Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Додано 14 лип 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Кількість підписників: 12 802
Фото: 2,800
Відео: 159
Посилання: 1,770
Опис:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik
Джерело

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції | Хочу занести 300грн в сейл Sahara на BuidlpadТа сама платформа на котр...

Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції @SmilkaNazik
6 400 Охват/переглядів 2025-06-11 08:53 Повідомлення №4235
Хочу занести 300грн в сейл Sahara на BuidlpadТа сама платформа на котрій проходив сейл Solayer, який я продав у тверді х3.Sahara досить популярний L1 + сегмент АI, тому аллоку нам тулять аж по 600млн FDV, не дивлячись на це, це нижче ніж у конкурентів, том пару процентів до депозиту може бути.Сейл буде у форматі перепідписки, а заносити можна від 50$ до 3000$, я занесу 3к, всеодно думаю аллока буде невеличка.Щоб взяти участь:- Переходимо на Buidlpad- Прохимо КУС, у мене пройдений ще з Solayer, лиш згадував через який кошель приєднувався (Phantom).- Реєструємось у сейлі (Subscribe)чекаємо на розгляд заявки- Розлок токенів, якщо вдасться викупити, буде 100% на TGE, яке буде в Q3, думаю ближче вересня.- Збирають 8,5млн, це 1,4% від саплаю.Дедлайн реєстрації сьогодні о 18:00Викуп аллоки 14-15 червня, потім повернення коштів з перепідписки 18 червня.Тобто спочатку КУС + кнопка Subscribe, тоді якщо одобрять занесете гроші, якщо занесе наприклад 3000$ ймовірно аллока може бути 70$ і наприклад продасте х2, це чисто приклад щоб розуміли механіку, все буде залежати від перепідписки.Інвест хороший від Seqyoia, Polychain, Pantera але на сильні ікси я би не надіявся, та і взагалі часу до 18:00 не багато, гляну чи взагалі одобрять і дадуть занести.