Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Кількість підписників

1 509
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -18

👁️ Середній перегляд на повідомлення

462
Середній/День:: 486
Середній/Тиждень:: 438
ERR: 30.62%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 365 25-09-29 08:45
На штабі почув - одна прифронтова область терміново шукає гроші на найпростіші укриття першого рівня (мішки з піском, габіони, сітки-уловлювателі) для енергообʼєктів на своїй території.Першого рівня тобто найпростіші та найдешевші! Мова йде про якісь сотні мільйонів гривень - це абсолютно підйомна сума. Четвертий рік війни, четвертий опалювальний сезон, початок ОЗП - ми шукаємо гроші на мішки з піском.А агенція Найєма зарила в землю 20 млрд грн на обʼєкти 3 рівня, які ніколи (!!!) не будуть добудовані і які не були потрібні в принципі!А скільки грошей витрачається на красиві презентації, благоустрій, стадіони та якісь дуже «потрібні» зараз екологічні проекти?!А чого вартий нікчемний батл, який затіяли авантюристи з урядом за державну компанію #Укренерго?!Покидьки бʼються за свої амбіції в той час, коли ситуація в енергосистемі реально вкрай критична.До речі, мешканці міста, яке вчора сиділо без води та світла - ви можете «подякувати» колишнім та деяким нинішнім керівникам цієї компанії. Ця ситуація була спричинена саме недобудованими укриттями 2 рівня.Три з половиною роки війни!!!Нема слів …На фото простий габіон з піском.Він достатньо ефективний і точно не коштує мільярди гривень.
👁 418 25-09-27 14:21
Якщо називати речі своїми іменами - це очевидне рейдерське захоплення державної енергетичної компанії з боку угрупування фізичних осіб - іноземних та українських.Те в який спосіб це зроблено свідчить про зухвалість та цинізм організаторів і є безумовною загрозою енергетичній безпеці країни.Нагадаю - НЕК «Укренерго» є 100-вілсотково державною компанією, в наглядовій раді якої згідно з недолугим законом більшість складають іноземні фізичні особи.Саме ця безвідповідальна більшість, яка довела компанію до технічного дефолту, зараз намагається по суті приховати сліди багаторічних зловживань та непрофесіоналізму колишнього правління.Чого варті лише історії з «блекаутом» та провальним будівництвом укриттів для енерго обʼєктів.100 млрд кредитів, які повісили на державну компанію нікчемні управлінці (Кудрицький, Бойко та інші), коштують в обслуговуванні біля 10 млрд грн на рік і закладаються в тариф, який оплачують всі споживачі.Переконаний що СБУ та РНБО мають негайно втрутитися в цю ситуацію та захистити енергобезпеку країни.Особливо в цей період перманентних атак на енергосистему країни.Вочевидь потрібні термінові зміни до законів мирного часу.Це питання перезріло - енергетика воєнного стану не може жити за законами мирного часу, особливо в сфері управління державними компаніями, це аксіома.Енергетична безпека країни не може бути заручницею корпоративних конфліктів та амбіцій авантюристів - як українських так і іноземних.Окрема оцінка має бути дана посадовим особам компанії Бойко та Юркову, які саме й виступили дирижерами цього антиукраінського заколоту.Що стосується активізації певних «політиків-антикорупціонерів» то вони просто борються за збереження своєї кормушки - нічого іншого за їх заявами не стоїть.https://biz.nv.ua/ukr/markets/naglyadova-rada-ukrenergo-zvilnila-kerivnika-kompaniji-za-tri-misyaci-pislya-priznachennya-50548274.html
👁 350 25-09-21 12:58
Унікальне за своєю креативністю «ноу-хау» від керівництва «Укренерго» (Кудрицький), зафіксоване в акті ДАСУ в 2022, який ТРИ РОКИ (!!!) чомусь приховували від нас правоохоронці.Виявляється - одні й ті ж самі працівники «Укренерго» примудрилися одночасно отримувати зарплатню в дочірній структурі «Укренерго» під назвою «Українські цифрові рішення», яка працювала над виконанням замовлення «Укренерго» за гроші того ж самого «Укренерго».Що цікаво - вони табелювалися на обох роботах «8-ками» одночасно!Ну просто - українські «ілони маски»!До речі, забув сказати - це все гроші тарифу, тобто сплачують за це споживачі, всі без винятку.40 працівників «освоїли» за півтора роки 80 млн грн в такий спосіб.Особливо відзначився дехто пан Юрков - цю персону я виділяю не просто так.Це не просто «заступник директора» в одній та та ще хтось в іншій структурі - це ще й КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР.Особа, яка за всіма міжнародними стандартами категорично не має права працювати у виконавчій дирекції, оскільки має бути максимально незалежною та не заангажованою від дирекції.Цього точно про пана Юркова сказати категорично неможливо - саме він, як я зрозумів, багато років організовував та прикривав всі «корпоративні оборудки» правління Кудрицького.Саме тому його й не обділили - біля 20 млн грн на рік.Виникає питання - а що ж в цей час робила «незалежна наглядова рада»?!Відповідь на поверхні - отримувала великі гонорари і підписувала протоколи, які готували Кудрицький з Юрковим.Та ні уві що не лізла, звісно - саме за це їй і платило правління гроші компанії, тобто наші з вами!Про Юркова@Ко ми поговоримо в наступному випуску, а зараз хочу зазначити - більшої афери по відокремленню державного майна від держави важко уявити!І це в усіх без виключення державних компаніях після «корпоративної реформи».Я мирна людина, але коли я чую фразу «високі стандарти корпоративного управління» - моя рука подумки тягнеться за «парабеллумом».
