Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 509
Середній/День:: +53
Середній/Тиждень:: +117
Середній/Місяць:: +1028

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 407
Середній/День:: 17,400
Середній/Тиждень:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

3. Відбулися переговори Держсекретаря США з колегами з Польщі та Румунії присвячені питанню "Переформатування НАТО" та можливого підсилення східного флангу Альянсу при умові надійного та стабільного забезпечення фінансування американської присутності у країнах Східної Європи". Якщо без детального звіту, який тут, вочевидь, не потрібен, інформація така.а). США пропонують "особливі стосунки" з цими двома країнами з можливим розширенням військово-економічного співробітництва між ними у випадку проведення ними "більш незалежної від волі Брюселю політики у всіх сферах". б). США пропонують обговорити можливість часткової передислокації до цих країн своїх військових контингентів з Італії, Іспанії та Німеччини. в). США пропонують проводити зкоординовану політику між трьома країнами по відношенню до України, загальноєвропейської безпеки та рф. "Сторони після конструктивного обговорення не досягли конкретних домовленостей у контексті заявлених пропозицій США та домовилися продовжити діалог заради забезпечення стабільності  та надійного рівня обороноздатності Європейських країн".  На сьогодні все. Ввечері відпочину, а на вихідні спробую частково погасити інфоборги. Багато обіцяв матеріалів, зокрема по Сумах та Херсону - треба їх погасити. Бережіть себе. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.https://t.me/Mccartneyser68
Як на мене,  станом на зараз існує тільки одна дружня країна, яка "зіштовхнулася з загрозами військового плану" - це Україна. Особисто я бачу у такій заяві типово азійську казуїстику - формальне слідування букві закону при неформальному його порушенні через певні схеми. Можливо я помиляюся, але побачимо. 4. Тепер про заяву Президента України про те, що боєприпаси до систем "Петріот" можуть закінчитися будь якого тижня. Чи це правда? Абсолютна правда. Можуть закінчитися і на третій, і на двадцятий тиждень, а можуть і не закінчитися, якщо буде досягнуто домовленостей з тими, у кого ці боєприпаси є у наявності. Не відкрию таємниці коли скажу, що наявних протиракет, у тому числі до "Мамби" та "Петріот", вистачить на місяць масованих обстрілів типу останнього. Дефіцит великий. Проте досі не абсолютно критичний. Чи стане він таким у майбутньому? Побачимо. Заяву ж Зеленського про те, що він збирається здобувати боєприпаси шантажем я вважаю дурною та шкідливою. Оголошений шантаж перестає бути шантажем - він перестає працювати на досягнення результату. Шантаж - справа делікатна та тіньова і займатися ним потрібно не публічно. Шантажувати потрібно, але робити це публічно, як на мене, величезна дурість. Дай Боже щоби я помилився і у нашого Президента все вийшло так, як він задумав. Але... Побачимо. 5. На останок про заяву Зюганова про "крах економіки рф та можливу революцію". Як це не дивно, але таку можливість допускають аналітики ЦРУ. Вона "невелика, але вона існує". Я своїми очами бачив деякі висновки аналітиків розвідслужби про загальний стан у рф у всіх сферах її життєдіяльності, там є і про те, що до 65ти відсотків чоловічого населення рф бажають виїхати з країни з причин обмеження вільностей та з-за загрози проведення часткової чи масштабної мобілізації. Якщо отримаємо дозвіл, то я хоч щось звідти опублікую. У України стан справ геть не веселий, але він, як стверджували ті ж аналітики наприкінці лютого, "стабільний", у  той же час як у рф він такий, який "стабільно погіршуються з можливим, проте не обов'язковим, прискоренням негативних проявів".  На сьогодні все. Гарного дня та гарних новин. Бережіть себе. Можливо ввечері дам  ще один допис. Постараюся.https://t.me/Mccartneyser68
