Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Обухів first!
Додано 14 лип 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Кількість підписників: 6 899
Фото: 8,130
Відео: 337
Посилання: 4,990
Джерело

Обухів first! | ​​BE OR NOT TO BE ("Бути чи не бути")***Будь-яка обухівська влада це з...

Логотип телеграм спільноти - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
3 380 Охват/переглядів 2026-03-26 08:44 Повідомлення №10837
​​BE OR NOT TO BE ("Бути чи не бути")***Будь-яка обухівська влада це завжди "ресурсна історія", це завжди про гроші і корупцію.Втім, майже кожна обухівська влада мала свій opus magnum ("Велику справу").Для Левченка, пр, це були дороги.Вчора на сторінці мерії з'явилася новина про те, що в Обухові можуть відкрити філію коледжу бізнесу та аналітики by Національна академія статистики, обліку та аудиту.Багато це чи мало? Багато. Настільки, що може стати "великою справою" для поточної ітерації обухівської влади.Чи стане це рятівним колом перед виборами?Навряд чи. Плюс говорити це одне, а робити - інше. Обухівська опозиція знає. У мене є великі сумніви у здатності ОМР втілювати інфраструктурні проекти. Алея МАФів не рахується.Разом з тим особисто я відчуваю, що здатен пробачити їм всі гріхи якщо в Обухові з'явиться коледж.Причин для цього багато:1. Обухову не вистачає "молодої крові", вона вся у Києві;2. В Обухові дефіцит інтелігенції як класу, це зникаючий вид.3. Приток студентів може позитивно вплинути на будівництво нового житла і модернізацію міста.Ну і головне - освіта це завжди інвестиція в "людський капітал", котрого так не вистачає Обухову.Я кажу про нормальний коледж з купою студентів і нових викладачів. Не чергові "вечірні курси" на базі одного з ліцеїв.Побачимо.