Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡
Додано 14 лип 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Кількість підписників: 10 448
Фото: 5,150
Відео: 1,150
Посилання: 1,110
Опис:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Кількість підписників

10 448
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: +169
Середній/Місяць:: +1372

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 158
Середній/День:: 2,340
Середній/Тиждень:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Кількість повідомлень на день

5.3
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 5.9
Середнє за день: 5.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

⚖️ Київський апеляційний суд залишив без задоволення скаргу співробітника УДО Артема Косова, який в стані алкогольного та наркотичного спʼяніння вбив на верхній станції фунікулера неповнолітнього Максима Матерухіна. Вирок суду першої інстанції у вигляді довічного позбавлення волі залишився чинним, він набуде законної сили.Дякую всім, хто підтримував родину Максима! Попереду остання – касаційна інстанція, я буду поруч з родиною.В сьогоднішньому засіданні Косов продовжував брехати. За його словами Максим просто впав на скло, а свої дії він пояснити не може, він не вважає, що це його кидок у вікно заподіяв смерть потерпілого. Хоча, коли суддя сьогодні запитав про експерта, який прямо вказує на те, що потерпілий впав на скло внаслідок прискорення, тобто кидку, то Косов почав нервувати і вже не зміг цьому заперечувати, хоча всеодно до останнього не визнавав будь-яких дій, які спричинили смерть дитини.Так недолуго Косов намагався перестрибнути на перекваліфікацію його дій у «вбивство з необережності», що передбачало б значне помʼякшення покарання за його дії, до 5 років позбавлення волі. Вкотре акцентую на тому, що вина Косова саме у умисному вбивстві неповнолітнього з хуліганських мотивів повністю доведена. Він не спромігся це визнати, тож мови про помʼякшення покарання не може бути. Ще з моменту перебування на нижній станції фунікулеру Косов будучи в стані алкогольного та наркотичного спʼяніння вчиняв хуліганські дії, зокрема чіплвся до пасажирів та висловлювався нецензурною лексикою. Вже в самому вагоні він продовжив чіплятися до людей і в один момент зупинився на компанії дітей, які згідно показів свідків – вели себе нормально, нецензурну лайку не вживали і не бажали будь-яких відносин, чи спілкування з Косовим. Натомість Косов, будучи в стані алкогольного та наркотичного спʼяніння, вирішив самоствердитися за рахунок компанії дітей, почав їх матюкати. Далі зупинився на Максимі, вочевидь через те, що той найбільш виділявся з компанії по зовнішності – був високого зросту як на свій вік та мав довге кучеряве волосся. В агресивній формі пʼяний співробітник УДО Артем Косов, який не є учасником бойових дій поставив 16-річному Максиму Матерухіну питання – «Коли будеш борг Батьківщині віддавати?». Максим вже доволі налякано відповів – «Як прийде мій час, то віддам». Ці слова викликали ще більшу агресію у Косова, після матюків він промовив до Максима – «Ти в мене не вийдеш звідси». Максим бажаючи уникнути суперечок з явно пʼяною особою налякано промовив – «Ми ж вам нічого не робили».Далі, коли вагон фунікулера прибув на верхню станцію, і двері відчинилися. Косов вибіг з дверей та замість виходу побіг у протилежному напрямку в бік нижнього виходу, де знаходилась компанія підлітків. Він підбіг до 16-річного Максима Матерухіна, взяв його за плечі та виконав кидок його тіла в бік великого вікна вестибюля станції, за ним знаходився обрив висотою у декілька житлових поверхів. Максим впав головою просто у вікно, скло розбилося. За мить Максим Матерухін намагався підвестися після сильного удару об скло, він встав на ноги, вся його шия однієї зі сторін майже повністю доволі глибоко була розрізана із сильною артеріальною кровотечею. За мить вся підлога станції залишалася кровʼю дитини.Довічне позбавлення волі – це єдиний можливий вид покарання для покидька, який вирішив самоствердитися за рахунок дітей, позбавивши одного з них найціннішого – життя.Я прекрасно пам’ятаю перші засідання і ту огидну поведінку Косова та його адвокатів по відношенню до родини вбитого. Сьогодні він вже не мав такої зухвалості, він сидів як загнаний шакал, який боявся як чоловік визнати те, що він накоїв. Лише згадував, що його посадять через суспільний резонанс. Він досі не усвідомив, хто в цьому всьому винен. Його місце до останніх днів виключно на тюремних нарах до. Сподіваюсь ця справа буде прикладом для тих «гарячих голів», які люблять самоствердитися за рахунок інших і вони зроблять правильні висновки з цієї справи.
