Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡
Додано 14 лип 2024

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡

@SumyEnergo
Кількість підписників: 57 795
Фото: 2,130
Відео: 63
Посилання: 812
Опис:
Офіційний канал

👥 Кількість підписників

57 795
Середній/День:: -51
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1454

👁️ Середній перегляд на повідомлення

34 207
Середній/День:: 27,600
Середній/Тиждень:: 38,400
ERR: 59.19%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.2

Історія змін лого

Історія змін назви

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 2025-04-19
АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО'' 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Шукаєте стабільну роботу? Запрошуємо до нашої команди!💡Ми в пошуках відповідального працівника на посаду Інспектора з кадрів, який долучиться до нашого колективу. Якщо ви знаєте трудове законодавство та маєте досвід роботи з документами, ця вакансія саме для вас! Основні вимоги до кандидатів:● знання трудового законодавства України;● вміння працювати з комп’ютером, засобами зв’язку та відповідним програмним забезпеченням;● обов’язковий досвід роботи на аналогічній посаді;● вища економічна або юридична освіта не нижче рівня бакалавра.🔘 Обов'язки на посаді:● ведення обліку особового складу працівників;● підготовка документів для працевлаштування кандидатів;● оформлення наказів (відпустки, зміни у штаті, тощо) ● контроль за дотриманням графіків відпусток працівників;● ведення обліку пільгових категорій (осіб із інвалідністю, учасники бойових дій тощо).📍 Місце роботи:● смт Степанівка.☑️ Ми гарантуємо:● офіційне працевлаштування з першого дня;● повний робочий день;● оплачувані відпустки та лікарняні.📩 Надсилайте резюме на: [email protected]📲 За деталями телефонуйте: 0542-659-424▶️ Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Товариства#робота#вакансії#СумиОбленерго
Отримали бронежилети для енергетиків,які ліквідовують наслідки військової агресії рф💡АТ "Сумиобленерго" отримало 50 бронежилетів за сприяння Сумської обласної військової адміністрації. Вони будуть використовуватися для наших фахівців під час виїздів на небезпечні ділянки для відновлення обладнання, пошкодженого внаслідок обстрілів російською армією.🤝Амуніцію для персоналу енергокомпанії вручив Голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Олег ГРИГОРОВ. Під час візиту він зазначив: "Те, що роблять енергетики Сумщини – це історія про героїзм і неймовірну сміливість. Як швидко ви відновлюєте пошкоджене обладнання, заслуговує поваги та вдячності! Дякуємо працівникам АТ "Сумиобленерго" за оперативність, за постійний зв'язок, за розуміння тих викликів, які сьогодні стоять перед нами. І врешті – за світло, яке потрібне всім нам!".▶️Голова Правління АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" Борис ПОПОВ подякував за надану допомогу: "Ці бронежилети допоможуть нам вберегти найцінніше – життя та здоров'я наших людей. Відновлення розподілу електроенергії – це наш обов'язок, і звісно, що оперативна координація зі сторони ОВА та військових в тандемі зі сміливістю та професійністю наших фахівців дають результат: попри виклики війни Сумщина зі світлом!".▶️ Директор технічний АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" Олександр МАЛАНДІЙ підкреслив, що працівники технічних служб забезпечують відновлення мереж у постійній небезпеці, адже сьогодні Сумщина є однією з найбільш обстрілюваних областей. Тому захист персоналу у вигляді бронежилетів дуже потрібен.☑️ На заході також були присутні представники ключових служб, які беруть участь у відновленні енергообʼєктів після ударів, а також - після негоди чи просто в заміні та ремонті енергообладнання.🔘Вони розповіли про свою роботу в умовах війни і про те, якими зусиллями дістається світло. Часто - з ризиком для життя.🤝Пишаємося нашими людьми та дякуємо за надану допомогу!
