Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡
Додано 14 лип 2024

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡

@SumyEnergo
Кількість підписників: 57 795
Фото: 2,130
Відео: 63
Посилання: 812
Опис:
Офіційний канал

👥 Кількість підписників

57 795
Середній/День:: -51
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1454

👁️ Середній перегляд на повідомлення

34 207
Середній/День:: 27,600
Середній/Тиждень:: 38,400
ERR: 59.19%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.2

Історія змін лого

Історія змін назви

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 2025-04-19
АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО'' 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🛑 Крадіжка електрообладнання – кримінальний злочин!🔘У  березні на Конотопщині фахівці АТ "Сумиобленерго" виявили крадіжку проводу з повітряної лінії електропередачі 0,4 кВ. Загалом невідомі особи зняли понад 5 тисяч метрів дроту. На місце події енергетики одразу викликали правоохоронні органи, щоб зафіксувати кримінальне правопорушення. ▶️Далі справа за слідчими. Зловмисники обов'язково постануть перед законом! Викрадаючи будь-яке електрообладнання, вони шкодять усім жителям Сумщини. Оскільки енергетична система нашої області перебуває в складному становищі через атаки армії рф. ❗️До того ж, будь-яке втручання сторонніх осіб у мережі – небезпечне для їхнього ж життя. Адже все обладнання перебуває під напругою.⚠️Підкреслимо, що вчинення крадіжки в умовах воєнного стану одразу кваліфікується за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. За неї передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років. Тому крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, навіть якщо вартість викраденого майна є невеликою (від 302,80 грн), є тяжким злочином! І фахівці АТ "Сумиобленерго" регулярно проводять перевірку об'єктів енергетики на момент втручання в мережі. Якщо такі випадки виявляють – усі матеріали направляються до суду! 🆘 Якщо Ви стали свідком втручання в мережі сторонніх осіб (без спецодягу чи техніки з логотипом АТ "Сумиобленерго"), повідомляйте до кол-центру Товариства: 0800-300-247 або 0542 659 659.
🔗Міністр енергетики України Герман Галущенко на своїй сторінці у Facebook:16 березня 2022 року відбулася синхронізація української енергосистеми з європейською. Тоді, рівно три роки тому, це стало символом нашої енергетичної незалежності.  Інтеграція до європейської енергетичної сім’ї – це був свідомий вибір України, яким ми рухались роками ще до початку повномасштабного вторгнення. Війна ж стала каталізатором.  24 лютого 2022 року, о 00:00 годин, за 4 години до того, як в нас полетіли перші ворожі ракети, Об’єднана енергосистема України, яка з радянських часів була пов’язана з енергосистемами росії та білорусі, планово від’єдналася від них і вийшла в ізольований режим. Він мав тривати 3 дні. Але Україна більше не повернулась до енергосистеми ворога. Початок повномасштабної військової агресії унеможливив відновлення синхронної роботи ОЕС України з енергосистеми росії та білорусі. росіяни прагнули зірвати синхронізацію з ENTSO-E. Та, попри захоплення військовими рф Запорізької АЕС, Каховської ГЕС, руйнування Охтирської ТЕЦ, постійні обстріли енергетичної інфраструктури, українська енергосистема замість трьох днів роботи в ізольованому режимі витримала 21 день, який завершився синхронізацією української та європейської енергетичних систем.  І вже три роки, попри російські обстріли та масовані атаки на енергетичну інфраструктуру, нам вдається утримувати мережу синхронізованою. Навіть у цих надскладних умовах війни Україна і Європа, ми - разом і маємо можливість підсилювати енергетику один одного.  Підтримка європейських партнерів, зокрема можливість імпорту електроенергії з сусідніх європейських країн, допомагає нам у проходженні годин пікового споживання. З грудня 2024-го максимальну потужність для імпорту електричної енергії з країн ЄС було збільшено до 2,1 ГВт. Дякуємо партнерам за необхідну підтримку. Україна з свого боку допомагає Європейському Союзу зменшувати залежність від російських енергоресурсів, експортуючи електроенергію до ЄС.  Попереду великі плани розвитку і подальшої співпраці, адже Україна вже є невід’ємною частиною європейської енергетичної сім’ї. Ми сповнені рішучості й надалі відстоювати свою енергетичну незалежність і продовжувати інтегруватися в європейську спільноту. Вистоїмо і переможемо!
