Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Кількість підписників

6 867
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -61
Середній/Місяць:: -288

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 754
Середній/День:: 1,770
Середній/Тиждень:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 3.8

Історія змін назви

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Виділення грошей без системного підходу та незрозуміла вибірковість.Більше тижня, як на постійних депкомісіях "великі місто творці" ділять бюджет. На комісії законності був цікавий момент, який попередні комісії недумаючи радо підтримали. Атаманчук (той що зі щоками зліва) в нас постійно готує витягування грошей на підтримку ЗСУ (закритими рішеннями, хер що поймеш). Типу до Пальонки хтось звертається, домовилися і потім через депів протягують гроші. Але... Чому Атаманчук готував проект рішення для тилового підрозділу, який дислокується неподалік на виділення мільйона на БплА? Відвоювавший депутат Савюк (голова комісії) відразу почали виясняти про методику розподілу такої допомоги від влади і виявляється пояснення одне - ну звернулися, треба допомогти. Тобто системність відсутня, як і відсутня аналітика. Нагадаємо - сотні Володимирчан зараз на запорізькому напрямку і тд.Дуже важливо розуміти усім, що допомога має бути швидка,а не так як вони роблять. Типу допомагаємо але це буде десь за місяць два...
Вітаємо Ярого Слава з придбанням економічного та екологічного мощного транспорту!Так, як турбується про екологію Анатолік, не турбується ще поки жоден чиновник міської ради... Ну окрім завскладом теплоенерго, Сергієм Савчуком, котрий за менше ніж рік купив і джипа і електрокара.А ви спитаєте, до чого тут якийсь завскладом Савчук?Так ось, пам'ятаєте як на Старицького вгробили твердопаливного котла, в який щільно засипали не передбачену експлуатацією щепу, яку закупляли за бюджетні кошти в чувака, який спільно з Матвійчуком незаконно вирізали ліс в громаді? І вгробили вони його ще минулого опалювального сезону. А для того, щоб ви були в теплі, вони вже виділили сто тисяч на новий газовий... Тільки будучи першим заступником мера за невеликий період часу ти зможеш придбати авто для мами, знімати чи мати кв. у Луцьку, будинок на кривій, купити квартиру в новому жк по луцькій та стати мультимільйонером з нерухомістю за кордоном та окрім речі посполитої вона тебе чекатиме і в Канаді, поруч з будинком кума...
Не одним ямковим ремонтом справляються місцеві мешканці.Поки Володимирські діти за власні кишенькові кошти та власними силами створюють для себе простір- міський голова продовжує сцяти у вуха їхнім батькам, що обрали його на виборах.В 2019-2020 роках громадським проектом Віри Сергеєвої передбачалося будівництво велотреку у Володимирі, проте банда казнокрадів вирішила гроші подіти в інші невідомі проекти.https://www.volyn.com.ua/news/278524-u-hromadi-na-volyni-rozrobyly-turystychnyi-velomarshrut?utm_source=chatgpt.comНе створивши жодного метру велодоріжки у Володимирі та більше того, жодного завершеного та безпечного веломаршруту, пальоний недоумок підписав меморандум з сусідньою громадою. По дорозі на якій відсутнє освітлення, інфраструктура володимирський казнокрад обіцяв веломаршрут.Допоможи дітям- задонать на ініціативу і згодом вижени пальону банду з громади! 🚴‍♂️ Молодь Володимира в дії!Вони самостійно облаштовують треки для катання на велосипедах — справжня ініціатива, яка надихає 💪Роботи ще тривають, але вже видно результат! Підтримати ініціативу ⬇️https://send.monobank.ua/jar/3KrbgT4gyJ4874100027947368
Дуже дивно спостерігати, як навколо з’являються нові пандуси, гарні тротуари, дзвінки біля дверей, психологічні програми й навіть проєкти з підтримки ветеранського бізнесу.Безбар'єрність.Але коли приходиш на ВЛК — бачиш не комфорт і турботу, а справжній квест на виживання.Люди на милицях, у гіпсах, після операцій, з перемотаними руками й ногами — стоять по 5, 6, 10 годин у чергах. Хтось приїхав за сотні кілометрів, щоб потрапити до лікаря, який приймає лише дві години на день.Під дощем, без навісів, у вузьких коридорах, без умов.В "живу" чергу записується кожен ,а папірець на дверях у файлику.Поруч — дружини, які підтримують своїх чоловіків, намагаючись просто допомогти вистояти фізично.І цей абсурд — не виняток, а система.Як навмисне знущання після жаху війни і болю поранень. Людина, яка віддала здоров’я за країну, змушена ще доводити, що її травма дійсно отримана під час бою. Через папірець із фразою «під час проходження служби» чи «під час захисту Батьківщини» вирішується доля виплат, лікування, майбутнього.Був свідком як поранений ветеран махнув рукой, і сказав що хай визнають СЗЧ, терпіти неможливо 3 місяці як м'ячик від пінпонгу,і пішов додому.Це не про безбар’єрність — це про байдужість.Хотілося б, щоб ті, хто ухвалює рішення і красиво звітує, просто приїхали на ВЛК, постояли поруч із тими хлопцями — під дощем, у черзі, з болем — і зрозуміли, з чого насправді треба починати безбар’єрність.
Так,твердопаливні котли у котельні на Старицького 12-к намагались полагодити, але нічого не вийшло. По гарантії не ремонтують, бо ремонтували "слєсаря" самі. Звичайно, бо їх примушували.По ремонтах - це звичайна практика була ще за Коби- укладалися договора по тендеру на ремонт котельні, чи будь чого іншого, фірма отримала відкат і не приїжджала, а робітники за зарплату відповідно і вкалували. Та ж ситуація і на славнозвісній котельні по Академіка Глушкова- працівники фігачили замість тендерщика. Гроші ж осідали в кишенях Коби, Матвійчука ну і звичайно Возного ( щось про старого підараса ми давно не писали).Також практикувалося спалювання щепи. Її палили просто так, бо твердопаливні котли на щепу не були готові до експлуатації, фури які привозили щепу - приїжджали пізно ввечері, щоб ніхто не бачив, що там сміття і напівпорожні машини.Такими схемами банда пальоного і наживається й досі. А громада? А що громада? Поняття ні в чому немає, сидить, соплі жує та й платіжки оплачує, котрі їм тикає банда шахраїв
Банда Трофимюка та Пальонки готує на дерибан участок землі Адреса: вул. Луцька, м. ВолодимирПлоща: 9,5431 гаКадастровий номер: 0710200000:01:005:0466Цільове призначення (код 14.01): Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення.Пріоритетне використання: Розміщення та експлуатація об’єктів відновлювальної енергетики, зокрема сонячних панелей. За інформацією з надійних джерел на дану діялянку претендує товариш директора управляючої компанії індустріального парку - недоумка, якому Пальонка передав 40 га землі під будівництво переробних підприємства. Даний парк абсолютно нічого не збудував, так як в пріоритетах був звичайний дерибан землі. Про це неодноразово були публікації і у нас на каналі і у соцмережах від місцевих мешканців https://volodymyrrada.gov.ua/zatverdzheno-proyekt-zemleustroyu-dlya-mozhlyvosti-peredachi-zemelnoyi-dilyanky-dlya-rozmishhennya-obyektiv-vidnovlyuvanoyi-energetyky-sonyachnyh-panelej/ Для отримання додаткової інформації та щодо процедури передачі земельної ділянки в користування, просимо звертатися до Управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимирської міської ради за адресою м. Володимир, вул. Устилузька, 17, [email protected], 0800351291
👀Безхребетний. Або чому третій день мовчить ручний Пальонка.Тож ще раз про події навколо Успенського собору.Ще раз дякуємо володимирчанам що не піддалися на чергові провокації фесебешного щура Гузя який на замовлення російських сепцслужб намагався влаштувати чергову провокацію на Волині! (сенсаційний матеріал про вишиваного націонал патріота рашиську консерву незабаром на нашому каналі!)Змушені дякувати від свого каналу, хоча це мав би зробити чинний міський голова.Міський голова якого обирали виборці різних конфесій. Міський голова який має об'єднувати громаду для добробуту і для протистояння важким викликам воєнного часу. Міський голова який повинен чути і захищати кожного не залежно від кольору шкіри, статі , віри і т.д.Це функції міського голови. Коли він справжній. Коли він не політикан не інтриган а справжній господар у своєму місті. Відповідальний і незаангажований.Не підстилка не затичка не підгузник.Але офіційна сторіка мера Пальонки пуста, причому на усіх платформах - офіційній сторінці громади, фейсбуці, його телеграмі та цих всіх інстаграмах...В громаді зі слів його феесбешного господаря, біснуватого Гузя - відбувається "непересічна подія!"Гузь три дні поспіль виконуючи вказівки кураторів Лубянки намагався розкачати ситуацію - звертався до Президента, Міністра МВС до корисних ідіотів, які не мають чим думати щоб спровокувати картинку для рашенпропоганди. А міський голова сидів весь цей час засунувши язик глибоко в зад!Хоча він, як ніхто інший має бути зацікавлений в збереженні законності та порядку в громаді!Йому як нікому довіряють місцеві, які обирали його міським головою!Але "головному" в громаді наказали мовчати. Чому?Пояснення тут просте і очевидне. Пальонка так і не став справжнім лідером громади справжнім мером здатним брати на себе відповідальність і ініціативу. Його ляльководами відведена йому роль мотузкового клоуна, який повинен на думку політичних шахраїв Гузя і Палиці ще раз одурачити довірливих виборців. В тому числі і тих яким він так і не знайшов що сказати за ці дні.