Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Обухів first!
Додано 14 лип 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Кількість підписників: 6 899
Фото: 8,130
Відео: 337
Посилання: 4,990
Джерело

Обухів first! | ​​"ОПОЗИЦІЯ", МЕРІЯ І ШКОЛИ В ОБУХОВІ: ЩО З НИМИ НЕ ТАК?***БАБА-ЯГА ЗА...

Логотип телеграм спільноти - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
3 660 Охват/переглядів 2026-04-14 10:25 Повідомлення №10882
​​"ОПОЗИЦІЯ", МЕРІЯ І ШКОЛИ В ОБУХОВІ: ЩО З НИМИ НЕ ТАК?***БАБА-ЯГА ЗАВЖДИ ПРОТИОбухівська "опозиція" дуже переживає, що їх діти узнають про існування Обухова за стадіоном Мельника. Що в разі реалізації чергової освітньої реформи старшокласникам доведеться їздити (чи не дайбоже - ходити цілих 2 км!) вчитися у Центр. Очевидно, що справжній мотив тут лежить у площині передвиборчої роботи з "густонаселеними частинами" Обухова. Хто зна, а може вибори скоро? Ну і головне - для нашої "опозиції" обухівська політика це постійна ловля бліх на спині міської ради. Жодного тижня без скандалу. Цей пост вже не лайкають - писатимемо новий.***НЕ ЧУЮ І НЕ БАЧУЗ іншого боку барикади міська рада, чия здатність чути громаду давно викликає питання про стан слуху. Я вчився і у 1-шій, і у 5-ій школах. При всій любові до старої школи у Старому Центрі я реально не розумію за рахунок яких потужностей вона може подвоїти кількість учнів. Із травматичного - не знаю як зараз, але ще недавно її санвузли (шо на вулиці, шо всередині) були цілим антропологічним явищем, котре жило своїм життям (і калічило дитячі). Хто вчився - той знає.***"ДВОЄ ІЗ ЛАРЦА"Очевидно, що для обухівської "опозиціїї" боротьба зі спущеною зверху "шкільною реформою" це чергова електоральна історія. Поюзають і кинуть. Бо ресурсу вийти за межі фб-скандалу немає.А для влади - прублємка, котру вона, за звичкою, вирішить за методом Левченка - назло громаді, бо того, хто критикує, у мерії традиційно і принципово не чують.Весь прикол у тому, і це головне у розумінні обухівської політики - ніхто з них і ніколи не зацікавлений у реальному вирішенні проблем.Опозиція бо скандал це їх рейтинг, нарощувати іміджеві мускули, будувати його на конструктиві вона просто не вміє.Влада - бо просто не вміє. Нічого, крім фотатися.У кожного своя передвиборча фейсбук-тактика.***РІВЕНЬ ЦЕ РІВЕНЬА в цей час, шановні земляки, Китай затвердив план розвитку освіти, який передбачає впровадження вивчення штучного інтелекту вже з першого класу. До 2030 року ця дисципліна стане частиною шкільної програми, змінюючи підхід до навчання на всіх рівнях.С - стратегіяР - результат.