Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Погляд Приходька
Додано 14 лип 2024

Погляд Приходька

@NazarPrykhodkoPlus
Кількість підписників: 22 453
Фото: 17,200
Відео: 7,370
Посилання: 4,460
Опис:
Інсайди, кулуари, аналітика, чутки, політика, геополітика, музика, спорт, кіно…

👥 Кількість підписників

22 453
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +480
Середній/Місяць:: +290

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 149
Середній/День:: 5,260
Середній/Тиждень:: 6,071
ERR: 27.39%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 1.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,090 26-02-18 10:57
Валерій Залужний дав вельми цікаве інтерв’ю AP.Серед іншого він заявив, що український контрнаступ 2023 року зазнав невдачі, оскільки Зеленський не виділив достатньо коштів.Колишній головнокомандувач розповів в інтерв’ю AP, що початковий план полягав у тому, щоб зосередити достатню кількість сил в "єдиному кулаці" для удару по Запорізькій області та виходу до Азовського моря. Для успіху цього плану потрібно було масштабне, концентроване нарощування сил та тактична несподіванка.Натомість, за словами Залужного, сили були розкидані по великій території, що послабило їх ударну потужність.Що тут сказати…Мене про контрнаступ-2023 краще ніколи не питати. 10.08.2023 при штурмі Роботиного загинув мій найкращий Друг Андрій Саєнко «Саїд».Я злий на Зеленського навіть не за те, про що говорить Залужний, хоча тепер можна і це додати. Я злий, бо він як баран анонсував контрнаступ півроку де тільки міг. Москалі збудували «Лінію Суровікіна», окопалися і маємо що маємо.Хоча, Залужний тоже… Хай пояснить, якого хєра треба було колону «Бредлі» на міни гнати? Чи він «не знав»?
👁 4,310 26-02-16 13:52
У КМДА кажуть, що не можуть усунути ожеледицю одночасно у всьому Києві, тому радять жителям бути обережнимиПішоходам рекомендують: 🧡 ходити не поспішаючи та не тримати руки в кишенях, щоб тримати рівновагу; 🧡 швидко присісти під час втрати рівноваги;🧡 бути обережними на тротуарах через подовжений гальмівний шлях автомобілів на слизькій дорозі.Зазначимо, що сьогодні у столиці відбувся справжній колапс через негоду. Сніг та ожеледиця навіть на Хрещатику, головній вулиці Києва, а у центрі міста не розчищені ні тротуари, ні автошляхи. Також на вулицях спостерігаються численні ДТП та ускладнений рух. От що я вам скажу:Якоюсь мірою, всі ми, незалежно від місця проживання, цієї зими стали нагадувати якихось первісних людей, тільки з доступом до прогнозу погоди.Мені 40. Так от квінтесенцією моєї тези про первісних людей стала новина від КМДА про те, що, цитую: «У звʼязку із потеплінням з дахів можуть падати бурулі». Йоб твою мать блядь… А я і не знав за 40 років 🤣🤣🤣🤣Президент про погоду розповідає, Міністри про погоду розповідають, канали-мільйонники форсять народних синоптикинь…Єбучій случай… Докотились…Ви мені ще почніть про Місячний посівний календар прабабусь розповідати у прайм-тайм.
👁 3,240 26-02-14 14:44
Відчув неймовірну енергію, спілкуючись із нашою молоддю та діаспорою з усіх куточків планети – від Португалії до Австралії. Під час онлайн-зустрічі з лідерами українського молодіжного руху детально обговорили підготовку до акцій на підтримку України, які відбудуться по всьому світу 24 лютого.Було важливо побачити ці натхненні очі та почути про реальні кроки, які здійснюють сотні тисяч молодих українців за кордоном: від закриття російських фірм у Празі до масштабних акцій на підтримку наших дітей у Парижі. Ви – жива сила й живий голос країни за кордоном.Закликав молодь змінити меседжі. Ми не нація жертв, а нація борців. Ми вистояли, продовжуємо руйнувати імперські амбіції Кремля й сьогодні є щитом демократичної Європи. Ми не просимо милостині, а вимагаємо справедливості та інструментів для захисту цивілізованого світу.Щиро вдячний кожному українцю за кордоном, хто береже в собі українське. Гуртуйтеся, дійте сміливо й пам’ятайте: ми чекаємо на вас удома, бо саме вашими руками розбудовуватиметься нова, сильна й модернова Україна.
