Там ще новий Megadrop Shards на BYBITТут механіка надзвичайно проста, хочете отримувати дохідність, закидаєте USDT або MNT і отримуєте 1-2% до депозиту за 7днів.Але я не хочу морозити стейбли на 14 або тим паче 30днів, ви хочете? Тоді без проблем закидаєте, виконуєте кожного дня прості завдання, типу торгівлі на споті, щоб отримувати більший коефіцієнт до фарму і все.Якщо не кидали ні в альманак, ні в плазму, ні телеграм і не плануєте заходити в сейли а маєте вільні стейбли то що ви тут робите ахахах, у такому випадку можете заморозити їх на BYBIT на 30днів і фармити невеликий % до депозиту.Хіба якщо маєте холдерські MNT то можна закинути, бо позика або хедж теж будуть підʼїдати частинку ітак невеликого профіту.І памʼятайте що достроково їх звідти забрати не вийде, тому я стараюся не сунути стейбли туди де вони надовго морозяться.Та і цього разу винагороди поділили на 3 етапи, 33% - 5 вересня, 33% - 7 і 33% - 9 вересня.Це теж може трохи розмити нагороди, тому я скіп, а ви дивіться як вам краще.Старт був сьогодні і триватиме до 3 вересня.Лістинг проекту 5 вересня💲 Реєстрація на BYBITMegadrop тут або через додаток, SpotX - Megadrop.Що скажете несете чи ні?
Почнемо ми з сейлу ALMANAK на LEGIONALMANAK - це DeFi протокол, який по суті допомагає заробляти на стейкінгу, але автоматизує стратегічну роботу через АІ агентів, доречі у них зараз можна закинути стейбли під 45% річних, але про це розпишу окремо.Щодо самого сейлу який стартував 21 серпня і триватиме до 26 серпня:Збирають вони методом перепідписки, планували зібрати 2-2,5млн а вже накидали 5,2млн, тому перепідписка уже х2, а це вже може означати що ми не отримаємо аллоку яку будемо просити.До акаунту підключайте соц мережі, проходьте вериф і тд, тому що від вашого скору теж буде залежати на скільки дадуть аллоку.Збирають 2-2,5 млн з FDV 90млнЦікаво що обіцяють 100% токенів на TGE, вересень - жовтень, таке нам подобається.Якщо у вас ще немає акаунту на Legion то реєструйтесь за посиланням: https://legion.cc?homie=6E29ABE5 і проходьте верифікацію.Після проходження верифікації подати заявку на участь у сейлі можна через вкладку Sales, але майте на увазі щоб подати заявку потрібно одразу мати кошти на балансі, і ЕТН і USDC в мережі ETH.Найближчим конкурентом вважають GIZA з FDV 300млн, чи може вийти ALMANAK з таким FDV? Та може але я сумніваюся, бо є декілька нюансів які не дуже подобаються.Доречі по інвестиціях, тиждень тому зібрали 8,45млн від Hashkey Capital, Shima Capital, Near Foundation та ін.А буквально 3 дні тому сам Legion ще отримав 5 млн інвестицій від Coinbase Ventures, Kraken та VanEck.З нюансів те що у них вже був сейл у 2024 році по 0,0435 на тому ж Legion, а зараз вже продають нам по 0,09$, що у 2 рази дорожче, а сам наратив АІ зараз мʼяко кажучи не на хаях.Сам сейл виглядає непогано, я особисто сам точно копійку занесу, хто хоче може теж вже подавати заявку і просити аллоку, але уважно читайте що натискаєте, перевіряйте гаманці, бо там можна заносити і з внутрішнього і з метамаску, хто сам може розібрати велком, хто незнає що робити і боїться тикати кнопки можете почекати детальне відео.А я ще зараз розпишу пост про їхній стейкінг, тому що виглядає він досить цікаво бо там ми отримуємо хороший APY на стейбли так ще на частину будемо отримували аллоку токенів по такій самій ціні як і на сейлі і це по суті без ризиків, ну крім злому платформи і тд.Тому очікуйте подальшої інформації.