Шукаєте роботу в енергетиці? АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" запрошує в команду!💡 Приєднуйтеся до родини енергетиків! Пропонуємо вакансію електромонтера з експлуатації електролічильників у філії "Сумський міський РЕМ". Це чудова можливість для тих, хто прагне офіційного працевлаштува та стабільних умов праці. Ваші ключові обов'язки включатимуть:● Нагляд за роботою та станом приладів обліку електроенергії у споживачів Сум і району.● Виконання планових і рейдових перевірок систем обліку.● Монтаж і заміна електролічильників.● Проведення різноманітних електромонтажних робіт.● Виявлення порушень і обстеження цілісності пломб на лічильниках.● Регулярне зняття показників лічильників.🔘 Вимоги до кандидата:● Наявність професійно-технічної освіти за відповідним профілем.● Задовільний стан здоров'я для роботи на відкритому повітрі та в електроустановках (до 1000 В).● Досвід роботи: бажано, але не обов'язково (навчаємо).📍 Робоче місце:● м. Суми.☑️ Умови роботи:● Офіційне працевлаштування з першого дня.● Повний робочий день.● Оплачувані відпустки та лікарняні листи.● Надання необхідного спецодягу.📩 Для подачі резюме: [email protected]📲 За деталями звертайтесь за номером: (0542) 659-674.▶️ Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Товариства#робота#енергетика #вакансії
☝️Ворог слідкує в соцмережах!😡Російська армія поновила енергетичний терор населення Сумщини. Зараз частина мешканців м. Суми та області все ще без електроенергії,  але ми працюємо над відновленням електропостачання.🤝 Давайте будемо однією командою й не допомагатимемо ворогу дізнатися про стан мереж і етап відновлення розподілу електроенергії. Це допоможе нам швидше зробити ремонти з мінімізацією повторної атаки. А Вам - швидше ввімкнути холодильник, кавомашину та інші прилади, що роблять життя кращим.🙏Тож, кілька правил інформаційної гігієни в умовах енергетичного терору: Не розповсюджуйте в соціальних мережах інформацію, фото та відео з наслідками ворожих обстрілів! Не вказуйте в чатах соцмереж інформацію про те, що атака вдалася чи не вдалася ("у нас щойно поцілили в підстанцію", "а в нас - поруч" тощо). Не пишіть у масових чатах про те, що СВІТЛО ВЖЕ Є з зазначенням локації, де саме!⚠️Не обмінюйтеся такими повідомленнями навіть у чатах вашого будинку/ОСББ, робочих і шкільних групах тощо. Ворог може бути скрізь. Від цього залежить наша безпека і життя ваших близьких та рідних!🤫 На жаль, ворог знає енергосистему Сумщини та її потенціал. У рф читають наші повідомлення, й можуть використати цю інформацію, щоб знову вдарити по тих об’єктах, які живлять Ваше місто чи вулицю.🤔 Ви скажете: є інші методи розвідки, а не соцмережі.👌І ми погоджуємося, є! Але левову частку інформації спецслужби рф беруть саме із соцмереж і повідомлень у ЗМІ! Адже вдень визначити візуально з дрона, є світло в місті чи немає, складніше. Як і зробити будь-яку іншу операцію, ніж просто прочитати онлайн.🙏Бережімо себе і своє місто!💡Ми з вами пройшли таку темряву, що сумнівів не залишилося - СВІТЛО ПЕРЕМОЖЕ!#інформаційна_гігієна#енергетика_Сумщини #енергетика #терор#енергетичний_терор#russiaisaterroriststate
