Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 509
Середній/День:: +53
Середній/Тиждень:: +117
Середній/Місяць:: +1028

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 407
Середній/День:: 17,400
Середній/Тиждень:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ПОПЕРЕДЖЕННЯРозвідспільнота США поперреджає владу України про високу вірогідність масованого обстрілу протягом наступних 72х годин. Ніяких особливостей у попередженні. Стандарт.Я дуже прошу не питати мене про підозру Ермаку та про справу "Династії". Є базові для мене речі.1. Ермак - батько сучасної української корупції та архітектор президентської владної вертикалі, побудовою якої керував особисто.2. Якщо слідство буде проводитися законно та правильно він може сісти. Але точно не по інкримінованій йому зараз справі. Вона НІЧОГО не варта юридично. Це не я кажу - мене вночі сьогодні наші заокеанські "друзі" "просвітили". І коли Ермак підтвердить законне походження вкладених грошей, а він це майже напевно зробить, перед ним доведеться вибачатися нашим видатним антикорупціонерам. 3. Також наші "друзі" вважають роботу наших антикорупційних органів "чистим політичним цирком", причому неодноразово натякали на їх абсолютну залежність та заангажованість. 4. "Нехай загине світ, але запанує закон". І садити всіх українських корупціонерів доведеться по закону. Чого наші "антикорупціонери" не вміють. І, як я бачу зараз, вже не навчаться ніколи. Максимум на що вони здатні - писати авантюрні детективи, там нічого у суді доводити не потрібно. 5. Ручне керування нашими антикорупційними органами з-за кордону вважаю злом - їх "гучні заяви" завжди оприлюднюються виключно у вкрай несприятливі для України як Держави історичні моменти. Вони повинні мати реальну незалежність від українських та закордонних центрів впливу та припинити бути "хлопчиками по виклику" для іноземних гравців.6. Я вважаю за вкрай необхідне провести правильне слідство без будь яких виключень та імунітетів і по фактах корупції чинної влади, і по аналогічних всіх минулих, після чого  забезпечити вироки і для "децентралізованих" корупціонерів Януковича - Порошенка, і для "централізованих" Зеленського. І для них самих теж.  Все інше - несуттєво.  Наявні манежні виступи наших шоуменів від антикорупції я коментувати не буду - я не оглядач "Циркового ревю". Чекаємо на вироки. Вони точно не втішать людей, які реально розуміють корумпованість та нахабність влади.  Бережіть себе. Гарних днів та тихих, по можливості, ночей. До зустрічі післязавтра.https://t.me/Mccartneyser68
При всьому вкрай скептичному моєму ставленню до Зеленського та його "подвигів" всередині країни я віддаю належне його успіхам на дипломатичному фронті. Я не ворог своєї країни. Він зловив "хвилю", яку підняв Трамп своєю як мінімум непрофесійною зовнішньою політикою, і доволі успішно їй користується. Виступати проти його безсумнівних успіхів на дипломатичному та інформаційному фронті - однозначно грати на путіна. Без половинчастих формулювань. І будь який український "опозиціонер" перестає бути "опозиціонером" та переходить у стан корисних ідіотів путіна, коли підтримує російські наративи, обсмоктує брехню путіна та сприймає її за правду, або частково, або у останній інстанції.  3. Повідомляю про те, про що я повідомив своє "вузьке коло" ще чотири дні тому.а). Ушаков виходив на "контрагентів" - радників з нацбезпеки Великобританії, Франції та Німеччини, з пропозиціями почати переговори про нормалізацію відносин та закінчення "російсько-українського конфлікту".  