Arkham заблокував мій акаунт 🤯Сказати що ситуація з Arkham неприємна, не сказати нічого.Як я ще казав у кружку 19 липня, BackPack та Arkham заблокували мені акаунти, ймовірно іноді забував вимкнути VPN.Але є але, BackPack вирішив це питання за 4 години після звернення у сапорт, а от Arkham 3 тижні годує отакими шаблонними відповідями як на скріні.В діскорді взагалі заблокували, а на пошті ті самі відповіді, немає можливості ні кошти вивести, ні торгувати, і це уявіть що у мене є VIP, мільйонні обʼєми, пару тисяч поінтів і 2800$ на акаунті.Не сподівався я на таке, і добивався щоб хоч сказали причину блокування або принаймні дедлайни вирішення проблеми, на жаль окрім «We will inform you regarding next steps as soon as possible.» більше нічого від них не вдається добитися.Звичайно я добʼю їх до ручки і гроші вони думаю повернуть, але чи дадуть потім дроп який може бути, не знаю. Загалом чому це пишу.Будьте обачні, бо люба біржа, гаманець, може взяти отак заблокувати вам акаунт і забрати кошти, це може бути Arkham, Backpack, BYBIT, TG wallet, без різниці, цей ризик завжди присутній і нічого з цим не поробиш, приходиться їх приймати і діяти далі.А так взагалі ніяка біржа, ніякий гаманець і тд не мають права не повернути вам кошти, хіба якщо докажуть що вони мають якесь дуже брудне походження.Цікаво чи хтось ще з таким стикався, і як вирішував, але саме коли блокували мейн ак, бо те що можуть знести мульт це очевидно, але от акаунт інфла, VIP, старий акаунт, цікаво)Якщо у мене ще є шанс чогось добитися то що у такому випадку робити рядовому користувачу? 🤔Not your keys not your money?
Можна застейкати TON під 150% річнихВ телеграм гаманці @wallet зʼявилась можливість застейкати TON під 150% річних і отримувати дохід в токені XAUT (золото), кожного дня.Що робити:1️⃣ Заходимо у @wallet2️⃣ Проходимо КУС, якщо був не пройдений3️⃣ Далі або тиснете на золотий банер або у вкладці бонуси - TON та золото, тиснете поповнити і закидаєте у стейк TON, яким потрібно перед тим поповнити гаманець.4️⃣ Максимум можна закинути 3000 TON, можете взяти позику або хедж.Відео як працюють позики тут: https://youtu.be/K9HdIvYl7IMВідео про хеджування тут: https://youtu.be/zfid5K_YkgEЯ брав позику на BYBIT.Те що пишуть 150% річних не зовсім так, бо це врахований складний процент,буде трохи менше, але токени XAUT ви можете після кожного нарахування продавати прямо у гаманці.А ваші монетки TON можна вивести у будь-який момент, вони не морозяться.З 3000 TON по якихось 20-30$ у день може капати, я закинув один акаунт гляну що вийде.Новачки будь обережні з хеджами і позиками, краще нікуди не спішіть, подивіться ролики, розберіться і лиш тоді щось думайте, так буде краще для вас і для ваших коштів.
Новий TokenSale BitLayer на Coinlist 💸Це L2 блокчейн для Bitcoin, якщо простими словами то BitLayer як Ethereum але на базі Bitcoin, дає можливість запускати токени, DEX, смарт контакти але з безпекою та надійністю біткоїна.Cryptorank каже що інвестицій у них 25млн$ від Polychain Capital (Tier1), Selini Capital, OKX Ventures та інших Tier2-Tier3 фондів.Деталі сейлу:- Стартує з 31 липня і до 7 серпня- Збирають 4млн$- Оцінка: 200млн FDV (всі дуже радіють що у фондів було 300млн).- Продають 2% від загального саплаю.- Ціна: 0,2$- Розлок: 100% на TGE - ніяких локів і вестингів (подобається).- Планують вийти в кінці Q3 (я на такі прогнози ніколи не розраховую, але якщо вийдуть буде супер).Всі порівнюють метрики з WCT, там теж продавали по 0,2$ і вийшли з непоганим профітом, надіємось і тут так буде.Поріг участі від 100$ до 2млн).Я ще звісно знімлю детальне відео, бо відчуття ніби сюди є бажання занести чуть більше ніж 500$, якщо дадуть, але треба розібратися.Якщо будете нести не забудьте вказати промокод SMILKA, який дає більший шанс на отримання максимальної аллокації.Бо як памʼятаєте розпродаж буде за системою Filling Up From The Bottom.Подобається те що це не має тривати пів року-рік, в ідеалі: купили, отримали токени, залістилися, продали, заробили х2-х3 і забули і згадали що це поки наші вологі фантазії)).
