Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Погляд Приходька
Додано 14 лип 2024

Погляд Приходька

@NazarPrykhodkoPlus
Кількість підписників: 22 453
Фото: 17,200
Відео: 7,370
Посилання: 4,460
Опис:
Інсайди, кулуари, аналітика, чутки, політика, геополітика, музика, спорт, кіно…

👥 Кількість підписників

22 453
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +480
Середній/Місяць:: +290

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 149
Середній/День:: 5,260
Середній/Тиждень:: 6,071
ERR: 27.39%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 1.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,270 26-03-14 12:03
В Амстердамі стався вибух на території єврейської школиБудівля зазнала незначних пошкоджень, ніхто не постраждав. Мер міста Фемке Гальсема назвала те, що сталося, «навмисним нападом на єврейську громаду»«Це боягузливий акт агресії проти єврейської громади. Євреї Амстердама все частіше стикаються з антисемітизмом. Це неприйнятно», – заявила Гальсема. За словами мера, у поліції є записи з камер відеоспостереження, на яких зафіксована людина, яка встановлює вибуховий пристрій.Як зазначає агентство Reuters, ця школа – єдина в Нідерландах, призначена спеціально для ортодоксальних євреїв.Качають мої дорогі Нідерланди… До цього в Роттердамі підпалили двері сінагоги.Та я вам розповім те, про що ви не знаєте:Під час Другої Світової, саме Амстердам став одним з міст, де люди масово РЯТУВАЛИ євреїв від Голокосту. Це призвело потім, крізь роки до того, що мій улюблений, після «Динамо», футбольний клуб «Аякс» отримав від інших ультрас прізвисько «жиди», і навіть зараз, подекуди, коли «Аякс» грає на виїзді, ультрас інших команд його зустрічають звуком «ССССССССССССССС», що символізує газову камеру.А чи знаєте ви про дорф Ньївланде? Дорф - це село.Під час німецької окупації у Другу Світову, на зборах було прийнято рішення: кожен хто живе у дорфі - має врятувати одного єврея. Після 2СВ ВСІ 117 мешканців Ньївланде були визнані Праведниками народів світу. Це унікальний випадок. Такого більше ніде в світі немає. Я не єврей. Зовсім. Ващє ніяк. Та по-перше, у мене є Друзі/Подруги/ євреї, яких я люблю і не дам ображати, а по-друге - я знаю історію. Історію моїх любих Нідерландів, де я жив малим, 10-річним хлопчиськом, теж знаю.Не вдасться ворогам хитнуть КоролівствоДякую за увагу
👁 5,340 26-03-13 09:02
СБУ затримала агента рф, який готував ракетно-бомбовий удар по командиру Третього армійського корпусуВійськова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та Командувача Сил безпілотних систем ЗСУ запобігла спробам рф ліквідувати командира 3-го армійського корпусу Сил оборони.За результатами дій на випередження затримано російського агента, який готував прицільний ракетно-бомбовий удар по локації українського генерала в зоні бойових дій.Щоб скоригувати повітряну атаку, російські спецслужбісти завербували оператора БпЛА із іншої бригади, що виконує завдання у Харківській області.Як встановило розслідування, фігурант намагався отримати інформацію про час та місце прибуття генерала ЗСУ на позиції свого з’єднання.Для збору розвідданих агент використовував свій доступ до службової інформації, а також намагався завуальовано випитувати «грифовану» інформацію у колег по службі.Одночасно з цим фігурант мав «злити» окупантам дислокацію штабу та навчального центру своєї бригади, по яких ворог готував окремий обстріл.Співробітники СБУ спрацювали на випередження і викрили російського «крота» ще на початковому етапі його шпигунської діяльності. Після цього було поетапно задокументовано його контакти з рашистами та убезпечено локації відповідних Сил оборони.На фінальному етапі спецоперації агента затримали на території гарнізону. У нього вилучено смартфон, з якого він тримав зв’язок з окупантами.За матеріалами справи, фігурант був завербований російськими спецслужбістами через свою колишню дружину, яка проживає на тимчасово окупованій території Запорізької області та працює на рф.Для конспірації зв’язку з ворогом агент регулярно видаляв повідомлення з листування.Слідчі СБУ повідомили «кроту» про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.