це ініціатива путіна. так, він "просить" призначити переговорником від Європи "комфортного" Шредера, як до війни для переговорів з Україною Медведчука, для переговорів з США такого ж Уіткоффа. Від Європи точно не дочекається - на посаду основного переговорника попередньо розглядаються "кандидатури" Стубба та ще п'ятьох ніяк не "проросійських" європейських політиків. б). Ушаков попередньо пропонує "великі поступки у позиції рф по Україні" в обмін на скасування санкцій, які заважають експорту російських енергоносіїв до Європи. в). Ушаков не прямо, але каже про недієздатність американської влади як посередника на переговорах з українською стороною та пропонує "відновлення діалогу з Європою по всьому колу питань". г). Ушаков без натяків заявив, що рф виступає за відновлення стратегічних зв'язків з Європою на тлі "глобальної втрати впливу США у світі".  Зараз все на початковій стадії. Йдуть обговорення, зондування позицій європейських країн... Справа не буде швидкою. але...  Але зрозуміло одне - путін почав гратися у "різновекторність" щодо закінчення війни з Україною  не від гарного життя. Життя покаже - що з цього всього вийде. Але одне я знаю точно - якщо зовнішньополітичні та військові тенденції збережуться до осені, а літній наступ рф як завжди захлинеться, то до переговорів про мир Україна та Європа підійдуть у своїй самій виграшній позиції з початку війни.4. Для довідки. Держсекретар США "настійливо пропонує" Президенту США відкликати Уіткоффа та Кушнера з "посад" переговорників з Україною та рф та взагалі припинити свої посередницькі зусилля, бо вони "Підривають своєю безуспішністю авторитет США у світі". На думку Рубіо будь які переговори з рф та Україною повинен проводити виключно Держдеп і тільки у тому випадку, якщо "конфліктуючі сторони домовляться про результат і США зможуть його зафіксувати у якості гаранта дотримання домовленостей".  Я дуже злий. Мовчати не міг. Колеги накидали, пробачте, висерів наших "опозиціонерів" з приводу "Указу" Зеленського та слів путіна про обмін. Якими же повинні бути люди, які реально працюють на ворога всередині України? Слів немає...  14го травня канал відновлює свою роботу. Зараз на дві години я відкрию чат. Не довше. Нета у відпустці.  Гарних днів, тихих ночей та позитивних новин. До зустрічі 14го. Навалюйте про "Продажного Павлюченка, якого купив Буданов. Чи Подоляк. Чи Єрмак. Хрін його зна - хто купив.https://t.me/Mccartneyser68
КОРОТКО - 3.Дуже багато питань з приводу так званого "перемир'я". Я так розумію, що чисто короткої інформації недостатньо - люди йдуть у приват та питають - чи вдарять по Києву та чи вдаримо ми по москві? Дам все, що знаю. 1. Ані європейські амбасади, ані, що важливіше, китайська та американська не планують евакуювати дипломатичні представництва з Києва. 2. Президент України отримав пропозиції США, Китаю та деяких європейських країн утриматися від ударів по москві під час параду на червоній площі. На жодну пропозицію українська сторона не відповіла ані погодженням, ані відкиданням. Ну майже як у анекдоті.-Ти як відповів?- Ухилився від відповіді.- Це як?- На х... послав.  Американці отримали відповідь у стилі - "Все буде залежати від дій рф". Якщо цікавить особиста думка, то масована атака Києва з боку рф буде здійснена і у випадку, якщо буде атакована москва, і у випадку відсутності такої атаки. Є ресурси, наявні у розпорядженні путіна, і у разі повного їх задіяння ми будемо мати одну з найбільших атак на Київ у період після 9го травня. Я точно знаю, що до неї все готово, а тому наслідки будуть звичайними.  