НЕВТІШНІ ВИСНОВКИ ВЧОРАШНЬОЇ НАВАЛИ. РЕМАРКА. Це допис смутку від прочитання коментарів знецінення чинного Президента написаними прихильниками Президента що пішов. Постійне знецінення талантів Зеленського, та постійне показне презирство до його поціновувачів вже тричі призвело ЄС та особисто Порошенка до поразок на виборах. Виводи не робляться, ситуація для "опозиціонерів" виключно погіршується. "Психологи" від ЄС вже сьогодні поставили діагноз - "Зеленський абсолютне ніхто, ним крутять кукловоди, він не політик, ідіот з купою дитячих комплексів". Скажу чітко та по пунктах.1. Зеленський - повністю сформований політик, який вже вміє "без бамажки" розмовляти не набагато гірше ніж Порошенко. І це підкреслюють абсолютно всі світові лідери, котрі мали з ним купу переговорних турів, від Мелоні, яка Зеленського обожнює, до Макрона - друга Зеленського, від Стармера до Шольца та Мерца. Зеленський вдало компенсує недостатність красномовності особистим шармом "свого парня". Так, на відміну від Порошенка, який не "програвав" переговори, Зеленський тих "програв" багато, але якщо брати по результатах, які отримала Україна по їх підсумках, то порівняння будуть нищівні для Петра. І по зброї, і по переговорах щодо вступу до ЄС, і по зближенню з НАТО. Можна це не визнавати, але ж все на поверхні. 2. Ідіотичні, пробачте, мантри про "Зеленський - ніхто, ним крутить Ермак (до того Коломойський через Богдана), він сам по собі тупий нуль", обов'язково призведуть тих, хто це каже до чергових післявиборчих потрясінь. Зеленський створив систему обслуговування своїх побажань своїм же оточенням. Не оточення, а Зеленський прагне автократичної влади. Не Єрмак, а Зеленський дає "програмні" настанови для дій Єрмака - останній лише створив "Офіс обслуговування побажань" свого Президента і виконує його накази. Так, Єрмак намагається контролювати кадрові призначення у всій владній вертикалі, але вже всім очевидно, що Зеленський все частіше та частіше робить ці кадрові призначення взагалі без консультації з керівником свого Офісу. І Зеленський вже готовий при нагоді здати Єрмака звільнивши того зі своєї посади на вимогу американських партнерів, як перед війною здав Коломойського, а той мав незрівняно більший вплив на нього на початку президентського терміну. Якщо оцінювати не зовнішньополітичну складову Зеленського, там все більш-менш пристойно, а внутрішньополітичну, то абсолютно очевидно, що він зі своїм апаратом є сформоване та структуроване в цілому майже абсолютне зло для нашої країни. Зло корумповане, зло абсолютно знахабніле від безконтрольності та безкарності, зло всевладне, зло, яке вміє працювати з електоратом і зловтішається від того, що його опоненти це робити не вміють, зло, яке у кадровому питанні керується принипами від'ємного відбору, особистої відданості та кругової поруки. І саме головне - зло, яке уособляє собою не "ближні бояре", а саме чинний Президент, який своєю популярністю утримує це зло на верхівці електоральних симпатій. І апарат, який прекрасно розуміє що зі втратою Зеленського він втратить все, що має від вже побудованої нової системи централізованої корупції, працює якісно та з натхненням над питанням збереження влади. Думаєте, що з відставкою Єрмака для всіх щось зміниться і робота апарата розвалиться? Діти... Ні, не розвалиться, можлива заміна йому вочевидь готується, і вона не буде гіршою за Богдана та Ермака, а опозіціонери, після заміни персоналій, лише змінять прізвище того, кому будуть адресувати анафеми та того, хто "за Зеленського все вирішує". Створену систему майже абсолютного зла здолати зможе виключно більш модернова та ефективна система, якої пост-радянські "совки" з опозиції створити не здані в принципі. А без її побудови ми всі будемо мати країну, яка відбила напад великого дракона натомість добровольно віддала себе на пожирання маленькому, якого сама випестувала та вигодовала. Думай-ТЕ.