"ЯК НАМ РЕОРГАНІЗУВАТИ РАБКРІН" - ІРАН? Повертаємося до достовірних новин.  Часу немає, новин багато, є півгодини, одну дам.  Пройшла чергова нарада за участі міжнародного та силового блоків адміністрації Президента США присвячена "Іранській проблемі". На відміну від минулих нарад вона пройшла у спокійній та конструктивній атмосфері та охарактеризувалася відкритим обміном думками між всіма учасниками. Десять пунктів.1. Всі учасники наради висловилися за продовження перемир'я навіть при умові, що укладання угоди з Іраном буде справою віддаленої перспективи. Президент США не погодився, але й не відкинув таку думку та висловився за продовження переговорів, які, за його словами, не повинні бути безкінечними.2. Голова ОКНШ, очільники ЦРУ, АНБ та Нацрозвідки доповіли Президенту про результати моделювання ситуації у випадку відновлення бойових дій проти Ірану та проінформували про "значне відновлення військового потенціалу КВІР за час перемир'я". Консолідована позиція - Іран готовий до продовження бойових дій середньої інтенсивності як мінімум у наступні чотири місяці і продовження повітряної компанії буде мати обмежений ефект без досягнення результатів, які вимагає Президент США. 3. Голова ОКНШ вважає, що США повинні готувати повномасштабну військову операцію проти Ірану аналогічної "Бурі у пустелі" і на це потрібно витратити від року до півтора, бо "іншим способом ми не можемо гарантувати виконання вимог, які ви (Президент США) висуваєте". 4. Всі учасники наради висловилися за продовження морської та повітряної блокади Ірану доти, доки на переговорах не буде досягнуто хоч більш - менш прийнятного США компромісу. 5. Президент США погодився з порадою Держсекретаря США надалі не принижувати публічно Іранське керівництво та налагодити конструктивне спілкування з іранською переговорною групою.6. Президент США погодився з пропозицією Держсекретаря провести телефонні переговори з лідером Китаю на яких спробувати виробити спільну позицію щодо "Іранського питання".7. Віце-Президент США оптимістично висловився про можливість досягнення "не принизливої для обох сторін угоди про врегулювання кризи", проте висловив переконання у тому, що "Іран роззброїти ми не зможемо і уран вони не віддадуть". 8. Президент США погодився з пропозицією Держсекретаря США особисто переговорити з лідерами європейських країн, які готові до участі у спільній з США місії по розблокуванню Ормузької протоки.9. Президент США не погодився з пропозицією Віце-Президента заморозити бойові дії на невизначений час у випадку, якщо США не зможуть на переговорах з іранською стороною забезпечити виконання своїх вимог та зосередитися виключно на питання розблокування Ормузької протоки. Трамп вважає, що відсутність угоди виставить його невигідному світі як авторитетного світового лідера.10. На нараді по представленню голови ОКНШ та Пентагону були затверджені принципи підсилення військових спроможностей США, зокрема поповнення запасів озброєння та боєприпасів.  Як резюме.  "США переходять до стратегічного планування довгострокового тиску на Іран та його союзників у тому числі за рахунок забезпечення та підтримки постійної готовності до широкомасштабної наземної військової операції".  Це цікавий нюанс. На нараді Президент США заявив, що "путін спробував мене принизити коли підтримав Іран, у нього це не вийшло, а у нас повинно вийти". Що саме повинно вийти? - нам невідомо. Очікуємо на подробиці.  Гарного дня та гарних новин. До вечора мене не турбувати. P.S. "Розвідспільнота США вважає, що рф здатна здійснювати масовані обстріли не частіше трьох-чотирьох разів на місяць". На жаль заява Сибіги про планування росією семи обстрілів на місяць з ціллю здобути більше боєприпасів для наших систем ППО від партнерів не спрацювала. Проте є інші, більш оптимістичні новини по цій темі. Дам завтра вранці.https://t.me/Mccartneyser68