💡Світло переможе! Кущ Олександр ВікторовичВіра в майбутній мир – це те, що найбільше мотивує нашого колегу Олександра Куща на фронті. До війни чоловік пропрацював в АТ "Сумиобленерго" 20 років охоронником господарської групи філії "Шосткинський район електричних мереж".📍У перші дні повномасштабного вторгнення чоловік пішов захищати Україну. У боях отримав поранення та контузію, але залишився служити. Зараз Олександр Вікторович боронить Сумщину в підрозділі тероборони.📎"Служив у АТО у 2015-1016 роках, і звісно не зміг залишитися вдома, коли почалася повномасштабна війна. Мій брат теж боронить Україну. Це також моя мотивація. Але найбільше дає сил віра, що наші діти не будуть жити в страху. Що це все закінчиться, якщо ми вистоїмо. У мене син вижив під час ракетного удару в Києві по багатоповерхівці. 23 людини загинули, а він – слава Богу, залишився живим. Хочу, щоб більше не довелося нам боятися  за дітей! Це моє найбільше бажання".🇺🇦 У рамках нашої рубрики про енергетиків-захисників ми ставимо запитання: що мають зробити цивільні, щоб наблизити перемогу?📎"Потрібно більше підтримки! Хочеться, щоб держава була більше зацікавлена в нас... Зараз багато власних ресурсів самих військових іде на забезпечення. А також – волонтерська допомога. Розумію, що важкі часи в країні, але більше уваги до армії – це необхідно! Хочеться, щоб уся допомога для фронту була більш організованою. Є запит – є допомога. А зараз по факту ми якось викручуємося самі, в більшості випадків".🙏На Олександра Вікторовича вдома чекають дружина та син. Бажаємо колезі якнайшвидшого повернення додому – живим і здоровим!🪖На сьогодні 148 енергетиків із нашої компанії служать у Збройних Силах України.Надзвичайна вдячність нашим захисникам і кожному, хто підтримує ЗСУ!▶️ Нагадаємо, в рубриці "Світло переможе" ми знайомимо вас із працівниками АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО", які захищають Україну на фронті.🔽 Попередні матеріали  читайте за посиланнями:Світло переможе! Арістархов Олександр Миколайович – доброволець!Світло переможе! Романенко Олександр Володимирович – доброволець!Світло переможе! Буркало Максим Борисович – доброволець!Світло переможе! Фесенко Анна Сергіївна - доброволець!Світло переможе! Драновський Володимир Анатолійович - доброволець!Світло переможе! Дудка Андрій Васильович - доброволець!Світло переможе! Уваров Сергій Володимирович - доброволець!Світло переможе! Карпова Марія Анатоліївна – доброволиця!Світло переможе! Забашта Сергій Миколайович – доброволець!Світло переможе! Цеховський Дмитро Олександрович – доброволець!Світло переможе! Ніконов Руслан СергійовичСвітло переможе! Лакоза Леонід Михайлович#світло_переможе#енергетики#захисники
💡 Хочете бути частиною команди, яка несе світло? АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" запрошує фахівців, готових долучитися до нашої місії, навіть у ці непрості часи. Ми гарантуємо офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату та можливості для кар'єрного зростання. Маємо вакансію на посаду бухгалтера філії "Сумський район електричних мереж" АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО".🔘Основні завдання та обов'язки:● Облік розрахунків з покупцями та замовниками.● Облік розрахунків із іншими дебіторами.● Облік запасів.🔘Вимоги до кандидата:● Вища освіта відповідного напряму підготовки.● Досвід роботи бухгалтером.📍 Місце роботи:● селище Степанівка, Сумський район.☑️ Умови роботи:● Офіційне працевлаштування.● Повний робочий день.● Своєчасна виплата заробітної плати.● Оплачувані відпустки та лікарняні.📩 Резюме надсилати на електронну скриньку: [email protected]📲 Детальна інформація за телефоном: (0542) 659-679, 659-424.▶️ Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Товариства#робота#енергетика #вакансії