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. З завтра мав бути у відпустці. Натомість і завтра повинен бути на роботі, і післязавтра зустрічати поважних заокеанських гостей які прибудуть перед візитом Спецпредставника Келлога, і у понеділок представників європейських співвласників нашої контори. Не знаю, чому сталася така, пробачте, срачка, але я з понеділка по четвер буду мати дуже мало часу для ведення каналу, а тому завчасно прошу пробачення за те, що буду давати лише по одному допису у день. Я не винен. Друзі питають про визит Спецпредставника до Києва. У нас є його програма, дам загальними положеннями, хоча там нічого цікавого. Зустрічі з Президентом України, представниками уряду, візити на оборонні підприємства які цікавлять США у плані співпраці, зустрічі з керівництвом ВРУ та лідерами фракцій, зустрічі з представниками громадянського суспільства та представниками волотерського руху, візити до бойових частин ЗСУ, зустрічі з військовим керівництвом. Я боюся наврочити, але під час останньої розмови Трампа та путіна дійсно щось сталося. і станом на зараз ми бачимо небачений за час Президентства першого сплеск інтересу до України. Можливо це тактичний маневр з метою примусити путіна вести реальні переговори про завершення війни, але я знаю що абсолютна більшість урядовців та переважна більшість конгресменів підтримує "проукраїнський віраж" свого Президента. Не зачаровуємося щоби не мати розчарувань у майбутньому, проте маємо стриманий оптимізм - на даний момент події розгортаються у потрібному для нас руслі. А якщо зважати на дані про мінімальні за 2,5 роки доходи від продажи російської нафти, то все ж таки варто визнати, що приводи для такого оптимізму існують. А тепер виконую прохання нашого мера та прошу розголосу про ініціативу, яка започаткована її ГО. Вона спрямована на підтримку родин у тому числі мого сусіда Влада Щербакова, який добровольцем пішов на війну та зник безвісти влітку 23го. ГО Громадський промінь майбутньогоВійна змінила наше життя. У когось — забрала дім. У когось — здоров’я. У когось — рідних. І найбільша тривога — це чекання без відповіді. Очікування новин, яких немає. Роки тиші. Болісне запитання без відповіді: де моя дитина, чоловік, брат, батько?Сотні, тисячі родин в Україні живуть у такій реальності — реальності зниклих безвісти. І це не просто юридичний статус — це виклик, з яким не можна залишатися наодинці.Саме тому ми розпочали проект «Платформа підтримки родин зниклих безвісти: адвокація, пошук, допомога» за фінансової підтримки Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти осіб (МКЗБ) завдяки внескам уряду Канади. Нашою метою є створення простору допомоги, знань і сили для тих, хто шукає. Проект передбачає:
▪️ юридичний супровід родин,
▪️ інформування про процедури та алгоритми дій,
▪️ адвокаційні дії задля покращення державної політики,
▪️ формування мережі локальних осередків підтримки.Ми віримо: правда має бути знайдена. Права мають бути захищені. Сім’ї — не забуті. Закликаємо долучатися до проекту інші громадські організації, благодійні фонди, фахівців та ініціативні групи, які опікуються долями зниклих або підтримують їхні родини. Разом — ми можемо більше.Це важливо. Зараз і тут. Бо зниклі — це не просто статус. Це наші люди. І ми маємо бути з тими, хто чекає.Думки, висловлені в цій публікації, є думками авторів і не повинні приписуватись Міжнародній комісії з питань зниклих безвісти осіб (МКЗБ), її донорам або державам-учасницям.
[email protected] Прошу поширення, дуже прошу. Також наша Лариса скинула мені допис зі всією інформацією про майбутню книжку "Розстріляна весна" - дам її вже завтра вранці. Також після роботи дам допис з "розбором на запчастини" Петра Порошенка. Дав би сьогодні, але дуже не хочеться срачу на ніч глядячи. Начебто все. Гарного вечора та гарних новин.