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове. Колишні колеги потребують моїх давніх навиків фрезерувальника, бо "На "Ленкузні" всі або вмерли, або старі інваліди". Допомога потрібна для тюнінгу пікапу, який завтра в чотири повинен вирушити на фронт. Вирушити разом з двома моїми колишніми колегами, які у віці під 60 несуть не тилову службу у ЗСУ. Я не міг відповісти відмовою, а тому до завтрашнього вечора дописів не буде. Пробачте. Ну а щоби цей допис не був пустим, дещо дам. Інформація не офіційна, отримана через треті руки, а тому я не поручуся за її достовірність. Але все ж таки винесу її на обговорення. Відбулася нарада Віце-Президента США з Маском та трьома великими спонсорами республіканської партії. П'ять пунктів.1. Маск заявив, що він особисто "охоче підтримає" РЕАЛЬНІ спроби відсторонення Трампа від влади з передачею його повноважень Венсу. Двоє з трьох спонсорів "обережно підтримали" заяву Маска.2. Венс заявив, що Президент робить його цапом відбувайло та руйнує його політичну кар'єру наказами проводити переговори, які дискредитують його як політика.3. Венс заявив про готовність протистояти намірам Рубіо "зробити з мене немічне посміховисько".4. Венс повідомив спонсорів про сумніви у світлих перспективах республіканської партії на майбутніх виборах у Конгрес та закликав "знайти спосіб та вплинути на Президента так чи інакше з тим, щоби обмежити його безпосередні повноваження та дати нам шанс на успіх". 5. Венс заявив, що він "повністю" готовий до президентства і без проблем очолить США у випадку, якщо "Трамп не зможе у майбутньому виконувати свої обов'язки у випадку його хвороби та можливої втрати дієздатності".  Ще раз скажу - інформація може бути або перебільшеною, або викривленою, бо вона отримана з джерел, які скептично ставляться до талантів Венса та його амбіцій. А також вона може бути  цілеспрямованим вкидом спрямованим на дискредитацію Венса у очах Трампа. Можливо все. Але вона може бути вибірково, або переважно, правдивою. Кожен буде вирішувати, як до неї ставитися, сам.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. бережіть себе.
ОДИН ЗВІТ ТА ДВА ПОПЕРЕДЖЕННЯ.  Відбулися термінові переговори Держсекретаря США та міністра ЗС Китаю Ван І. а). Ван І зробив Рубіо заяву про абсолютну неприпустимість застосування ядерної зброї проти Ірану "при будь якому сценарію розвитку подій".б). Ван І заявив, що у випадку, якщо блокаду Ормузької протоки з боку США не буде знято, то Китай буде вимушений "діяти адекватно загрозам нашій національній безпеці". в). Китай пропонує США свою допомогу у переговорах щодо "ядерної програми" Ірану та вважає, що зможе добитися на них рішення про переміщення іранського збагаченого урану до третіх країн, у випадку зняття блокади Ормузької протоки з боку США. г).  Китай попереджає США про те, що він не дозволить знищити ісламську країну та її законну владу і задля цього готовий вжити необхідних заходів.д). Рубіо попередив, що у випадку провалу переговорів "Президент США неминуче дасть наказ про поновлення бойових дій" та закликав Ван І вплинути на Іран з тим, щоби його керівництво виконало його вимоги.е). Рубіо заявив, що Президент США "ніколи не розглядав можливість практичного застосування ядерної зброї", проте у США достатньо звичайного озброєння щоби добитися необхідного результату. є). Рубіо заявив, що США не будуть наполягати на своїй участі у місії по деблокаді Ормузької протоки у випадку, якщо Китай зможе схилити керівництво Ірану до взаємовигідного компромісу у питанні підписання мирної угоди. ж). Рубіо заявив, що США не допустять потрапляння у Іран товарів подвійного призначення та зброї та забезпечать блокаду за будь яких умов.  Сторони обговорили питання можливого візиту Президента США до Китаю. Тема України підіймалася на переговорах один раз у контексті теоретично можливого застосування проти неї ядерної зброї. Ван І вчергове підтвердив чітку позицію Китаю - така зброя не може бути використана у локальних конфліктах за будь яких умов. Рубіо погодився з таким твердженням без застережень. Сторони домовилися підтримувати тісний контакт до моменту повного врегулювання "іранської кризи" (формулювання Ван І). 2. Розвідспільнота США попереджає про високу вірогідність масованого обстрілу з боку рф протягом наступних 72х годин. Ніяких приміток немає, можна зробити висновок, що обстріл буде стандартним. 3. На останок попереджаю про масовану кампанію по дезінформації населення України та про наступні неправдиві твердження, які росіяне будуть вкидувати у інформаційний простір як України, так і Європи.