Сьогодні в середу 25.03 о 14.00 в Київському апеляційному суді відбудеться одне з останніх судових засідань в апеляційному провадженні щодо вбитого на станції столичного фунікулера неповнолітнього Максима Матерухіна пʼяним співробітником УДО Артемом Косовим. Нагадаю, що вбивця Косов очікувано подав апеляцію, бо ми домоглися справедливого вироку у першій інстанції у вигляді довічного позбавлення волі за умисне вбивство з хуліганських мотивів.Умисел у вигляді зміни руху Косова в бік вбитого Матерухіна, погрози в його бік, порушення громадського порядку, розуміння наслідків (кидок в скло, де багатометровий яр), експертиза, яка довела факт смертельного кидку, повністю доводять, що обвинувачений Косов здійснив умисне вбивство в стані алкогольного та наркотичного спʼяніння з метою самоствердження за рахунок дитини з хуліганських мотивів. За це діяння він абсолютно правомірно був визнаний винним судом першої інстанції за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. І ми цей вирок відстоїмо. Залишу посилання на мою статтю, де я розписую детально чому це саме умисне вбивство з хуліганських мотивів і чому ми вимагаємо довічне Сьогодні планують повторне дослідження деяких доказів. Будуть повторно дивитися відео зі станції та вагону, також повторно вивчать одну з експертиз. Після цього судові дебати та проголошення рішення. Отже, сьогоднішнє засідання є вирішальним в апеляційному провадженні. Засідання відбудеться 25.03 о 14.00 Київський апеляційний суд – вулиця Соломʼянська, 2А, головуюча Свінціцька О.П.Дякую всім за підтримку родини Максима!
У Кличка буквально розвалюються мости через Дніпро, міст Патона в аварійному стані. З дорожнім покриттям на основних дорогах теж все, м'яко кажучи, погано. Інклюзивна інфраструктура розвивається на рівні забитого села – хаотично і без якоїсь стратегії. В багатьох мікрорайонах люди досі не мають нормальних укриттів, їх підміняють старими підвалами з тепломережами над головою. Комунальна лікарня швидкої допомоги буквально схожа на якийсь морг з фільму про Чорнобиль…Я вже мовчу про потребу пересувних котелень та генераторів, що мало б бути пріоритетом для міської влади.І коли у мера виникла можливість у європейських партнерів попросити фінансової підтримки, як думаєте що Кличко попросив?) Ну звісно черговий місток в парку на Оболоні. Не котельні ж і генератори просити, а черговий місток-глисток. Ну просто ж якийсь еталонний судак…Влада Вільнюса, яка буде фінансувати будівництво пішохідного мосту на вулиці Прирічній в столичному Оболонському районі, надала важливе розʼяснення щодо цього проєкту. За їхніми словами, це повністю ідея пана Кличка, який до них звернувся по допомогу саме по цьому проєкту будівництва з огляду на «пріоритети». Ну тобто, байка Кличка про те, що «вони самі звернулися з таким проєктом», ну не спрацює.Не знав бідолашний, що попросити. Не шукайте тут логіки, її немає. Просто Віталя Кличко вже дуже добре разом зі своїми замами Славою Непопом та Валіком Мондриївським навчилися красти на Оболонській набережній, тут вже як то кажуть рука набита, тому не втримався він від такого «пріоритетного проєкту» для міста…Ціна питання:30,5 млн грн тільки від Вільнюса на місток. І ще 35 млн грн вже виділили з коштів міського бюджету Києва, ну тобто платників податків, вже на облаштування паркової зони навколо, і нещодавно провели ще один тендер, вже на 65 млн грн, тут прописано