Тепер щодо нічного обстрілу. Очікувано, попереджав усіх і про "Другу серію" позавчорашнього, і про Київ як основну його ціль. Знову під ударом підприємства ОПК, будівля ГУР та системи ППО. Прикрашати ситуацію не збираюся - знову пошкодження, по одній локації суттєві. Позитив є. Наші стали більше застосовувати "Петріоти" і підвищився до "нормальних показників" відсоток збиття балістики - звук від його "виходів" я до кінця життя не переплутаю з ніяким іншим. Добре відпрацювали дрони-перехоплювачі. Я ще звикаю зі звуками їх роботи. Знову ж таки, якщо порівнювати дві атаки на Київ, минулу та цю, то результати для росіян набагато більш скромні. Проблем вистачає, але реальність така, що ми, хоч і з великим запізненням, вчимося на своїх помилках та більш успішно боремося з російським терором. Тримаємо кукуху у холоді, пам'ятаємо про інформаційну гігієну, допомагаємо війську останнім та готуємося до будь якого варанту розвитку подій, від найкращого, до найгіршого - легше буде сприймати будь яку середньозважену реальність. Гарного дня та гарних новин. P.S. Характеристики Петра сьогодні не буде - у сина ДН, не хочу відволікатися на черговрий срач у чаті. Завтра постараюся його доробити та дати на загал. P.P.S. Ги - я знову першим зі "Світових ЗМІ" повідомив про відправку в Україну партії ракет до "Хаймарсів". Хай ці лузери мені гроші на катера дають - може й буду їм трохи новин давати.))
Зеленський кричуще непрофесійний на своїй посаді і оточив себе такими ж непрофесіоналами. Кадровий відбір на посади у системі державного управління здійснються на основі принципу особистої відданості, а не професійної придатності, що сприяє подальшій дегенерації всієї владної вертикалі - будь який наступник відставленого професійного, але маючого власні амбіції посадовця є гіршим за попередника, проте вірним особисто Президенту. Зеленський патологічно впертий і його впертість часто-густо абсолютно ірраціональна - це впертість не задлядля відстоювання позиції, а впертість заради бажання показали свою незламність та здатність не прогнутися під тиском сильних світу цього навіть тоді, коли цей тиск об'єктивно необхідний та спрямований на благо Держави. Зеленський по своїй природі - авторитарист, який має на меті абсолютну концентрацію владу у власних руках. І його природа однозначно шкідлива для природи України, бо абсолютна влада у руках посередності та популіста може перетворити Державу у зменшену, непорівняно більш непрофесійну та ще більш потворну копію нашого східного ворога - путінської рф. Зеленський - автор та практик нової "Дипломатії нахаб" з мінімальною вдячністю за допомогу та максимальними вимогами - "ви всі мені винні". Якщо подібна дипломатія прекрасно працювала у критичному 22му році, більш-менш пристойно у 23му, то починаючи з кінця того 23го вона очевидно збанкрутувала - західні політики відкрито вказували Зеленському на його нахабність та невдячність і вимагали класичного його поводження на переговорах. Квінтесенцією краху "дипломатії нахаб" був епізод з показовою поркою нашого Президента у Білому домі, коли Трамп та Венс у ході чудово зрежисованого скандалу остаточно знищили всю нахабність Зеленського. І нашим союзникам з Франції та Великобританії коштувало великих зусиль відновити діалог між Трампом та Зеленським вже на основі класичної дипломатії можливостей, а не бажань. Резюме. Не знаю, як для кого, а для мене є очевидним факт професійної непридатності чинного Президента виконувати свої обов'язки, проте я прекрасно розумію, що зміна влади у воюючий країні апріорі неможлива. І пройти страшний шлях між Сциллой авторитарної, недалекоглядної, корумпованої влади Зеленського та Харібдою путінської недоімперії Україні доведеться ціною життів наших воїнів та цивільних, які можна було б зберегти якби наш Президент зміг би якщо не побороти свої вади, то хоча би боротися з ними делегуючи свої повноваження молодим профі, які довели свою професійність та ефективність під час нашої Великої Визвольної Війни. Наступний персонаж під розгляд - Петро Порошенко. Як і у першому дописі я буду максимально об'єктивним та не збираюся огульно ображати п'ятого Президента як і не ображав чинного. Якщо встигну завтра - зроблю завтра. Ні - вже на вихідні. Вранці дам новини. Гарного вечора.
