Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Додано 14 лип 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Кількість підписників: 12 802
Фото: 2,800
Відео: 159
Посилання: 1,770
Опис:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik

👥 Кількість підписників

12 802
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: -29
Середній/Місяць:: -461

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 866
Середній/День:: 5,500
Середній/Тиждень:: 6,089
ERR: 53.63%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

БІРЖА MEXC — НАЙДЕТАЛЬНІШИЙ ГАЙД ВІД А ДО Я | СПОТОВА ТА Ф’ЮЧЕРСНА ТОРГІВЛЯ | ВСІ СПОСОБИ ЗАРОБІТКУВідео: https://youtu.be/mz-LtP2NgIk💲 Реєстрація на MEXCУ цьому відео повний гайд по криптобіржі MEXC для новачків і не тільки. Покроково розбираю все: від реєстрації, верифікації та налаштувань безпеки до спотової і ф’ючерсної торгівлі, пасивного заробітку і зняття криптовалюти.Поясню, як пройти KYC, як працює Google Authenticator, що таке тейкер і мейкер, як налаштувати антифішинговий код, а також як використовувати проксі й антидетект браузер при роботі з мультиакаунтами.Також покажу, як поповнювати рахунок (он-чейн, картка, P2P), як отримати знижки на комісії, та які інструменти доступні для заробітку на MEXC: Kickstarter, Launchpool, Airdrop+, Earn, фіксований і гнучкий стейкінг.Розглянемо всі типи ордерів (лімітні, маркет, стоп-ліміт, OCO), ф’ючерси USDT-M і Coin-M, ізольовану й крос-маржу, а також особливості премаркету. Наприкінці - нюанси щодо ризиків і виводу коштів.Таймкоди допоможуть швидко орієнтуватися по відео.
Цікавий сейл від ОКХ з нюансом)Проводиться сейл токену SOON по схожій схемі як було з DOODLES, де вийшло забрати 4-5 іксівСтартує завтра в 14:00, ось деталі:Буде лотерея з якої виберуть 2500 переможців у яких буде можливість викупити на 100 USDC токенів по класній ціні але у форматі FCFS.Для участі потрібно:1️⃣ Перейти за посиланням і приєднати свій гаманець ОКХ2️⃣ Далі якщо підходите по критеріях, то закидаєте 10 USDT в мережі SOL і робите підписку на твітер.3️⃣ А головний критерій то не простий, потрібно було здійснити свап на OKX DEX на суму від 10$ в період з 5 до 19 травня.Умову викатили заднім числом, чотко, тому пройде мало хто, бо кому був потрібен той їхній DEX.Більше деталей тут.Як бачите я пролетів, а от якщо ви пройшли про критеріях, приєднуйтесь і виконуйте умови, якщо пощастить увійти в 2500 переможців постарайтесь у раунді FCFS їх викупити.Якщо вийде викупити, пару іксів думаю заберете, бо продають нам по 0,05$ а на премаркеті уже 0,40$ (х8).Якщо виграєте підготуйте 100 USDC у мережі SOL і чекайте апдейтів.◻️ Реєстрація на ОКХ
ЧОМУ СПОРТ НЕВІДʼЄМНА ЧАСТИНА МОГО ЖИТТЯЗважаючи на те що я займаюся фізичними активностями майже кожного дня я хочу розписати свою думку і позицію щодо цього всього.Починаючи навіть з того що регулярні заняття спортом покращують когнітивні здібності, якщо простими словами збільшується і покращується притік крові та кисню до головного мозку в звʼязку з чим ви краще думаєте, розумієте, і стаєте продуктивнішими бо покращується концентрація і памʼять, отже для людини у якої розумова робота це взагалі маст хев.Наступний не менш важливий пунк це зниження рівня стресу та тривожності, тому що як і після так і під час занять спортом виділяється багато різних гормонів які позитивно впливають на наш організм.Проект вийшов в мінус? Йдіть в залЗлили бабки на фʼючах? Йдіть в залПокинула дівчина? Покиньте її першою ібо нефіг, і тоді йдіть в зал.В любій незрозумілій ситуації підти в зал краще ніж з вікна десятого поверху).Далі у нас йде збільшення енергії, життєва енергія теж як мʼяз який потрібно тренувати, чим частіше і більше ви витрачаєте цю енергію тим краще і швидше ця батарейка буде відновлюватися.Можливо ви навіть помічали наскільки стає кращим ваш ментальний стан після тренування, бо якщо порівняти це з алкоголем чи чимось іншим то це дозволяє лише на час забутися а потім накатує в рази більше, тому я і не вживаю абсолютно ніякі алькогольні напої вже більше 2ох років.Та і усі дослідження говорять про те що люди які ведуть активний спосіб життя та займаються силовими тренуваннями, краще думають, сплять, відновлюються і мають менше хронічних захворювань, окрім лівого плеча (воно завжди буде боліти).Ну і як побічний ефект від цього усього у вас стає краще тіло, а коли ваше відображення подобається вам теж то і настрій буде краще і все інше підтягнеться.І на остаток скажу що спорт навчає нас розвивати дисципліну і вчить впевнено йти до довгострокових цілей, бо це здоровий і хороший вид дофаміну, який буде іти наперекір тому який ми звикли отримувати від короткотривалих задоволень.Всім спорт 💪🏻
