Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Кількість підписників

6 867
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -61
Середній/Місяць:: -288

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 754
Середній/День:: 1,770
Середній/Тиждень:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 3.8

Історія змін назви

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Таємниця Романа РоманюкаПалітра впливу Ігоря Палиці на Волинь не буде повною, якщо ми не будемо брати до уваги прізвища одного дуже впливового, але не дуже очевидного чоловіка. Дмитро Лубінець.Сьогодні – омбудсмен, а донедавна – депутат ВР у фракції «За Майбутнє».Формально його називали «куратором аваківських людей» у фракції Палиці Але простежується поступове зміцнення стосунків, зближення волноваського рішали і волинського олігарха.Ще у серпні 2019-го Лубінець пише чєлобітную Разумкову – просить за Констанкевич.У березні 2022-го приїздить до Луцька і співає публічні дифірамби фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».Вже у квітні – він у Луцьку разом з Палицею. Зморщивши суворі складки на лобах, «ознайомлюються із роботою волонтерів»....Це так – тільки пару їх спільних рухів, які потрапили у публічний простір.Схоже, порозуміння там є повне. Бо ця картина дає відповідь принаймні на два питання:⁉️⁉️⁉️Чого Катерина Шкльода – ні разу не юристка і не правозахисниця, керівниця палицевого фонду – стала представницею омбудсмена на Волині. ⁉️⁉️⁉️Кому завдячує своєю посадою і чиї інтереси буде лобіювати (якщо на Банковій не одумаються) новий керівник Волинської ОВА Роман Романюк.Отож без сюрпризів. Лисий чорт підібрався до Волині і з того боку. Що ж, будемо чекати, коли і для нього казан зі смолою підігріють. Дрова, кажуть, уже завезли.
⚠️Нас варили повільно, як жаб. Щоб ніхто і не помітив, як нас не стало.Вони призначили на посади люстрованих і привели до влади агентів впливу, розмінували мости, відвели нашу армію, проклали асфальтовані траси по напрямках удару і до останнього моменту нам казали війни не буде. Два-три тижні і все завершиться нам говорили, а коли стало зрозуміло що за цей час не можливо усіх зварити, почали говорити, що до кінця року, що кава в Ялті, що вернемо кордони 1991 та Крим. Цивільні терпіли незаконні обмеження війни та бомбардування (думали що чекали), військові йшли на подвіг туди десь хтось накосячи, черги в військкоматах зменшувались, аж поки видоїних громадян не почали відловлювати на вулицях. 🗣Нам говорили що виборів не можна проводити, що бронюватимуть критично важливих працівників, що енергетика захищена і армія забеспечена зброєю, технікою, спорядженням та їжею, що демобілізація буде, що держава потурбується про внутрішньо переміщених осіб, полонених та поранених… а енергетики знищена, зброї на фронті є але дрони слабкі, міни не розриваються або не летять, об мерзлі солдати поступають до шпиталів, волонтери вже втомилися постачати транспорт, дронів та реби, а всіх унікальні кадри мобілізовані у піхотну. Нам говорили, що воюватимуть усі, а служать тількі ті, хто не відкупився від ТЦК. Нам говорили що розбудують економіку, що захід нам допоможе, а бізнес обкладений і податками і корупціями силовиків, а родовища передаються американцям, лиси - росіянам. Нам говорили що росія ворог, не який не здатний завоювати нас - лише 1% за 2025 рік), тому ми допомогли і самі їм відали за 11 років свої 20% (7% до повномасштабних та 13% після) нашої території під їх прапором. Тому ми транзитуємо їх нафту та надсилаємо «двушечки» на москву замість дронів.Наше населення вертали та збірігали, а втрати населення виявилися не менше 10 млн. Навищій рівень смертності - 18,9 людей на 1000,. Найнижчий рівень народжуваності в Україні (6 на 1000).