НАПЕРЕДОДНІ. 1. "Призупинена" американська допомога з "Кейсу Байдена", зокрема двозначна кількість протиракет для "Петріот" та боєприпаси до "Хаймарс", відправлена до Європи вчора. Ми отримали підтвердження ТАКОЇ інформації. 2. Відбувся епістолярний "обмін думками" між Держсекретарем США та міністром ЗС рф лавровим. Останній від свого імені та від імені президента путіна виразив жаль у зв'язку з відновленням військової допомоги Києву та передав особисте прохання путіна переглянути "абсолютно неконструктивне та таке, яке по суті унеможливлює подальший процес нормалізації відносин між США та рф, рішення". лавров заявив, що "президенту путіну у відповідь на відновлення постачання зброї нічого не залишається окрім того, щоби продовжити добиватися демілітаризації України військовим способом". Держсекретар Рубіо у відповідь назвав погрозу лаврова, а приведену мною останню цитату очільник Держдепу справедливо сприйняв як погрозу, "ознакою відсутності доброї волі з боку москви" та попередив, що "з кожним масованим обстрілом путін відрізає собі шляхи достойного виходу з самовбивчої для росії війни". Також Рубіо попередив, що кожен такий обстріл додає голосів у Конгресі США за негайне введення чергових сакцій проти рф. Сторони не домовилися ні до чого, останнє слово залишилося за лавровим, який заявив, що у випадку введення проти росії чергових санкцій з боку США та Європи його президент буде вимушений здійснити асиметричні кроки у відповідь і вони можуть "суттєво нашкодити економікам країн, які вдадуться до подібного тиску, а сам цей тиск у жодному випадку не призведе до бажаних ними результатів". Тепер від мене. Особисто я вважав що черговий масований обстріл буде 10 - 11го липня, коли буде зустріч у Римі де будуть ухвалені гарні для України рішення. Я вважав, що путін вчергове використає своє улюблене ІПСО з ціллю "затвердити" у головах більшості українців думку, яку вже охоче тиражують вітчизняні корисні ідіоти - "Україну б'ють завжди, коли Зеленський їде за кордон". Але не сталося як гадалося - перша частина масованого обстріла, дуже вірогідно, але все ж таки не факт, в першу чергу столиці, буде цієї ночі. Розводити срач, а він точно буде у випадку публікації мого допису про Зеленського, напередодні чергового випробування я не збираюся. Він готовий, але вийде завтра вже після обстрілу. Тримайтеся. Бережіть себе, наскільки це можливе. І до зустрічі завтра одразу після закінчення обстрілу. Якщо вночі мені на голову нічого бидло не змайнає.) Будемо жити!
