Джерело
✙СІЧЕНЬ✙ | Гадаю, США і Ізраїль програли цю війну.Хотів ще почекати кілька днів, ...
1 660 Охват/переглядів
2026-03-03 21:27
Повідомлення №12969
Гадаю, США і Ізраїль програли цю війну.Хотів ще почекати кілька днів, перш ніж робити висновки, але пофіг, якщо я помилюсь, то буду тільки радий.Що я маю на увазі. Задача максимум для США та Ізраїлю була зміна режиму очевидно. Задача мінімум це угода щодо ядерки.З кожним наступним днем, задача максимум стає все менш реальною. І навіть задача мінімум не факт що буде реалізована. І ось чому.По перше, була допущена фатальна помилка. Два місяці тому Іранці вийшли хитати цей режим. Режим втопив протест в крові. Не знаю скількох вбили, але дехто озвучує цифри до 20 000 і навіть значно більше. Після цього, не факт що тепер є кому зламати цей режим зсередини. Операція йде вже кілька днів, а ми щось не бачимо нових штурмів адмінбудівель і спалених мечетей. Аби не вийшло так, що кістяк, каталізатор пасіонаріїв нації, які виходять першими, у більшості перебили. Тобто спізнились простіше кажучи.По друге, ззовні цей режим не зламати. Навіть убивши всю верхівку (у гідри одразу нові голови ростуть), розбомбивши інфраструктуру, заводи і тд.Наземну операцію союзники (назву їх так) ОЧЕВИДНО проводити не будуть. Уявіть собі, що рашка воює проти нас всім, авіацією, ракетами, дронами, але на фронті солдатів нема. Фронту нема. Ми так 1000 років могли б воювати. Та і засоби ураження у союзників не безкінечні. Вони б'ють дорогими засобами, які накопичувались роками. А треба ще щось зберегти на випадок чого. А ще політичні системи там демократичні і з кожним днем війна стає менш популярною. Особливо в США, де здорожчання бензину на 1 долар робить середнього американця радикальним противником війни, і пофіг шо буде в майбутньому, коли ці фанатики отримають Я.З. Іранські керманичі все це прекрасно розуміють і виходячи з цього легко можуть прийняти рішення сидіти і терпіти до кінця, перечекати, або як кажуть поляки, посрамся нєдамся.Ще одна дивна деталь. Я не знаю скільки противників режиму в Ірані, але в Любарського чув цифру 60%. Що там феноменально непопулярний режим. Навіть якщо це не так і відсотки значно нижчі, все одно очевидно, що невдоволених там багато. Очевидно, судячи з того як їх розстрілювали пси режиму, що ці протестні люди були неозброєні. Тоді виникає питання. Союзники завоювали повне панування у небі. Чому вони не скинують стрілецьку зброю з літаків тисячами? Чому не озброїти іранців? Під час 2 світової так робили. Скиньте їм пістолетів, які легко можна никати. Скиньте дешевих калашматів якихсь. Це ж можна зробити. Ви ж закликаєте брати владу, скинути режим. Так де зброя? Це якщо є ще бажаючі стріляти.У підсумку, думаю, з кожною годиною шанси повалення режиму тануть на очах. Навіть шанси на відмову від ядерки невисокі, мені здається. Захід слабкий і ніхто не вірить, що може показати справжню куськіну мать. Час грає на користь режиму. Так бачу ситуацію.Але хочу помилятись, щоб післязавтра Шах вже вдягав корону.