Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Згідно з положенням Кабмін як єдиний акціонер здійснює управління «Ене...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
565 Охват/переглядів 2025-11-13 10:36 Повідомлення №5913
Згідно з положенням Кабмін як єдиний акціонер здійснює управління «Енергоатомом» через Міністерство економіки.Саме це міністерство відповідає за формування наглядової ради, формування фінансової програми та контроль за її виконанням.Саме до нього мають бути ключові питання стосовно повної втрати державного контролю за ключовим державним підприємством.Роль Мінекономіки:Міністерство економіки не керує операційно «Енергоатомом», але виконує функції з управління корпоративними правами держави, якщо уряд поклав це на нього.Після перетворення «Енергоатома» в акціонерне товариство «НАЕК „Енергоатом“» (з 2023 року), уряд визначив, що:> Міністерство економіки України є органом управління акціями цього товариства.Тобто воно:реалізує права акціонера держави (володіє 100% акцій від імені держави);затверджує статут, корпоративну структуру;призначає/звільняє членів наглядової ради;контролює ефективність управління;погоджує стратегічні плани розвитку;представляє державу на загальних зборах акціонерів.Це абсолютно не знімає провини з ймовірних шахраїв, які скористалися цією бездіяльністю державної установи - це справа слідчих НАБУ та САП.Але політичну відповідальність у бездіяльності та службову недбалість в першу чергу має нести уряд та Мінекономіки.Саме новий міністр мав би першим кроком на посаді зробити аудит своєї підвідомчої ключової енергокомпанії.Приізвище міністра Олексій Соболев.Ви чули хоча би одну згадку про нього в звинувачувальній риториці «анти корупціонерів» та їх ЗМІ?!Я - ні.Співпадіння?! Не думаю!