Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Обухів first!
Додано 14 лип 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Кількість підписників: 6 899
Фото: 8,130
Відео: 337
Посилання: 4,990
Джерело

Обухів first! | Мінфін пропонує ПДВ для ФОПів і продовження військового збору***Мінфін...

Логотип телеграм спільноти - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
2 470 Охват/переглядів 2026-03-24 06:00 Повідомлення №10832
Мінфін пропонує ПДВ для ФОПів і продовження військового збору***Мінфін представ «великий податковий законопроєкт», який об’єднує податкові зобов’язання держави перед Міжнародним валютним фондом. Документ планують розглянути у Верховній Раді України до кінця березня.Зокрема, з 1 січня 2027 року фізичних осіб-підприємців із річним доходом понад чотири мільйони гривень зобов’яжуть зареєструватися платниками податку на додану вартість. Водночас дію військового збору пропонують продовжити до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних сил України. Для ФОПів першої, другої та четвертої груп ставка становитиме 10% від мінімальної зарплати, для третьої групи — 1% від доходу.***ФОП це універсальний солдат. Він повинен працювати без світла; стріляти в кацапів і платити підвищені податки. В ідеалі - все одночасно.Не чиновники, ні. Чиновники не повинні працювати без світла, воювати і платити підвищені податки.Хоча би тому, що вони самі вирішують, хто має шо робити.