А нещодавно, якщо вірити словам Гузя (сина секретаря ЦК КПРС) щодо московитів у соборі, Пальонка видно ходив туди на вшанування певне "агента кремля" який боровся за незалежну Україну, чи як???https://t.me/PalionyjVolodymyr/9777Знаємо, що цей професіонал жеківець і його підгузки уважно читають наш канал а тому чекаємо на його "вчасну" реакцію уже в понеділок.А тим, хто ще здатен думати - задуматися. Також надіємося, що пройдоха нардеп з такою ж завзятістю вимагатиме з трибуни ВР виконання і всіх інших Законів України, зокрема демобілізації, смертної кари корупціонерам, що під час війни крали у нас гроші і інші, котрі дійсно необхідні українцям.А щодо повернення пам'ятки в Державну власність, то для дебілоїда Гузя нагадаємо, що це не тільки давно вже Державна власність, а ще і охороняється законом як пам'ятка архітектури.
❗️❗️❗️TruCAM ВСЕ?Восьмий апеляційний адміністративний суд: вимірювач швидкості TruCAM НЕ може вважатися технічним засобом, що здійснює вимірювання швидкості (справа №161/8600/24)📸🧐Суть справи: водій, якого було притягнуто до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості, звернувся до суду з позовом до Управління патрульної поліції про скасування постанови, аргументуючи свою позицію тим, що прилад, за допомогою якого здійснювалася фіксація швидкості руху (TruCAM), не був встановлений стаціонарно, а тому його ручне використання не можливе.⚖️Рішення суду першої інстанції: позов залишено без задоволення.👨‍⚖️Рішення апеляційної інстанції:Незважаючи на надані до суду докази перевищення позивачем швидкості, а саме: фотозображення📷, зроблене за допомогою лазерного вимірювача швидкості транспортних засобів TruCAM; документи про повірку та відповідність TruCAM  - суд наголосив, що наведені докази "можуть мати доказову силу в питанні встановлення факту перевищення ТЗ допустимої швидкості руху, проте таке можливо лише за умови дотримання уповноваженою особою процедури використання даного приладу".Так, статтею 40 Закону України «Про Національну поліцію» 👮‍♂️ регламентовано застосування технічних приладів, технічних засобів та спеціалізованого програмного забезпечення.За змістом ч.1 ст. 40 цього Закону в редакції на час фіксації події, поліція для виконання покладених на неї завдань та здійснення повноважень, визначених законом, може застосовувати такі технічні прилади, технічні засоби та спеціалізоване програмне забезпечення:1️⃣ фото- і відеотехніку, у тому числі техніку, що працює в автоматичному режимі, технічні прилади та технічні засоби з виявлення та/або фіксації правопорушень📹2️⃣ технічні прилади та технічні засоби з виявлення радіаційних, хімічних, біологічних та ядерних загроз 💥3️⃣ безпілотні повітряні судна та спеціальні технічні засоби протидії їх застосуванню 🚀4️⃣ спеціальні технічні засоби перевірки на наявність стану алкогольного сп'яніння 🥴5️⃣ спеціалізоване програмне забезпечення для здійснення аналітичної обробки фото- і відеоінформації, у тому числі для встановлення осіб та номерних знаків транспортних засобів 🚘Технічні прилади та технічні засоби, передбачені пунктами 1 і 2 цієї частини , поліція може закріплювати на однострої, у/на безпілотних повітряних суднах, службових транспортних засобах, суднах чи інших плавучих засобах, у тому числі тих, що не мають кольорографічних схем, розпізнавальних знаків та написів, які свідчать про належність до поліції, а також монтувати/розміщувати їх по зовнішньому периметру доріг і будівель. Інших способів використання технічних засобів, а ніж ті, які визначені в ст.40 Закону України «Про Національну поліцію», законодавцем не визначено.Суд апеляційної інстанції прийшов до висновку, що лазерний вимірювач швидкості ТЗ TruCAM у розумінні положень ст. 40 Закону України «Про Національну поліцію» є технічним засобом з виявлення та/або фіксації правопорушень, тобто повинен бути використаний відповідно до порядку🎦У зв'язку з тим, що лазерний вимірювач швидкості не був закріплений (розміщений) в порядку, передбаченому ст.40 Закону, а знаходився в руках поліцейського, він не може вважатися технічним засобом, що здійснює вимірювання швидкості, результати якого можуть розглядатися судом як доказ у справі.