👁 289 25-09-20 15:22
Держава в особі Міненерго відкликала свого представника в наглядовій раді НЕК «Укренерго» Юрія Бойка.На останньому засіданні ТСК мене вкрай здивувала відповідь пана Юрія на моє просте питання - чи отримує він при голосуванні за принципові моменти директиви від 100-відсоткового акціонера, яким є Міненерго і чиїм представником він є в компанії?!Пан Юрій відповів що вони йому не потрібні - він сам знає які рішення краще для державної компанії і вважає що він діє в інтересах компанії.Звіт про катастрофічні результати так званої «корпоративної реформи» в Україні ще попереду, але вже зараз кажу - сказати я в шоці від вакханалії колишніх членів НР та правління компанії це нічого не сказати!Це просто театр абсурду та повної безвідповідальності - це паразитування на державній стратегічній компанії, задля чого, власно кажучи, ця «реформа» і задумувалася.Достатньо просто прочитати результати аудиту ДАСУ по «Укренерго», який чомусь деякі «правоохоронці» три роки (!!!) приховували в таємниці від суспільства та акціонера в рамках якихось своїх «розслідувань».Думаю - не просто так звісно.Безумовно - відповідальний за все і завжди АКЦІОНЕР, тобто держава і Кабмін!Ключове питання - як Кабмін міг не зреагувати на акт перевірки ДАСУ в 2022 році і не прийняти відповідних управлінських рішень??Як????!!!!!!!Що стосується членів наглядових рад - в законі треба негайно встановлювати їх відповідальність за свою діяльність, причому як для «наших», так і для іноземців!Заочні «інотуристи» дуже дорого нам обходяться - це стосується всіх без виключення державних компаній.Це не «почесна пенсія» чи заохочення наближених!Це питання національної безпеки!
👁 391 25-09-18 09:51
Читаю черговий гучний заголовок чергового розслідувача відомого правдивого ресурсу пана Ткача.Я так розумію «Укрправда» відрядила розслідувача в закордонне відрядження для фотополювання. Не знаю, що це дає але звісно - це їх справи, особливо коли є на це гроші. Розслідуйте собі на здоровʼя - я тільки за!Єдине - не можу зрозуміти просту річ.Чому всі наші чудові розслідувачі (Железняк, Ніколов, Ткач, Бігус та інші), яким так цікава тема отримання грошей сонячними станції брата Шурми та інших підприємців категорично «не розуміють» просту річ:для того щоби хтось отримав гроші - другий «хтось» має їх перерахувати.Так ось цим другим «хтось» є державна енергокомпанія «Укренерго», яку на той момент очолював тодішній керівник Володимир Кудрицький!!!!‼️Саме з її тарифних грошей ( тобто грошей наших споживачів) й було перераховано ці гроші!‼️Саме там було прийнято рішення на цю операцію!Невже не зрозуміло, що БЕЗ РІШЕННЯ Голови правління КУДРИЦЬКОГО ніхто в «Укренерго» не насмілився по-перше, визнати цей борг (зафіксувати та заактувати його), а по-друге, перерахувати гроші з рахунку НЕК «Укренерго» на погашення цієї заборгованості?!Чому ви забуваєте головного персонажа цієї резонансної справи?!В чому проблема?! Яка тут справжня причина?!Шановні колеги!ТСК з ціноутворення в енергетиці надішле вам усім офіційно всю інформацію стосовно цієї операції.Давайте разом з вами проведемо обʼєктивне розслідування цієї резонансної справи!Давайте разом з вами реально продемонструємо високі стандарти української незалежної журналістики, обʼєктивність та неупередженість наших героїв-викривачів та їх медійних ресурсів!До речі цю ж саме пропозицію я вчергове озвучую шановним незалежним НАБУ та САП!
