Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Джерело

газета "пальоний Володимир" | Хроніки луцької шляхти:🤔А ви помітили, що після скандалу з Вітівим гол...

Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир" газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
1 650 Охват/переглядів 2026-01-23 07:54 Повідомлення №11316
Хроніки луцької шляхти:🤔А ви помітили, що після скандалу з Вітівим голова ОВА Рудницький став трохи остерігатися публічних появ поряд з Поліщуком і Недопадом? Певно такий: фу-фу, ще на мене якась корупційна блоха перескочить!А прийшов на його місце Роман Романюк – і на тобі, знову. Чи то привитий, чи, швидше, вже інфікований… Агов, Романе! Ви що – не чули, чим вони там займалися? Як бабло ділили за голосування? Не зашквар з ними разом сидіти?Чи просто розумієте, що все-одно з одної руки годуєтеся в одному човні сидите? ☹️ Підпишіться на Хроніки☝️ Хоча… маю ще одну версію.Може це вони не від хорошого життя так туляться один до одного?От дивіться: Поліщук має крутий фотоапарат, купив його за більш як сто штук бюджетних гривень. Цінний - недавно он ремонтувати його довелося.А Романюк з Недопадом не мають.Зате Недопад знає, як фотографа наймати – теж «за копійки».От прийшли вони до Романюка і кажуть: чуєш? Хочеш нормальні фото – сади нас біля себе. А нє – то хай тебе твої підлеглі на свої бідові хуавеї фоткають!Ех, знали, чим взяти! Ну як такий козарлюга - і без солідних фото?! От тепер і мусить Роман Вячеславович терпіти цих прохвостів за одною президією.Нічо, Романюк – не Рудницький, у нього професійної навички «не любити світитися» немає. Думаю, скоро розживеться і фотографом, і фотоапаратом - ті двоє тільки лікті собі кусатимуть. І попре від себе цих корумпованих палицюків. Або ні… Підпишіться на Шльондри Волині