про місток, тож можна рахувати, що сюди закинуть литовські кошти:35 млн грн + 65 млн грн = 100 млн грн кошторису (це поки два тендери, може бути ще більше, або «корегування») - 30,5 млн грн від Вільнюса = 69,5 млн грн, які заплатять кияни, що понад вдвічі більше ніж кошти меценатів. Мммм, яка ж «крута» благодійна ініціатива…Потреби в цьому містку – нуль. Я вже мовчу про те, що у 2024 поруч побудували міст-глист «Хвилю» з облаштуванням штучного острівка за 200 млн грн міського бюджету. Ще в сусідній парк «Наталка» зарили понад 330 млн грн з купою кримінальних справ щодо розкрадання. І кінця краю там немає, кожного року на ньому провертають десятки бюджетних мільйонів. Кому потрібен цей місток? Незрозуміло, він знову скаже, що для «відпочинку ветеранів».Мені потрібне енергетичне захищене місто, з укриттями та інклюзивною інфраструктурою, щоб всі люди з домівок могли вийти, а не ось цей довбаний міст…
🤬 Парламент провалив голосування за звернення Президента України щодо позбавлення державних нагород та почесних звань зрадників Сергія Бубки та Яни Клочкової. Це спортсмени зрадники. Бубка веде бізнес з терористами «днр», зокрема постачає їм паливо. Будучи членом міжнародного олімпійського комітету він жодного разу не засудив агресію росії проти України. Клочкова на початку повномасштабного вторгнення виїхала до окупованого Криму і за весь час війни ніяк не підтримувала Україну. Ці особи не мають права носити звання Героя України – вищу державну нагороду. Особливо, коли в умовах війни цю нагороду отримують справжні Герої України і вони не можуть бути в одному статусі з цими зрадниками. Втім, парламент не зміг проголосувати хоча б це звернення. Лише 112 голосів, нардепи проголосували, що їм байдуже на це питання, що відобразилося на великій кількості прогульників в кожній без виключення фракції. Поіменно треба згадати 5 зрадників, які проголосували «проти»:Євген Брагер (слуга народу) – захисник російської мови, зараз виконує обовʼязки «голови комітету з питань свободи слова»;Максим Бужанський (слуга народу) – проросійський чорт, який активно просуває російські наративи, також займається дискредитацією української армії;Георгій Мазурашу (слуга народу) – ініціатор законопроєкту про заборони критики влади, разом з Бужанським активно перешкоджає діяльності української мови;Юлія Яцик (колишня слуга народу) – привласнювала гуманітарну допомогу, активно просуває проросійські наративи щодо війни в Україні;Вікторія Гриб (Опоблок) – патрон Ахметова, обрана по округу в Луганській області від «Опоблоку», під час виборчої кампанії активно просувала проросійську позицію. Ще 7 нардепів «утримались» по цьому питанню:Максим Заремський (слуга народу) – людина спонсора виборчих компаній «слуги народу» та Зеленського – Іллі Павлюка, який повʼязаний з контрабандою на митниці; Олександр Божков (слуга народу) – до депутатства виконавчий продюсер студії «Квартал 95»;Данило Гетьманцев (слуга народу) – голова податкового комітету, ідеолог антинародної податкової системи в інтересах олігархії;Олександр Горенюк (слуга народу) – людина одіозного забудовника Андрія Вавриша;Михайло Лаба (слуга народу) – отримав підозру від НАБУ за хабарі по голосуванням, з 1998 по 2010 був депутатом місцевих рад різних рівнів, потім до 2019 сільським головою. Сергій Мельнік (слуга народу) – виходець з правоохоронних органів.Петро Павловський (слуга народу) – кнопка.