а). Ніякого вторгнення з території Білорусі не буде як мінімум у наступні три місяці, як вважають розвідоргани США, Великобританії, Німеччини та Франції. Вони вважають,що на підготовку такого вторгнення потрібно не менше ніж півроку, а будівництво укріпрайонів у прикордонних з Україною областях підтверджує оборонний характер заходів, які здійснює білоруська влада. Від себе скажу так - коли готують наступ, то укріпрайони не будують - Сталін та Гітлер вам це підтвердять, як і їх генерали.  б). Армія рф, по самих консервативних оцінках, не зможе розпочати активні дії заради окупації будь якого обласного центру України та маловірогідно, що наблизяться до них на критичну відстань. в). рф вірогідно проведе у травні часткову мобілізацію по зразку проведеної у 22му році, та абсолютно маловірогідно що проведе масштабну. Ситуація у рф повільно наближається до вибухонебезпечної і різко провокувати вибух оголошенням вкрай непопулярної та згубної для економіки рф мобілізації путін майже напевно не стане.г). рф об'єктивно не зможе повномасштабно атакувати країни Європи протягом півтора - двох років, проте зможе здійснювати прикордонні провокації перевіряючи реакцію Європи. Це не я кажу - всі ті ж розвідоргани ядерних країн НАТО та Німеччини. Як і є позиція ВБ, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Данії  та Німеччини з автоматичним початком бойових дій військових цих країн. д). рф НЕ застосує проти нас ядерну зброю - наказ Китаю на рідкість однозначний, і путін не збирається його порушувати у випадку відсутності застосування такої зброї з боку США.https://t.me/Mccartneyser68
WE WANT INFORMATION - 135. 1. Спочатку про вчорашню нараду у Президента США про яку вже є матеріалу пресі від "Служби Уіткоффа - Кушнера". Охарактеризувалася нарада викликом Уіткоффа "на ковер" та публічним його розгромом з лайкою Президента США. а). Президент звинуватив Уіткоффа у "спотворенні фактів" щодо перебігу переговорів в результаті чого "Мене виставляють клоуном". Тут цікаво те, що Кушнер не був присутнім на нараді і за обох переворників США по Ірану відповідав Уіткофф.б). Президент "нещадно розкритикував" міністра війни Гегсета, який "обіцяв успіх, а зараз каже про проблеми з запасами бомб та ракет". в). Президент США дав Уіткоффу "останній шанс на успіх" у переговорах та доручив здобути від Ірану згоду на "будь яку прийнятну нам угоду". г). Президент США доручив Гегсету "бути готовим до вирішального удару у випадку, якщо переговори проваляться" та пригрозив відставкою, якщо такий удар "не зламає цей чортів Іран". д). Президент США після доповіді Держсекретаря про реальний стан справ у переговорах з німецьким, британським та французьким колегами розкритикував роботу Держдепу, який "не здатен вибити з цих боягузів згоду мені допомогти". е). Президент доручив Держсекретарю зробити акцент на переговорах з Німеччиною, Нідерландами та Великобританією як з країнами, які не проти участі США у місії з деблокади Ормузької протоки та отримати від них згоду на підписання рамкової угоди зі створення місії.  Водночас Держсекретар отримав наказ зробити неможливим створення місії з деблокади Ормузької протоки під головуванням Франції яка не передбачає участі США.  "Після наради всі учасники її перебували у пригніченому стані, проте не висловлювали сумніви у нездійсненості наказів Президента США". 2. Міністр закордонних справ Німеччини провів переговори з колегами з Саудівської Аравії та ОАЕ. Як завжди звіт від європейців дуже скупий, але...а). Представники арабських країн висловили бажання у налагодженні взаємовигідного  співробітництва з гіпотетичним європейським автономним оборонним альянсом за участі України.