реальністю. Дякуємо за працю!
👁 28,700 25-07-11 13:41
Меморандум про взаєморозуміння з метою налагодження обміну досвідом і передовими технологіями підписали сьогодні оператори енергосистем України й Італії — НЕК «Укренерго» і Terna. Церемонія підписання відбулась у Римі, в рамках Конференції з питань відновлення України.Трирічний Меморандум сприятиме співпраці у галузях, що становлять спільний інтерес для обох компаній, включаючи енергетичну безпеку, технологічні інновації та сталий розвиток. «Укренерго» і Terna будуть обмінюватися досвідом у галузі управління енергосистемами, а також технічними та нормативними напрацюваннями, організовуючи спільні навчальні програми та просуваючи технологічні ініціативи.  Terna та «Укренерго» входять до п’ятірки найбільших операторів системи передачі електроенергії в Європі — з точки зору протяжності магістральних мереж та встановленої трансформаторної потужності. Для  нашої компанії важливо переймати досвід впровадження передових технологій передачі електроенергії, диспетчерського управління, використання сучасних IT-рішень оператором енергосистеми Італії. Зі свого боку — «Укренерго» може поділитись реальними прикладами реагування на кризові ситуації, відновлення роботи мережі після системних аварій.І Terna, і «Укренерго» — члени ENTSO-E, Європейської асоціації операторів системи передачі електроенергії, яка відіграє ключову роль в об’єднанні та гарантуванні безпеки енергомережі всієї Європи. Меморандум про взаєморозуміння між двома провідними членами цієї організації передбачає також спільні зусилля щодо формування майбутніх загальноєвропейських правил і планів розвитку електромереж.Для НЕК «Укренерго» зміцнення зв’язків з найбільшими системними операторами ЄС, такими як Terna, є важливою складовою гарантування енергетичної безпеки України та її інтеграції в європейський енергетичний простір.
👁 30,300 25-07-11 08:42
Українська енергосистема продовжує отримувати міжнародну підтримку, яка дозволяє протистояти російським атакам та будує основу для відновлення України. Під час виступу на Римській конференції з питань відновлення України голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко подякував партнерам за надану допомогу та розповів про нові проекти, які підсилюють стійкість системи.«Високовольтне обладнання, спеціальна техніка для виконання ремонтних робіт, фінансування проектів, спрямованих на забезпечення надійного електропостачання споживачів та облаштування захисту на об'єктах «Укренерго». Все це дуже потрібне українським енергетикам зараз, коли російські удари по енергооб’єктах тривають. І буде необхідне у повоєнні роки — для здійснення відбудови української енергосистеми. Дуже вдячні партнерам, які підставили нам плече у важкий час — колегами з ENTSO-E, міжнародним фінансовим інституціям, Енергетичному Співтовариству, урядам багатьох країн та іншими нашим, без перебільшення, друзям. Разом ми змогли зберегти світло в оселях українців, і сподіваємось на продовження співпраці в майбутньому», — зазначив Віталій Зайченко.Також очільник «Укренерго» розповів учасникам конференції про важливі проекти, які є у планах компанії на найближче майбутнє або спільно з партнерами реалізуються вже зараз. Зокрема, які направлені  на підвищення стабільності роботи енергомережі.Конференція з питань відновлення України у Римі — це вже четвертий захід високого рівня, що покликаний мобілізувати зусилля міжнародних донорів та потенційних інвесторів для поточної та повоєнної підтримки нашої держави. Раніше аналогічні конференції відбулись у швейцарському Лугано, Лондоні та Берліні.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 31,400 25-07-10 09:02
Що уже зроблено та які реформи ще потрібно втілити для об’єднання українського та європейського ринків електроенергії. Ці теми обговорили учасники спеціального семінару у рамках Римської конференції з відновлення України. Організаторами зустрічі виступили Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та Green Deal Ukraїna у рамках програми Енергетичного партнерства Україна-Німеччина. Серед учасників заходу був і керівник НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. «Попри всі труднощі та виклики війни, «Укренерго» змогло інтегруватись до енергомережі континентальної Європи, ставши повноправним членом ENTSO-E. Наступний етап — market coupling, тобто об’єднання ринків електроенергії України та ЄС. Це відкриє ширші можливості як для українського, так і для європейського енергетичного бізнесу. Зараз ми вже на середині цього складного шляху. Разом із сусідніми країнами — ми створили Регіон розрахунку пропускної спроможності Східної Європи (EE CCR). Наступним кроком стане приєднання до європейських платформ балансування, які забезпечують обмін резервами для підтримки стабільної роботи енергосистеми. Для цього необхідною є подальша адаптація національного законодавства до європейських вимог», — зазначив Віталій Зайченко. Переваги об’єднання українського та європейського енергоринків — багатогранні. Це менша потреба у застосуванні обмежень генерації в періоди профіциту, більша конкуренція на ринку, нижча вартість виробництва електроенергії, нові стимули для розвитку мереж. Усі ці фактори сприятимуть залученню інвестицій в енергетичний сектор, що позитивно вплине як на надійність електропостачання, так і на вартість електроенергії в суміжних країнах.
👁 45,500 25-07-09 07:50
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Негода повністю або частково знеструмила 681 населений пункт у шести областях🔹 Є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії з 16:00 до 22:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 9 липня, станом на 9:30, воно було на 3,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – спекотна погода на всій території України, що зумовлює використання кондиціонерів. А також – висока хмарність у частині областей, що зумовлює зниження ефективності роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 8 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,3% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у понеділок. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.З 16:00 до 22:00 сьогодні є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте у цей час користування потужною електротехнікою та не вмикайте кілька електроприладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (сильний дощ, гроза) – на ранок повністю або частково був знеструмлений 681 населений пункт у шести областях. Бригади обленерго працюють над усуненням пошкоджень на лініях, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 32,400 25-07-08 08:05
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Негода знеструмила 701 населений пункт у шести областях🔹 Є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії з 17:00 до 22:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 8 липня, станом на 9:30, воно було на 6,4% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у понеділок. Причина — встановлення спекотної погоди на всій території України. А також — хмарна погода з дощем у частині західних та центральних областей, що зумовлює нижчу, ніж учора, ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 7 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,9% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю 4 липня. Причина таких змін — зростання температури повітря, порівняно з кінцем минулого тижня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.У період вечірнього піку споживання — з 17:00 до 22:00 — є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте в цей час кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (грозовий фронт, дощ та сильний вітер) — на ранок частково або повністю був знеструмлений 701 населений пункт у шести областях. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над усуненням пошкоджень. Заживлення всіх знеструмлених абонентів прогнозується до кінця доби.🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin
👁 35,000 25-07-07 07:45
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹 Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час — з 10:00 до 16:00🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо з 20:00 до 23:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 7 липня, станом на 9:30, воно було на 4,2% нижчим, ніж попереднього робочого дня — у п’ятницю. Причина — встановлення безхмарної погоди на всій території України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі.  Вчора, 6 липня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 4% вищим, ніж максимум попередньої неділі — 29 червня. Причина таких змін — спекотна погода в усіх регіонах, що зумовлює активне використання споживачами кондиціонерів. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.У період вечірнього піку споживання — з 20:00 до 23:00 — є необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте в цей час кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin