Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Обухів first!
Додано 14 лип 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Кількість підписників: 6 899
Фото: 8,130
Відео: 337
Посилання: 4,990
Джерело

Обухів first! | УКРИТТЯ Є, СХОВАТИСЯ ДЕ - НЕМА***Зима минула. Стало більше світла, теп...

Логотип телеграм спільноти - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
3 490 Охват/переглядів 2026-04-04 09:21 Повідомлення №10861
УКРИТТЯ Є, СХОВАТИСЯ ДЕ - НЕМА***Зима минула. Стало більше світла, тепла і води. Здавалося, що міська рада подолала найважчу в своїй історії смугу перешкод.А ні. Прилетіли кацапи і з'ясувалося, що схУватися ніде. Навіть на Школі і Піщаній.Що, попри запевнення, система укриттів існує лише на папері.Що не кожен підвал може захистити, навіть якщо він є.Мережі перезбуджені. З цікавого - періодично згадують про МАФи, цей антипод укриттів і візуальний символ теперішньої влади.І попри мою нелюбов до емоційно заряджених коментарів я вважаю, що це добре.Бо не можна керувати містом як бізнесом.Місто - складний багатоукладний організм.Мета бізнеса - прибуток для групи людей.Мета міста - комфортний простір для всіх.Не можна одночасно заробляти на місті і розвивати його.Ти або заробляєш або служиш. Обухову.Поки що ознак служіння немає. Або вони такі дрібні, що вимагають якогось соціального мікроскопа.По суті: укриття - черговий з низки довгих "факапів" (провалів) мерії.Чергове підтвердження, того, що інфраструктурні рішення їй не даються.Що вона хворіє на управлінську некомпетентність, першою жертвою котрої є Обухів, його здоров'я.