ВШАНУЙМО ГЕРОЯ! Шановні жителі Славутської громади! Із сумом повідомляємо про те, що в бою за свободу і незалежність України загинув наш земляк, солдат Корнійчук Михайло Павлович, 1973 року народження. Прощання із загиблим Героєм за місцем проживання відбудеться 22 квітня, орієнтовно об 11:30, за адресою: вулиця Садова, 17. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури. Заупокійна панахида за захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Покровська, 16-А).Після цього Героя привезуть до села Соснівка для подальшого прощання і поховання.Відповідно до розпорядження міського голови, 22 квітня на території Славутської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби. На знак скорботи за загиблим захисником Батьківщини просимо приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів. Примітка: в анонсі можливі зміни. Славутський МВК.
Дорогі жителі Славутської територіальної громади! Щиро вітаю вас із величним святом Воскресіння Христового!Уже вкотре ми відзначаємо Великдень в умовах війни. Однак щоразу сповнюємось надією на перемогу добра над злом, світла над темрявою, адже жодна війна не може зруйнувати любові, якої нас навчав Христос і яка дає нам справжню силу.Багато наших Захисників та Захисниць зустрічають свято на передовій. Завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти ще один Великий День для України у колі рідних та близьких. Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Нехай Господь Бог оберігає вас, дарує силу та зміцнює дух.Згадаємо доброю молитвою тих, кого від нас назавжди забрала ця війна. У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам'яттю загиблих. У ці світлі дні хочу побажати вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра, любові, благополуччя та віри: у себе, в Україну, у Бога. І в наших Захисників і Захисниць, бо завдяки їм сьогодні ми маємо змогу зустрічати Світле Христове Воскресіння.І де б не звучало «Христос Воскрес» – в рідних оселях чи в окопах на фронті, в своєму місті чи далеко від дому – нехай ці слова несуть з собою світло і Божий захист.Дякую усім, хто працює на перемогу та продовжує її наближати! Разом ми обов’язково здолаємо тяжкі випробування, щоб стати ще сильнішими. Бажаю усім нам сили і натхнення у боротьбі за правду і свободу!Христос Воскрес! Воістину Воскрес!З повагою – міський голова Василь Сидор.
🔹 Славутська громада — на шляху до створення Центру життєстійкості15 квітня Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело важливу онлайн-зустріч для представників місцевого самоврядування області. Обговорювали впровадження експериментального проєкту зі створення комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.Славутську громаду на заході представили міський голова Василь Сидор та працівники виконавчого комітету міської ради.Спікеркою зустрічі стала експертка Міністерства соціальної політики України Людмила Передерей. Вона розповіла про: • алгоритм участі громад у проєкті; • ключові переваги нової послуги; • виклики, які можуть виникнути під час реалізації; • успішні приклади впровадження ініціативи на Хмельниччині.Центр життєстійкості — це простір підтримки, турботи та відновлення. У ньому кожен житель громади зможе безплатно отримати:✅ психосоціальну допомогу;✅ консультації для родин та ветеранів;✅ можливість долучитися до волонтерської діяльності;✅ доступ до різноманітних соціальних послуг;✅ навички подолання стресу й адаптації до викликів.У Центрах життєстійкості надаватимуть як індивідуальні консультації, так і групові заняття, тренінги, програми взаємопідтримки. Вони будуть відкриті для всіх, хто потребує допомоги у складний життєвий період — родин військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, а також людей, які стикаються з емоційними та соціальними труднощами.Для участі в проєкті громадам необхідно лише забезпечити доступне та безбар’єрне приміщення. Фінансування заробітної плати фахівців гарантує держава за підтримки міжнародних донорів.Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.Участь відкрита для всіх громад України — достатньо подати заявку до Міністерства та підготувати відповідне приміщення.📌 Славутська громада вже зробила свій крок — подано заявку на участь у проєкті! На найближчій сесії міської ради планується ухвалити рішення про надання приміщення для надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості. Будемо сподіватися, що Славутській громаді все вдасться, і у нас запрацює сучасний Центр життєстійкості — простір сили, підтримки та відновлення для кожного мешканця громади. Пресслужба Славутського МВК
🕯️ Світла пам’ять і спільна скорбота: Славутська громада в жалобі за СумамиСьогодні над усією Україною знову нависла тінь непоправного горя. Жорстокий, підступний удар по Сумщині забрав безвинні життя… Серед загиблих — діти, які ще тільки починали пізнавати світ.💔 Це не просто трагедія — це біль, що пронизує до кісток. Це чорна порожнеча, яку не заповнити словами. Ворог знову вдарив не по військових об’єктах, а по людських долях, по майбутньому, по самій суті нашої держави.Славутська громада висловлює глибокі співчуття родинам загиблих. Ми не маємо права мовчати, коли гинуть невинні. Ми плачемо разом із Сумщиною, тримаємо ваш біль у своїх серцях.🕯️ У зв'язку з трагічними подіями в місті Суми, у Славутській громаді оголошено 13 та 14 квітня днями жалоби. На знак скорботи за загиблими просимо приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів. Нехай кожна молитва, кожна запалена свічка буде світлом, що обіймає душі невинно вбитих. Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо. Ми разом.#СлавутськаГромада #СумщинаСкорбота #Памʼятаємо #БільУкраїни Славутський МВК.
