Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Це вся інформація, яку я був повинен оприлюднити. Ну і задля спокою пі...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
16 900 Охват/переглядів 2026-06-16 11:57 Повідомлення №2344
Це вся інформація, яку я був повинен оприлюднити. Ну і задля спокою підписників я напишу ще дещо про майбутнє  засідання "Великої сімки" та зустріч Трампа та Зеленського. Я прошу вас не очікувати від неї НІЧОГО, ані гарного, ані поганого. Позитив у тому, що поганого не буде стовідсотково - всі лідери "Сімки" будуть "вичавлювати" з Трампа військову допомогу Україні та підсилення санкційного тиску на рф з боку США. Все це буде подаватися під соусом - "Ми всі за мир, проти тільки путін"! Одразу кажу, шансів "уламати" Трампа обмаль - він майже напевно знову стрибне на ті самі граблі і просто вчергове "прокрутить" стару заїзжену платівку з візитом Уіткофа до москви та черговим "ні хера" після серії безплідних багатосторонніх переговорів. І дай Боже щоби я помилився і лідерам "Сімки" та нашому Президенту вдалося змінити позицію Президента США.  Гарно те, що тиску на Зеленського у старому стилі Президента США не буде стовідсотково - станом на зараз позиції України найсильніші з початку другого президентства Трампа, до того ж він має абсолютно всі дані про реальний стан справ у рф як на фронті так і у тилу.  Ми всі повинні бути готовими до того, що максимум, на що можемо отримати від США - отримання невеликих пакетів військової допомоги у вигляді постачання засобів для ППО та обіцянки "підсилити санкційний тиск у випадку, якщо путін не прийме наші умови". Ще можливим є таки дотиснути Трампа з тим, щоби він "розморозив" проект часів Байдена і Україна та RTX таки побудували в Україні завод з виробництва ракет для "Петріот". Шансів мало, але вони все ж таки є.  І тому просто спостерігаємо за переговорним спектаклем з попкорном та не плекаємо зайвих надій. Нам своє робити. За ці три місяці Україна повинна довести свою спроможність у утриманні стабілізації фронту та у розширенні географії та масштабності ударів по рф. Тільки тоді МОЖЕ з'явитися вікно можливостей у переговорах з рф.  Гарного дня та гарних новин. Друга частина допису по Херсону буде завтра вранці. Свою порцію погроз та намагань дискредитувати я вже отримав, думаю що після другої частини отримаю такого щастя набагато більше. Тримаємося. Ще більше новин буде завтра.