Усереднив трохи свої позиції по альті 😅Зважаючи на те що по мірі зростання капіталу, хороша частина в мене зараз у стейблах, я вирішив усереднити трохи свій горе портфель якому уже майже 2 роки.Докупив трохи лише ті позиції у яких вбачаю перспективу, бо бачу усі так в штани наклали що вже купляти нічого зовсім не хочуть, я все-таки спробую вирівняти цей портфель, залишивши ще стейбли на 1 усереднення на випадок корекції не менше 30%.Показувати які саме активи добирав не дуже хочу, бо люди можуть бездумно почати повторювати за мною, а я розумію що мало хто готовий нести такі ризики як я і так довго сидіти.А я буквально готовий втратити усі кошти які там зараз є.Та і дуже багато залежить від того, чи є у вас стабільний дохід і чи будуть гроші для усереднення на випадок корекції.Зважаючи що цей портфель був -13500$ на піку то зараз ще норм, чи вдасться його вирівняти, побачимо.Все-таки пару монет які докупляв назву, бо інакше для чого вам уся ця інфа: EIGEN, LDO, TIA, ONDO, SEI, APT і ще декілька.Купити втіхаря альти і не сказати вам, не у моєму стилі, тому ділюся, не приймайте рішення на емоціях бо у всіх різна ситуація, і у кожного різні можливості.Звісно багато хто скаже що це дурниця і з цього буде ще більший мінус, і вони можуть бути праві але я готовий сидіти у них роками тому не парюся.Якщо буду робити ще якісь рухи по портфелю дам знати.
Привіт криптовалютчики, я відпочив, перезагрузився, тепер можна повертатися до роботи.Останній тиждень навіть у зал не ходив, просто чілив, читав (людина у пошуках справжнього сенсу, зайшла), дивився F1, але звісно краєм ока слідкував за ринком.Що я бачу?Канали починають писати про якийсь запах ейфорії, хоча яка там ейфорія, якщо поки крім бітка і ефіру толком нічого не виросло, ладно, ефір може хоч у багатьох є, а от біток з ретейлу походу мало хто холдить.Але те що ринок оживає влітку, коли всі чекали «спокійний ринок» це цікаво, тенденції змінюються, але можливо ще навіть рано робити такі висновки.Звісно мене радує ріст ефіру, якого я набрав повні кишені по 1400-1600$.Я ніколи не кричав що не буде альтсезону, але і не топив за нього теж, проте я завжди купляв ЕТН, і показував це публічно, я не чекав його по 800$ як інші, але був готовий купляти і нижче 1400 і нижче 1000, просто дотримувався своєї стратегії, тому він мені зараз спокійно вирівняв весь портфель.Зараз багато хто лиш починає влітати в крипту або починає щось в ній робити, бо біток ж по 120к), але ті хто давно в ринку і не били байдики на медвежці зараз пожинають плоди сильно не напрягаючись.Але що з того росту людям якщо альта як була в одному місці так і є, тут можна лиш розраховувати на те, що як зазвичай у такий час, на ринок будуть виходити проекти які ми відпрацьовували раніше і так само буде зʼявлятися багато нових можливостей.Однозначно ринок до зими має бути цікавим і якщо ви лиш недавно в крипті то в цей період і для вас можуть знайтися цікаві активності,які прибавлять вам трохи мукулатури в гаманець.Тому слікуйте за каналом, і якщо все піде по позитивному сценарію кожен криптовалютчик буде мати свій шанс і свою можливість, питання лиш в тому чи зможете ви їх використати і наскільки грамотно зможете це зробити.
