Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Джерело

газета "пальоний Володимир" | ️Банда Гузя так крала з бюджету, що геть забулася про села громади!!!Л...

Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир" газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
1 800 Охват/переглядів 2025-12-21 13:38 Повідомлення №10875
▶️Банда Гузя так крала з бюджету, що геть забулася про села громади!!!Люди вимагали, щоб врешті мер приїхав і почув їх. Вони озвучували питання, які їх турбують. Здебільшого вони стосувалися облаштування доріг, котрі в селі просто необхідні, впорядкування кладовищ та освітлення вулиць. Уявляєте? Відтак, у селі Заріччя мешканці зверталися з проханням про зрізання старого дерева, яке може рухнути на голову з дня на день і воно за словами пальоного мера не аварійне. Бо аварійними він визначає виключно рівні, здорові стовбури, які можна продати. Також, щодо підсипання дороги до кладовища, бо остання дорога людини асоціюється в повним лайном прожитого життя. У Новосілках люди порушували питання освітлення вулиці Молодіжної, облаштування однієї сторони кладовища. Турбувало жителів і питання ремонту фасаду церкви, а також облаштування території біля колишньої школи. Люди просили частіше у літньо-осінній сезон скошувати траву, бо комунальники сюди навіть ніколи не доїзджають, в гроші списуються. Водночас поступили скарги на дії сусідів щодо впорядкування території.  Мешканці Вощатина звернулися з проханням відремонтувати пам’ятник полеглим односельцям під час Другої світової війни. Проте мооду Пальонки відразу перекосило, бо його шеф - гнилий Гузь зносить ці пам'ятники в рамках декомунізації, бо батько Гузя совєт, в дід воював на стороні нацистів. Тому це питання треба погодити з гузем спершу.За 5 років так ніхто і не подумав про підведення чи встановлення бочки з водою та впорядкування кладовища. Як і в попередніх селах, вощатинці порушували питання облаштування доріг, зокрема ремонту шляху до села та підсипання вулиці Пилипа Мельника щебенем. Крім того, жителі просили про дооблаштування футбольного поля для дітей та встановлення тренажерів. Вони розуміють, що меру насрати на їхні прохання, бо ж 5 років ніхто сюди не заїжджав, проте спроба вирішити питання має бути! У Дігтеві також не оминули питання доріг та облаштування й розширення кладовища. Мешканці просили вирішити проблему з освітленням на центральній зупинці. Запитували щодо оформлення документів на землю. У Суходолах жителі просили підсипати щебенем вулицю Степову та облаштувати проїзд до кладовища