💡Семінар із правових питань об'єднав юристів Сумщини▶️У Сумах відбувся семінар для юрисконсультів із усіх районних підрозділів АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО". ☑️На ньому обговорили нововведення в юридичній сфері та судову практику стосовно роботи з порушниками Правил роздрібного ринку електроенергії (далі – ПРРЕЕ).📎Директор із правової роботи АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" Сергій ТУРЧИН зазначив, що політика складання Актів про порушення ПРРЕЕ є єдиною для всіх районів і базується на принципу невідворотності відповідальності перед законом порушників ПРРЕЕ.Тому вкрай важливо слідкувати за законодавчими змінами, щоб максимально коректно оформлювати всі документи. 📎Начальник Групи з обслуговування структурних підрозділів АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" Наталія АНДРІЄНКО підкреслила, що від цього в більшості випадків залежить результат розглядів справ і подальших нарахувань.І підсумувала зустріч словами Лесі УКРАЇНКИ: "Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі". Ці слова, які крізь випробування історії єднають українців і сьогодні. Тому навіть у потоці постійних змін важливо зберегти єдність, професіоналізм і командний дух!Такі зустрічі в АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" проходять регулярно, для підтримки фахової комунікації між усіма працівниками.
💡Енергетика Незламності – історії сміливості в обличчях енергетиків Сумщини!Продовжуємо розповідати Вам історії наших героїчних колег, які попри постійні обстріли зі сторони рф залишаються жити та працювати в найнебезпечніших умовах. Сьогодні говоримо з Анатолієм Володимировичем Середою. Чоловік працює в АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» вже майже 10 років – водієм автотранспортних засобів оперативно-диспетчерської групи Великописарівської дільниці філії "Охтирський район електричних мереж" АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО". 📍Працівники цієї дільниці обслуговують мережі в 3 громадах на Сумщині. Одна з них – прикордонна!Герой нашого сьогоднішнього матеріалу живе саме в ній – у селищі Великій Писарівці. Цей населений пункт постійно обстрілює армія рф. На роботу Анатолій Середа їздить у інше селище, куди «переїхала» Великописарівська дільниця АТ «СУМИОБЛЕНРГО» після бомбардування ворогом. Тоді колективу дільниці вдалося дивом уціліти. А от технічної бази пошкоджено багато.Анатолій говорить, не виїздить із прикордоння, бо тут – усе його: ▶️«Тут мій дім, моя робота, моя дружина, теща. У нас є корова та вівчарка Яшка. Їхати нам нема куди. Знайти оселю за адекватну орендну плату, куди можна було б забрати тварин, важко. Тож живемо вдома – на своїй землі! Та віримо, що все буде добре».🔘Енергетик виконує важливу та небезпечну роботу – возить бригади на відновлення мереж у безпосередній близькості до кордону з рф. За свою сміливість наш колега отримав медаль "За працю і звитягу". Нагородив Анатолія Середу особисто Президент України Володимир Зеленський! «Для мене було дуже неочікувано отримати аж таку нагороду, - говорить енергетик. – Я навіть сумнівався, що це правда, доки не з’їздив до столиці. Звісно, приємно, що нашу роботу помічають». Детальніше з історією героїзму нашого колеги можна ознайомитися за посиланням: https://www.soe.com.ua/press-center/list-news/2526-energ-nezlamn-istor-smilivisti-v-oblichyah-energetiki-02-25#енергетика_незламності #герої_енергетики#енергетика_сумщини #Сумиобленерго
💡"Світло переможе". Арістархов Олександр Миколайович – доброволець!🇺🇦До третьої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації ми започаткували нову рубрику. У ній ми знайомимо вас із працівниками АТ "СУМИОБЛЕНРГО", які захищають Україну на фронті. На сьогодні 151 наш колега служить у Збройних Силах України. Сьогодні знайомимо з Олександром Миколайовичем Арістарховим, який працює в АТ "Сумиобленерго" більше 20 років. До війни чоловік обіймав посаду старшого інспектора групи технічного аудиту Недригайлівської дільниці філії "Роменський район електричних мереж", яка за ним зберігається.Із початку повномасштабного вторгнення російської федерації Олександр  Арістархов добровільно пішов у військо. Зараз служить у 110-тій окремій механізованій бригаді імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Виборює незалежність України на гарячому напрямку.▶️У рамках нашої рубрики про енергетиків-захисників ми ставимо запитання, які турбують кожного з нас – коли настане Перемога? І що має зробити кожен і кожна, щоб її наблизити?