Що там по поінтах у Lighter?На ОТС вже потрохи зʼявляються офери на купівлю поінтів по 4$, але думаю що їхня ціна ще буде рости, та і фармимо ми їх зараз по 1-1,5$.Засновник ходить по подкастах, де зʼявляються цікаві гості, і вітає старого фаундера робінгуду з запуском ончейн акцій, тому думаю їхнє партнерство може бути не за горами.Топ 5 декс по ОІ (Open Interest), обігнали Drift, BackPack, ще трохи і Dydx може опинитися позаду.https://app.lighter.xyz/trade/ETH?referral=7WT92MF1XM1KРаніше проект світився у просторах інтернету Кореї, це в майбутньому може зіграти на руку, Upbit, Bithump і тд, але звісно це все вилами по воді поки.Просто якщо порахувати то ми зараз фармимо поінти по оцінці проекту у 50млн FDV 😅Невдовзі закінчиться бета, думаю до кінця липня точно і тоді коли підуть апдейти вже поінти по 1-2$ не пофармите.Тримайте свіжі коди, холодну голову і позиції на Lighter 😁https://app.lighter.xyz/trade/ETH?referral=7WT92MF1XM1KДетальне відео по проекту: https://youtu.be/8g_79X7i7kQ
Не так давно підписник скинув мені проект Lighter, щоб я глянув🔥Ізнаєте цей Perp DEX мене зацікавив, тому що він виявляється має 2 місце по обʼємах після HyperLiquidЗ інвестиціями в них порядок, там присутні A16, DragonFly.І зараз по суті триває стадія бета тестування, за принципом як і у всіх перпах які ми крутили, робимо обʼєм, торгуємо, отримуємо поінти, потім за це дроп.Звісно порівнювати їх з HyperLiquid рано, але я зайшов поклацав і платформа працює чотко, цілком юзабельна і комісії у рази менші ніж у інших, тому я вже навіть зробив деп і відкрив пару угод.TVL у проекту вже 113млн, а інвайти видають у обмеженій кількості.Для нашого ком’юніті виділили поки лише 35 інвайтів, тому попрошу поки використовувати лише тих хто справді думає робити обʼєми і торгувати.Коли закінчаться напишіть у чат, я візьму ще інвайтів.Тепер міні інструкція:🔗 Йдемо за цим посиланням (потрібен VPN) (Посилання одне для всіх, але активації обмежені).🟢Приєднуємо гаманець та реєструємо акаунт🟢Робимо депозит у мережі ARB, BASE, ETH або АVAX (я робив в ARB), спочатку на метамаск, з нього на DEX🟢Торгуємо, набиваємо обʼєм (бажано хедж) якщо ви не трейдер. На ком’юніті під дроп там виділено 30-50%, ніби йдуть по стопам HyperLiquid, але мені цікаво буде трохи детальніше розібрати проект, команду, чи реальні там обʼєми і тд.Тому невдовзі очікуйте відео, памʼятайте про ризики, а хто прошарений то інвайт посилання я давав вище.
Хочу занести 300грн в сейл Sahara на BuidlpadТа сама платформа на котрій проходив сейл Solayer, який я продав у тверді х3.Sahara досить популярний L1 + сегмент АI, тому аллоку нам тулять аж по 600млн FDV, не дивлячись на це, це нижче ніж у конкурентів, том пару процентів до депозиту може бути.Сейл буде у форматі перепідписки, а заносити можна від 50$ до 3000$, я занесу 3к, всеодно думаю аллока буде невеличка.Щоб взяти участь:- Переходимо на Buidlpad- Прохимо КУС, у мене пройдений ще з Solayer, лиш згадував через який кошель приєднувався (Phantom).- Реєструємось у сейлі (Subscribe)чекаємо на розгляд заявки- Розлок токенів, якщо вдасться викупити, буде 100% на TGE, яке буде в Q3, думаю ближче вересня.- Збирають 8,5млн, це 1,4% від саплаю.Дедлайн реєстрації сьогодні о 18:00Викуп аллоки 14-15 червня, потім повернення коштів з перепідписки 18 червня.Тобто спочатку КУС + кнопка Subscribe, тоді якщо одобрять занесете гроші, якщо занесе наприклад 3000$ ймовірно аллока може бути 70$ і наприклад продасте х2, це чисто приклад щоб розуміли механіку, все буде залежати від перепідписки.Інвест хороший від Seqyoia, Polychain, Pantera але на сильні ікси я би не надіявся, та і взагалі часу до 18:00 не багато, гляну чи взагалі одобрять і дадуть занести.