Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український реванш
Додано 06 гру 2025

Український реванш

@RevengeUKR
Кількість підписників: 510
Фото: 348
Відео: 43
Посилання: 330
Опис:
Ми відкидаємо капітуляцію і робимо все, щоби повернути собі Україну!

👥 Кількість підписників

510
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -21

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Уявіть собі ранок шість тисяч років тому. Над широким Дніпровським степом розсіюється туман, і перед очима постає неймовірне: величезне місто-мегаполіс, побудоване колом, де сотні двоповерхових будинків сяють білими стінами, розписаними червоною вохрою. Це не Стародавній Рим і не Єгипет. Це — Трипілля.​Трипільська жінка сідає біля вогню. Її пальці пам’ятають рух, який повторювали сотні поколінь до неї. Вона малює на вологому глечику спіраль. Для неї це не просто візерунок — це нескінченність, плин часу, зміна дня і ночі, рух сонця по небосхилу. У цих лініях зашифрований код цілого народу, який першим на наших землях почав сіяти пшеницю та випікати хліб, що пахнув сонцем. Вони вірили, що весь світ живий, а кожен глиняний виріб має душу.​Раз на п’ятдесят-сімдесят років трипільці робили те, що досі спантеличує істориків. Вони не покидали свої міста просто так — вони спалювали їх дотла. Кожен будинок, кожне зернятко у коморі ставало жертвою священному вогню. З попелу старого поселення вони йшли далі, щоб на новому місці звести ще величніше місто. Це був акт переродження, символ того, що ніщо не вічне, крім самої землі та праці рук.​Ми пам'ятаємо про них, бо Трипілля — це не просто археологічна культура, а фундамент нашої ідентичності. Саме тут виникли перші мегаполіси Європи, де в гармонії мешкали тисячі людей, створюючи унікальні розписи, де кожна лінія була молитвою про врожай. Сьогодні ми торкаємося уламків їхньої кераміки й відчуваємо тепло тих рук, що тримали цю глину тисячоліття тому. Це історія про творення та неймовірну естетику, що закарбувалася в наших орнаментах і вижила крізь віки, нагадуючи нам, ким ми є насправді.​Цікавий факт: Ви знали, що трипільці будували двоповерхові будинки з дерев’яною підлогою та навіть своєрідним «опаленням» у ті часи, коли більшість світу ще жила в печерах?Український реванш
Ну давайте відверто. 11 січня 2026 року тривалість широкомасштабного вторгнення зрівняється з тривалістю німецько-радянської війни. За цей час німці дійшли до Кавказу, а перед цим повністю окупували Україну, Молдову, Білорусь та країни Балтії, які на той час силоміць були приєднані до срср. "Друга армія світу" за той же період спромоглася дійти від Ясинуватої до Покровська та Мирнограду. І зараз агресор вимагає, щоб ми добровільно вийшли з території Донеччини. Вони прекрасно розуміють, що укріплену Краматорсько-Слов'янську агломерацію вони будуть брати якщо не чотири, то пару років точно. Вони спромоглися за чотири роки війни пройти трохи більше 40 км по прямій, тобто 10 км на рік. Навіть якщо взяти до уваги всі окуповані території з 2022 року, все одно це фіаско для найбільшої ядерної потуги в світі. Так, дорогою ціною, але ми стримуємо цю навалу там, де радянська воєнна машина просто здавала сотні тисяч квадратних кілометрів території без опору. І якби не допомога західних союзників совітам, ще невідомо як би все закінчилося. Тому ми маємо пишатися нашими Силами Оборони, вони зробили те, чого радянським воєначальникам і не снилося. Українці були кращими і в тій війні, і зараз.Український реванш
Небезпечна і вірусна ідеяЗ самого початку нинішнього року в українське суспільство цілеспрямовано вкидається одна конкретна ідея, один наратив – закінчити війну з Росією за «фінською моделлю». Нагадаю, в 1940-і СРСР двічі воював з Фінляндією. Природно, фіни не могли подолати такого монстра, хоча і билися героїчно. Формально Радянський Союз (тобто Росія) переміг. Фінляндія вчасно капітулювала, позбулася частини території, але залишилася незалежною. І хоча потрапила під щільний радянський вплив, але все ж таки належала до демократичного світу. І, відповідно, швидко стала процвітаючою країною. При цьому статус «особливих відносин» з Москвою не дозволяв Гельсінкі, наприклад, вступати в НАТО або голосувати проти СРСР в ООН. Але зате Фінляндія вільно торгувала з СРСР – і дуже непогано на цій торгівлі заробляла.І ось тепер деякі українські діячі пропонують: «Давайте помиримося з москалями, віддамо Донбас (все одно він зруйнований і нам нафіг не потрібний), відмовимося від вступу в НАТО, станемо нейтральними, і будемо щасливо жити під боком у РФ, заробляти на торгівлі». Ідея, звичайно, виглядає принадливою – всім хочеться, щоб війна припинилася, і жити, як у Фінляндії.Але це пастка. Не випадково ж описаний наратив в Україні просувають російські агенти впливу (про них скажу нижче). Між Фінляндією і Україною є принципові відмінності, через які москалі ніколи не погодяться на нашу незалежність – а навпаки, будуть нас знищувати і вогнем випалювати все українське.Москалі ніколи не вважали фінів «братнім народом» – зневажливо називали їх «чухонцями» і ніколи не вважали небезпечними. Українці ж для них – «братній народ», який «відрікся від сім'ї», а отже, повинен бути покараний і силою «повернений в лоно». Москалі вважають нас зрадниками (хоча незрозуміло, що саме ми «зрадили») і на цій підставі хочуть нас знищити.Москалі ніколи не вважали фінську мову «діалектом російської мови», не вважали фінів «православними братами по вірі», а Гельсінкі для них – просто місто. Ну а українська мова, з точки зору москалів, вигадана штучно, українці – православні, які стали «розкольниками», а Київ – взагалі «мати міст руських». Звідси, з точки зору москалів, робиться висновок: Україну треба покорити, Київ підкорити, і в наших землях – «навести порядок».Досить побіжно подивитися на російські ЗМІ і соцмережі, щоб зрозуміти: до фінів москалі байдужі – навіть незважаючи на вступ Фінляндії в НАТО. А ось українців, на думку кацапів, треба всіх вбити, а все українське – випалити розпеченим залізом. Вони такого ставлення навіть і не приховують. Так який тут можливий «фінський варіант»?До капітуляції України під прикриттям «фінського сценарію» закликає цілий ряд «експертів», серед яких – Олексій Кущ і Олег Попенко. Але ці – за російські гроші цілеспрямовано закликають до капітуляції під виглядом «вигідного миру». У них, на жаль, є ціла маса послідовників – «корисних ідіотів», яким теж дуже хочеться «жити як у Фінляндії». Але які не розуміють, що Москва ніколи не змириться з жодною формою існування України.Український реванш