Про невдачі 🔠На скріні ви бачите все, що залишилося з інвестиції у 5500$, і це якщо не враховувати 4 компи, які ніяк не продадуться ще за 2700$.І якщо ви подумаєте, що мене це якось демотивує чи розчарує — то ви помиляєтесь.З часів моєї роботи на заводі, на охороні, тренувань і змагань з боксу, роботи по 7 днів на тиждень, в мене загартувалися такі установки по життю, що будь-чому буде важко їх похитнути.Можу поділитися трохи, якщо цікаво:Може, це і буде звучати банально, але це факт. • Коли у вас все йде добре і гладко — ви мало чого навчитесь, а от коли все йде не так вже й добре, і за помилки ви платите своїм часом і грошима — ось тоді ви стаєте сильнішими і кращими. • В мене в голові є чітка установка: «Я добʼюся того, чого хочу, чого б мені це не коштувало». А для чого тоді взагалі починати? • А всі невдачі, втрати і тому подібне — це лиш міцні каменюки у фундаменті, який я закладаю. • Невдачі мене мотивують. Мотивують вивчати краще, вивчати більше, помилятися більше, помилятися краще. Якщо важко — значить, йдеш вгору, як кажуть.І пам’ятайте: що би не сталося, скільки би не втратили — головне, як ви на це реагуєте. Ваша реакція на події визначає все.Втратили багато? Нічого, ще заробите.Втратили все? Радійте — вам немає чого втрачати, і можна почати спочатку, але краще, ніж тоді.І найголовніше: якщо ви чогось хочете — маєте в це повірити. Багато хто хоче багато різних речей, але якщо копнути глибше — ця людина насправді і не вірить, що може це отримати. Вас неможливо перемогти, доки ви не здалися).Хвилинка мотивації і філософії).
Наболіла тема «СКАМ»Він завжди був, є і буде.Але люди ведуться на такий примітивний що я іноді в шоці.Сьогодні заскамили підписника на 10 000$, мені цікаво як люди які ведуться на такі фігню заробити такі гроші, ясно що в іншій сфері і певно чесним способом.Я втомився повторювати, не довіряйте нікому, не відкривайте ніякі посилання, не переходьте нікуди і нічого не підключайте, особливо кошелі де лежать гроші.Скам простий як двері, ніби стейкінг з якого капає 150$ в день з 10к$, ви реально думаєте якби таке було то я би не знав про це і не було б шилу по каналах?А коли вам скидають посилання невже так важко запитати в чаті чи вбити в пошуку у тг і глянути? Чи ви думаєте швиденько пофармлю доки ніхто не знає.В чаті заблоковано більше 1500 людей, більша частина скамери, і я від них вас не врятую я не супермен, навчіться слати їх лісом самі, навчіться захищати себе самі і не довіряти нікому.Мені навіть коли близький знайомий кидає посилання я не відкриваю бо іноді людина і сама може незнати що скинула.Вже не говорю коли якийсь лєвий тіп який використовує слово «таврувати», пропонує вам крутий стейкінг.Я читав переписку зі скамером, і вони добре підковані, спочатку допомагають з питанням сейлу, і навіть пропонують трохи коштів туди кинути трохи в стейкінг, але кінець завжди один, вас скамлять.Найпростіше що ви можете робити просто запитати у чаті, ніхто крім вас вам не допоможе.А потім з вас ще будуть вибивати гроші або казати видали повідомлення з чату а я поверну частину грошей бо в мене ще там 3 клієнта на гачку. Реально? І ви всі мовчите втіхаря і думаєте що знайшли золоту жилу ну ок.Ніхто не застрахований від скаму, бо є різні хитромудрі схеми і я не застрахований, але хоч не віддавайте ваші гроші так легко.Сайт? Окей відкриваю глянем що там.Підʼєднаємо гаманець? ОкСписує 0,40 ЕТН, чого б це? Ну ладно хай будеСписало всі гроші. Ой рятуйте, де підтримка і тд, та всьо вже, купили урок.Писати тут можна довго, але час від часу просто нагадую, що тих хто хоче вас нагріти в сотні разів більше ніж тих хто справді хоче допомогти.
