Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡
Додано 14 лип 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Кількість підписників: 10 448
Фото: 5,150
Відео: 1,150
Посилання: 1,110
Опис:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Джерело

Симороз доповідає 🫡 | Кличко дав доручення на підготовку підняття вартості проїзду у громадс...

Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
1 550 Охват/переглядів 2026-04-09 14:25 Повідомлення №9246
Кличко дав доручення на підготовку підняття вартості проїзду у громадському транспорті в місті Києві. Перед цим був прогрів електорату про те, що це прям дуже необхідно. Ця ініціатива в нинішніх реаліях є максимально антинародною. І так, це максимально дико, коли Київ має найбільший після державного бюджет, не виконує його (постійно залишаються невикористані кошти в кінці року), а у Кличка розповідають про якесь «економічне обґрунтування». Міський громадський транспорт в усьому цивілізованому світі – це в першу чергу соціальна послуга. І так, тільки профнепридатний йолоп буде говорити, що мешканці громади мають покривати його повну вартість, а стоп, ми ж про Кличка говоримо. Хочеш наповнювати бюджет? Піднімай тарифи для мажорів в центрі міста, за рекламу, за літні тераси, за оренду землі та майна. З бюджетом в 100 млрд грн треба не плиточку перекладати та штучні острови на Оболоні будувати, а підтримувати простих людей в складний час. З таким бюджетом можна було давно хоча б на період дії воєнного стану зробити проїзд в громадському транспорті безкоштовним. Це б трохи розвантажило місто від заторів, що б позитивно вплинуло на логістику у всій країні. Ну так, Віталя не розікрав би 115 чергу капітального ремонту в парку Наталка, думаю якось би пережили… За 12 років його мерства Київ повноцінно не реалізував жодного нормального інфраструктурного проєкту. Так само нічого не зроблено із самим транспортом, бо мер свідомо захищає інтереси приватних перевізників, які повністю працюють в чорну, не обліковуючи своїх пасажирів. Тобто він банально не спроможний оперувати такими коштами. Відповідно, найкраще, що зараз можна зробити проти цього корупціонера, це спрямовувати бюджетні кошти на соціальну підтримку людей. Залишити проїзд у 8 грн – це сьогодні адекватно, ціни зростають, якість життя падає, люди банально живуть від зарплати до зарплати, це треба розуміти й підставляти плече, а не рахувати скільки ти хочеш отримати з них для реалізації чергового безглуздого проєкту…