Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр
Додано 14 лип 2024

Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр

@ShyianAnatolii
Кількість підписників: 239
Фото: 659
Відео: 196
Посилання: 227
Опис:
🇺🇦 Голова Полтавського обласного осередку Національного Корпусу 🧔🏻 Волонтер, сім'янин, громадський діяч, доброволець, військовослужбовець ꑭ 3 ОШБр 💭 Власний погляд на події.

👥 Кількість підписників

239
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Це був один із найскладніших штурмів, на яких я був! Було дуже складне планування штурмових дій лісосмуги на підступах до н.п. Андріївка. Ми розуміли складність усієї задачі і були готові до цього. Я сидів із хлопцями на околиці Костянтинівки в бронетранспортері М113 і чекав команду на рух. Всі були позитивно налаштовані, навіть не помічав ні за ким нервування.Ось ми вже за мить починаємо завантажуватися в М113 і вирушили на точку спішування. Коли ми почали наближатися до точки, то чули шалені приходи арти. І тут той самий момент, коли легке переживання закінчилося, як тільки апарель бронетранспортера відкрилася, і ми почали вивантажуватися у лісосмугу!Шалена інтенсивність обстрілів міномету, кулі, що дзвеніли над головою, а я з хлопцями з прострілами секторів швиденько зайшли в лісосмугу, де почали одразу вести вогонь на подавлення.Я мав із собою, поміж АК, іще НЛАВ, який ой як ускладнював пересування. Зайняли більш-менш щось схоже на укриття і почали розподілятися двійками для подальшого руху. І в цей момент я бачу збоку шалений вибух.Це був наш бронетранспортер, який підбив ворожий Ка-52, і через пару хвилин другий підривається на зворотному шляху, наїхавши на протитанкову міну. Я зрозумів, що під*ри теж приготувалися непогано!По мірі просування було багато поранених побратимів, яким необхідна була допомога. Я дав команду медику, який був у моїй групі, починати стягувати поранених в укриття і надавати допомогу по мірі можливостей. Самі ж продовжили просування далі.Попереду група уперлася в кулеметне гніздо під*рів, і ми зупинилися до подавлення цієї точки. Моє укриття — це була яма від прильоту арти, і там якось тримав оборону.Щільність артобстрілу і FPV-дронів була величезною, і ми розбіглися та візуально вже не бачили один одного. І тут я почув від хлопців, що один із моєї групи загинув від прильоту 120-ї міни.Ми відстояли майже добу, були контужені, поранені, але тримали рубежі. Коли нас евакуювали — я не пам’ятаю, але коли більш-менш прийшов до тями, мовчки встав і пішов у дворі госпіталю шукати цигарку. Медики не побачили, що я вийшов, і потім бігали за мною по території, шукали 😅🌐 Інстаграм РомеоЕПІЗОДИ ВІЙНИ
Другий день конфлікту. Режим фактично обезголовлений — ліквідовано ключові фігури, включно з аятоллою та командувачем КСІР. Це удар по системі управління, але не гарантія падіння режиму.США через посередників уже просувають ідею перемир’я. Іран її відкидає. Це показує, що швидкої розв’язки не буде.При цьому для Сполучених Штатів затяжна кампанія буде дорогою і складною. Використання стратегічних бомбардувальників B-2, далека логістика, утримання великого флоту в Перській затоці — усе це коштує дуже дорого. Довго таку інтенсивність операцій тримати буде непросто.Є ще один фактор, про який мало говорять.Росія останні місяці реально отримувала удар по економіці — санкції проти тіньового флоту і системні удари українських безпілотних підрозділів ГУР та СБУ по нафтопереробці почали давати результат.Але удари по Ірану вже частково вирівнюють ситуацію для Москви. Ціни на нафту ростуть — і російський бюджет отримує кисень.Щодо майбутнього самого Ірану — поки що не видно сили, яка може швидко замінити нинішню владу.Один аятолла помер — виберуть іншого. Система працює приблизно як вибори Папи Римського: верхівка режиму просто визначить наступника.Наслідний принц Пахлаві теоретично може претендувати на владу, але реально зайти він зможе лише разом із сухопутними військами союзників.Якщо США та їхні партнери — Ізраїль, ОАЕ та інші — зайдуть у Іран своїми дивізіями і корпусами, це вже можна буде назвати переломним моментом.До того моменту — це просто удари по знищенню ядерної та ракетної програми але не про змінення влади 🇮🇷