З 1 січня 2026 року може збільшитися розмір зарплати, необхідної для бронювання військовозобов'язаного працівника — з 20 тис. грн до 21,6 тис. грн.Це випливає із тексту законопроєкту про державний бюджет, який уряд подав на розгляд до парламенту.Так, постанова уряду №76, яка встановлює порядок та вимоги до бронювання працівників, визначає однією з обов'язкових вимог розмір заробітної плати. Він має становити 2,5 мінімальної зарплати. Оскільки у 2025 році мінімальна зарплата становила 8 тис. грн, то критично важливі підприємства могли забронювати працівників, які отримують щонайменше 20 тис. грн на місяць.Разом з цим, проєктом бюджету на 2026 рік передбачено збільшення розміру мінімальної зарплати на 9% — до 8647 грн на місяць. Це означає, що критично важливі підприємства зможуть бронювати лише тих працівників, які отримуватимуть щонайменше 21 617,5 грн на місяць.Крім цього, збільшення розміру мінімальної зарплати автоматично призведе до збільшення єдиного соціального внеску, який сплачують фізичні особи-підприємці.Наразі розмір ЄСВ не може бути меншим за 1760 грн на місяць. З нового року, у разі ухвалення бюджету у поточній редакції, розмір ЄСВ збільшиться до 1902,34 грн.📖 Детальніше: https://epravda.com.ua/power/zarplata-dlya-bronyuvannya-pracivnikiv-zroste-u-2026-roci-811710/
Сьогодні ховали воїна, який трагічно загинув.Кілька днів тому, будучи пасажиром в автівці з п'яним водїєм, що не впорався з керуванням.За достовірною інформацію з правоохоронних оррганів, справу хочу замнути та винним зробити пасажира. Зацікавлений в цьому і Володимирський начальник поліції, оскільки водій, що знаходиться у лікарні, є його добрим товаришем.Радимо двом сторонам - родині потерпілого та винуватця ДТП, знайти компроміс та домовитися, не робити з померлого - винуватця. Так не гоже. В іншому випадку опублікуємо усі негласні матеріали та запропоновану суму начальнику поліції. У ВОЛОДИМИРІ ПОХОВАЛИ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА МАКСИМА РОМАНЮКА 🕯 6 вересня, другий день поспіль, наша громада хоронить полеглих захисників. Сьогодні володимирчани проводжали в останню земну дорогу загиблого воїна Максима Романюка.🥀 36-річний чоловік, який пройшов горнило війни, ще міг би жити й жити, але доля зіграла з ним у злий жарт. Смерть наздогнала там, де ніхто не чекав, забравши його життя в жахливій автокатастрофі.🔷 Максим був єдиним сином у батьків. У нього залишилися дружина старша донька та маленький син, який зростаючи без тата, зможе лише пам’ятати його по фотографіях та розповідях рідних. Підтримати рідних у скрутну хвилину прийшли більше сотні людей, міську раду представляв заступник міського голови Андрій Гудим. ❤️‍🩹 Життя молодого чоловіка обірвалося надто рано, та спомин про нього житиме вічно у серцях близьких, побратимів, друзів та знайомих.🇺🇦 Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять і слава Захиснику