👁 5,130 26-03-12 09:49
Вчора Верховна Рада «втратила потенціал для голосування» о 12 годині.Сьогодні, думаю, буде приблизно те ж саме.«Монокоаліції» де-факто не існує.Вона, на жаль, не здатна забезпечити ефективний та відповідальний законотворчий процес.Вона, на жаль, не здатна проконтролювати «свій» уряд, що призводить до хаосу державного управління.Вона, на жаль, не здатна навіть забезпечити послідовну та ефективну роботу «свого» контрольного органу — Рахункової палати.Оскільки в стосунках з Президентом Верховну Раду де-факто представляє лише монокоаліція, вона не здатна зайняти принципову позицію в питаннях компетенції ВРУ та своїх конституційних повноважень.Відповідно, ні ВРУ, ні КМУ не можуть відстояти професійну та державницьку позицію в своїх стосунках з Президентом, що веде до неминучих та очевидних помилкових управлінських рішень, за які потім розраховуються всі українці.Така ситуація вкрай небезпечна для держави.Давно настав час це визнати, бо буде запізно, підуть неконтрольовані процеси.Я ніколи не ставив і не буду ставити під сумнів конституційні повноваження Президента — безпека, оборона, зовнішній вектор, функції гаранта, можливо, ще якісь додаткові «воєнні» функції та повноваження, які обовʼязково мають тоді бути врегульовані тимчасово на законодавчому рівні.Але я дуже добре бачу, які наслідки має тіньове втручання Президента в непритаманні та непосильні для нього сфери.Що в результаті призвело як до управлінського хаосу, тотальної безвідповідальності, атрофування державних інституцій, так і до розбещення депутатського корпусу та безконтрольності діяльності численних правоохоронних структур.І всі вони хочуть «їсти» та стають ненажерливими.Жодна економіка цього не витримає.Це моя особиста думка.
👁 5,390 26-03-11 10:01
Дональд Трамп несподівано захопився бюджетним брендом взуття Florsheim і тепер масово дарує ці туфлі своїм соратникам, пише The Times.Усе почалось із зустрічі минулого року в Овальному кабінеті, на якій були присутні віцепрезидент Джей Ді Венс, держсекретар Марко Рубіо та ще один невідомий політик.«Президент підняв руку і сказав: “Ні, ні, ні, зачекайте секунду. Є щось набагато важливіше. Взуття”. Він зазирнув за стіл Resolute Desk і сказав: «Марко, Джей Ді, у вас гівняне взуття. Ми маємо дістати вам краще», — згадує той день Венс.Після цього Трамп приніс каталог взуття і вирішив подарувати соратникам по парі взуття Florsheim за $145. Згодом аналогічний подарунок отримали міністр оборони Піт Гегсет, ведучий Fox News Шон Ханніті, сенатор Ліндсі Грем і телеведучий Такер Карлсон.Трамп сам платить за взуття та уважно стежить за тим, хто його носить. Він любить починати засідання уряду з перевірки того, як людям подобається «неймовірне» взуття. Бачу це так: «Ти шо, motherfucker, не носиш мій подарунок?»