Погрози путіна застосувати "Орєшнік" не лякають ані іноземних дипломатів у Києві, ані владу України. Якщо брати американців, то вони вважають вірогідність застосування цієї ракети середньою. Я нічого не знаю про наміри нашої влади атакувати, чи не атакувати, москву,  але чогось думаю, що такої атаки під час параду не буде. А ось інша територія рф буде атакована і думаю що ця атака буде однією з самих масових. Можу помилятися, але все ж думаю саме так. Про візит Умерова до США писати не буду НІЧОГО, бо результатами цього візиту буде максимум обмін полоненими з рф, да і те навряд чи - це окремий трек, яким займається Буданов, а не секретар РНБО. Ми демонструємо свою зацікавленість у переговорах, на відміну від рф, тобто по факту весь візит здійснюється заради демонстрації намірів, а не задля досягнення більш-менш серйозного результату. І писати про нього - дарма турбувати повітря звуками працюючої клави.  Попередження про масований обстріл немає досі.  Гарних днів та тихих ночей. У тиждень, що залишився від моєї "відпустки", прохання мене не турбувати.https://t.me/Mccartneyser68
КОРОТКО - 2. За дорученням Презилента США Держсекретар провів короткі телефонні переговори з міністром лавровим. Фокус - Україна, Іран, Куба. Ключове.1. Держсекретар отримав ті ж самі, але бльш розгорнуті та обгрунтовані, прохання російської сторони, яу були викладені на каналі у минулому дописі та дав "принципово ті ж відповіді", які були викладені у листі -відповіді. 2. Лавров висловив "глибокий сум" від розуміння факту того, що Президент Трамп не бажає дослухатися до прохань російської.сторони та продовжує "політику накачування "київського режиму сучасною зброєю". 3. Держсекретар отримав від лаврова нібито "реальні пропозиції реальної влади Ірану" щодо мирного врегулювання америкпно-іранського конфлікту та чергову пропозицію.рф стати посередником у переговорах США та Ірану по ядереій проблематиці. Рубіо вчергове відкинув пропозиції російської сторони як "не цікаві та мало реалістичні у виконанні". 4. Від імені путіна лавров передав прохання на адресу Президента США зняти режим блокади Куби для російських торгівельних суден заради запобіганню гуманітарної катастрофи на острові. Рубіо пообіцяв передати його Президенту та заявив, що США принципово проти будь яких виключень у питанні блокади острова, проте рішення з цього питання буде приймати виключно Трамп. Також Рубіо категорично відкинув пропозицію лаврова стати посередником у переговораз з "законною владою Куби". 5. Лавров заявив про "принципову згоду рф" придержуватися режиму тиші у частині далекобійних ударів чотири дні, які окреслив Президент України, проте висловив сумніви у тому, що "київський режим збирається його дотримуватися". Також лавров заявив, що будь які далекобійні удари по "звільненим територіям" неприпустимі під час перемир'я і москва буде розглядати такі як факти його порушення та відповідати на нього адекватно. Рубіо погодився передати російську позицію та застереження владі України. Коротка ремарка. "Продаж високоточний авіаційних боєприпасів Україні дозволить їй більш ефективно боротися з російськими екіпажами БПЛА у тому числі". Це позиція ОКНШ, який давав свою оцінку доцільності продажу Україні "розумних авіабомб", який був вчора схвалений Держдепом. На останок. Попередженя Розвідспільноти США про вірогідний масований обстіл не отримане. Все. Розбудили роботодавці - я дав все, що був повинен. Спробую ще поспати. Гарних днів та тихих ночей.https://t.me/Mccartneyser68
