Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - US Politics
Додано 14 лип 2024

US Politics

@USAPol2022
Кількість підписників: 2 443
Фото: 295
Відео: 8
Посилання: 686
Опис:
Пишу про політику США. Поточні політичні події, трохи історії, загальні тенденції. Посилання на цікаві матеріали в західних ЗМІ і мої коментарі та міркування. Коротко і суб’єктивно.

👥 Кількість підписників

2 443
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -24

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 731
Середній/День:: 2,200
Середній/Тиждень:: 2,429
ERR: 111.79%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,300 24-07-16 18:07
Це Пітер Тіль, засновник компанії Palantir. Його колишній підлеглий Джон Ді Венс учора був номінований на віце-президенти США у команді Трампа. Сам по собі Венс був би звичайним роботягою, якби не зусилля містера Тілля який штовхав його в політику. І очевидно, захід у команду Трампа теж відбувся не безкоштовно, а Венс не поривав звʼязків із Тіллем. Попри ті недружні до України заяви Венса, краще подивимось на тих, хто за ним стоїть. Компанія Тіля Palantir розробляє програмне забезпечення та технологічні рішення для спецслужб, передусім американських. І перші чотири роки існування єдиним його замовником було ЦРУ, а згодом Palantir отримали контракт від Командування Сил спеціальних операцій США. Тобто, це не просто «цивільний стартап», а достатньо заглиблена у інфраструктуру американських спецслужб компанія. Власне кажучи, без цих спецслужб ніякий Palantir так довго і успішно не існував би. З 2022 року Palantir стали сприяти нам із розвідкою і виявленням цілей. На фото - СЕО компанії із Зеленським.
👁 2,100 24-07-13 15:10
Наступного тижня у республіканців партійна конвенція, на якій Трампа номінують кандидатом. З інтриг — Трамп оголосить свого кандидата в віце-президенти.Кандидатів багато обговорювали, детально розбирали. Я здебільшого не чіпав цю тему, бо не бачу як особа ВП вплине чи-то на вибори, чи на політику майбутньої адміністрації.Але цікаво, що одним з головних кандидатів називають Марко Рубіо. Ця людина дивує мене своїм опортунізмом і політичною гнучкістю.Вже років 10 він молоде обличчя, майбутнє партії. Щоправда це майбутнє ще в 2016 просто знищив Трамп разом з кандидатурою сенатора Рубіо. Який, до речі, протеже Джеба Буша.Як бачимо Рубіо оговтався і адаптувався. В 2016 він позиціонував себе скоріше як кандидата центру з консервативним бекграундом. Демонстрував себе яструбом-антипутінстом. А тепер цілком собі сенатор-трампіст, як показало, зокрема, голосування по пакету допомоги Україні в привʼязці до міграційної реформи.Враховуючи безхребетність — ідеальний кандидат на посаду віце-президента.