Нам говорили що в них закінчаться ракети, в них закінчаться гроші, в них закінчаться люди, а ракети, гроші і люди закінчилися в нас…Нам говорили, що мирна угода ось-ось буде укладена, що 90% погоджено, що будуть в перемирʼя та вибори, що безпека гарантована, що грощі є вже навіть на відбудову є. Ані виборів, ані безпеки, ані грошей ми не бачимо. В блекауті важко щось розгледіти… а коли ще сліпий та глухий - то й неможливо. Нас варили повільно, у власній крові, теплом надії, щоб ми не повистрибували з того казанка. Ми всі знаємо хто і як це робив, ми всі знаємо чому це робили і роблять далі. Нам лише не сказали навіщо то всьо продовжується. І цього виявляється достатньо, щоб все продовжувалося і далі.▶️Цікаво ще й те, що прийняті закони Гузями та постанови зробили майже усіх громадян порушниками Закону. Не вони, а ви 🫵 винні. Красиво 🤔🗣А тепер нам кажуть що треба референдум бо 4,5,6 менеддерів і 450 голів у ВР не можуть взяти відповідальність☄️Коли піздіти і пиздити то можуть , а коли треба приймати важливі рішення про виживання і існування держави то давайте ви
‼️Війна це смерть кров трагедія жах і розруха...Але не для нашої "еліти"звичайно.В неї своя війна. За партійні списки за округи за ваші голоси за місце біля корита.Тому незважаючи на вбиства смерть і щоденні бомбардування еліта почала готуватися до виборів.Не секрет що уся наша область знаходиться під контролем бандформування політпроекту Ігоря Палиці "За майбутнє".В основному підкупом, фальсифікаціямия агресивною пропогандою, а часто і шантажем ця напівкримінальна структура підпорядкувала собі обласну, міські, сільські, районні ради. Розставила ручних голів. Впливає на призначення посадовців регіонального та всеукраїнського рівня. Керівників силових структуртур, судів. Дотяглася до СБУ та Збройних сил. Це спрут, який оповив Волинь і запустив свої злодійські щупальца по всій Україні.У Володимирі головним виконавцем інтересів Палиці став Ігор Гузь. Який за чималий кеш перевзувся в повітрі і від головного критика Палиці став його найближчим союзником. Безперечно політичний пристосуванець, продажний націонал -патріот Гузь уже немислить себе поза політикою. З молодих років цей провокатор і за багатьма свідченнями - давній агент ФСБ ніде не працював і працювати не збирається. "Він народжений керувати стадом" так про нього говорить найближчий помічник- побратим служака Андрій Бокоч. Якого Гузь зробив депутатом облради. Звісно, від "За майбутнього".Ви щоденно стикаєтесь з "роботою" цього покидька. Читаєте про його здобутки на нашому тг-каналі. Багато хто уже готовий плювати йому в морду, обливати зеленкою та кидати в смітник. До нього прикута увага окремих професійних та патріотично налаштованих правохоронців, але покидьку вдається вміло прикриватися. Звісно не без допомоги московських кураторів.Багато хто вважає, що у нього вже не вистачить совісті після всіх своїх діянь пертися в депутати, але це не так. На місці совісті в Гузя від народження, виріс "причандал".Гузь (в народі "Ігор прийде - порядок наведе") сьогодні розглядає 2 варіанти. Або буде балотуватися ще раз на прикормленому і зачищеному 19му округу, або якщо рейтинг падатиме і далі - продати округ Андрію Герусу.Колись він так продав своїх виборців на 21 окрузі в Ковелі і отримав свій перший багатомільйонний відкат від Степана Івахіва.Обробляти Геруса Гузь далекоглядно розпочав ще в 2020.Від 2021 вони почали світитися у Нововолинську та активно піаритися на ручній медіапомийці "БУГ".Чи вдасться ця оборудка і чи вийде Гузю кинути лоха - побачимо з часом. Велику роль в цьому відіграє кожен з вас. Бо посилаючись на вашу безмежну підтримку, на "величезну аудиторію" "БУГ"у, на повністю контрольованих мерів і депутатів рад, на пригодованих кишенькових журналістів типу Жанни Білоцької, Тетяни Палаєвської, Тетяни Ізотової, Володимира Омелянюка з спільнотою "Твій Володимир", нововолинські медіа ресурси, ручних лідерів громадських і молодіжних організацій, ветеранських обєднань - політичний перевертень Гузь вибиватиме мільйони в далеко небідного Геруса.Після того як ця політична тварюка почала знову лізти на трибуну ВР ми запланували кілька публікацій з аналізом діяльності пройдохи Гузя для тих, хто хоче і може думати.Слідкуйте. Читайте. Думайте. Аналізуйте.Не будьте стадом.Бо вже ДОСИТЬ!