КОРОТКО.Російське МЗС вперше за майже два з половиною роки направило офіційного листа на адресу урядів Німеччини, Великобританії, Італії та Франції у якому просить "Посприяти досягненню домовленостей про тимчасове перемир'я між Україною та рф на період 8 - 9 травня". росіяне офіційно попереджають, що у разі не "провокацій", як вони кажуть офіційно - "цілеспрямованого удару України по московському регіону 9го травня" вони нанесуть "масований нищівний" удар по  урядовому кварталу Києва за допомогою не ядерних засобів". ("Орєшнік", "Іскандер"). Закінчення епічне, ну не міг не викласти. Пробачте за те, що виліз з ремонту.   "МИ ГОТОВІ ДО ВІДНОВЛЕННЯ ПОВНОЦІННОГО ДІАЛОГУ З ЄВРОПОЮ ТА УКРАЇНОЮ ЗАРАДИ ЯКОМОГА СКОРІШОГО ДОСЯГНЕННЯ МИРУ МІЖ ДВОМА КРАЇНАМИ ЗАСНОВАНОГО НА ВЗАЄМОПОВАЗІ ДО НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН".   Я просто нагадаю, що у березні москва відмовилася від діалогу з Європою, це зробили особисто Ушаков та  Лавров, а потім підтвердив путін. Я чудово розумію, що цей крок путіна не від гарного життя - головне парад провести, а потім можна звинуватити європейців та українців у зриві домовленостей та відмовитися від "діалогу". Але ситуація показова. І показова ситуація з реакцією Держдепа на трохи інший, але аналогічний по суті лист лаврова від імені путіна на адресу Трампа. Там просто є цікавий пасаж про те, що "розмова двох президентів, на жаль, не призвела до вирішення гострих питань, які під час неї обговорювалися". лавров просить "хоча б на період з 5го по 9те травня" обмежити доступ України до розвідданих США, які та використовує для далекобійних ударів. "Ми пропонуємо прийняти пропозицію Києва та продовжити перемир'я на чотири дні, як того пропонує Президент України". "США мають довгострокові зобов'язання у питанні ОБМІНУ розвідданими з Україною та не збираються від них відмовлятися ані на тимчасовій, ані на довгостроковій основі".   "Ми впевнені у тому, що ключ від миру знаходиться у руках президента рф і саме він повинен продемонструвати щирість та добру волю під час прямих переговорів з Українською ЗАКОННОЮ владою спрямованих на пошук компромісних рішень, які забезпечать стійкий та справедливий мир між двома конфліктуючими країнами".  "Удар по урядовому кварталу Києва ніяк не вплине на перебіг війни, проте він буде негативно сприйнятий всіма урядами великих ядерних Держав (Китаю, як я зрозумів, теж) і остаточно підірве надії на швидке мирне врегулювання конфлікту".  У відповідь на наше питання щодо вірогідності масованого обстрілу нам наказали мати терпіння та напряму прив'язали вірогідність його отримання з "терміновими консультаціями, які зараз проводить російська сторона з усіма так чи інакше залученими в російсько-український конфлікт сторонами".  Не дати все це я не міг. Пробачте за те, що зробив собі сієсту на дві години та під час неї відпочив та накатав цей допис.  Гарних днів та тихих ночей.https://t.me/Mccartneyser68
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА НЕ ТІЛЬКИ.1. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідність масованого обстрілу у найближчі 72 години. Ніяких особливих додатків до попередження немає, окрім того, що рф, вірогідно, у тому числі атакує енергетичну інфрастуктуру України. 2. Президент Макрон провів переговори з Канцлером Німеччини присвячені питанню розвитку ОПК Німеччини та Франції та перспективам створення об'єднаних військових сил Європи. Інформації обмаль, на жаль, але.а) Президент Франції повідомив Канцлера про перебіг та підсумки навчань "Orion - 26" та запропонував регулярне їх проведення у розширеному складі за участю підрозділів ЗСУ.б). Канцлер Німеччини повідомив Макрона про останні контакти його самого та посадовців його уряду з американськими візаві. Канцлер піддав критиці останні заяви Президента США, який "вперто перекручує факти" та заявив, що "Вочевидь мені не вдасться налагодити конструктивний діалог з Трампом по більшості тем обговорення", по НАТО зокрема.