Досить непоганий TokenSplash на BYBITНагорода для новорегів 140 ELX ~ 80-100$Цього разу рекордна кількість місць: 50 000. (7млн ELX/140 ELX).Умови як завжди:1️⃣ Реєструєте акаунт за посиланням та проходите КУС2️⃣ Долучаєтесь до промо на сторінці3️⃣ Вносите депозит 100$+, якщо є можливість кидайте більше, буде менший шанс бритви.4️⃣ На лістингу завтра о 12:00 або пізніше (бо часу є достатньо), робите торговий обʼєм 100$+ у парі ELX/USDT.Дедлайн 24 березня, виплати 25 березня.До цього часу можна підтримувати мінімальну торгову активність на акаунті, що знову ж таки може зменшити шанс бану, але ви і так знаєте, що бриють жостко, бриють всіх підряд іноді, тому тут як вийде.Цього разу сам зажену 30-50 аків гляну який буде результат, робити буду в різний час, різні суми і тд.Проксі під аки буду брати тут: https://proxy-seller.com/ua/Промокод на знижку:SMILKANAZIK - 15%Цього разу частину зажену на ISP і частину на резиденти, результатом поділюся.Також можете переглянути відео де є багато цінної інфи щодо TokenSplash.
Ось такий у мене зараз мінус на споті 📉Капець! – скажете ви.Фігня! – скажу я.По-перше, хоч мінус і немалий, але точки входу в монети в мене досить непогані. Та й навіть якщо цей портфель обнулиться – мені буде байдуже.Чому? Тому що я не вклав туди стільки, скільки не міг би дозволити собі втратити. Благо, кілька років у крипті дають свої плоди, і тепер 10К – це вже не весь мій деп.Тому якщо ви думаєте, що лише ви в мінусі – ви помиляєтесь. Просто багато хто ці мінуси не показує.Та й мінус тут, до речі, вже давно більше 10К, бо деяких монет тут просто немає. Але ось головний прикол:За останні 3 місяці я на ф’ючах нашортив на розлоках на 40% більше, ніж втратив на споті 😅Якщо чесно, сам трохи в шоці, що стратегія шортити лише розлоки та новини так добре себе показала. Звісно, можуть і брити, але якщо робити все акуратно – PNL може бути позитивним.Чому я люблю саме шортити Як мінімум тому, що в мене є спот, який ловить десяте дно. І коли я шорчу якісь монети, навіть тоді, коли весь ринок лиється, складається фантомне враження, ніби я хеджуюсь.Бо коли я шорчу, і ринок падає – мій спот дешевшає, але позиції на пониження дають профіт.А от якщо лонгувати, і ринок піде вниз – то мінус буде і на споті, і на ф’ючах. Думаю, тут зрозуміло.Тепер щодо інфлів, які чомусь вирішили пообнулятися.Це взагалі капец – що не день, то якийсь новий інфл зливає бабки. Як не в 0, то майже весь деп.Чому? Бо лудіки.Звісно, я теж не святий, і таке може трапитися з кожним. Але якщо ти відкриваєш угоди просто аби щось відкрити, то рано чи пізно пару ліквідацій тебе зупинять.Добре, що я це пройшов раніше і зробив висновки. Ось відео.Багато хто легко заробляє гроші – і так само легко їх втрачає, бо не цінує. Тому я завжди ставив пріоритет на довгострок, який має накопичувальний ефект.Багатьом зриває дах.Хтось йде з крипти.Хтось продає нирку, щоб відкупити чергове дно.Ви, коли це все бачите – робіть висновки. Не повторюйте чужих помилок.99% таких історій – через ф’ючі. Подивіться відео, яке я згадував вище, і не лудоманьте.Звісно, якщо є можливість зі стоп-лосом шортанути якийсь крупний розлок – чому б ні?Але тільки якщо ви вмієте це робити і можете собі дозволити.В іншому випадку – не лізьте.У крипті гроші можна як легко заробити, так і легко втратити.Тому:🔹 Будьте обачні.🔹 Фільтруйте своє інфополе.🔹 Самі відповідайте за свої гроші.🔹 Не лудіть.І, можливо, на дистанції це буде найкращою стратегією. Головне – не злити гроші десь інше.