Стаття на укр правді про секс індустрію на прифронтових напрямках побудована по типу інтервʼю учасників. В цілому у мене враження склалося, що у наших захисників все гаразд з грошима - «ляшку жмуть». А наші масажистки, індивідуалки та ескортниці виконують надважливу фронтову функцію замість психологінь. Про барделі нічого не сказали, тож не шукайте. Хоча вони є. Також не сказали про тих хто кришує індустрію, але всі ж розуміють хто. Хоча стаття не розкриває суті своєї назви, я в цілому дякую автору що питання підняли. Патріотична тема, варто говорити про це, більш того варто прийняти закон про оподаткування секс-індустрії і дати податкові пільги за умов обслуговування військо службовців.ПСА справ то:1. ввести квед : сексуальні послуги2. звільнити від сплати ПДВ3. обмежити обсяг на рік 40*52*4000=8,320 млн грн5. Ввести в дію «Є-секс» токен, роздавати солдатам щомісячно 4 купони та списувати з бюджету (кришувати) потік бабла на секс здоровʼя військових (не видаючи їм гроші)Додатково бюджет отримає багато коштів і з онліфанщиць із проститутокhttps://life.pravda.com.ua/society/yak-pracyuye-rinok-intim-poslug-u-prifrontovih-mistah-312486/?fbclid=IwdGRjcAPOY4BjbGNrA85iXmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHtoe0dsTqv8H4amzswXzgh3zyBf4wt2QZ0Hi0e53qxsxhhY5eiq3hTzJsxFF_aem_t1d92sfIdXKvdtXKVnTLgQ
Продовження про клани Калєтніка, Католика та Бурдейного або як вони за допомогою своїх підопічних виводять готівку за кордон в іноземні банки Польщі. Ковальський Віктор Степанович з 2016 року !!! відкривав у польських банках рахунки, заводив туди сотні тисяч доларів та переказував їх між іншими рахунками, а коли його спалили то сказав що то гроші друга поляка. На дворі 2016 рік, у Ковальського на двох рахунках в польському банку Alior Bank SA раптом знаходять 199 307, 73 доларів США, а на другому - 30 000. У 2017 році на рахунки заходить ще 100 000 доларів США. Прокуратура знаходить ці гроші, арештовує рахунки, майно, його звільняють з роботи. Але чудом відкривши декларацію я бачу що він не звільнений і далі працює на митниці а саме на посаді старший державного інспектора відділу митного оформлення №2 митного поста Володимир-Волинський.Прямо там де накази роздає Католик старший. А основний напрям це потік контрабанди сигарет який їде у Європу. Сигарети їдуть туристичними автобусами на які ніколи немає квитків та бусами. Це дуже легко перевірити якщо подивитись хто виїжджає зранку і заїжджає ввечері, і Ви здивуєтесь але це будуть одні й ті самі люди, які їздять так постій. Так їздив і Ковальський, у матеріалах справи було підтверджено близько десятка випадків перетину кордону. Митник вивозив великі суми готівки які не декларувались ні в його деклараціях, ні в митних деклараціях. І уявіть що тільки на рахунках митника який працює з 1999 року і є звичайним інспектором знайшли більш ніж 300 000 тисяч доларів готівки. Решту сум я підозрюю просто недораховували що би прикрити свої зади і далі спокійно дерибанити український бюджет. Як же поновили такого цінного кадра на посаді? А тут постаралися клани про які я пишу а саме Бурдейний, Католик та люди Калєтніка, адже на чомусь потрібно далі заробляти. Також варто згадати декларацію цього митника за 2024 рік. Там ділянок на 2538 кв.м, дві квартири та будинок загальною площею 387.6 кв.м, два магазини загальною площею 169 кв.м, гараж на 25 кв.м, сауна на 139.5 кв.м, ще один гараж на мйже 75 кв.