💡 Шановні жителі Сумщини! Навіть у ці складні часи АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" гарантує стабільну заробітну плату та перспективу кар’єрного зростання. Запрошуємо в нашу команду людей, які хочуть нести світло! Наразі є вакансії на такі посади: Інженер служби телекомунікаційОсновні завдання та обовязки:● Технічне обслуговування антенно-фідерних пристроїв на висоті до 65м.● Налаштування та моніторинг роботи обладнання радіозвязку (аналогові та цифрові радіостанції, ретранслятори, радіомодеми, мобільні телефони, РРС).● Ремонт обладнання радіозвязку.● Ведення технічної документації. ☑️  Вимоги до кандидата:● Повна вища профільна освіта (промислова електроніка, звязок) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;● Знання основ електроніки.● Знання основ теорії радіозвязку і поширення радіохвиль.● Бажано досвід роботи в області експлуатації обладнання радіозвязку.📍Місце роботи:● м. Суми та Сумська область☑️ Умови роботи:● Офіційне працевлаштування.● Повна зайнятість.● Оплачувана відпустка та лікарняні.● Забезпечення спецодягом, відповідно до встановлених норм. Інженер АСДК служби телекомунікацій☑️ Основні завдання та обов`язки:● Налаштування, діагностика і технічне обслуговування обладнання автоматизації (контролери ABB, цифрові вимірювальні перетворювачі, датчики, і т.п), SCADA систем.● Пусконалагоджувальні роботи автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП).● Супровід проєктів автоматизації. ● Ведення технічної документації.☑️ Вимоги до кандидата:● Вища освіта відповідного напряму підготовки не нижче ІІ рівня освіти.● Знання основ електротехніки.● Досвід роботи в області автоматизації з промисловим обладнанням з ПЛК.● Досвід роботи з контрольно-вимірювальними приладами, їх техобслуговування і діагностика.📍 Місце роботи:● м. Суми.● Відрядження по Сумській області.☑️ Умови роботи:● Офіційне працевлаштування.● Повний робочий день.● Оплачувана відпустка та лікарняні.● Забезпечення спецодягом, відповідно до встановлених норм.📩 Резюме надсилати на електронну скриньку: [email protected]📲 Детальна інформація за телефоном: (0542) 659-679, 659-424.▶️ Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Товариства
💡Шановні жителі Сумщини! Навіть у ці складні часи АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" гарантує стабільну заробітну плату та перспективу кар’єрного зростання. Запрошуємо в нашу команду людей, які хочуть нести світло!🔍 Зокрема, ми в пошуках техніка обчислювально-розрахункової групи філії "Сумський міський район електричних мереж"📌Основні завдання та обовязки:● Оформлення та вручення рахунків юридичним споживачам;● Аналіз фактичного споживання електричної енергії юридичними споживачами;● Рознесення контрольних оглядів та технічних перевірок;● Рознесення актів пломбування/розпломбування вузла обліку електричної енергії.✏️Вимоги до кандидата: ● Повна вища/неповна вища/професійно-технічна;● Досвід роботи за фахом бажано, але не обовязково;● Володіння персональним комп`ютером на рівні досвідченого користувача.📍Місце роботи: ● м. Суми. 📎Умови роботи:● Офіційне працевлаштування.● Повний робочий день.● Оплачувані відпустки та лікарняні.● Забезпечення спецодягом згідно встановлених норм.📩Резюме надсилати на електронну скриньку:   [email protected]📲Детальна інформація за телефоном: (0542) 659-679, 659-424.▶️ Із повним переліком вакансій Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Товариства.
⚡️Новий стандарт напруги з 1 липня – що зміниться для споживачів?👌Спойлер – нічого! Пройдемося по пунктах!💡Із  01.07.2025 в Україні почнуть діяти європейські підходи до визначення параметрів якості електроживлення, зокрема — перехід на номінальну напругу 230/400 В. Одне з ключових нововведень – встановлення чітких меж допустимого відхилення напруги: від 207 до 253 В (±10% від номінального значення 230 В). Це нововведення закріплене законодавчо – про що ми повідомляли раніше.Чому відбувається ця зміна?☑️У 2022 році відбулася синхронізація енергосистеми України з електромережами ENTSO-E – це фізичне зʼєднання української енергосистеми з енергосистемою континентальної Європи.  