Добавив PARADEX до списку своїх проектів які буду оброблятиЗараз коротко і по факту накидаю інфу, а вже згодом запишу детальний ролик, тому що доки хворів тем назбиралися буть здоров.Paradex - це Perp-DEX, тобто одразу бачимо, що це щось типу Hyperliquid.І тут так само як і у таких проектах, фармити поінти потрібно яким чином? Вірно. Крутити обʼєм на фʼючах, стараючись при цьому не втрачати.До слова проект розробляється командою Paradigm (лиш не фондом, а ліквід провайдером для дексів), з інвестом 35млн і оцінкою 400млн.Тепер коротко що робити:Реєстрація за посиланням: https://app.paradex.trade/r/SmilkaNazikТоді підключаємо гаманець на сайті і вносимо депозит.Після того як натиснете депозит, потрібно обрати суму USDC та мережу у якій хочете поповнювати.Тоді вас перекине на міст, через який і буде поповнення, тобто якщо ви хочете закинути наприклад 500 USDC у мережі ARB то спочатку ці кошти мають бути на гаманці який ви підключили (в мене це метамаск), тоді вже через міст, з поповненого метамаску поповнити Paradex.Можна приступати до фарму XP у другому сезоні, який недавно почався.Тільки якщо ви не досвідчений і не вмієте хеджуватися і тому подібне краще чекайте детальне відео або і зовсім не лізьте.Словом у них на комʼюніті виділено 57% усіх монет, з них 15% на другий сезон, який буде тривати до липня.Поки там конкуренція не велика, а значить чим швидше почнете фармити тим краще, і майте на увазі що поінти також залежать від терміну утримання позиції, тому треба тримати хоч по пару хв.Розподіл поінтів кожної пʼятниці, я вже завів 1500 USDC для початку і буду починати працювати, трохи буду хеджувати з BackPack та Arkham, трохи просто торгувати).
Ще один пост і спати 😴На кінець дня напишу про ARKHAM та BACKPACK,тому що часто питають що я зараз роблю.А я досі потрохи торгую на ARKHAM тому що другий сезон ще триває, і судячи з кількості учасників він має бути жирніший від першого, якшо звісно перший буде жирний, тут або пан або пропав або х5), взагалі детальніші пости були тут, тут, і тут і відео тут.Ну і до чого тут BACKPACK скажете ви, а до того що я все ще думаю що у них буде свій токен, який вони кому будуть давати? Вірно, тим хто у них торгує.Але торгую я не просто, а на фʼючах які вони недавно запустили, просто хеджуюся через ARKHAM, таким чином двох зайців одним пострілом💥 Я знаю що майже ніхто не задоволеним попередніми сезонами які ми робили, там здається ледь в б/у вийшли, але я ж і не змушую нікого робити.Так от вони запустили публічну бету у якій має бути 4 сезони по 5днів, а пул на це 5млн SONIC (1м650к$), який буде розділений між топ 1000 трейдерами по PNL і топ 1000 по обʼєму (конкуренція не велика).Івент буде триватиме з 27 січня до 22 лютого.Акаунт можете зробити за посиланням, тоді пройдіть КУС, включіть Auto Lend у вкладці «Margin Overview setting.Доступні пари BTC/ETH/SOL до USDC.Раз події 4 то на кожну вийде по 1.225 млн SONIC.Перший тиждень вже закінчився і щоб ви розуміли щоб потрапити під реварди достатньо було зробити PNL +1,5$ або 60к обʼєму.Потім вийшов апдейт що завдання будуть нові кожного дня, відповідно і нагороди поділені, наприклад пул на день 175к SONIC.Ну і якщо вже робите, то на споті не забудьте пару транз прогнати, для мене це активність на перспективу.
Сейл WalletConnect на Coinlist чи що з ним не так?Не пройшов і рік як Coinlist випустив нове ІСО, та і проект WalletConnect ніби ок якщо не скорочувати назву)https://coinlist.co/dashboardАле є декілька але про які я напишу вкінці, а зараз умови.- Supply токенів WCT усього 1млрд.- На сейл виділили 20млн (2%).- FDV при такій ціні 200млн- Купити можна буде від 100$ до 10к$🤭- Також вони роздадуть дроп 185млн токенів, але снеп був в вересні, тому до чого тут це.Розлок 100% на TGEАле от коли буде TGE вирішуватиме комʼюніті методом голосування 🤔Тобто якщо вони проголосують про TGE через рік так і буде?Доречі чуть не забув, сейл 4 лютого о 19:00А от дата лістингу взагалі відсутня.Як і здоровий глузд у тих хто придумав нову систему розподілу від менших до більших. (Може і норм просто так букви лягли).Тобто тепер якщо ви просите аллоку 800-1000$ то не факт що ви стільки отримаєте ,але ви можете отримати мінімалку всеодно наприклад 100-200-300$ аллоки.Ця нова система називається Filling Up From the Bottom.Ну і це я вже мовчу про те що на старі акі багато де просить перевериф, навіть якщо там застрягли гроші, нові аки реєструвати теж незрозуміло як бо іноді тепер ще і підтвердження адреси просить.І після цього всього я вирішив що навіть не буду розпаковувати ферму, бо навіть якщо на премаркеті х2-х3 то це не так багато)).Я особисто візьму участь зі свого основного акаунту, і якщо вийде вкажу аллоку 300$ та й по всьому, чисто на антифомо, а які думки у вас щодо цього чудо-сейлу?В любому випадку кожен має свою голову, якщо маєте бажання та іншу інфу, беріть участь, я лиш ділюся тим що роблю сам.