Джерело
Talented Dog | Ось як щось приємне написати, то це зась, а як погане 🤦Так-так, сьогод...
520 Охват/переглядів
2025-06-30 14:30
Повідомлення №1042
Ось як щось приємне написати, то це зась, а як погане 🤦Так-так, сьогодні ми з вами поговоримо про негативні фідбеки і про те, як з ними працювати.Насамперед давайте з’ясуємо, від кого очікувати потенційної загрози 🤫Зазвичай варіанта лише два — це або невдоволений роботою співробітник, або розчарований фідбеком кандидат. Так чи інакше, ці негативні відгуки значно впливають на бренд роботодавця, і в подальшому можуть ускладнювати процес найму персоналу. Але це тільки у тому випадку, якщо ми ці відгуки ігноруємо.Саме тому закликаємо не ігнорувати, а опрацьовувати 😉 І розкажемо як!☑️ Конструктивну критику приймаємо з подякою і розумінням того, що людина, яка в нас працює або проходила співбесіду, не байдужа до процесів компанії.☑️ Емоційні сплески приймаємо та толерантно опрацьовуємо відгук. Враховуйте, що подібні фідбеки пишуться у стані образи, відчаю, коли людина знаходиться у полоні негативних емоцій та переживань.Працювати з усіма видами негативних відгуків пропонуємо наступним чином 👇✍️ Обовʼязково надайте зворотний звʼязок, з’ясуйте деталі того, що відбулося.✍️ Перед тим, як відповісти, поспілкуйтеся з усіма учасниками процесу, вивчіть всі факти, які могли вплинути на негативний відгук.✍️ Пишіть відповідь на будь-який негатив з вдячністю, не намагайтеся навʼязати свою думку.✍️ Не використовуйте шаблонних фраз і відписок — це дратує ще більше.✍️ Апелюйте фактами, наводьте приклади з тієї ситуації, що склалася. Хто володіє інформацією, той володіє світом.✍️ Не намагайтеся знецінити відгук, уникайте агресії та токсичних коментарів.✍️ Підтримуйте навіть найгірші коментарі лайком, бо ввічливість знезброює.Бажаємо вам позитивних відносин з кандидатами 🙂