м, два авто один VOLKSWAGEN CADDY 2008 а другий MERCEDES-BENZ GLC 300 2019 вартістю на дату набуття 1 444 340 гривень. Також тут додався комбайн MASSEY FERGUSON MF 7282 який залежно від року коштує від 31 000 євро та причеп RESPO 110 DS. Цікаво поглянути що декларує він по доходах. Дружина задекларувала пенсію 143 641 грн, 988 862 грн доходу від підприємницької діяльності, 2 060 000 грн доходу від продажу майна. На рахунках в дружини 412145 гривень та 900000 гривень. Сам ж митник декларує тільки 497 034 гривень зарплати та 213923 гривень на рахунках. Як бачите згадок про «гроші друга поляка» немає. І немає автомобілів на яких він катався за кордон. Цікаво хто зараз возить касу для Бурдейного, Католика та людей Калєтніка за кордон які вони стрижуть на схемах та контрабанді? У наступному пості напишу про ще одну історію митника якого здав Католик як показник а саме про Ярослава Кувічко. Якщо Ви володієте інформацією про вчинення злочинів ОЗГ Бурдейного, Католика та митників Калєтніка пишіть на WhatsApp +380937271111 Іван Спринський
Що може бути кращим подарунком в Канаді на Новий Рік? Звичайно це квадроцикл Can-Am Outlander MAX XT-P 1000R сірого кольору з помаранчевими акцентами!!Оснащений двигуном Rotax V-twin об'ємом 999 см³ потужністю 101 к.с.Має 14-дюймові литі алюмінієві диски з бедлоками.Модель MAX розрахована на двох пасажирів.Підвіска оптимізована для подолання перешкод та стабільності на бездоріжжіДружина Сергія Коби похизувалася в мережі новеньким подарунком, вартістю в Україні понад 23тис. доларів.Важке життя емігрантів за кордоном, особливо якщо ти вкрав мільйони в співвітчизників!Не забувайте дякувати Пальонці, Матвійчуку та Гузю за їхню невтомну працю. Коба ще й допомогу на біженців має. На себе і всю сім'ю, бо виїхав після 22А що, до речі, робить держава в його випадку? Констатує факт і все?А міська рада? Що вони за цей час зробили? Пальонка в першу чергу? Написав у поліцію, а далі що? Щось ініціював? Цікавився? Змушував держ органи суд прокуратуру виконавчу мзс нардепа від округу щось робити по цій справі?Альо!!!!! Громаду пограбували! Всім добре?А головні борці і охоронці Гузь, що роблять з цього приводу?
‼️Що нас чекає у 2026 році в Україні➡️ Мінімальна зарплата зросла й тепер становитиме 8647 грн.➡️ Прожитковий мінімум — 3209 грн.➡️ Зарплати педагогів зростуть на 30%. Й по серпень збережуться доплати за несприятливі умови праці від 2000 грн до 4000 грн.➡️ Зростуть зарплати у працівників соціальної сфери на 150%.➡️ Зростуть платежі для ФОП (від 5% для ІІІ групи до 332,8 грн/міс. для І групи) й змінені ліміти доходів.➡️ Зростуть акцизи на паливо, що призведе до подорожчання пального.➡️ Зарплатний поріг бронювання працівників від мобілізації для приватних підприємств — 21 617,50 грн.➡️ Одноразова допомога при народженні дитини — 50 тисяч грн. Додатково батьки отримуватимуть по 7000 грн, якщо дитині на 1 січня 2026 року ще не виповнилося року. Якщо вагітна жінка не працює офіційно, їй теж будуть платити по 7000 грн до народження дитини.➡️ «Пакунок малюка» тепер можна буде замовити з 36 тижня вагітності.➡️ Медичний скринінг для людей 40+. Пропозиція пройти обстеження буде надіслана в Дію.➡️ Українські компанії мають перейти на термін «бренді» замість «коньяк» та «ігристе вино» замість «шампанське». ➡️ Оновлений календар профілактичних щеплень передбачатиме обов’язкову вакцинацію від 11 інфекцій. ➡️ Нові вимоги для виходу на пенсію: у 60 років — 33 роки трудового стажу; у 63 роки — 23 роки стажу; у 65 — 15 років стажу.➡️ Повернення ПДВ на електрокари — знову діятиме стандартна ставка ПДВ 20%. ➡️ Прикордонний і митний контроль буде безпосередньо у вагонах потяга. Наразі це стосується наступних поїздів: «Київ — Перемишль» та «Київ — Хелм».➡️ Україна приєдналася до зони роумінгу Євросоюзу: мобільний звʼязок та інтернет для українців в ЄС відтепер без додаткових витрат.