Перехід на 230 В у нашій мережі – це частина інтеграції України до європейського енергетичного ринку.Що змінюється - детальніше?•  Для побутових споживачів напруга в електромережі зросте з 220 В до 230 В.•  Допустиме відхилення: ±10%, тобто напруга має залишатися в межах від 207 до 253 В.Чи готові мережі АТ «Сумиобленерго» до переходу на новий клас напруги?☑️Наші фахівці завчасно проаналізували стан мереж і модернізували обладнання на критичних вузлах електропостачання. Завдяки плановій підготовці, перехід на новий стандарт відбудеться без додаткового навантаження на споживачів і без погіршення якості послуг. Більш того, електромережі в Україні вже протягом багатьох років фактично працюють у діапазоні від 220 до 240 В. Тому збільшення напруги до 230 В не буде проблемою.Що зміниться для нас як для користувачів електроенергією?☑️Нічого. Оскільки сучасні побутові прилади налаштовані на роботу в широкому діапазоні напруги -  від 200 до 240 В або навіть 100-240 В. Тож перехід на 230 В для сучасної техніки не є проблемою. Якщо ж Ви маєте побутові прилади більш застарілі - краще звернутися до фахівця для перевірки їх функціонування при підвищенні напруги або ж подумати про стабілізатор.☝️Підвищення тарифів у зв’язку з переходом на новий клас напруги не передбачається. Зміна напруги з 220 В до 230 В – це технічна стандартизація, а не підстава для перегляду тарифів.Що можна зробити споживачам?Перевірити маркування на приладах. Якщо на маркуванні вказано 220 – 240 В – все ок.  Встановити захист: якщо Ви спостерігаєте коливання напруги в мережі (так, таке може бути через пошкодження енергосистеми внаслідок агресії рф), варто встановити реле напруги або стабілізатор.Проконсультуватися із фахівцем, якщо використовуєте стару чи нестандартну техніку (особливо підприємства).Не панікувати – для більшості українських домогосподарств нічого суттєво не зміниться.Перехід на 230 В – це крок на шляху до європейської інтеграції!📍Нагадаємо, раніше ми надавали коментар для видання «РБК-Україна» з цієї теми.  
☝️Нагадуємо, від сьогодні та до 3 липня - період передачі показників приладу обліку електричної енергії. Надсилати нам дані Вашого засобу обліку необхідно щомісяця - в два останні та три перші календарні дні.☑️Передавайте показники через наші онлайн-сервіси:• особистий кабінет споживача електроенергії "E-Svitlo": https://sm.e-svitlo.com.ua • чат-боти АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у Viber, Telegram.☑️Надсилайте дані електролічильників за допомогою Facebook Messenger.☑️Відскануйте відповідний QR-код на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" та відправте повідомлення за допомогою додатка Facebook Messenger у наступному форматі: NNNNNNNNN*XXXXXX, де NNNNNNNNN – номер особового рахунку; XXXXXX – показники лічильника на момент відправки повідомлення (кількість цифр залежить від типу вашого лічильника).☑️ Для передачі показників лічильників електроенергії також телефонуйте до кол-центру Товариства: (0542) 659-659, 0800-300-247. Просимо, за можливості, передавати покази в автоматичному режимі, використовуючи меню самообслуговування.➡️Більше про способи передачі даних приладу обліку – читайте за посиланням на сайті АТ"СУМИОБЛЕНЕРГО": https://www.soe.com.ua/component/content/article?id=582📎Якщо Ви не повідомите дані електролічильника у вказаний період, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії за місяць буде визначено розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.👌Передача показників лічильника допоможе раціонально сформувати рахунок постачальникам електроенергії, а Вам - оплатити лише ті кіловати, які Ви використали.