Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Додано 14 лип 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Кількість підписників: 12 802
Фото: 2,800
Відео: 159
Посилання: 1,770
Опис:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik
Джерело

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції | Там ще новий Megadrop Shards на BYBITТут механіка надзвичайно проста, ...

Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції @SmilkaNazik
7 640 Охват/переглядів 2025-08-28 14:30 Повідомлення №4373
Там ще новий Megadrop Shards на BYBITТут механіка надзвичайно проста, хочете отримувати дохідність, закидаєте USDT або MNT і отримуєте 1-2% до депозиту за 7днів.Але я не хочу морозити стейбли на 14 або тим паче 30днів, ви хочете? Тоді без проблем закидаєте, виконуєте кожного дня прості завдання, типу торгівлі на споті, щоб отримувати більший коефіцієнт до фарму і все.Якщо не кидали ні в альманак, ні в плазму, ні телеграм і не плануєте заходити в сейли а маєте вільні стейбли то що ви тут робите ахахах, у такому випадку можете заморозити їх на BYBIT на 30днів і фармити невеликий % до депозиту.Хіба якщо маєте холдерські MNT то можна закинути, бо позика або хедж теж будуть підʼїдати частинку ітак невеликого профіту.І памʼятайте що достроково їх звідти забрати не вийде, тому я стараюся не сунути стейбли туди де вони надовго морозяться.Та і цього разу винагороди поділили на 3 етапи, 33% - 5 вересня, 33% - 7 і 33% - 9 вересня.Це теж може трохи розмити нагороди, тому я скіп, а ви дивіться як вам краще.Старт був сьогодні і триватиме до 3 вересня.Лістинг проекту 5 вересня💲 Реєстрація на BYBITMegadrop тут або через додаток, SpotX - Megadrop.Що скажете несете чи ні?