▶️Пальонка зібрав писак, щоб розповісти про успіхи і здобутки 2025 року.Що ми отримали з відповідей Пальонки? Звичайні обіцянки і тупу піздьож, яку прикрасили словами потужності.Спробуємо описати по-порядку. Отже, відомо, що за ініціативи і впливу Гузя все, що вдалося зробити у 2025 році - це віджати комплекс Успенського собору, який повісили на утримання громади і це тільки початок, без як кажуть щомісячних відрахувань на утримання. Наразі викинуто близько 700тисяч тільки на охорону, виготовлення документації на будівлі, повернення землі в громаду. А скільки ще попереду.Пальонка знову наголосив, як і щороку, що лікарня виграла грант і буде утеплювати фасад, а також поставлять сонячні панелі на водоканалі від НЕФКО. Це не підсумки року, а звичайна піздьож майбутнього.Водночас ми побачили, що подівся інвестор, якому вже і так хотіли віддати до кінця року 10га землі на сонячні панелі, але не віддали. Як було відомо - земля була потрібна цим шахраям до кінця 25 року, щоб отримати гроші від примарного інвестора на ці панелі. Бугага. Як наголосив пальонка - це був єдиний інвестор в 25 році😂😂😂😂😂😂🙈Чомусь промовчав великий господар про ліквідацію індустріального парку, який знищений був в зародку, бо ж вимагати гроші з інвесторів ще до отримання ними якихось гарантій- це схема на якій погоріли ці уроди і ніхто так і не релокувався...Розповів пільонка, як не змогли побудувати ребцентр, термін здачі об'єкту 31грудня 2025 року ( сьогодні), тому що "тоє своє пєятоє дєсятоє". Два роки будівництва, понад 33млн.грн зі 100 було потрачено - і виявляється грошей немає на цей центр, будемо клянчити з держбюджету.🫠 Сука крадуть навіть на цьому....Укриття Гімназії - наговорив про виконані приховані роботи, які неможливо перевірити, але не підведені комунікації- три роки пройшло, а вони навіть яму не вирили. Результат - на території гімназії - як після бомбьожки і розтягнуті 9млн.грн.Весела і цікава результативність третьої зустрічі з підприємцями речового ринку... Так, ідея туди поселити бабусь з овочами щоб затягнути до лотків з Jeans, D&G, речами з Турції та Польщі потенційних інвесторів в ці бренди, звучить класно, але не дієво. Пальонка сука настільки тупорилий, що не розуміє- не буде купляти ніхто речі, ціле направлено йдучи по пучок петрушки, півлітра молока та два яйця! А потік із прошарку населення з доходом нижче середнього на підвищення доходу підприємців речового ринку аж ніяк не збільшиться. Навпаки, вони будуть вислуховувати "а чьо так дорого".Але давайте повернемось до перемог та здобутків? На жаль ми отримали те, що і далі слухаємо - обіцянки.... Обіцянки добудувати ребцентр (термін здачі вже стік), обіцянки добудувати музей та укриття, обіцянки сонячних панелей та фасаду лікарні- це обіцянки. Як і обіцянки 10річної епопеї створення кільцевого руху на який вже було потрачено понад мільйони. Ну а допомога ЗСУ в 37, 5млн.грн в 2025 році нівелюється однією сумою - на апарат утримання міської ради тупарилого імбіцила в 2025 році пішло 45млн.грн. невраховуючи крадених грошей, волонтерської допомоги з-за кордону, грантових коштів USAID та хабарів, які як брали так і беруть на рішеннях виконкому та сесій міської ради.То де здобутки року, підгузку? В справно сплачених податках жителями громади???Скріни з проведеного брифінгу сраколизів в коментарях під статтею
Влада обрала для себе шлях найменшого опору. Страх — це конвертована валюта.Наляканим суспільством легше керувати в короткостроковій перспективі. Людина, яку загнали в кут, не ставить питань про стратегію, про укріплення, про бюджет. Він думає лише про фізичне виживання.Це класична логіка окупаційної адміністрації: якщо населення нелояльне, його треба зламати. Влада де-факто визналащо вона не може бути партнером для своїх громадян, тому перейшла на відносини «охоронець-в'язень».Крах громадянства та суспільного договоруТе, що зараз відбувається – це не просто ексцеси на місцях. Це фундаментальний злам суспільного договору, на якому трималася Україна.Конституція передбачає обмін: громадянин має права і обов'язки. Він платить податки і, в крайньому випадку, ризикує життям заради держави, яка захищає його інтереси і забезпечує справедливість. Примусова мобілізація скасувала частину про «права» і «справедливість», залишивши лише «обов’язок» і «примус».Громадянин, той, кого вдарили прикладом і посадили в машину, перестає бути громадянином у політичному сенсі. Це стає біологічним ресурсом. У цей момент держава втрачає в його очах легітимність. Вона перетворюється на ще одне джерело смертельної небезпеки, нарівні із зовнішнім агресором.