Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутська територіальна громада
Додано 06 січ 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Кількість підписників: 2 428
Фото: 7,220
Відео: 227
Посилання: 5,600
Опис:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Джерело

Славутська територіальна громада | Дорогі жителі Славутської територіальної громади! Щиро вітаю вас із ве...

Логотип телеграм спільноти - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
1 100 Охват/переглядів 2025-04-19 15:51 Повідомлення №14577
Дорогі жителі Славутської територіальної громади! Щиро вітаю вас із величним святом Воскресіння Христового!Уже вкотре ми відзначаємо Великдень в умовах війни. Однак щоразу сповнюємось надією на перемогу добра над злом, світла над темрявою, адже жодна війна не може зруйнувати любові, якої нас навчав Христос і яка дає нам справжню силу.Багато наших Захисників та Захисниць зустрічають свято на передовій. Завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти ще один Великий День для України у колі рідних та близьких. Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Нехай Господь Бог оберігає вас, дарує силу та зміцнює дух.Згадаємо доброю молитвою тих, кого від нас назавжди забрала ця війна. У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам'яттю загиблих. У ці світлі дні хочу побажати вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра, любові, благополуччя та віри: у себе, в Україну, у Бога. І в наших Захисників і Захисниць, бо завдяки їм сьогодні ми маємо змогу зустрічати Світле Христове Воскресіння.І де б  не звучало «Христос Воскрес» – в рідних оселях чи в окопах на фронті, в своєму місті чи далеко від дому – нехай ці слова несуть з собою світло і Божий захист.Дякую усім, хто працює на перемогу та продовжує її наближати! Разом ми обов’язково здолаємо тяжкі випробування, щоб стати ще сильнішими. Бажаю усім нам сили і натхнення у боротьбі за правду і свободу!Христос Воскрес! Воістину Воскрес!З повагою – міський голова Василь Сидор.