👁 339 25-09-17 12:43
Ми всі знаємо, що в країні, мʼяко кажучи, проблеми з Антимонопольним комітетом - ну його нема якщо чесно.Дякувати за це ви самі можете здогадатися кому.Але ж мають бути хоч якісь «рамки пристойності».Ладно, я розумію що на Нафтогаз та Енергоатом для АМКУ давно накладено «табу» - це сфера вищого керівництва, тобто тих, хто призначив.Але поясніть мені - якого біса АМКУ не може розібратися з очевидними монополіями київських керуючих компаній від КМДА??На них то точно «табу» з ОП не може бути!Чому цей орган заплющує очі на очевидне цинічне пограбування киян з боку КМДА разом з РДА та наближеної до КМДА «шобли»?!Чому ця столична вертикальна шахрайська монополія зухвало грабує нас по кожній так званій «обовʼязковій послузі»?!Я вже розповідав вам про шахрайство з прибудинковими територіями, димовентканалами, дератизацією, дезінфекцією - зараз вилізла ще одна схема на 100 млн грн на рік з нашої кишені.Це так звана «диспетчерська» - яка окремою прслугою не є, але захована в непомірних адміністративних витратах керуючих компаній.Звернувся із зверненням в АМКУ - вибачте, хлопці, я з вас не злізу!Якісь дві ТОВ вже давно без всяких реальних конкурсів присмокталися до фінансового потоку і поділили між собой ці два мільйони доларів.Деталі цієї оборудки я розповім окремо - слідкуйте.Шахрайство з особливим цинізмом.За моїми оцінками - «навар» складає мінімум 50 млн грн на рік.Стоїть за цим як завжди один з чиновників КМДА - платять як завжди кияни.«Ось така х.. , малята.» (с)Репост плз. Можете підкріпити своїми зверненнями та листами в АМКУ до речі.
👁 357 25-09-15 11:40
Віталій Кличко дуже обурюється, що в Києва забрали 8 млрд грн - я як киянин можу з ним погодитися.Але ж Віталій Кличко заявив що в Києві найдешевша вартість проїзду в міському транспорті - теж непогано, хоча треба знати ціну питання для міського бюджету.Якщо мова йде про десяток мільярдів на рік дотацій з міського бюджету, то є питання до його управлінських здібностей.Водночас не розумію тоді - навіщо КМДА встановила найбільші в країні тарифи на послуги з утримання житлових будинків?!Чому в ці тарифи незаконно включили прибудинкові теріторіі, які належать місту?!Чому в Києві рекордні втрати тепла в мережах, які вдвічі перевищують показники сусідніх обласних центрів?!Чому ці шалені втрати закладаються в тариф, що коштує киянам більше двох мільярдів гривень на рік?!Чому Київ та Київтеплоенерго рекордні боржники Нафтогазу в платежах за газ?!Особливо якщо врахувати що кияни платять за послуги?!Ці та інші питання безумовно свідчать про серйозні проблеми з ефективністю управління містом та його фінансами.Правда на фоні проблем державного управління центрального рівня дійсно ще питання - хто з них «лідер»?!Насправді - це очевидне свідчення того, що українці слабо розуміють кого і чому вони обирають, що вони очікують від своїх обранців та чи намагаються вони хоч трохи замислюватися на серйозними категоріями, а не ефектом популярності чергового спортсмена чи актора та їх «вау-підходами».Знов повертаємося до вад сучасної демократії та рівня готовності її розуміння мудрим народом на жаль.Але ж іншого шлях поки нема - тому працюйте над собою!)
👁 411 25-09-11 08:40
Вчора відбулася знакова подія в енергетиці.Виявляється - можна інвестувати великі проекти і під час війни.⚡️ В Україні запрацював комплекс систем накопичення енергії потужністю 200 МВтВ Україні почав роботу найбільший комплекс систем зберігання енергії потужністю 200 МВт, побудований компанією ДТЕК у партнерстві з американською компанією Fluence Energy B.V.📌 Комплекс включає 6 об’єктів у Київській та Дніпропетровській областях, збудованих за рекордно короткий термін - лише за один рік. Інвестиції у проєкт склали 125 млн євро.Загалом система зможе зберігати 400 МВт·год електроенергії. Цього достатньо, аби забезпечити електроенергією 600 тисяч домівок упродовж двох годин. Комплекс надає Україні додаткові можливості для балансування енергосистеми та регулювання частоти, що особливо важливо у зв’язку зі зростанням частки відновлюваних джерел та постійними викликами війни. Нові системи накопичення дозволяють забезпечити стабільніше енергопостачання для громадян і бізнесу.Відкриття комплексу також є практичним кроком до реалізації Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2030 року.