👁 8,550 26-02-09 21:41
Українському спортсмену Гераскевичу заборонили використання "особливого" шолома на Олімпіаді-2026, де зображені загиблі українські атлети, – про це він повідомив у своєму Instagram.«Відчуття, що МОК зраджує тих спортсменів, які були частиною олімпійського руху, не даючи можливості вшанувати їх на спортивній арені, куди ці спортсмени більше ніколи не зможуть вийти», – написав скелетоніст і додав, що готує офіційний запит до МОК, аби домогтися дозволу виступати саме в цьому шолому.«На його шоломі – портрети наших атлетів, яких убила Росія. Фігуриста Дмитра Шарпара, який загинув у боях під Бахмутом, 19-річного біатлоніста Євгена Малишева, якого вбили окупанти поблизу Харкова, та інших наших спортсменів, яких російська війна позбавила життя. Дякую прапороносцю нашої збірної на зимовій Олімпіаді Владиславу Гераскевичу за те, що нагадує світові ціну нашої боротьби.Ця правда не може бути незручною, недоречною чи називатися «політичною акцією на спортивних змаганнях». Це нагадування всьому світу про те, що таке сучасна Росія. І саме це нагадує всім глобальну роль спорту та історичну місію олімпійського руху як такого – усе це про мир і заради життя. Україна вірна цьому. Росія доводить протилежне», - написав Володимир Зеленський
👁 8,640 26-02-06 11:43
Лавров там вже почав кудахтать про те, що замах на Алєксєєва це «демонстрація націленості режиму Зеленського на зрив переговорного процесу»…Себто: ні доказів, ні навіть якихось зачіпок… Україна - і все тут. Це не дивно, я сьогодні вже згадував «Крокус». Та я хотів би про інше сказати…І от буде колись там новий обстріл. «За Алєксєєва!!!!!». Чому ж обстріл мирних громадян за генерала, спитаєте ви?А тому, що російські спецслужби - це дитячий садок, ні на що не спроможний. Вони не можуть відповісти дзеркально. Російські спецслужби - це нахабний мажор у школі, який думає, що якщо може купити всіх однокласників і паралельні класи теж - він всесильний. Російські спецслужби мають дуже багато грошей, це факт. Нафтогазових грошей. А коли у тебе стільки грошей, ти особливо не напружуєшся з плануванням операцій, не вираховуєш комбінації, не вибудовуєш стратегію і тактику…Ти купуєш людей. Бюджет є.Вони і в Україні купують різних маргіналів та пʼяту колону для диверсій, замовних вбивств, політичної діяльності чи пропаганди. Але ще раз: КУПУЮТЬ. Було б у мене стільки грошей - я б теж мав свою фракцію в Парламенті, проукраїнську звісно. І 3-5 телеканалів, з десяток сайтів, ТГ-каналів мільйонників…Да, з грошима можна дуже багато, але якщо ти назвався спецслужбою, то треба нею бути, а не бути покупцем у супермаркеті.Я абсолютно впевнений, що Алєксєєва вони «ісполнілі». Почерк схожий на вбивство Андрія Парубія. Кілер підійшов ззаду і стріляв у спину. Тільки там, в Москві, кілера або не знайдуть, або знайдуть з «візитівкою Яроша» в кишені. При тому знайдуть мертвим, і скажуть, що ми його ліквідували щоб кінці у воду, а візитівку забрати просто забули…Які ж смішні клоуни, яких так легко прорахувати на декілька кроків уперед людині, яка сидить і пише пост в Телеграмі перебуваючи у іншій країні…
👁 8,490 26-02-03 19:24