Ще один сумний день для Славутської громади: попрощалися із захисником України Сергієм СавченкомВійна не зупиняється ні на хвилину. Кожен новий день — це ще один день боротьби. Ще один день, який комусь не судилося прожити.Сьогодні Славутська громада знову в жалобі… У глибокій скорботі славутчани віддали шану українському захиснику, своєму земляку Савченку Сергію Володимировичу. Народився Сергій 07 грудня 1970 року у місті Славуті. У період з 1997 по 1987 рік навчався у Славутській загальноосвітній школі № 6. У 1988 році проходив строкову службу, обіймаючи посаду льотчика-радиста. Після армії, повернувшись додому, працював приватним підприємцем. Потім трудився за кордоном, у Польщі. Коли у 2022 році почалася повномасштабна війна, одразу прийняв тверде та непохитне рішення повернутися в Україну. І вже через кілька днів, 26 лютого, добровільно долучився до захисту рідної землі у лавах Збройних Сил України. Службу ніс у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді на посаді навідника-оператора аеромобільного батальйону військової частини А 0281. Старший солдат Савченко Сергій Володимирович гідно виконував свій військовий обов'язок та вірив у світле майбутнє нашої країни. Останнім його завданням було здійснити прикриття, щоб вивезти поранених бійців. У ході його виконання, поблизу населеного пункту Олешня Суджанського району Курської області, Сергій отримав важкі поранення. Проходив лікування у столичній лікарні. Швидко одужував, адже хотів жити та дочекатися перемоги України. На жаль, сталося найстрашніше: 8 квітня 2025 року, серце нашого воїна раптово зупинилося, залишивши глибоку рану у його рідних, друзів, бойових побратимів... Українському Герою Сергію Савченко тепер назавжди 54...Як згадує один із побратимів «Сави» - таким було позивним Сергія, наш захисник був сміливим та відважним, мужньо нищив ворога на Курщині, на посаді навідника - оператора «Бредлі». Героїчно врятував з-під вогню двох важко поранених побратимів.Любов до рідної землі та відповідальність за країну передалися його єдиному сину. Він продовжує батькову справу та наразі є військовослужбовцем 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила. Рідні та друзі згадують Сергія як щиру та життєрадісну людину, чесного, мужнього захисника й патріота. Він був турботливим батьком, надійним товаришем. Сергій Савченко прожив достойне життя, відзначене відданістю Україні. Його ім’я назавжди залишиться у наших серцях. Міський голова, виконавчий комітет, депутати Славутської міської ради та вся Славутська громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя.Безжалісна війна забирає найдорожче у світі – життя людей, які до останнього борються за кожен клаптик рідної землі. Світла пам’ять та вічна шана Герою - Сергію Савченку!Пресслужба Славутського МВК.
ВШАНУЙМО ГЕРОЯ! Шановні жителі Славутської громади! Із сумом повідомляємо про те, що в бою за свободу і незалежність України загинув наш земляк, 18-річний солдат Самойлович Олександр Олександрович, 2006 року народження. Прощання із загиблим Героєм за місцем проживання відбудеться 11 квітня орієнтовно об 11:30 за адресою: вулиця Миру, 19. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури. Заупокійна панахида за захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Покровська, 16-А).Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі». Відповідно до розпорядження міського голови, 11 квітня на території Славутської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби. На знак скорботи за загиблим захисником Батьківщини просимо приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів. Примітка: в анонсі можливі зміни. Славутський МВК.
Правознавчий тріумф: перемога на всеукраїнському рівні!З 02 по 07 квітня у місті Ужгород відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. У складі команди Хмельницької області взяли участь три учасники із Славутської міської ТТ.Щиро вітаємо Олександру СТРЕЛЬЧУК, ученицю 9 класу Славутської гімназії “Успіх” Славутської міської ради, з блискучою перемогою у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (Диплом ІІ ступеня).Дипломи учасників олімпіади отримали: Едуард РОМАНЮК, учень 11 класу та Олександр СІЛІЩЕВ, учень 10 класу Славутського ліцею Славутської міської ради.Дякуємо молодим славутчанам за активну громадянську позицію та професійність. Це заслужене визнання наполегливої праці, глибоких знань та справжнього інтересу до правознавства. Ваші успіхи — це приклад цілеспрямованості, самодисципліни й любові до обраної справи. Нехай ця перемога стане трампліном до ще більших звершень, а віра в себе та прагнення до нових знань завжди ведуть уперед!Окрема подяка наставникам — Ользі ТРУФАНОВІЙ та Ларисі ЦИБУЛІ, вчителям правознавства, за професіоналізм, терпіння, мотивацію та віру в кожного учня. Саме завдяки таким учителям формується майбутнє нашої держави.За інформацією управління освіти Славутського МВК.