Історія з Госпітальєрами в першу чергу приклад того як не можна комунікувати з суспільством. Та й в принципі як не можна себе вести якщо ти називаєш себе добровольцем і вдягаєш український однострій. Питання від людей про звітність це нормально. Ненормально, коли її немає. Ненормально, коли у відповідь вмикаються маніпуляції на темі війни. Прикриватися пораненими – низько! І так, ненормально, коли проактивну спільноту звинуватили у «інформаційній атаці» лише за питання про звітність, сумнівні транзакції та купу юридичних осіб. Це просто якась дикуха, такого вже собі наганяли там, що вже можна всіх слати, ні, так воно не працює. При цьому всьому я бачу у пані нардепки знайшовся час на активізацію медійної сітки своєї політичної сили, де вони всі герої, а люди у яких цілком адекватні питання вже за доброю традицією названі «агентами Кремля». У мене реально складається враження, що вони вирішили, що це просто треба когось «політично перебити», наче це просто якийсь спір. Від цього ще більш гидко…Для мене довіра людей – це в першу чергу про відповідальність. У мене питали, коли я був у війську, питали на реабілітації та протезуванні. І нічого, корона не падала, розписував, показував і ніколи не прикривався службою, пораненням чи ще чимось. Не посилав людей, бо усвідомлював, що таке поведінка не просто зруйнує особисту репутацію, а ще й нанесе удар по волонтерському руху в цілому, по людях, яким довіряють. На це я бачу вони в принципі не зважають. Я просто не можу дивитися як велика організація зараз розповідає, що вони не вели exel таблички і тд. Це виглядає жалюгідно і в першу чергу це про не повагу до суспільства. Така їх поведінка особисто мене підводить до дуже нехороших висновків. Дуже хотілося б, щоб керівництво цієї організації це зрозуміло і змінило своє ставлення до людей. *важливе уточнення! В мене немає жодних питань до рядових Госпів, які допомагають на стабах та евакуації. Ці люди рятували й рятують життя наших військових. За це їм честь і хвала і вони не мають сприймати щось на свою адресу через дії тих людей, які завідують благодійними грошима. Я це розрізняю і для мене важливо, щоб вони це почули.
Знову? Знову…На столичній Микільській Слобідці 6,4 га землі вкотре хочуть продати під забудову.Державний банк Ощадбанк виставив на торги три земельні ділянки загальною площею 6,3671 га, цільове призначення яких: 03.15 «Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови», що знаходяться у Дніпровському районі м. Києва між вул. Микільсько-Слобідською та Броварським проспектом. З таким цільовим призначенням в Києві зараз спокійно будують багатоквартирні житлові будинки під виглядом «мультифункціонального житлового комплексу», занісши трохи грошей до Департаменту містобудування КМДА та ДІАМ. Ми неодноразово писали про те, що будувати тут ми не дамо, це прибережна зона парку, яку треба передати місту під паркову зону, але державний банк вирішив, що думка громада не важлива. Афера полягає в тому, що земельні ділянки площею 2,5757 га, кадастровий номер 8000000000:66:178:0255; 1,9796 га, кадастровий номер 8000000000:66:178:0256 та 1,8118 га, кадастровий номер 8000000000:66:178:0257 - загалом 6,3671 га вільної від забудови землі біля Дніпра на Лівобережній в мікрорайоні Микільська Слобідка, потрапляють в межі пам’ятки ландшафту «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпро» (охоронний номер № 2600189). Відповідно до ч. 4 ст. 32 Закону України «Про охорону культурної спадщини» тут забороняються містобудівні, архітектурні чи ландшафтні перетворення.Окрім цього, земельні ділянки потрапляють в межі прибережено-захисної смуги Дніпра. Нагадую, що відповідно до ст. 60 Земельного кодексу України та ст. 88 Водного кодексу України забороняється будівництво в межах 100 м від водойми Дніпра. Тобто тут неможливі будь-які будівельні роботи! Від імені нашої громади Микільської Слобідки, яка успішно не допустила забудову Зони здоровʼя вкотре повідомляю всіх потенційних учасників цієї афери, а також органи влади! Наша громада категорично не сприймає будь-яких намірів забудови даних земельних ділянок. Роками ми відстоюємо своє право на нормальний життєвий простір, саме тому ми бачимо на цих ділянках виключно паркову зону, що передбачено чинним Генеральним планом міста Києва. І нагадую, що відповідно до статей 38, 39 Земельного кодексу України використання земель житлової та громадської забудови, до яких належать земельні ділянки в межах населених пунктів, що використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування, використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту та іншої містобудівної документації з дотриманням будівельних норм, державних стандартів і норм! Ці ділянки намагався забудувати Укрбуду одіозного забудовника Максима Микитася. В 2015 році ділянки перейшли у власність Ощадбанку і з цього часу ми намагаємося повернути ці ділянки місту під єдиний парковий простір «Микільська Слобідка». В 2017 та 2024 роках Ощадбанк вже намагався продати ці землі, але тоді нам вдалося зупинити торги. Втім, по сьогоднішній день ми не маємо адекватної позиції державного Ощадбанку та Уряду щодо врегулювання цього питання. Більше того, попри чисельні обіцянки, ми бачимо, що цю землю знову намагаються реалізувати під забудову. Саме тому ми публічно звертаємось до Кабінету Міністрів України, який фактично контролює Ощадбанк та до Президента України, який фактично контролює Кабінет Міністрів з проханням негайно відреагувати та не допустити передачу цих земель в приватні руки забудовників. Ми також застерігаємо, що наша громада залишає за собою право на вжиття абсолютно всіх методів протидії забудові ділянок, яка за функціональним призначенням Генплану є зеленою зоною загального користування, в тому числі й акцій протесту прямої дії.Повідомляємо, що ми категорично виключаємо можливість участі у погодженні протизаконних дій, як того вимагає аукціон. Микільська Слобідка - це парк, а не бетон!
