Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОГо!
Додано 06 січ 2025

ОГо!

@OGoMono
Кількість підписників: 678 431
Фото: 785
Відео: 189
Посилання: 491
Опис:
Блог Олега Гороховського, monobank™
Джерело

ОГо! | Запускаємо monoбазарТепер на monoмаркеті наші клієнти зможуть продават...

Логотип телеграм спільноти - ОГо! ОГо! @OGoMono
895 000 Охват/переглядів 2025-12-08 08:01 Повідомлення №2418
Запускаємо monoбазарТепер на monoмаркеті наші клієнти зможуть продавати свої непотрібні (або потрібні) речі. Такий собі OLX на мінімалках (поки що). Зараз у нас бета і ми запрошуємо вас на тестування!Є три великих плюси, чому продавати через monoбазар краще:1. Будь-що можна купити частинами.2. Усі продавці вже верифіковані моно, отже, шахраювати тут незручно, якщо не сказати, що неможливо.3. Кожен може зробити свою особисту вітрину на Базарі, поділитися нею в своїх соцмережах або надіслати друзям. Кому цікаво, підпишуться на вас і будуть знати, коли у вас зʼявиться щось на продаж. А взагалі, там багато цікавих функцій. Наприклад, наша ШІ-шка заповнює за вас довгий опис товару, а вам треба лише сказати про нього декілька слів типу «айфон, 80% батарея, коцаний екран». Так, здається, ви значно заощадите час.Плюс, нам здається, що більшість діалогів з покупки - це торги, які теж марнують час. Тож ми автоматизували торг - ви можете запропонувати ціну, а продавець побачить і подумає, чи згоден за стільки продати. І діалогів немає!А ще продавець отримає гроші лише, якщо ви заберете товар з пошти. Якщо подивитеся і він вам не сподобається - гроші самі повернуться до вас, а посилка - відправникові.Комісія за будь-який продаж стала - поки тестуємося, до 8 січня - лише 0,1%. Коли переконаємося, що все працює нормально, стане 1,9%. А під час купівлі оплачуєте додатково лише доставку.І ще важлива деталь: до 8 січня ви можете продати річ на благодійність, натиснувши відповідний тумблер. У такому випадку не тільки ваша сума задонатиться на Хартію, а ми ще додамо стільки ж від себе!Знаходиться Базар під кнопкою Маркету, в окремому розділі — зайдіть, потестіть, пишіть фідбеки, а ми завдяки цьому будемо коригувати розвиток проєкту.P.S. Порада - встигніть забити собі круте посилання на власну вітрину. Я от зробив собі ogo.monobazar.com.ua, і там вже можете придбати щосьPP.S. Ось вітрина моєї дружини toma.monobazar.com.ua