Символ вдячності: Славутська громада отримала пам’ятний дарунок від 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила 🇺🇦Славутська громада продовжує робити свій внесок у спільну перемогу, підтримуючи воїнів на фронті. Черговим підтвердженням цієї роботи став особливий дарунок від 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила – пам’ятна відзнака, що надійшла до Славутської міської ради.24-та окрема механізована бригада: «Залізний щит» України 🛡️24-та окрема механізована бригада імені короля Данила є однією з найбоєздатніших частин Збройних Сил України. Від початку російської агресії у 2014 році її бійці брали участь у найзапекліших боях, демонструючи незламність і високий професіоналізм. За відданість і бойову майстерність бригада отримала неофіційну назву – «залізна».Сьогодні військові 24-ї бригади продовжують боронити незалежність України, щодня наближаючи перемогу.Підтримка військових – наш пріоритет 🤝Міський голова Василь Сидор наголошує, що допомога Силам безпеки й оборони – один із ключових напрямків у роботі міської ради та її виконавчого комітету:«Щомісяця ми отримуємо запити від військових частин і в межах бюджету громади намагаємося максимально їх задовольняти. Наша підтримка – це не лише фінансова допомога, а й знак для військових, що вони не самі, що громада стоїть поруч і готова підставити плече».Славутчани продовжують згуртовано підтримувати армію – хто фінансово, хто волонтерською діяльністю, хто своїми вміннями й працею. Адже тільки разом, об’єднавши зусилля, ми здобудемо перемогу!Разом – ми сильні! 💙💛Цей пам’ятний дарунок від 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила – це символ міцного зв’язку між фронтом і тилом. Це подяка, що мотивує ще більше працювати задля наших захисників.Славутський МВК.
Зіграли виставу та зібрали кошти пораненому захиснику🙏✔️Славутський міський Палац культури за участю фольклорного гурту «Перлинка» організував благодійну театралізовану виставу за мотивами твору Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» (режисер-постановник – Нікіта Ішмуратов). Це була не лише яскрава та емоційна історія, яка змусила глядачів сміятися та замислитися над змістом твору, а й щире бажання зробити добру справу – допомогти військовослужбовцю, славутчанину Олександру Семенюку, який отримав важке поранення. Творчий захід підкреслив надзвичайну важливість збереження нашої культурної та історичної спадщини особливо в умовах, коли росія прагне знищити нас як націю, а майстерна гра акторів зуміла передати характери персонажів та створити позитивну атмосферу. ❤️ У підсумку, спільними зусиллями вдалось зібрати 55 тисяч гривень. Кошти передадуть для мами Олександра. 👏 Міський голова Василь Сидор щиро дякує творчим славутчанам за наповнення театральної скарбниці нашої громади та добрі справи. Пресслужба Славутського МВК.
🛠 Славутський водоканал: наші роботи за тиждень 💧За період з 10 по 17 березня ми виконали чимало завдань для забезпечення безперебійної роботи водопостачання та каналізації в місті. Ось основні результати👇🚰 Модернізація системи водопостачання міста: ✅На водонасосній станції було проведено комплексні роботи із заміни запірної арматури, що значно підвищить надійність водопостачання та дозволить у разі аварійних ситуацій локально перекривати лише окремі ділянки мережі, зберігаючи подачу води в інших районах міста.✅Окрім цього, для посилення контролю за споживанням води встановлено нові датчики обліку. Також виконано заміну та встановлення пожежних гідрантів, що сприятиме підвищенню безпеки у випадку надзвичайних ситуацій.🔧 Що ще виконувалось?✅ На вул. Покровській відремонтовано чавунний водогін діаметром 200 мм. На тріщину накладений ремонтний хомут.✅ На перехресті вулиць Козацької та Захисників України виконано ремонт двох засувок магістрального водогону діаметром 250 мм.✅ Через пошкодження 250-мм чавунної магістральної водогінної труби проведено аварійно-ремонтні роботи у мікрорайоні Сонячний. ✅ Відремонтовано 100 мм каналізаційний колектор на вул. М.Заньковецької.✅ Внаслідок виникнення тріщини труби водопроводу діаметром 40 мм на вул. Солдатської Слави розпочався виток води. Проведені аварійно-відновлювальні роботи. На пошкодженій ділянці труби зроблена вставка – один метр поліетиленової труби (ПЕ).🚒 Виїзди бригад- 10 аварійних ремонтів водогону;- 24 виїзди для ліквідації заторів та ремонту каналізації.Дякуємо за розуміння під час проведення робіт! Ваш комфорт – наша турбота! 🤝Якщо виникають проблеми з водопостачанням чи каналізацією – звертайтесь до диспетчерської служби за телефоном 📱 096-282-44-78.Колектив Славутського УВКГ.