в). Канцлер призвав Президента Франції відкинути суперечки та знайти компроміси між двома самими великими країнами ЄС які дозволять сформувати спільну позицію по всьому колу питань. г). Канцлер Німеччини визнав часткову провину за згаяний час, який він потратив на налагодження стосунків з Президентом США замість пошуку шляхів розв'язання нагальних гострих проблем з країнами Європи, зокрема з Францією. д). Сторони обговорили шляхи подальшої підтримки України  як у зовнішньополітичному, так і у військовому плані.е). Канцлер Німеччини запросив Президента Франції долучитися до розробки Угоди про взаємне розгортання військ (Reciprocal Access Agreement — RAA) між Японією та Німеччиною та підписання такого трьома сторонами.  Сторони домовилися про активізацію роботи спрямованої на досягнення військової самодостатності Європи та про подальші переговори присвячені цій темі з іншими європейськими країнами. 3. Президент Франції провів переговори з Прем'єр-міністром Італії. Інформації взагалі мало.а). Мелоні підтримала досягнуті домовленості між Макроном та Мерцем "у абсолютній більшості".б). Мелоні визнала, що "даремно витрачала час на налагодження особливих зв'язків з Трампом" та заявила, що готова долучитися до переговорів Німеччини та Франції по всьому колу визначених питань. в). Прем'єр Італії повідомила Президента Франції про фінансові складнощі своєї країни та запевнила, що буде і надалі підтримувати Україну у межах фінансових її можливостей. г). Сторони обговорили можливе створення спільних експедиційних сил двох країн та шляхи розвитку їх ОПК.  Переговори пройшли у доброзичливій та дружній атмосфері. По абсолютній більшості питань сторони дійшли згоди.  До чергової зустрічі та чергового попередження - як я вчора і обіцяв, до такого буду додавати важливі новини. Гарних днів та тихих ночей.
. 2. Відбулися переговори президентів США та пф ініційовані останнім, який надіслав Трампа листа, у якому пообіцяв представити інформацію про перебіг переговорів з міністром ЗС Ірану та запропонував "свіжі підходи, які можуть наблизити настання миру в Україні". Як нам розповіли, у листі путін вчергове підіймав питання виборів в Україні. Тепер звіт.а). путін розповів про переговори з міністром ЗС Ірану та вчергове запропонував своє посередництво у питанні переміщення запасів збагаченого урану до рф "на постійне зберігання". б). путін переконував Трампа у тому, що лише він має зв'язок з реальними центрами прийняття рішень у Ірані і тому тільки він зможе бути ефективним модератором на переговорах між іраном та США.в). путін запропонував своє бачення вирішення територіального питання, яке задовольнить рф. Він згоден погодитися на створення у Донецькій області ВЕЗ під управлінням США зі збереженням Україною контролю над частиною області у випадку, якщо Київ законодавчо підтвердить свій позаблоковий статус, скоротить чисельність ЗСУ та озброєння до "мінімально необхідного для захисту рівня" та відмовиться від програми розвитку своїх далекобійних можливостей.г). путін вчергове наголосив на тому, що Україна програє на полі бою і тому Президент США повинен максимально тиснути на Зеленського з тим, щоби той прийняв умови рф, які "чим далі, тим більш несприятливими будуть для Києва". д). путін вчергове просив Трампа "задіяти всі можливості США задля проведення в Україні виборів Президента" та наголосив, що будь який кандидат, який "неминуче прийде на заміну Зеленському" підпише компромісні умови миру, які задовольнять вимоги рф. е). Трамп вчергове відкинув пропозиції путіна про своє посередництво у переговорах США з Іраном та висловив сумніви у тому, що путіну реально щось відомо про тамтешні центри впливу. Також Трамп заявив, що США "все одно придушать Іран, подобається це комусь, чи ні" є). Трамп заявив, що не прийме жодний компроміс по питанню "Ядерної програми" Ірану" та буде наполягати на видачі запасів збагаченого урану США.