👁 13,300 26-02-27 11:53
Бубка має бути позбавлений державних нагород та притягнутий до відповідальності за співпрацю з терористами! З огляду на те що боксер Олександр Усик вирішив підтримати колаборанта Сергія Бубку, розписавши його спортивні заслуги, зазначу важливі деталі біографії цього покидька: Родинна компанія Сергія Бубки – "Фірма Монблан", де він значиться співвласником разом зі своїм братом Василем, під час повномасштабної війни росії проти України офіційно зареєструвалася на росії та почала офіційно співпрацювати з окупантами, є ряд контрактів, які це підтверджують. Компанія займається продажем пального, зокрема на окупованій території Донецької області для забороненого терористичного угрупування "ДНР", зокрема в одному з контрактів фігурує так зване "Казначейство донецкой народнай республікі" та "Республіканский реабілітационний центр міністерства здраваахраненія днр".Родина Бубки постачає паливо терористам через заправні станції "Монблан" – чотири в Донецьку, по одній – у Макіївці та біля Волновахи. Ще один факт співпраці з терористами вже не по паливу, це контракт іншої компанії Бубки - "Спортивний клуб Сергея Бубки" з так званим "медичним відділом міністерства внутрішніх справ днр", там підписали контракт на постачання гумових кліше для печатки.Мало того, у Сергія Бубки є російський податковий номер, який був виданий в окупованому Криму в місті Євпаторія. Його брат Василь, який є частиною схеми з постачання палива терористам, має громадянство рф. Попри очевидну колаборантську діяльність Сергій Бубка досі має звання "Герой України" та залишається членом Міжнародного олімпійського комітету. За всі роки повномасштабної війни він ЖОДНОГО разу не засудив дії російських військ, він ЖОДНОГО разу не звернувся до міжнародної спільноти, весь цей час він удавав, що нічого не відбувається. Він народився в Луганську і його б позиція була важливою.І коли наш олімпієць Владислав Гераскевич був дискваліфікований перед своїм виступом на Зимовій Олімпіаді за згадку вбитих росією українських спортсменів, то звісно Бубка як член Міжнародного олімпійського комітету промовчав…Це велика ганьба, що Олександр Усик та його дружина сліпо підтримують ворога України! Сергій Бубка має бути негайно позбавлений звання "Героя України" із накладенням персональних санкцій. Держава Україна має офіційно звернутися до МОК із закликом щодо виключення Бубки з лав цього органу. А Служба безпеки України нарешті має відкрити очі та офіційно висунути Бубці звинувачення у колабораційній діяльності та державній зраді.
🐓 Одіозний нардеп Микола Тищенко обраний від партії «слуга народу» на сьогоднішньому засіданні парламенту увійшов до складу депутатської групи з недобитків проросійської «ОПЗЖ» – «Відновлення України», яку контролює одіозний забудовник та проросійський нардеп Вадим Столар. І те, що сьогодні проросійські сили збільшують свою численність, це пряма відповідальність Президента Зеленського та його правлячої партії. Тищенко не поніс жодної відповідальності за схеми з київським бюджетом та землею, які він провертав як ставленик Єрмака спільно з Комарницьким та Кличком. Те саме стосується Закарпаття. Так само він уникнув реальної відповідальності за позбавлення волі ветерана в Дніпрі. Ще раніше Єрмак прикрив його за святкування під час ковіду та відпочинку в Таїланді під час повномасштабного вторгнення. І тепер той чорт, який давно мав гнити в тюрмі, допоможе проросійським силам просувати їхні інтереси в українському парламенті.Ще більше питання до вищого військово-політичного керівництва – а що у нас взагалі в парламенті воюючої країни роблять проросійські сили? Колегами Тищенка з депутатської групи стали такі чорти як – Дмитрук, Гунько, Ісаєнко, Кісільов, Столар, Фельдман, Шевченко, Юрченко. Тищенко став 17 членом групи, Столар давно хотів купити собі ще одну кнопку, бо після вироку нардепу Гуньку, їх залишилося б всього 15, а згідно регламенту для утворення депутатської групи треба не менше 15 нардепів, ну тобто вони були на межі.