👁 440 25-09-09 14:30
Мені неприємно про це писати.Півтора місяці тому в залі ВР було оголошено та проголосовано моє депутатське звернення до Президента Зеленського - стосовно незаконного та маніпулятивного «конкурсу» на управління київськими будинками.Нагадаю - після «конкурсу» тарифи зросли вдвічі, але конкурсу як такого не було!Чому я звернувся до Президента - пояснюю:Тому що де-факто «конкурс» провели своїми розпорядженнями та потім підписали всі договори саме голови РДА міста Києва - всі 10 керівників в 10 районах столиці.Голів РДА призначає своїм указом Президент України і ніхто інший - тому саме він несе за них відповідальність, це очевидно.Стверджую - у голів РДА є всі юридичні та моральні підстави виправити свою помилку та встановити економічно обґрунтовані тарифи на утримання будинків міста Києва, які будуть базуватися на чітких розрахунках та реальній собівартості послуг, які реально надаються киянам!Я це знаю - я в цьому впевнений і відповідаю за свої слова!15 днів - рівно стільки дає закон Офісу Президента на відповідь по такому депутатському зверненню, проголосованого Верховною Радою!15 днів - це цілком достатній строк.Пройшов вже місяць з моменту закінчення терміну 15 днів!Офіс президента на жаль «забив» на проблему, яка стосується мільйонів киян.Це неправильно! Це помилка! Мені неприємно про це писати і неприємно про це знати і думати!Я НЕ РОЗУМІЮ! Я ЦЕ НЕ СПРИЙМАЮ В ПРИНЦИПІ!Далі не коментую - не та ситуація в країні.Не поважаю.(
👁 510 25-09-05 12:17
Отже:127 млрд грн борг підприємств ТКЕ за газ перед Нафтогазом37 млрд грн боргу було на початок війни в 202267 млрд грн з них так звана «різниця в тарифах»ОМС та ТКЕ вважають її підтвердженою та обґрунтованою - я особисто так не вважаю!«Накидали» туди все що завгодно - і космічні втрати тепла в мережах, і роздуті інші витрати, і завищені кошториси тощо.Я вже писав про Київ та шалені втрати в мережах на рівні 27 відсотків, які КМДА затвердила своєму підприємству - це при нормативі 13 відсотків.Для порівняння: Житомир, Черкаси, Запоріжжя, Чернівці - втрати на рівні 10-11 відсотків.Кожного року КМДА та КТЕ нараховують «зайві» додаткові 2.5 млрд грн, які виставляються споживачам та бюджету!За 6 років - 15 млрд грн завищених рахунків!Борги за газ:Київ, КТЕ - 21 млрд грн.Харків - 14 млрд грн.Харків ТЕЦ-5 - 8 млрд грн«Технова» (Чернігів, Черкаси, Суми, Дарниця) - 6 млрд грнВ результаті «Нафтогаз» без грошей і без газу - збирає гроші на імпорт газу з усього світу.Потреба в імпорті газу 2025 рік - 5.4 млрд кубів.Це 3 млрд доларів.Сховища були спустошені під «нуль» - успішна діяльність попередніх керівників.Купували газ по 20 грн за куб - продавали по 5-6 грн за куб.Де був акціонер (уряд), де була наглядова рада (інотуристи та наші) - питання риторичне.Борг населення за газ 33 млрд грн.Що робити далі - ніхто не знає!Погоджуюся з тим що було вчора озвучено - зараз «вікно можливостей» для виправлення ситуації.Одномоментно треба вирішити три ключових питання:Прийняти нову тарифну методологію, яка буде примушувати ТКЕ та ОМС до радикального заощадження та модернізації підприємств.Ніяких «витрати плюс», яка просто перекладає всі крадіжки на споживача та бюджет!Жорстке прозоре державне тарифне регулювання сектору ТКЕ - ніякої «демократії»!Забезпечити беззбитковість тарифу, можливо за рахунок ціни газу - накопичувати далі борги категорично неприпустимо.Все це було мною озвучено на нараді у Віце-премʼєра Олексія Кулеби.Дякую за повний конструктивізм з боку Нафтогазу Сергія Корецького.Переконаний що наше бачення співпадає.