Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Джерело

Шалений Кіт | А знаєте що? Учорашній день, вірніше шалена хвиля радісних коментарів ...

Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
12 200 Охват/переглядів 2026-02-08 16:42 Повідомлення №8316
А знаєте що? Учорашній день, вірніше шалена хвиля радісних коментарів під дописами на тему зруйнованих складів компанії «Рошен», виявила один нюанс… Навіжені адепти секти «Вбив брата та зʼїв його на Ліпецькій хвабриці у Тюмені коли збагатився у вісімдесят два рази», нікуди ж не поділись. Всі тут. Сидять тихесенько і чекають команди. А ось пооооооотім… Чого я тільки учора не начитався. Іноді здавалось, що поїде дах від почутої дичини. Отже. Ще раз. Для особливо обдарованих. (Вкид) Порошенко здав Крим. (Правда). АР Крим був тимчасово окупований в середині березня 2014 року. Петро Порошенко стає президентом аж у червні того ж року. Як він міг здати Крим не будучи президентом, я не знаю. (Вкид) Порошенко і Турчинов не дали наказ на збройний спротив військ в Криму. І в якості доказу наводиться відео Кузьми де він говорить, про те, що наші війська були в Криму оснащені всім, себто як кіборги, лише чекали наказу і так далі. (Правда). На той час, Петро Порошенко був депутатом ВР. Але справа в тому, що жодний депутат не має жодного права віддавати наказ на застосування військ. Це перше. Друге. Якщо всі українські війська плюс силові структури готові були до збройного спротиву і тільки чекали наказу, то яким тоді чином приблизно 70% всього угруповання (армія + силовики) залишились на території окупованого Криму, себто зрадили Україні? Ба більше, в червні 2014 року, вже президентом України Петром Порошенко був відданий Наказ на контрнаступ. І тоді ЗСУ, НГУ та добровольчі підрозділи звільнили дуууууууже багато раніше окупованої території. (Вкид) Порошенко наказав військам припинити вогонь, відступати назад і здав території. От дивіться відео. (Правда). Так, був наказ від президента Петра Порошенко припинити вогонь з 00:00 годин 15 лютого 2015 року, як і передбачалося Комплексом заходів по виконанню Мінських домовленостей. Але цей режим тиші протримався лише чотири години. (Принаймні в секторі «М»). Жодного наказу на залишення своїх позицій не було і бути не могло. Підписання того Комплексу подарувало Україні довгих сім років. (Вкид) Порошенко не допомагає армії. Мій син (брат, племінник і багато різних варіацій) у війську і нічого від Порошенка не отримав. (Правда). Сума допомоги українському війську від Петра Порошенко вже перевалила за сім мільярдів гривень. Відео та фотозвіти на сторінці пʼятого президента та «Справи громад», всім в допомогу. І коли умовна бригада… (тут треба зазначити, що допомога надається саме бригадам, полкам або окремим батальонам)… отримує два чи три екскаватори, декілька вантажівок, десять генераторів та наприклад десять «Мавіків», все це не діліться на всіх військових цієї бригади порівну. Ну щоби кожен отримав тріііішки екскаватора, вантажівки, генератора і маааааленьку частину «Мавіка». Так що умовний Степан, запросто може вважати, що якщо йому особисто Порошенко не передав банний комплекс, значить ніякої допомоги ЗСУ і немає. (Вкид) Мені люди казали, (а люди брехати не будуть), що Порошенко привіз допомогу хлопцям, сфотографувався, а потім всі склали назад у вантажівкі та поїхали геть. І що ви тут мені розповідаєте, що такого не було? Прикладів купа. Мені розповідали. (Правда) Якщо я не помиляюся, то тому хто надасть докази хоча б одного такого випадку, особисто Петро Порошенко виплатить… два мільйони гривень. Це ж звісно не всі гроші світу, але на цю суму, за купу часу так ніхто і не зазіхнув. Чомусь… Хто в курсі, чому?Ну і невеличкий нюанс. Чомусь девʼять з десяти профілів або порожні, або закриті. Випадковість, розумію. На фото, наші військові в Криму. Спорядження як у кіборгів. До речі. Якщо не помиляюсь, то бронежилети були лише на караульну службу. Ну це значить штук тридцять (може пʼятдесят) на всю бригаду.