📎 "Найголовніше – кожен має усвідомити, що війна досі триває. Не забувати про це. Коли я буваю у віддалених від фронту містах, я бачу, що люди байдужі… Звісно, не всі. Та все ж нам не вистачає єдності та усвідомленості загрози, жаги приєднатися до війська або ж допомагати військовим. Це все було в нас на початку повномасштабного вторгнення, але зараз, як на мене, немає. І це небезпечно, бо ми досі тут, досі боремося з окупантами, які не збираються зупинятися.Велика вдячність АТ "Сумиобленерго" що не перестає виплачувати заробітну плату. Це добра допомога під час лікування - особливо".Олександр має родину – дружину та двох доньок. Бажаємо нашому колезі якнайшвидше повернутися додому живим і здоровим! ▶️Попередній матеріал із рубрики "Світло Переможе"  про добровольця Романенка Олександра читайте за посиланням.🙏Надзвичайна вдячність нашим захисникам і кожному, хто підтримує ЗСУ!#світло_переможе#світл_кожному_дому#Сумиобленерго #Герої#захисники#russiaisaterroriststate
🙏Вдячність дітей – найкраща винагорода!💡У грудні 2024 року Обласна первинна профспілкова організація НПЕУ АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" організувала дитячий конкурс малюнків "УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ".Вихованці Штепівського навчально-реабілітаційного центру з задоволенням взяли активну участь у конкурсі та створили прекрасні роботи, передавши їх для участі. На сторінці закладу була опублікована вдячність енергетикам за проведений конкурс:"Колектив і вихованці КЗСОР-Штепівський навчально-реабілітаційного центру щиро дякують колективу АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за організацію цього чудового конкурсу, який надихає наших дітей на творчість та спонукає пишатися рідною Україною!Особливо приємно, що всі діти, які взяли участь, отримали чудові подарунки — солодощі та ігри. Це додало святкової атмосфери та радості! Ми бажаємо вам процвітання, всього найкращого та мирного неба над головою! Разом ми виховуємо майбутнє покоління, яке вірить у силу України й прагне змінювати світ на краще".🇺🇦Пишаємося, що маємо нагоду бути причетними до творчого зростання маленьких українок і українців! Бажаємо дітям і колективу закладу Перемоги та мирного неба!
☝️Крадіжка електроенергії – сумнівна економія🔎Виявлення безоблікового користування електроенергією  – один із пріоритетних напрямів роботи АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО». У разі виявлення підключення електроустановок поза обліком, визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії (п. 8.4.). Споживаючи електроенергію відповідно до законодавства, споживач сплачує за неї значно менше, ніж у випадку безоблікового споживання. ⬇️Приклад нижче – для побутових споживачів.⬇️Виникає питання – чи варто так "економити"?Крадіям електричної енергії також загрожує відповідальність ще й перед законом. Як мінімум – адміністративна, або штраф від 10 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. У гіршому випадку, якщо такими діями завдано значної шкоди – їм загрожує більший штраф (від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян), виправні роботи (на строк до 2х років) або обмеження волі на строк до 3х років. За такі дії вчинені повторно або за попередньої змови групи осіб або якщо вони завдали значної шкоди – карається позбавленням волі на строк до 3х років.⚠️Споживаючи електричну енергію поза обліком, порушники закону завдають шкоди всім жителям Сумщини. Адже недоотримання коштів на відновлення електрообладнання тягне за собою відключення та збільшення аварійних ситуацій, а додаткове безоблікове навантаження на мережі знижує їхню надійність.Окрім цього проведення несанкціонованих схем підключень до електромережі небезпечні для життя та здоров’я електриків-аматорів.❗️Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили втручання в роботу мережі людей, що не є представниками АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (це легко розпізнати за спецодягом та спецтехнікою), повідомляйте до кол-центру АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659.🛑Якщо Ви бажаєте повідомити про несанкціоноване підключення власної установки, звертайтеся до кол-центру АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО». У разі, якщо споживач сам звернеться до енергокомпанії з повідомленням про безоблікове споживання електроенергії, його не буде притягнуто до відповідальності.
