Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт
Додано 28 гру 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Кількість підписників: 23 571
Фото: 4,120
Відео: 660
Посилання: 2,400
Опис:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Джерело

Шалений Кіт | На тлі масових кривляній в коментарях накшталт, «Так тому Порошенко і ...

Логотип телеграм спільноти - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
7 580 Охват/переглядів 2026-02-07 14:20 Повідомлення №8312
На тлі масових кривляній в коментарях накшталт, «Так тому Порошенко і треба… ура, ура, ура склади розхєрачили… ги-ги-ги», чомусь згадав події дві тисячі двадцятого. Тоді в країну зовсім випадкого, (взагалі ніхто не очікував) завітала всесвітньо відома хвороба. Влада швидко прикрилась фразою «Проїб@ли», і вмила руки. Гарна до речі фраза, її можна було використовувати в різних варіантах. Немає масок в аптеках? Закриваєш обличчя цією фразою. В лікарнях не вистачає, або взагалі немає, кисневих концетраторів? Дихай через «Проїб@ли».Ви теж згадали? Чудово! Тоді напевне також згадаєте, як Банкова ставила шалених розмірів палки в колеса Пороху. Мета було одна. Все що закуповував він та його фонд мусило або НЕ ПОТРАПИТИ до України, або потрапити, але пізніш. Нагадати історію, як українські авіакомпанії відмовлялись від співпраці із компанією «Roshen» і прийшлось фрахтувати літак в одній з країн Середньої Азії?! Не для політати, а для доставити в Україну яка потерпала від тієї самої хвороби величезні партії медичного обладнання. Врешті решт вантаж потрапляв в Україну. Спочатку на той самий термінал, який сьогодні знищили російські окупанти. (Товстолобікі медійні ще довго будуть святкувати). А вже потім… ті ж самі кисневі концетратори, які тоді були на вагу золота, вірніше в тисячу раз ціннішими, потрапляли в лікарні.І що цікаво… Я не пам’ятаю жодної історії, щоби людина яка потребувала залучення кисневого концентратора (бо вже проблема) спочатку висувала умову. «Мене підключати лише до того, який надала влада. А до того апарату, котрий від рошен, ні ні!... Що, кажете, є всього три концетратори в лікарні і всі від Порошенка? Ну гаразд! Почекаю, коли привезуть від влади!» Хоча… Нашо було йому витрачати шалені суми грошей, фрахтувати літаки, завозити в країну медичне обладнання? Він що, Міністр охорони здоров’я, прем’єр-міністр… президент? Ну приїхав б в якусь лікарню, привіз телевізор із єдиним марафоном замість кисневих концентраторів і досить. Люди все одно ж не оцінять. Але чомусь і він і його компанія «Roshen» робили і роблять речі, які мало зрозумілі тим, хто зараз в коментарях перетворився на суцільних добв@йобів. Ну коли радіють на росії, то зрозуміло. А в Україну чого радіють знищенню частини великого бізнеса, який платить податки, а вже з них… речення закінчить самі.На відміну від писак в коментарях, країна-агресор чудово розуміє, що вона робить. А саме поступово знищує великий бізнес України, рахуйте економіку країни. Виявляється, що вони це роблять на…. радість тим, хто називає себе українцями?На фото я, на тому самому терміналі. Кінець квітня 2020 року. Приїхали разом із Олександр Погребиський допомогти в завантаженні вантажівок, які вже наступного дня повезли медичне обладнання в лікарні. Але хто вже пам’ятає про ті часи…?