👁 4,650 26-03-08 10:37
Те, що я зараз спостерігаю, чесно кажучи, давно хотіла сказати вголос. Раніше мовчала. Але зараз це настільки очевидно, що вже важко робити вигляд, що цього не існує.Відбувається дуже просте і дуже небезпечне розділення волонтерів. За принципом: лояльні до влади і нелояльні до влади.Лояльних - підсвічують, нагороджують, запрошують на події, демонструють як правильних і зручних. Питань до них майже немає. Ніхто не риється у звітності, не запускає хвилі «розслідувань», не ставить під сумнів їхню репутацію.А от з нелояльними відбувається зовсім інше. Їх починають дискредитувати, обнуляти і знецінювати їхній вклад. Раптом з’являються «питання», «сумніви», «перевірки», хвилі негативу.Чому так відбувається? Відповідь дуже проста.В Офісі давно порахували довіру суспільства до різних категорій. На першому місці військові. На другому волонтери.А тепер подивіться на це очима політичної технології перед виборами. Що потрібно зробити?Тих волонтерів, які лояльні, -залучити у свої ряди. І це вже відбувається. Насправді вже зараз досить добре видно, хто з волонтерів може опинитися у списках влади на наступних виборах.А що робити з іншими, тими, хто має репутацію, довіру і незалежну позицію? Їх потрібно дискредитувати і знецінити. Бо ці люди мають електоральну підтримку.Саме тому всю цю історію навколо «Госпітальєрів» та Яна Зінкевич я сприймаю не як боротьбу за прозорість. Для мене це виглядає як початок формування передвиборчої конфігурації: одних підсвічують, інших намагаються послабити.Звісно, звітність має бути. Але ми живемо не в ідеальному світі і не в стерильній лабораторії. Волонтерство - це постійний хаос, термінові закупівлі, поїздки, логістика, фронт. І так, іноді щось можна не встигнути оприлюднити або просто відкласти, бо є більш термінові речі.Але якщо вже є журналістські розслідування і вимоги звітності, вони мають бути однаковими для всіх.Бо коли одних нагороджують, а інших починають «розслідувати», це вже не про прозорість. Це про політику.І ще одна річ. За 12 років війни у кожного з нас є люди, які нас підтримують, і є ті, з ким були конфлікти. Це нормально. Так виглядає життя. Не буває людей, у яких за 12 років однаково рівні стосунки з усіма.Тому весь цей цирк, який зараз розгортається, я особисто сприймаю дуже просто, як підготовку до виборів. І ніяк інакше.
👁 5,030 26-03-07 09:04
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 19 РАКЕТ ТА 453 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 07 березня (з 18:00 06 березня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет наземного та морського базування. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 509 засобів повітряного нападу:- 2 гіперзвукові ракети "Циркон" (район пуску – ТОТ АР Крим);- 13 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (райони пуску – Брянська, Курська, Воронезька обл., рф); - 14 крилатих ракет "Калібр" (район пуску – акваторія Чорного моря);- 480 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда ТОТ АР Крим, близько 290 із них – "шахеди".❗️ Основні напрямки удару – Київ, Харків, Житомирщина, Хмельниччина та Чернівецька область.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 472 цілі – 19 ракет та 453 безпілотники різних типів:- 8 балістичних ракет Іскандер-М/С-400;- 11 крилатих ракет "Калібр";- 453 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 9 ракет та 26 ударних БпЛА на 22 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на п'яти локаціях.Інформація щодо однієї ворожої ракети уточнюється.На жаль, внаслідок чергової російської терористичної атаки є загиблі та постраждалі у місті Харків. Висловлюємо співчуття рідним та близьким... Атака триває, в повітряному просторі ворожі БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!Тримаймо небо!
👁 4,880 26-03-06 10:53
Другий етап великого обміну: ще 300 Захисників на рідній землі! Також додому повертаються двоє цивільних 🇺🇦У межах другого етапу на виконання домовленостей, досягнутих під час перемовин у Женеві, на Батьківщину повертаються ще 300 українських оборонців. Вдома і двоє цивільних.ℹ️ Серед звільнених — військові ЗСУ, зокрема ТрО, НГУ, ДПСУ. Є ті, хто потрапив у полон у 2022 році. Усі звільнені — матроси, солдати та сержанти. Найстаршому звільненому сьогодні — 60 років, наймолодшому — 26 років. Наймолодший оборонець потрапив у полон у 2022 році, коли йому було 22. Також сьогодні серед повернутих є однофамільці: шість різних наших оборонців, які мають три однакові прізвища. ☝️Підкреслю, що на місці другий день перебувають працівники Офісу Омбудсмана: ми зустрічаємо повернутих, спілкуємося з ними, допомагаємо звʼязатися з рідними. Але основна мета — моніторинг дотримання Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Загалом за вчора та сьогодні додому повернулося 500 оборонців. Від початку повномасштабного вторгнення — 6922 українці. Це все — результат складної, наполегливої роботи українських державних органів, які входять до складу Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Процес триває за дорученням Президента України.Щиро вітаю всіх наших Захисників, які пройшли роки полону, і сьогодні повертаються додому в цей весняний день!Працюємо далі, доки кожен і кожна не повернуться додому!⚜️🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