Трамп не був здивований руйнівними нічними атаками Росії на Україну, — Білий дімПрессекретарку Білого дому Керолайн Левітт під час брифінгу для преси запитали, як Дональд Трамп відреагував на «одну з найважчих атак цього місяця» після вчорашніх заяв президента США про згоду Путіна на припинення ударів через холодну погоду.Левітт відповіла: «Я розмовляла з президентом про це сьогодні вранці, і його реакція — на жаль, він не був здивований. Ці дві країни вже кілька років ведуть дуже жорстоку війну, війну, яка ніколи б не почалася, якби президент був при владі», - заявила ЛевіттВ принципі, я сьогодні в коментах писав, повторю публічно: Рютте приїхав сюди не підтримувати Україну в стилі «ви мої бусінки». Він приїхав передати послання від Трампа, мовляв: підписуйте угоду, тоді буде все норм, а нє, то ми з вами, канєшна, та вам самим хіба сподобається ще отаким чином як зараз роки мотать?Ну а вже після Парламенту, Рютте сказав, що, цитую: «Зеленський повністю налаштований на переговори та готовий укласти домовленість із російською стороною»Тому, пристібайтесь, спостерігайте, і менше коментуйте. Економте нерви собі і мені. І Анюті, звісно 🤝
👁 9,870 26-02-01 11:17
Сьогодні, 1 лютого, ― важливий для мене і для кожного вихідця зі спецпідрозділів воєнної розвідки день ― День Департаменту активних дій ГУР МО України! Вітаю, побратими! Спецпідрозділи ГУР ― школа справжнього життя, і я пишаюсь причетністю до нашого бойового братерства. Для кожного з нас це дуже багато значить. Це відчуття ― назавжди з нами, бо хто б де не був ― ми завжди будемо разом, і попереду багато складної та важливої роботи для країни.Зараз воїни Департаменту активних дій ГУР ― нове покоління спецпризначенців, яке володіє унікальним досвідом ведення сучасної війни: загартовані в боях за волю української нації, найкраще вишколені та оснащені, а головне ― цілковито віддані ідеї нашої визвольної боротьби, віддані Україні. Весь світ бачить ваші професіоналізм, хоробрість та результативність під час війни з російським агресором на землі, на воді й у повітрі. Бажаю міцного здоров’я, сил і удачі на бойовому шляху! Слово пошани спецпризначенцям Департаменту активних дій ГУР МО України, полеглим за волю і гідність української нації ― вічна слава справжнім героям! Повага і вдячність усім воїнам, хто нині виконує бойові завдання! Честь!
👁 8,120 26-01-30 19:17
Почався цей день із доповідей із регіонів: у всіх наших областях від ночі на п’ятницю справді не було ударів по об’єктах енергетики. Майже не було. Крім Донецької області, де був один удар по газовій інфраструктурі, удар авіабомб. Також зараз бачимо переорієнтацію Росії на удари по логістиці, по вузлових станціях. Зокрема, був уражений один із вагонів Укрзалізниці, спеціальний вагон-електростанція, – вранці це сталося на Дніпровщині. Важливо, що наші залізничники працюють та забезпечують сполучення в усіх регіонах. Увесь день тривали й звичні атаки дронами, авіабомбами. На Харківщині був удар балістикою по складах американської компанії «Філіп Морріс». Була значна пожежа. Були удари по Нікополю, по Херсону, прикордонних районах Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Наше українське ставлення абсолютно дзеркальне. Американська сторона говорила про утримання від ударів по енергетиці протягом тижня, і в ніч на сьогодні відлік почався. Залежить від партнерів, звісно, – від Сполучених Штатів, – як усе це пройде. Україна готова дзеркально утримуватися від ударів, і сьогодні ми не завдавали ударів по російських енергообʼєктах.