Чому віце-президентом Національної Федерації Самбо та радником Міністра Молоді та Спорту обовʼязково повинен бути ватник та вимагач?Немає серед військових достойних кандидатів?Юрій Скрипаль в 2020му році хотів стати депутатом КМДА і намагався туди пройти від проросійської політичної партії «Наш Край» (заборонена навіть після купи апеляційних скарг 19 червня 2024 року). Це та сама партія, яка була основана з вихідців «Партії Регіонів», колишніми регіоналами Шаховим, Кіссе і Мазурчаком.З Шаховим, який зараз в бігах від судів і СБУ, у Скрипаля досі багато фоточок на сторінці в Інстаграм. Ніби відштовхуючись від цього, вже будь яка федерація не мала ніякого морального права ставити віце-президентом пана Юрія, але на цьому крінжатіна не закінчується.Федерація Самбо України закриває очі і на кримінальні провадження за статтями 189 ч.4 ККУ (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження) та 289 ч.3 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене організованою групою або з корисливих мотивів). За цими статтями людина має понести покарання від 7 до 12 років, а не бути віце-президентом.Дуже цікаво, чому не долучився до війська, якщо має стільки вільного часу, що під час війни займається криміналом? Страшно?Ну і повернемось, звісно ж, до питання з першого абзацу: «Немає достойних кандидатів для Федерації Самбо окрім ватників?»Чому б не поставити когось з ветеранів, хто точно більше заслуговує на це місце ніж вимагач і кандидат в депутати від проросійської партії?Стільки питань, а відповідей нуль!
⚡️Андрій Білецький: Третій армійський корпус стримав наступ росіян на останньому рубежі ДонбасуСтворений навесні Третій армійський корпус проводить масштабну оборонну операцію на Боровському й Лиманському напрямках. Попри значну чисельну перевагу ворога, підрозділи дають ефективну відсіч.«Наш плацдарм — це останній рубіж оборони Північного Донбасу і Харківщини. Корпус тримає близько 150 км — це приблизно 12% або 1/8 від усієї протяжності фронту. Можна сміливо стверджувати, що Третій корпус вже впливає на перебіг цієї війни», — командир корпусу, полковник Андрій Білецький.У цих боях корпус уже діє як єдиний бойовий механізм і продовжує масштабуватися, залучаючи нові підрозділи. Ми створюємо структуру, здатну ефективно вести війну і визначати її нові правила. Відкриваємо тисячі бойових і небойових посад: ППО, дрони, РЕБ, медицина, зв’язок, ремонт, логістика та інші критично важливі напрямки. Знайди своє місце зараз!Відтепер це офіційний канал Третього армійського корпусу та його підрозділів — приєднуйся!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
До речі, що по неякісним мінам, які були поставлені до підрозділів минулого року? Дуже хочеться побачити конкретні висновки з цього скандалу. Те, що браковані боєприпаси надходили в бригади - факт. Згідно заяви Громадської антикорупційної ради при Міноборони, жодних штрафів ці х***ві постачальники не отримали. Ані за неякісну продукцію, ані за зірвані строки та обсяг - через особливе ставлення замовника, який може не накладати штраф. Не здивуюсь, якщо якісь контракти продовжують діяти, і скоро побачимо чергову партію тієї ж якості. Найбільше в цій ситуації мене дратує те, що міни у виробництві - це одне з найпростіших з боєприпасів. Це ж не дрони, не роботизовані комплекси, не ракети. Тобто навіть на такому простому виробництві вирішили все сп***дити, ще й не змогли налагодити нормальне постачання. Ми вже всі звикли до корупційних скандалів. Але в оборонному секторі корупційна схема = життя людей. Для держави справа честі розібратись, з публічним оголошенням результатів. Інакше про які сучасні технології та власні виробництва ми можемо розповідати.@MaksymZhorin 👊🏻
⚡️ОФІЦІЙНО! ВІДТЕПЕР — ТРЕТІЙ АРМІЙСЬКИЙ КОРПУС!Три роки ми здобували унікальний досвід у запеклих битвах, проводили успішні контрнаступи, ставали найефективнішими у застосуванні дронів на передовій. Ми впроваджували технології, змінювали підхід до підготовки особового складу й створили кращий в країні рекрутинг. Запустили власні школи FPV й НРК. Створювали масштабні культурні та просвітницькі проєкти. Настав час розширити горизонти. У День українського добровольця, заснована добровольцями в 2022 Третя штурмова стає Третім Армійським Корпусом під командуванням Андрія Білецького.«Наші плани — змінити принципи цієї війни. А значить змінити й сам хід війни на користь України. Si vis pacem, para bellum. Слава Україні», — Андрій Білецький.Кити, на яких збираємось будувати корпус бойова підготовка, професійний сержантський корпус, робота з управлінням, плануванням, і технологічність. Як обіцяли, масштабуємо всесвіт Третьої штурмової, щоб рвати ворога з новою силою.Всі інші важливі деталі — скоро, стежте за новинами на каналі!3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримай Третю штурмову🇺🇦