👁 5,210 26-02-28 16:19
Час та місце наступної зустрічі нашої команди, команди США та росіян будуть визначені в залежності від безпекових обставин, —Зеленський «Зараз бачимо, що події на Близькому Сході та в регіоні Затоки розгортаються дуже стрімко. На жаль, Україна знає, про що йдеться, надто добре. Хоча українці ніколи не загрожували Ірану, але іранський режим сам обрав бути спільником для Путіна і снабжав його «шахедами», причому не тільки самими дронами, але й технологіями», — заявив він.Дивіться, Володимир Олександрович, я Вам по пальцях розкладу в чому суть справи:У 2022, Україна, як Держава, розірвала дипвідносини з трьома країнами:1. РФ2. Білорусь3. Сирія А от з Іраном, після першої атаки Шахедами столиці України в жовтні 2022 року - ні.У 2023-му теж ні.У 2024-му році, з подачі трьох проросійських африканських хунт, було припинено дипвідносини з 1. Малі2. Буркіна-Фасо 3. НігеромЗ Іраном ні.У 2025-му році теж ні.Всі ці роки, по Україні летять точно такі ж шахеди, які сьогодні летять по ОАЕ, Кувейту та Бахрейну. «Шахед-136» вони називаються.Але сьогодні Ви знову лише констатуєте, що «іранський режим сам обрав бути спільником для Путіна і снабжав його «шахедами», причому не тільки самими дронами, але й технологіями».Що або хто Вам заважає розірвати дипвідносини з Іраном всі ці роки?Кліпніть у вечірньому зверненні двічі, якщо це хтось із Вашого оточення. Дякую
👁 3,380 26-02-26 14:46
Про Гераскевича і Українців:Сидить Бог-Отець на Небесах. Стало йому нудно, і він задумався:«Щось давно я не був у пеклі з ревізією. Треба сходить, а то хто того Сатану знає…?»Спускається до пекла, Сатана його зустрічає, каже- Давно не бачились. Якими шляхами?- Та от вирішив глянути на твоє господарство. Показуй.Ідуть вони коридорами, залами, Сатана показує грішників різних… Доходять до кімнати, а там стоять три котли:Біля першого озброєні до зубів чорти, з вилами, сокирами, автоматами, гранатометами…Біля другого нікого нема, і він ще й кришкою накритий зверхуА третій - відкритий, кипить, але чортів теж немає- І що це за інсталяція?, - питає Бог- В першому котлі євреї сидять. Як тільки один вилазить - одразу інших за собою тягне. Ну я і вирішив охорону посилити. Дістали вже. В другому - німці. Їм сказали сидіти, вони і сидять. Дисципліна, повага до правил, все таке… Ну я ще й кришкою накрити велів, щоб газ економити, дорогий тариф ти встановив, а під кришкою пропікаються швидше…- А в третьому?- А в третьому - Українці. Там коли один починає вилазити - його інші одразу назад тягнуть зі словами «ти шо, піднявся?»…
👁 5,140 26-02-22 13:13
💥 У ніч проти Прощеної неділі скоїли теракт у Львові. Загинула українська поліцейська, багато поранених українських поліцейських. ❗️Але найголовніше, що вам скажу: це почерк російських спецслужб. Саме так з 2014 року вони намагались вчинити теракти в Києві. Один з таких, які ми не допустили і затримали виконавицю, теж жінку, з величезною кількістю осколкової вибухівки.Теракт планували просто в Києві в грудні 2014 року. Її ми затримали і не дали вчинити теракт.А головне, вичислили кураторів в російських спецслужбах, які підготували вибухівку і направили виконавицю в центр Києва. Такий самий почерк бачу сьогодні у Львові. І терористичний акт, який скоєний, насправді має на меті диверсію.Має на меті завдати якомога більше шкоди нашим захисникам, нашим поліцейським.Щиро бажаємо одужання кожному, хто постраждав. 😢 Щирі співчуття родині і близьким української поліцейської, старшого лейтенанта Вікторії Шпильки.Важливо далі, щоб антитерористичний та контррозвідувальний режим в кожній області України, незалежно від віддаленості від лінії фронту, був на належному рівні. Головне - недопущення терактів, профілактика, нейтралізація.До вас, шановні громадяни, звертаюсь: підозріла активність, будь-які підозрілі смітники, валізи, сумки і так далі однозначно повідомляйте найближчим поліцейським. Сприяйте нашим правоохоронцям захищати українців в тилу.🇺🇦 Це для нас наша спільна безпека, безпека України!