ж). Трамп вчергове відмовився від реалізації проектів економічного співробітництва з рф до настання миру в Україні.з). Трамп підтримав ідею путіна (не навпаки) про запровадження перемир'я  між Україною та рф на період 8 - 9го травня та пообіцяв надіслати її Зеленському.і). Трамп заявив, що підтримує думку путіна про те, що наказ Зеленського про вихід ЗСУ з території Донецької області відкрив би шлях до миру. проте відмовився вчиняти тиск на Президента України, бо "він все одно не погодиться". к). Трамп відмовився задовольнити прохання путіна та ввести мораторій на передачу Україні розвідданих та відмовився від прохання призупинити чи припинити роботу програми PURL.л). Трамп назвав нові пропозиції путіна про умови збереження контролю України над частиною Донецької області "обнадійливими" та висловив надію на те, що вони за доброї волі сторін можуть стати основою конкретних домовленостей.м). Трамп погодився з необхідністю чинити спільний тиск на Київ з тим, щоби вибори Президента в Україні пройшли якомога скоріше. Президент США привітав пропозицію путіна запровадити тижневе перемир'я на час до дати проведення виборів в Україні. Переговори пройшли у спокійній та доброзичливій обстановці. Сторони зафіксували наявні розбіжності та домовилися про продовження контактів на нижчих рівнях при умові існування реальних пропозиції. Ніяких домовленостей під час розмови досягнуто не було. які зблизять позиції сторін по спірних питаннях.  Від себе. Мене не покидає почуття у тому, що я живу у якомусь "Дні бабака" коли друкую ці звіти. Ця розмова - майже точна копія попередньої розмови Трампа та путіна. Навіть по "Іранському питанню". Хоч взагалі відмовся від публікації цих звітів - нічого нового.  Все. Я пішов. Сьогодні останній день роботи чата перед "відпусткою". Всім добра. Бережіть себе. У випадку надходження новин під умовним грифом "Мега" чи "Екстра" я все ж буду виходити у ефір. Якщо таких не буде, то зустрінемося 13го травня. Хай щастить.https://t.me/Mccartneyser68
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Я дуже перед усіма вами вибачаюся, але скоріш за все я буду вимушений взяти відпустку від ведення каналу строком на два тижні. Завтра вранці буде звіт про переговлри Короля та Трампа та інша інформація, після чого я замовкну. У цій відпустці немає вашої жодної провини. Мене не хейтили, не завалювали скаргами та іншим - все нормально. Окрім наявного цейтноту у зв'язку з необхідністю робити ремонт житла та інших невідкладних справ. Єдине, що доволі сильно напружує та вганяє у сум - постійні вимоги військових та волонтерів. "Вивозити" своє постійне жебракування перед вами стає дедалі важче. Але під час війни скиглити - моветон. Через два тижні, можливо, зберуся з силами та попрошу підтримати чергові збори на потребу війська. А може й ні. Може приб'ють мене всім на щастя.)) Загалом - просто прошу з розумінням поставитися до мого рішення піти у відпустку. З інформаційного фронту я не дезертирую. Доживу до кінця відпустки - обов'язково повернуся. Гарних всім тижнів та поменше обстрілів. Херсонці та підписники з прифронтових міст та сіл - я вас не покину. Обіцянка в міру своїх сил вам допомогти - свята. Тримайтеся. До завтра та до останньої перед відпусткою порції новин.