Офіційно найтупіший випадок державної зради за $30Служба безпеки України затримала двох громадян України, які погодилися зареєструвати на себе Starlink для російських окупантів: тепер їм загрожує довічне увʼязнення. ФСБшники запропонували зловмисникам по $30 за незаконну реєстрацію кожного терміналу Starlink, які використовуються представниками рф.На підставі зібраних матеріалів слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Обом фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.Нагадую, що допомога русні із реєстрацією терміналів Starlink – це кримінальний злочин. Ворог діє як напряму – розміщує оголошення з відповідними запитами на реєстрацію в інтернеті, так і вдається до маніпуляцій. У тому числі видає себе за українських військових, які нібито «придбали Starlink за власні кошти й наразі не можуть його зареєструвати», тому звертаються «по допомогу» до українських громадян.Служба безпеки України закликає громадян бути пильними і не піддаватися на подібні провокації.Якщо ви стикалися із зазначеними злочинами або були їх свідками – терміново повідомте про це СБУ:Чат-бот «Спали» ФСБшника» – t.me/spaly_fsb_botТел.: 0 800 501 482Email: [email protected]
Влада "слуг" брехливо намагається створити видимість боротьби з корупцією й можновладці, зокрема Зеленський особисто, вдають, що не знали нічого про злодіяння банди Міндіча-Галущенка. Але на останньому ефірі я пояснив, що понад 300 депутатів, в тому числі з так званої "опозиції", перед тим, як проголосувати за призначення Галущенка Mіністром енергетики, добре знали, що він є насправді давнім ставлеником та подільником зрадника і топ-корупціонера Деркача. В 2021 році наша партія Народовладдя робила публічну заяву, детально розписуючи, ким є Галущенко, й загалом вся відповідна інформація про нього була тоді доступна в публічному просторі, але попри це йому дозволяли понад 4 роки красти мільярди гривень. Прикметно, що НАБУ з’ясувало, що "відмиванням" цих вкрадених у народу коштів займався окремий офіс, який знаходився в приміщенні, яке належить родині Деркача. Кошти виводилися за межі України - зокрема й на територію Росії, де й перебуває зараз зрадник Деркач, якого призначили сенатором Астраханської області. Але у людей з вищих ешелонів влади, які роками покривали це організоване злочинне угрупування та дозволяли Міндічу з Галущенком розкрадати мільярди, все досі чудово. Ні у Єрмака, ні у Татарова чи Умєрова досі немає жодної підозри, а депутати, які за це все голосували, далі спокійно сидять у Верховній Раді та брехливо розповідають казочки, що просто "помилилися" (приклад такого є й на цьому ефірі).Все це є наслідком того, що у нас поламана представницька демократія. Ні так звані "народні" депутати, ні Президент не думають про добробут більшості українського народу - людей праці, а працюють виключно на інтереси одного найбагатшого відсотка населення - олігархії та її прислуги. Це буде продовжуватися, допоки більшість українського народу не перестане дозволяти задурювати себе олігархічним політикам, які під кожні вибори створюють нові політичні бізнес-проекти, а натомість почне об’єднуватися і розбудовувати свої справжні народні партії задовго до будь-яких виборів.Наша партія людей праці Народовладдя пропонує українцям справжню альтернативу, а не лишатися вічно жертвами олігархічних "договорняків". Тож якщо Ви хочете, аби влада працювала в інтересах переважної більшості українського народу, а не олігархії та її прислужників, то долучайтеся до нашої команди, яка розбудовує партію, що діє в інтересах мільйонів, а не мільярдерів! Разом - Сила!P. S. Закликаю всіх людей доброї волі поширювати це відео, аби більше українців дізнавалися правду й робили відповідні висновки! І якщо Ви подивитеся відео, поставите там лайк і напишете будь-який, навіть найменший, коментар, то Ви допоможете його органічному поширенню на YouTube та розвитку нашого каналу! Заздалегідь дякую!https://youtu.be/OFkiYgadEf4