👁 3,380 26-01-30 11:12
Провів спеціальний селектор по ситуації в регіонах України та відновлювальних роботах. За минулу ніч не було ударів по енергетичних обʼєктах, але ще вчора вдень були ураження саме енергетичної інфраструктури в кількох регіонах. Фіксуємо зараз переорієнтацію російської армії на удари по логістиці. Також тривають удари дронів по звичайній забудові в містах. Було застосування і балістичної ракети проти Харківщини – пошкоджено склади звичайного цивільного виробництва, і це американська компанія. У Запоріжжі «шахеди» вдарили по одному з районів міста. Майже цілодобово тривають удари FPV-дронів по Херсону, по містах Дніпровщини, і найбільше по Нікополю. Складна ситуація в прикордонні Чернігівщини, Сумщини, Харківщини. Була доповідь по Донеччині. Окремо розглянули ситуацію в Черкаській області: потрібно зробити значно більше, щоб гарантувати людям базові потреби, і особливо для будинків з електроопаленням. Додаткові сили залучаються для Києва: станом на цей ранок було 378 багатоповерхових будинків без опалення. Звітували також по ситуації на Київщині, Полтавщині, в Кіровоградській області, на Одещині, Миколаївщині, Вінниччині, в Чернівецькій області, на Хмельниччині та Житомирщині. Окремі завдання – для міністра оборони України та командувача Повітряних сил ЗСУ щодо розбудови захисту від дронів по лінії між Херсоном і Запоріжжям. Торік були відповідні рішення Ставки, які на сьогодні реалізовані тільки частково. Доручив провести відповідну перевірку та представити заходи реагування. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
👁 10,200 26-01-16 21:35
«Нетипова тиша Путіна щодо американських авантюр на початку цього року насторожує», - оглядач Bloomberg Марк Чемпіон. Путін ніяк не прокоментував викрадення президента Венесуели й свого союзника Ніколаса Мадуро, промовчав щодо намірів Трампа захопити Гренландію і жорсткого тиску США на Іран. За словами оглядача, така стриманість є показовою і має турбувати Україну та Європу — раніше очільник Кремля не соромився звинувачувати США в імперіалізмі, декадентстві, брехні чи лицемірстві. За даними джерел Bloomberg, Венесуела й Іран не настільки важливі для Кремля, як відносини зі США, а можливе захоплення Гренландії взагалі зруйнувало б НАТО, і це стало б справжнім подарунком для Путіна.Чемпіон припускає, що мовчання Путіна має дві причини. Перша — Росія нездатна активно діяти у світі, поки війна в Україні виснажує російську армію та державу загалом. Ситуація всередині Росії зараз напружена: економіка потерпає від інфляції, а з фронту повертаються дедалі більше мішків з тілами, пише оглядач. Опитування, проведене 22 грудня «Левада-центром» — найменш залежним соціологічним агентством Росії, показало, що 67% росіян хочуть мирних переговорів, тоді як 25% кажуть, що хочуть продовження війни (це найнижчий показник з 2022 року). Втім, за словами Чемпіона, це не означає, що росіяни виступають проти війни чи тим паче самого Путіна. Але це пояснює, чому він мовчить про те, що маленький Покровськ він захоплює довше, ніж Сталін ішов до Берліну.Друга причина, за словами автора статті, в тому, що Путін сподівається на «велику угоду» з Трампом. Суть цієї угоди, схоже, полягає в розподілі сфер впливу (на кшталт Ялтинської угоди в 1945-му): Росія дозволяє Трампу діяти на світовій арені як завгодно в обмін на повний контроль над Східною Європою. Це означає, що Путін сподівається вирішити питання України на своїх умовах, змусивши Київ піти на територіальні поступки, пояснює Чемпіон. Він зауважує, що саме через це європейська ідея про миротворчий контингент в Україні зараз виглядає нереальною, а Трамп і досі вважає головною перешкодою для миру не Путіна, а Зеленського.