ПРО "ПОГАНОГО" МЕРЦА ТА КРАДЕНЕ ЗЕРНО. Доки є двадцять вільних хвилин дещо поясню, практично офіційно. 1. Спочатку щодо заяв Мерца. а). Німеччина НІКОЛИ  не визнає юридично окупацію будь яких українських територій юридично. Ніколи. б). Німеччина буде вимушена визнати контроль за окупованими територіями фактично тому, що Україна у ближній перспективі не зможе повернути над ними свій контроль. в). Німеччина виступає за укладення довгостроково діючої мирної угоди між Україною та рф яка унеможливить повернення до гарячої фази конфлікту, проте не виключає замороження конфлікту без будь якої офіційної угоди.г). Німеччина працює над питанням прискореного вступу України до ЄС, проте наполягає на наявній, та такий, яка не може бути подолана у найближчі три роки, НЕ відповідності законодавства та практичного його застосування Українською державою нормам ЄС, особливо у питанні боротьби з корупцією. д). Німеччина (на відміну від Франції та абсолютній більшості країн Північної Європи) виступає за збереження особливих зв'язків з США на зниженому рівні та за створення атлантично-тихоокеанського безпекового Альянсу за участі у тому числі України,чиє членство у якому може бути фактично та юридично  підтверджено після закінчення гарячої фази війни рф проти неї.е). Канцлер Мерц досі наполягає на тому, що з відходом Трампа від влади ситуація у НАТО частково нормалізується.є). Канцлер Мерц виступає за повноцінне членство України у ЄС та новостворених безпекових структурах Європи та довгострокову фінансову, військову та економічну підтримку України з боку ЄС та Німеччини як однієї з провідних його країн.  Я написав офіційну позицію, яку ми отримали вранці від наших європейських работодавців. Пояснювати її часу не маю.2. Ситуація з розголосом про купівлю Ізраїлем краденого в Україні зерна є маніпулятивною та такою, яка має ознаки замовної компанії. а). Україна жодного разу не надавала запит про правову допомогу.б). Україна жодного разу не надавала запит на проведення експертизи щодо походження зерна, яке закуповує ізраїльські корпорації.в). Генпрокуратура України не надсилала запити про правову допомогу до країн, які по підтвердженим даним, купують викрадене на окупованих територіях збіжжя. Це Турція, це низка арабських країн.  Декілька слів від нашої "контори".  "Влада України, вочевидь, бажає здобути додаткову дипломатичну та іншу прихильність від країн Близького Сходу, які скептично, або приховано вороже, ставляться до Ізраїлю та його наявного уряду. Українські МЗС та ГПУ не виконали навіть мінімального обсягу робіт, які повинні перевести медійний розголос з публічними звинуваченнями від офіційних представників влади України у правове поле. Ми радимо Президенту України та іншим офіційним особам припинити наявну компанію по дискредитації влади Ізраїлю та повернутися до співробітництва правоохоронних органів двох країн, які повинні вирішити у правовому полі всі спірні питання".  Це представник Держдепу США.  Все. Час вийшов.  Гарних днів та тихих ночей. У випадку отримання попередження про масований обстріл я знову вийду у ефір.https://t.me/Mccartneyser68
Взагалі - нічого нового. У звіті повно звинувачень на адресу "знахабнілого київського режиму та європейських яструбів", та прохання до США "не сприяти зусиллям ворожих сил спрямованих на дестабілізацію всередині росії" - все у кращих традиціях російського агітпропу. Я просто повідомляю, що станом на зараз у Адміністрації Трампа панують переважно антиросійські настрої - дуже різке зараз там невдоволення політикою рф у "Іранському питанні" та фактичним диктатом Китаю, "який охоче сприймає російське керівництво". Щось прогнозувати надалі - справа дурна. Але зараз все є як є. 2. Ще одне. Ми маємо інформацію про оцінки ефективності блокади, яку здійснюють США по відношенню до Ірану, яку дають німецькі військові та урядовці. По їх розрахунках Іран буде вимушений розблокувати Ормуз протягом наступного місяця, бо у іншому випадку його економіку та фінанси чекає колапс, який неминуче спричинить чергові масові протести, які вже будуть становити реальну загрозу чинній владі КВІР у випадку, якщо "процес постачання американської зброї до Ірану буде продовжуватися на наявному рівні".  Взагалі - побачимо.  Почав писати серію з трьох частин про наші перспективи та про "Погану Європу". Буде, мабуть, самий "недолайканий" допис. Але вважаю, що знати правду людям важливіше, ніж перебувати у вічних ілюзіях. Завтра вранці дам першу частину.https://t.me/Mccartneyser68 Гарного вечора та тихої ночі.