Шановні жителі Сумщини! Енергетика потребує фахівців. Навіть у ці складні часи АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» гарантує стабільну заробітну плату та перспективу кар’єрного зростання. Запрошуємо в нашу команду людей, які хочуть нести світло! Зокрема, АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у пошуках юрисконсульта для філії "Сумський район електричних мереж".Основні вимоги до кандидатів:● вища юридична освіта (спеціаліст або магістр);● стаж роботи не менше 2 років за спеціальністю. Досвід роботи у сфері електроенергетики вітається;● бути досвідченим користувачем ПК і вміти користуватися програмним забезпеченням, необхідним для виконання трудових обовязків;● володіти наступними особистими та діловими якостями: чесністю, порядністю, ініціативністю, комунікабельністю, активною життєвою позицією, прагненням до самовдосконалення, здатністю швидкого навчання, ввічливістю, енергійністю, наполегливістю, пунктуальністю, вмінням працювати у команді.Основні обовязки:● брати участь у підготовці проєктів господарських договорів, контрактів, розгляді проєктів договорів, що надійшли для погодження;● аналізувати і узагальнювати результати розгляду претензій, судових справ;● вивчати практику укладання і виконання договорів;● слідкувати за змінами та доповненнями нормативно-правових актів України;● проводити претензійно-позовну роботу та роботу з державними і приватними виконавцями;● представляти інтереси товариства у судах, інших державних органах та установах, підприємствах, організаціях різної форми власності;● надавати правову оцінку претензіям, позовам, скаргам, заявам, що надходять до товариства чи направляються товариством;● забезпечувати правильне застосування норм трудового, житлового, пенсійного, іншого законодавства, що стосується прав і законних інтересів працівників.Умови роботи:● Робоче місце – смт. Степанівка Сумського р-ну. ● Офіційне працевлаштування.● Повний робочий день.Резюме надсилати на електронну скриньку: [email protected]Детальна інформація за телефоном:   (0542) 659-530.Із повним переліком вакансій можна ознайомитися за посиланням.
Черговий російський масований удар. Середина зими, і мішень для росіян незмінна: наша енергетика. Серед цілей – газова інфраструктура та енергетичні обʼєкти, які забезпечують нормальне життя людей. Понад 40 ракет було в цьому ударі, зокрема й балістика. Щонайменше 30 знищено. Також за ніч було понад 70 російських ударних дронів. Завдяки нашій ППО, усім задіяним підрозділам зберігаємо роботу нашої енергетичної системи. Але постійно потребуємо посилення наявних спроможностей українського повітряного щита. Партнери на саміті НАТО у Вашингтоні та у форматі «Рамштайн» дали обіцянки, які досі не реалізовані повністю. Ми говорили і про ліцензії на виробництво систем ППО та протиракет, що може стати однією з дієвих гарантій безпеки для України, і це теж реалістично й потрібно виконати. Ми вдячні всім, хто допомагає нашій державі. Але йдеться не тільки про нашу державу. Саме зараз захистом України зʼясовується, чи здатна Європа і загалом демократичний світ зупиняти війни – надійно та на довгий час.
💡Герман Галущенко: Те, що енергосистема тримається і працює — це величезна заслуга кожного енергетика 2024 рік став найскладнішим для української енергосистеми, оскільки він проходить в умовах постійних ворожих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. Про це розповів міністр енергетики України Герман Галущенко в інтерв’ю телеканалу «Ми – Україна». 💬 «Енергетики працюють цілодобово. Те, що енергосистема сьогодні тримається, енергосистема є цілісною, стабільною і забезпечує як електроенергію, так і теплом споживачів, – це величезне заслуга кожного конкретного енергетика, який своїми руками робить цю роботу», - підкреслив міністр. Він зазначив, що удари рф по енергетичній інфраструктурі у 2022–2023 роках почалися з жовтня. Цього року ворог розпочав масовані атаки набагато раніше — вже в березні, і вони тривали протягом усього року. «Руйнування були дуже великі, набагато більші, у порівнянні з попередніми роками. Змінився сам характер ударів, складність ударів, зброя, яка використовується. Тому дійсно це найскладніший рік для енергосистеми», - підкреслив він. 📌 Міністр наголосив, що ворог змінив тактику ударів і тепер дрони застосовує щоночі, а під час масованих атак до дронів додаються всі види ракет. Загалом протягом цього року росія здійснила 13 масованих атак на українську енергетику. Через інтенсивність російських обстрілів цьогорічна ремонтна кампанія на енергооб’єктах стала наймасштабнішою за всі роки. Для проведення ремонтних і відновлювальних робіт використовується, зокрема, і обладнання, надане міжнародними партнерами, або закуплене за кошти донорів.