Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡
Додано 14 лип 2024

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡

@SumyEnergo
Кількість підписників: 57 795
Фото: 2,130
Відео: 63
Посилання: 812
Опис:
Офіційний канал

👥 Кількість підписників

57 795
Середній/День:: -51
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1454

👁️ Середній перегляд на повідомлення

34 207
Середній/День:: 27,600
Середній/Тиждень:: 38,400
ERR: 59.19%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.2

Історія змін лого

Історія змін назви

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 2025-04-19
АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО'' 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

💡Світло переможе! Лакоза Леонід МихайловичДорогі читачі, продовжуємо розповідати про наших колег, які стали на захист України. Енергетики не лише виборюють світло тут, на Сумщині, а й захищають нас усіх на різних ділянках фронту. Сьогодні говоримо з електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв 4 розряду бригади централізованого ремонту обладнання філії "Шосткинський район електричних мереж" АТ "Сумиобленерго" Леонідом Лакозою. Він працює на Товаристві 30 років.☑️Леоніду Михайловичу 48 років, він має досвід служби в АТО, тож пішов до війська добровольцем із самого початку повномасштабного вторгнення. Зараз боронить рідну Сумщину. Про посаду та рід військ не говорить із міркувань безпеки. Розповідає, що сил для боротьби йому надає сім’я, яка чекає на його повернення додому – це дружина, донька та син. А також мріє повернутися до свого хобі в цивільному житті - грі в волейбол.У рамках нашої рубрики про енергетиків-захисників ми ставимо запитання: що мають зробити цивільні, щоб наблизити перемогу?📎"Суспільство має мобілізуватися, як у перші дні великої війни. Інакше – все дарма… Продовжуйте підтримувати військових, це не для нас – а для всієї України важливо!".🔘Нагадаємо, в рубриці "Світло переможе" ми знайомимо вас із працівниками АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО", які захищають Україну на фронті.💡На сьогодні 148 енергетиків із нашої компанії служать у Збройних Силах України.🙏Надзвичайна вдячність нашим захисникам і кожному, хто підтримує ЗСУ!📍Попередні матеріали із рубрики "Світло Переможе" читайте за посиланнями:▶️"Світло переможе". Арістархов Олександр Миколайович – доброволець!▶️"Світло переможе". Романенко Олександр Володимирович – доброволець!▶️"Світло переможе". Буркало Максим Борисович – доброволець!▶️"Світло переможе". Фесенко Анна Сергіївна - доброволець!▶️"Світло переможе". Драновський Володимир Анатолійович - доброволець!▶️"Світло переможе". Дудка Андрій Васильович - доброволець!▶️"Світло переможе". Уваров Сергій Володимирович - доброволець!▶️"Світло переможе". Карпова Марія Анатоліївна – доброволиця!▶️"Світло переможе". Забашта Сергій Миколайович – доброволець!▶️"Світло переможе". Цеховський Дмитро Олександрович – доброволець!▶️"Світло переможе". Ніконов Руслан Сергійович#світло_переможе #енергетика_Сумщини #Сумиобленерго #герої#захисники
Де шукати відповіді на запитання щодо розподілу електроенергії?💡Основне джерело інформування населення стосовно діяльності АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» - це кол-центр. Навантаження на операторів – значне. Тільки уявіть, за минулий рік вони прийняли майже 300 тисяч дзвінків. За день ця цифра може коливатися від кількох сотень дзвінків (у відносно спокійні дні) до кількох тисяч (у період передачі показників лічильника чи під час негоди). Щоб збалансувати навантаження на кол-центр, ми рекомендуємо також користуватися іншими нашими способами комунікації зі споживачами: 1. Більшість відповідей можна знайти у зручному розділі на сайті Товариства в розділі «Споживачам-Побутові споживачі-Питання відповідь». Там є уся інформація стосовно лічильників (заміни, пломбування, передачі показників тощо), про організацію приєднання до електричних мереж, про укладання, переоформлення чи розірвання договору з розподільчою компанією тощо). 2. Також усю інформацію по особовому рахунку (своєму та навіть родичів) можна переглядати в особистому кабінеті споживача електричної енергії в Сумській області E-Svitlo. Тут Ви можете дізнатися причини знеструмлення, контролювати розрахунки, проводити оплату за спожиту електроенергію, завантажувати та друкувати рахунки, замовляти послуги приєднання. 3. Можна завантажити однойменний додаток E-Svitlo Суми, щоб усі дані по Вашому особовому рахунку були під рукою. 4. Слідкувати за нашою сторінкою у фейсбуці та телеграм-каналом, де також можна знайти інформацію, що може Вас цікавити. 5. Звичайно, кол-центр залишається на службі інтересів споживачів! За що ми щиро дякуємо нашим операторам, які 24/7 опрацьовують звернення за телефонами: 0800-300-247 або 0542 659 659. За цими контактами можна скористатися й послугою робота-помічника.👌