Ця прогалина перетворює армію з інституту захисту на інститут покарання. А воїн із захисників перетворюється на жертви обставин. Це катастрофічно позначається на якості людського матеріалу на фронті. Мотивований боєць вартий десяти “невільно мобілізованих”, які при першій нагоді підуть у СЗЧ або здадуться. Але система рахує голови, а не боєздатність. Статистика закрита, тобто проблема «вирішена».Довгострокова ціна короткострокового порятункуОбравши силову мобілізацію, влада виграла собі час, але заклала міну сповільненої дії під фундамент державності. Наслідки цього рішення будуть незворотними.Демотивація та відчуження.Виник психологічний розрив між державою і суспільством. Люди йдуть у «внутрішню еміграцію». Вони перестають жертвувати, перестають працювати, перестають співпереживати державним інституціям. Влада сприймається як чужорідний організм.Демографічна катастрофа. Силові методи спровокували нову хвилю втечі.Молоді люди та спеціалісти, які могли б залишитися за адекватної системи набору та бронювання, зараз шукають будь-яких шляхів виїзду з країни. Ті, хто підуть, щоб уникнути автобуса, не повернуться, тому що відчуватимуть образу, а не ностальгію.Втрата якості управління. Система, яка спирається на насильство, деградує. TЦК, отримавши необмежену владу, вони перетворюються на нових феодалів, що збирають данину. Корупція не зникає, вона просто дорожчає. Це вимиває останні ресурси з економіки, яка і так перебуває в комі.Криза повоєнної легітимності. Коли війна закінчиться, мільйони чоловіків вийдуть травмовані не тільки війною, а й від приниження з боку власної держави. Питання «За що ми воювали?» прозвучить не претензійно, а загрозливо. А відповіддю на нього буде ненависть до тих, хто відправив їх на забій, прикриваючи власні тили.Українська влада була поставлена перед вибором: зберегти себе незмінною (з корупційними потоками,кумівством та недоторканістю) або зберегти довіру нації шляхом болісного самоочищення.Вона сама вибрала. Силова мобілізація – це інструмент збереження прогнилої системи. Влада вирішила, що легше ловити людей на вулицях як дичину, ніж посадити десяток чиновників, які вкрали, і налагодити чесний діалог із суспільством.Це рішення дозволило сьогодні апарату стояти, закривати дірки в штатному розкладі і звітувати про виконання планів. Але стратегічно це рішення знищило основу для майбутнього відновлення країни. Силова мобілізація є актом канібалізму: держава поїдає власне суспільство, щоб продовжити його агонію ще на один день.І коли цей день закінчиться, може виявитися, що захистити і відновити цю державну споруду вже просто нікому.
▶️Банда Гузя так крала з бюджету, що геть забулася про села громади!!!Люди вимагали, щоб врешті мер приїхав і почув їх. Вони озвучували питання, які їх турбують. Здебільшого вони стосувалися облаштування доріг, котрі в селі просто необхідні, впорядкування кладовищ та освітлення вулиць. Уявляєте? Відтак, у селі Заріччя мешканці зверталися з проханням про зрізання старого дерева, яке може рухнути на голову з дня на день і воно за словами пальоного мера не аварійне. Бо аварійними він визначає виключно рівні, здорові стовбури, які можна продати. Також, щодо підсипання дороги до кладовища, бо остання дорога людини асоціюється в повним лайном прожитого життя. У Новосілках люди порушували питання освітлення вулиці Молодіжної, облаштування однієї сторони кладовища. Турбувало жителів і питання ремонту фасаду церкви, а також облаштування території біля колишньої школи. Люди просили частіше у літньо-осінній сезон скошувати траву, бо комунальники сюди навіть ніколи не доїзджають, в гроші списуються. Водночас поступили скарги на дії сусідів щодо впорядкування території.  Мешканці Вощатина звернулися з проханням відремонтувати пам’ятник полеглим односельцям під час Другої світової війни. Проте мооду Пальонки відразу перекосило, бо його шеф - гнилий Гузь зносить ці пам'ятники в рамках декомунізації, бо батько Гузя совєт, в дід воював на стороні нацистів. Тому це питання треба погодити з гузем спершу.За 5 років так ніхто і не подумав про підведення чи встановлення бочки з водою та впорядкування кладовища. Як і в попередніх селах, вощатинці порушували питання облаштування доріг, зокрема ремонту шляху до села та підсипання вулиці Пилипа Мельника щебенем. Крім того, жителі просили про дооблаштування футбольного поля для дітей та встановлення тренажерів. Вони розуміють, що меру насрати на їхні прохання, бо ж 5 років ніхто сюди не заїжджав, проте спроба вирішити питання має бути! У Дігтеві також не оминули питання доріг та облаштування й розширення кладовища. Мешканці просили вирішити проблему з освітленням на центральній зупинці. Запитували щодо оформлення документів на землю. У Суходолах жителі просили підсипати щебенем вулицю Степову та облаштувати проїзд до кладовища