Джерело
ОГо! | Традиційно! Запускаємо новорічну ялинку!Ви вже знаєте, що треба робити...
809 000 Охват/переглядів
2025-12-25 07:30
Повідомлення №2431
Традиційно! Запускаємо новорічну ялинку!Ви вже знаєте, що треба робити. Заходите — трусите монобанком — витрушуєте донатиА ще можете витрусити приємні речі для себе:— Промокод зі знижкою від 100 до 1000 грн на будь-що на мономаркеті— Ексклюзивну platinum-картку з коточіпом і безкоштовним обслуговуванням на 2 рокиУсе задоначене поділимо на дрони та інші потреби між К-2, 5 ОВМБр і 117 ОВМБр.До речі, WOG та Inzhur REIT додали грошей від себе, тож їх донати теж витрушуйте!Плюс за ваші донати: 26 грн на новорічну Банку — розіграємо 26 айфонів. Чим більше донатів — тим більше шансів. А переможців оголошу в оновленні цього допису 2 січня 2026І навіть це не все! Хочемо нагородити тих, хто знімає кумедні відео з ялинкою. Постіть в Instagram, як трусите, ставте #моноялинка — і 260 найкумедніших отримають фотоапарат Instax і набір нашого секретного мерчу!P.S. Кожен рік ми думаємо, чи варто повторювати цю подію. І кожен рік дивимося на статистику — і розуміємо, що треба. Наприклад, у минулому році її трусили аж 11 961 149 разів. Давайте зробимо більше?