🌞Канікули – час нагадати про електробезпеку!🌻Шановні батьки, на літніх канікулах діти більше часу проводять на вулиці та вдома, тож прохаємо нагадати їм правила електробезпеки:⚠️У побуті не можна: користуватися електроприладами з пошкодженою ізоляцією; торкатися мокрими руками електроприладів (дротів, розеток, вимикачів), витирати їх вологою ганчіркою; вмикати електроприлади без дозволу батьків;⭕️ якщо побачили пожежу або задимлення, терміново повідомте батькам і викличте пожежно-рятувальну службу за номером телефону 101.⚠️На вулиці: не підіймайтеся на опори ліній електропередачі, не накидайте на електричні мережі сторонні предмети (повітряні змії, мотузки і т.п.); не заходьте за огорожу та у приміщення трансформаторних підстанцій та не залазьте на будівлі розподільчих пунктів і трансформаторних підстанцій; не відчиняйте двері розподільних щитів, силових шаф, трансформаторних підстанцій, не наближайтеся до електрообладнання; не грайтеся під повітряними лініями електропередачі, не запускайте під ними та поблизу повітряних зміїв, спортивні моделі літальних апаратів;не знімайте предмети, що заплуталися у дротах;❗️заборонено стояти під лініями електропередачі під час негоди; не розводьте багаття під лініями електропередачі та не ловіть під ними рибу;❗️ звертайте увагу на застережні знаки, що розташовані на приміщеннях електроустановок. 🛑 Їх розміщують, щоб попередити про небезпеку для життя.🆘 Якщо Ви побачили обірваний чи провислий провід, не підходьте до нього ближче ніж на 8 метрів, негайно повідомте про це дорослих і зателефонуйте до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за одним із номерів: 0800-300-247, (0542) 659-659. Шановні батьки, проведіть із дітьми бесіди про безпечне поводження з електроприладами та нагадайте правила електробезпеки, які допоможуть врятувати здоров'я та життя!🔅Бажаємо цікавого та головне тихого мирного літа!
💡Шановні жителі Сумщини! Навіть у ці складні часи АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" гарантує стабільну заробітну плату та перспективу кар’єрного зростання. Запрошуємо в нашу команду людей, які хочуть нести світло!🔎 Зокрема, ми в  пошуках юрисконсультів групи з питань корпоративних прав.  Основні вимоги до кандидатів:- вища юридична освіта (спеціаліст або магістр);- досвід роботи не менше 2 років за спеціальністю. Досвід роботи з корпоративними правами вітається;- бути досвідченим користувачем ПК і вміти користуватися програмним забезпеченням, необхідним для виконання трудових обов'язків;-  володіти наступними особистими та діловими якостями: чесністю, порядністю, ініціативністю, комунікабельністю, активною життєвою позицією, прагненням до самовдосконалення, здатністю швидко навчатися, ввічливістю, наполегливістю, пунктуальністю, вмінням працювати в команді.  Основні обов'язки:-  підготовка регульованої інформації емітента: річних і проміжних звітів, їх своєчасне подання до Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку та їх оприлюднення;- підготовка для розміщення на вебсайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" інформації, що підлягає оприлюдненню, відповідно до законодавства України;-  участь в організації проведення заходів, пов'язаних із Загальними зборами акціонерів АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО";-  участь в оформленні та реєстрації статутних, ліцензійних та інших документів АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в державних органах та установах у межах виконання груп функціональних обов'язків; -  організація роботи з учасниками ринку цінних паперів: Центральним депозитарієм цінних паперів і депозитарними установами, які мають відповідні ліцензії, згідно з чинним законодавством;-  надання, в межах компетенції, інформації на запити посадових осіб АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО", акціонерів і державних органів; - постійний моніторинг змін у чинному законодавстві України та підвищення свого кваліфікаційного рівня.  Умови роботи:Офіційне працевлаштування в м. Суми. Повний робочий день.📩Резюме надсилати на електронну скриньку: [email protected]📲 Деталі за телефоном: (0542) 659-203.Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Товариства.