б). Сторони обговорили можливі "масштабні інвестиції арабських країн у розвиток європейського, зокрема німецького, ОПК, у створення нових систем ракетного озброєння та ППО, та визначили пріоритетні напрямки таких інвестицій". в). Представник СА заявив про зацікавленість його країни у майбутньому асоційованому членстві у випадку, якщо європейський автономний оборонний альянс буде створено "навіть якщо це не буде подобатися США". г). Сторони підкреслили необхідність якомога більш тісного військово-промислового співробітництва з Україною як з країною, яка є втіленням  передового досвіду у веденні сучасних бойових дій. д). Сторони підтвердили наміри знизити світові ціни на нафту до рівня який був до початку "Іранської кризи" та докласти спільних зусиль заради розблокування Ормузької протоки.  Пробачте, більше нічого немає.3. Держсекретар США провів переговори з японським колегою на прохання останнього. Окрім обговорення створення місії по деблокаді Ормузької протоки за участі Японії сторони обговорили інші аспекти співробітництва двох Держав та стан справ у Азійсько-Тихоокеанському регіоні у контексті китайської та північно-корейської загрози. Дам два пункти, бо вони безпосередньо стосуються України.а). Тосіміцу заявив про намір активізації військово-промислового співробітництва з Німеччиною, Францією та Україною "в умовах явних складнощів США у питанні забезпечення як власних потреб, так і потреб союзників у сучасних зразках зброї та боєприпасів".б). Тосіміцу підтвердив намір кабінету Такаїчі вирішувати питання співробітництва з Україною виключно з точки зору національних інтересів Японії та заявив, що діалог з Києвом не потребує посередників, навіть якщо посередництво пропонують США як ключовий союзник Японської імперії.в). Сторони обговорили можливе "комплексне підсилення спроможностей США, Японії та України у сфері ППО та ПРО".   По останньому пункту у мене особисто є багато питань. Спробую отримати відповідь.https://t.me/Mccartneyser68
Тут потрібні роз'яснення. Вночі не хотів писати. Трамп отримав виключні відповіді на питання - "Чи потрібне США НАТО"? Його резюме по підсумках наради - "Нам доведеться мати справу з цими боягузами (європейцями), бо ми все одразу (протистояння Китаю та рф), здається, не витягнемо". Всі учасники наради, особливо Рубіо, Реткліфф та Гегсет, настійливо рекомендували зберегти участь США у Альянсі та домовитися з європейцями, бо "Втрати наші у геополітичному аспекті будуть не просто важкими - при певному розкладі катастрофічними". Це Рубіо. Основні вимоги США зараз - доступ військово-промислових корпорацій США до системи закупівель у межах "Європейської оборонної ініціативи" та європейські інвестиції у ті корпорації, які забезпечують європейську ж та українську обороноздатність. США будуть тиснути на Європейські країни з вимогою збільшення оборонних витрат. Будуть заяви про відмову захищати ті країни, які не витрачають узгоджені суми на оборону.  Буде постійна згадка України у плані - "Ми не зможемо їй допомагати без ваших грошей". Буде якщо не збереження внесків у межах програми PURL на наявному рівні, то суттєве збільшення сум внесків та можливе доєднання до дії "Програми" де деяких країн. І особисто я очікую не від Уіткоффа, проте від Держдепу та Пентагону нових доволі цікавих пропозицій про співробітництво США та України у оборонній та промисловій сферах. Підтвердження - в цілому вдалий візит Свириденко до США та обнадійливі переговори з Бессентом. Я не збираюся переконувати підписників у тому, що все не може відіграти до "доіранських налаштувань" з підвищенням тиску не на путіна, а на Україну. Все може бути - Уіткофф не виключений з гри, а тому вплив путіна на Трампа  нікуди не подівся. Але логіка подій штовхає Трампа та його оточення до "прийняття правильних рішень після випробування всіх невірних". 3. Прем'єр Ізраїлю отримав від Президента США "настійливу пропозицію на межі вимоги НЕ вести переговори про військово-економічне співробітництво з Україною самостійно без погодження з Президентом США чи іншими уповноваженими ним особами". Нетаньягу "охоче погодився" пристати на прохання Президента США та заявив, що "Близькосхідна політика України з наміром продажу оборонних технологій та озброєння  нестабільним арабським режимам та вороже налаштованій по відношенню до Ізраїлю Туреччини не є дружньою по відношенню до нашої країни".  Гарного дня та гарних новин. За помилки перепрошую - друкувати на телефоні мені не дуже зручно. P.S. З приводу Ізраїлю напишу окремо коли повернусь додому. Є багато інформації по стосунках України та єврейської країни, у тому числі для нашої Держави неприємної. На жаль.https://t.me/Mccartneyser68
ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ.1. "Що там Зеленський наговорив про дефіцит ракет до "Петріот"?а).  Казав він це не українцям, а тим, хто повинен нам їх забезпечити - орієнтація на західну аудиторію. б). Сам же Президент менше місяця тому заявив вже українській аудиторії, і його слова підтвердили Рубіо та Рютте, що постачання ракет до "Петріот" йде за звичайним графіком та без обмежень. З моменту ударів по Воткінську та Брянську росіяне вкрай мало застосовували балістику - існує дефіцит. в). Ціллю такої заяви ще може бути свого роду провокація росіян - "Стріляйте дефіцитом-балістикою доки у нас ракет вистачає" з тим, щоби зробити дефіцит ще більшим.г). За останній місяць Україна отримала дві партії ракет до систем, на підході ще дві.  Дефіцит є, як і був завжди, проте він точно не з серії "гірше не було ніколи".  Висновки робіть самі.2. Ціль закону путіна про "захист" росіян від переслідувань за кордоном - підтримка постійної напруги у країнах Європи, організація та підтримка панічних настроїв серед населення країн, які мають кордони з рф та і взагалі у Європі. Сил на напад на країни навіть Балтії у нього просто немає. І не думаю, що будуть у найближчий час. На даний момент самі розвідки країн Балтії, зокрема Естонці, не бачать загрози у своїх кордонів. І не думаю, що реально побачать. Ще раз кажу - сил на два фронти у путіна просто немає. Зараз просто повторюється ІПСО орієнтоване на Україну з постійними заявами про майбутню бульбонавалу, якої не може бути.https://t.me/Mccartneyser68 Маю надію на те, що я відповів на ваші питання. Гарного дня.
н). Президент США доручив всім учасникам засідання підготувати йому дані щодо термінів можливого створення системи самодостатньої європейської безпеки, бо "ми повинні знати, на що нам розраховувати у переговорах з путіним та Зеленським". о). Президент США заявив, що готовий взагалі піти з переговорів по закінченню російсько-української війни у випадку, якщо до червня "ці два впертих ідіоти не домовляться". Держсекртетар США порадив Президенту не йти з таких переговорів до вересня та дочекатися закінчення весняно-літньої військової компанії рф та України, а за цей час вирішити всі інші питання, які забезпечать врегулювання конфлікту.п). Президент США вчергове звинуватив союзників по НАТО у боягузтві та заявив, що "їх боягузтво не повинно залишитися безкарним". Були обговорені можливі варіанти такого "покарання", основні, по яких дійшли згоди - передислокація військових контингентів США з Німеччини, Іспанії та Італії (Президент США тричі наголошував на своєму розчаруванні Мелоні, яка "була мені другом, а зараз веде себе як побитий Макрон), та відмова від захисту країн НАТО, які не витрачають необхідні суми на оборону.  Все. Три пункти залишаються не для публікації. 2. Як я вже анонсував, на цьому тижні очікуються "інтенсивні переговори" щодо створення автономної системи європейської колективної безпеки. На щастя підтверджена участь Президента України у таких переговорах яку пролобіювали Мерц, Стармер та Макрон та, після переговорів з Зеленським, підтримала Мелоні. У цій новині є цікавий нюанс. Підтверджена участь у переговорах на рівні умовних "спостерігачів", а у випадку Канади повноцінна участь, ще Японії, Австралії та Нової Зеландії. Особисто я очікую чергових демаршів Президента США та заяв про те, що "путін не боїться європейців - він боїться тільки мене". 3. Розвідспільнота США п'ятий тиждень поспіль фіксує можливе скорочення випуску у рф ракетного озброєння на 28 - 30 відсотків та ударних БПЛА на 25 - 27 відсотків. Розвідспільнота США не вважає достовірними свідоцтва про недостатність фінансування виробництва ракет та БПЛА з боку уряду рф, проте зазначає на дієвість далекобійних ударів України та на розірвання деяких ланцюгів постачання комплектуючих, у тому числі з Китаю(!!!). https://t.me/Mccartneyser68 Гарного дя та  гарних новин. Бережіть себе.
ОРБАН ТА ІНШІ. Прошу пробачення, але нормальний допис буде або ввечері, або вже завтра вранці - у Києві зранку дивні непублічні гості, потім важлива зустріч, звільнюся пізно. Ну і як завжди трошки новин щоби допис не був пустим.1. Лідер угорської партії "Тіса" Мадяр провів короткі переговори з Президентом Франції, Канцлером Німеччини та головою Єврокомісії.  Окрім вітань з перемогою сторони обговорили:а). Питання відновлення роботи трубопроводу "Дружба". Мадяр подякував голові ЄК та лідерам країн за їх зважену позицію щодо роботи трубопроводу з підтримкою надання виключень, завдяки яким той може продовжувати роботу.б). Мадяр пообіцяв одразу після формування кабінету представити ЄК план диверсифікації постачання енергоносіїв до Угорщини та  реальні строки здобуття незалежності від постачання енергоносіїв з рф. в). Мадяр пообіцяв вирішити питання з кредитом для України одразу після формування кабінету. г). Мадяр пообіцяв "назавжди" відмовитися від практики блокування Угорщиною важливих рішень ЄС. 2. Віце-президент Венс провів коротку розмову з Орбаном після поразки на виборах. У ній він  від імені Президента США та від себе особисто висловив слова підтримки його особисто та його політичної сили та висловив надію на повернення тих до влади "рано чи пізно". Венс наголосив, що Трамп налаштований на довгострокову підтримку "Фідес" та не бачить причин відмовлятися від неї заради "досягнення тактичних переваг".  Орбан подякував Венсу за підтримку та запевнив, що він не відмовиться від боротьби за світле майбутнє Угорщини та американо-угорських відносин. 3. Влада України отримала попередження від Розвідспільноти США про високу вірогідність масованого обстрілу протягом наступних 72х годин. Нічого неочікуваного. Ракети для "Петріот" та не тільки в Україну прибули. Дай Боже влучності нашим ППО. 4. Відбулася розмова Ушакова та заступника Держсекретаря США Ландау. Нічого цікавого, все стандартно, повторювати одне й те саме не буду, окрім одного "Сигналу" від Ушакова."Президент росії може розглянути можливість припинення вогню без укладання мирної угоди вже цього року у випадку, якщо США юридично гарантують зняття та послаблення визначених президентами та урядами санкцій, введених проти рф".  "Припинення вогню", за словами московіта, відбудеться з фіксацією Лінії розмежування по ЛБЗ на час досягнення домовленостей. Вірити росіянам - себе не поважати, але навіть наявна можлива брехня є цікавою у плані оцінки путіним перспектив війни.  Від себе. Для Президента США вже сформувалася стала практика для його "європейської політики", яку можна охарактеризувати так -  "Якщо хочеш "завалити" європейського кандидата чи партію - оголоси про свою їх особисто підтримку". Так було у Румунії, так було у Франції, так стало у Угорщині. 36 відсотків європейців вважають США загрозою згідно європейських опитувань. По наших даних 41. Ворогом Європи Трампа вважають 48 відсотків. По наших даних 53. І ці показники зростають постійно. І особисто я бажаю щоби Президент США продовжив практику підтримки правопопулістських сил у країнах Європи. Гіршої їх антиреклами годі і вигадати. Навіть підтримка тих з боку Маска не така згубна. https://t.me/Mccartneyser68 Дякую за розуміння. Вранці як завжди дам обіцяні новини. Бережіть себе. Гарного дня та тихої, по можливості, ночі.