💡Шановні споживачі електроенергії! Станом на 8 ранку 7 червня більш ніж 33 тисячі споживачів у Сумській області перебувають тимчасово без електроенергії внаслідок негоди.Причина знеструмлень - пошкодження енергообʼєктів через зливу, дощі та пориви вітру. Найбільше постраждали електричні мережі в Шосткинському та Конотопському районах.Наші фахівці працюють над відновленням розподілу електроенергії до кожної оселі!☑️Нагадуємо Вам, що переглянути причину знеструмлення за Вашою адресою можна: в особистому кабінеті Е-SVITLO або в однойменному додатку; у розділі Споживачам-Відключення-Поточні аварійні вимкнення на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО": https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya у кол-центрі за номерами 0800-300-247 та 0542 659 659.🆘 Якщо Ви побачили обірваний чи провислий провід, не підходьте до нього ближче ніж на 8 метрів, негайно повідомте про це до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО". Не намагайтеся самостійно усунути пошкодження електрообладнання, бо це - небезпечно для життя!
☝️Нагадуємо, від сьогодні та до 3 червня - період передачі показників приладу обліку електричної енергії. Надсилати нам дані Вашого засобу обліку необхідно щомісяця - в два останні та три перші календарні дні.☑️Передавайте показники через наші онлайн-сервіси:• особистий кабінет споживача електроенергії "E-Svitlo": https://sm.e-svitlo.com.ua • чат-боти АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у Viber, Telegram.☑️Надсилайте дані електролічильників за допомогою Facebook Messenger.☑️Відскануйте відповідний QR-код на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" та відправте повідомлення за допомогою додатка Facebook Messenger у наступному форматі: NNNNNNNNN*XXXXXX, де NNNNNNNNN – номер особового рахунку; XXXXXX – показники лічильника на момент відправки повідомлення (кількість цифр залежить від типу вашого лічильника).☑️ Для передачі показників лічильників електроенергії також телефонуйте до кол-центру Товариства: (0542) 659-659, 0800-300-247. Просимо, за можливості, передавати покази в автоматичному режимі, використовуючи меню самообслуговування.➡️Більше про способи передачі даних приладу обліку – читайте за посиланням на сайті АТ"СУМИОБЛЕНЕРГО": https://www.soe.com.ua/component/content/article?id=582📎Якщо Ви не повідомите дані електролічильника у вказаний період, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії за місяць буде визначено розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.👌Передача показників лічильника допоможе раціонально сформувати рахунок постачальникам електроенергії, а Вам - оплатити лише ті кіловати, які Ви використали.
💡Запрошуємо приєднатися в нашу команду! Робота в енергетичній сфері - це стабільність і можливість кар’єрного зростання.🔎АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" в пошуках інженера відділу формування корисного відпуску.📍Основні вимоги до кандидатів:бути досвідченим користувачем ПК і вміти користуватися програмним забезпеченням, необхідним для виконання трудових обов`язків;досвід роботи не менше 2 років;вища економічна освіта не нижче другого рівня.▶️Основні обов'язки:контроль за роботою філій Товариства щодо зменшення дебіторської заборгованості по юридичних споживачах і своєчасність прийнятих заходів по відключенню юридичних споживачів;формування та надання інформації щодо стану дебіторської заборгованості юридичних споживачів Товариства та прийняті заходи щодо боржників;складання проєктів договорів про погашення заборгованості, договорів поруки, угод про зарахування зустрічних однорідних вимог, звітів, довідок, а також інформацію з питань заборгованості та проведення своєчасних розрахунків;опрацювання та підготовка проєктів відповідей на звернення юридичних споживачів та контролюючих установ із питань, що входять до компетенції.☑️Умови роботи:📍Місце роботи: м. Суми▶️Строкове місце.▶️Офіційне працевлаштування, повний робочий день.📩Резюме надсилати на електронну скриньку: [email protected]📲Детальна інформація за телефоном: (0542) 659-424.▶️Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на сайті Товариства  за посиланням.
💡Енергетики з Охтирщини стали почесними громадянами громади Великописарівська селищна рада підтримала рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин Великописарівської громади" трьом нашим працівникам.📍Ними стали:☑️ Андрій Миколайович Оскірко, диспетчер II групи оперативно-диспетчерської групи Великописарівської дільниці філії "Охтирський РЕМ" АТ "Сумиобленерго";☑️ Олександр Миколайович Зінченко, електромонтер оперативно-виїзної бригади IV групи Великописарівської дільниці філії "Охтирський РЕМ" АТ "Сумиобленерго";☑️ Анатолій Володимирович Середа, водій автотранспортних засобів оперативно-виїзної бригади Великописарівської дільниці філії "Охтирський РЕМ" АТ "Сумиобленерго".🙏Це наші фахівці, завдяки професіоналізму та сміливості яких прикордоння Охтирщини зі світлом. Попри постійну небезпеку, роботи з відновлення пошкоджених ворогом електричних мереж проводяться постійно (там, де це можливо і є погодження від військових на проведення робіт).📎Диспетчер Андрій Оскірко проживав у Великій Писарівці буквально до травня 2025 року. Каже, виїхав тому, що стало неможливо жити через постійні обстріли. Говорить, що найбільшу небезпеку становлять саме дрони, які влучають і в будинки, і в авто, і просто по вулицях. Але є й удари артилерією, КАБами... Чоловік дуже сподівається повернутися додому якнайшвидше і роботу свою не кинув: "Мотивація моя в тому, що якщо буде світло, тут будуть жити люди. Зараз найбільшу небезпеку становлять дрони. Не почуваєш себе безпечно. Обстрілюють росіяни все на світі, і цивільних. А не те, як вони пишуть, що лише у військові об'єкти". Розповідає, що на присвоєння звання відреагував спокійно, мовляв – працює не заради звання.📎Олександр Зінченко досі залишається жити у Великій Писарівці. Говорить: "А куди їхати? Тут усе моє, нажите. Батьківське. Не дай Бог, буде гірше – поїду. І треба робити свою роботу. А як інакше? Ми тут не самі, ми разом, є колектив, є місцеві, які також небайдужі". Енергетик працює на Товаристві з 2011. Говорить, що енергетика – це його сродна праця.  🕯На превеликий жаль, Анатолій Володимирович Середа загинув унаслідок удару армією рф 4 травня. Світла пам'ять колезі!💡Пам’ятаємо, якою ціною Сумщина зі світлом!Пишаємося нашими людьми й працюємо заради України!
💡Запрошуємо приєднатися в нашу команду! Робота в енергетичній сфері - це стабільність і можливість кар’єрного зростання.🔎 АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у пошуках інженера охорони праці до філії "Шосткинський район електричних мереж" АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО". Основні вимоги до кандидатів:  ● Вища електротехнічна освіта (бакалавр);  ● Досвід роботи в енергетичній галузі – не менше двох років (бажано);  ● 5-та група з електробезпеки;  ● Знання правил технічної експлуатації електричних мереж, налаштування електроустановок, правил і норм охорони праці;  ● Організаторські здібності, навички ефективної комунікації, володіння персональним комп'ютером, уміння ефективно працювати для досягнення поставленої цілі.☑️ Основні завдання та обов`язки:  ● Організація роботи з охорони праці у філії;  ● Організація та контроль проходження первинного та періодичного медичних оглядів працівників;  ● Контроль забезпечення захисту, спецодягом і спецвзуттям для персоналу;  ● Ведення технічної документації.📍Умови роботи:  ● Місце роботи - м. Шостка та Шосткинський р-н.  ● Офіційне працевлаштування, повний робочий день.📱Детальна інформація за телефонами: (05449) 825-345, (0542) 659-424.📩Резюме надсилати на електронну скриньку: [email protected]▶️Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на сайті Товариства за посиланням.
Сьогодні, 12 травня, близько 10:30 армія росії вдарила безпілотником по авто АТ «Сумиобленерго» в Сумській громаді. У результаті атаки загнув 44-річний водій автотранспортних засобів служби транспорту і логістики АТ «Сумиобленерго» Федченко Олександр Іванович.Висловлюємо глибокі співчуття рідним загиблого енергетика та розділяємо біль втрати!Олександр був чудовою людиною та професійним працівником. У 2024 році за заслуги в енергетиці чоловік був нагороджений Подякою Міністерства енергетики України, а в 2022 році – відзначений Подякою міського голови м. Суми. Енергетик возив бригаду на відновлення мереж у прикордонні попри небезпеку, завжди сміливо виконував свою роботу, жодного разу не відмовився від завдання.У нашому колективі Олександр Федченко пропрацював половину свого життя – 22 роки.Невимовно боляче втрачати людей!Нагадаємо, внаслідок військової агресії рф із початку повномасштабного вторгнення колектив АТ «Сумиобленерго» втратив 14 працівників. Із них 6 загинули на фронті в боротьбі за Україну, 6 - під час виконання завдань із відновлення розподілу електроенергії. Ще двоє колег загинули внаслідок ударів армії рф поза роботою (вдома чи у вихідні дні).Пам’ятаємо про кожного!Не пробачимо росіянам цих втрат!