ТЕРМІНОВО У НОМЕР. . "Ми просимо у якомога короткий термін організувати зустріч делегацій рф та США метою якої буде досягнення домовленості по спільном тиску на владу України (Не "Київського режиму" - дивно!) з тим, щоби вона відмовилася від атак на цивільну інфраструктуру та припинила заважати цивільному авіасполученню у повітряному просторі рф". "Ми просимо Уряд США здійснити максимальний тиск на українську владу з тим, щоби вона погодилася обговорити. затвердити та ввести у дію секторальні перемир'я які б унеможливили удари по затверджених у рамках таки об'єктах цивільної інфраструктури та промисловості". Це з листа якого отримав Спецпредставник Президента США Уіткофф від радника путіна ушакова який, у свою чергу, був переправлений у Держдеп СШ та Президенту США. Наразі відповідь американської сторони ще не сформульовано та не відправлено. Цікаво... Ще більш цікаво те, що раніше Уіткофф мав свою окрему, фактично закриту для іншого втручання, лінію зв'язку з Президентом США. Щось, вочевидь, змінилося, раз для спілкування з Трампом Уіткоффу знадобився Рубіо. Чекаємо на наступні події - може бути ще цікавіше. Ще цікава, як на мене, новина. Спецпредставник США Келлог візьме участь у Конференції по відновленню України яка пройде 10 - 11го липня у Лугано. Необхідності його участі у цьому заході перед Президентом США лобіювали Держсекретар та Міністр фінансів США, зокрема Бессент заявляв, що "Ми втратимо і політично і фінасново якщо не будемо приймати участь, на комерційній основі, у відновленні України". Держсекретар наполягав на важливості збереження впливу США у Європі у тому числі через залученість США як у врегулюванні "російсько-українського конфлікту", так і у повоєнній відбудові України. У той же час Спецпредставник Уіткофф направив президенту США "Записку" у який наполягав на марності будь яких американських інвестицій в Україну і пропонував замість поїздки Келлога на Конференцію організувати чергову свою зустріч з Дмітрієвим. Президент США схвально поставився до ініціатив вищих посадовців - у Рим поїде не тільки Келлог, але й "представники американського бізнесу та ділових кол", і фактично відкинув пропозицію Уіткоффа просто не відповівши на "Записку". Чекаємо на подальші новини та на черговий масований обстріл - існує пряма залежність між "Листами про мир", які шле американцям російська сторона та масованими обстрілами бидла Києва та інших міст України. Тим більше американське попередження про високу вірогідність такого діє і на наступні два дні. Тримаємося. Бережемо себе по можливості. Гарного вечора та гарних новин. P.S. Задумав серію характеристик наших провідних політиків з аналізом їх характерів, вчинків та мотивації до них. Спробую завтра "розібрати" на запчастини нашого Президента.
Окрема "пісня" зі створенням спільних з партнерами підприємств, які будуть працювати у рамках нашої "Програми". Наші урядовці з двох міністерств на всіх переговорах про створення таких підприємств вимагають для України контрольний пакет акцій у новостворених кампаніях, у той час як партнери пропонують зазвичай лише 25 відсотків. Після того, як сторони "не сторгувалися" наші можновладці ставлять партнерів "на вистойку" - на певний час переговори припиняються з надією, очевидно, що ті свої вимоги знизять. Після "вистойки", яка може тягнутися протягом навіть року (були два таких випадки), йдуть нові тури переговорів, і тільки через півроку - рік наші урядовці таки пристають на партнерські пропозиції, хоча тих можна було досягнути одразу, зважаючи не переважні вкладання партнерів у виробництво у вигляді технологій, обладнання та комплектуючих. На цих переговорах існує і певна корупційна складова - партнери неодноразово скаржилися на те, що наші урядовці на переговорах усіляко намагаються завищувати ціни на роботи, які буде виконувати українська сторона за партнерські гроші. Проблеми з побудовою у нас філій іноземних кампаній, типу тих же "Рейтеон" та "Рейнметалл", в цілому аналогічні з проблемами, які існують при створенні спільних підприємств, до них можна ще додати проблеми з землевідведенням та підключенням комунікацій - і німці, і американці скаржилися на "космічні" рахунки які ним виставляє наша влада. Окрема тема по використанню нашої балістики. У США ведуть ретельний підрахунок цілей, які були уражені нашими ракетами, вони ж відслідковують пуски. За останній рік, якщо відмінусовати пуски ракет ATACMS, зафіксовані пуски 141ї балістичної ракети ЗСУ. Летіли модернізовані, передані східноєвропейськими союзниками "Точка - У", та наша балістика на базі "Грім - 2". Загалом використання останньої наші американські партнери визнають як незадовільне - перехоплена більша частина, багато ракет не уразили ціль. "Сапсан" використовувався двічі. Перехоплень не було, у випадку другого використання трапилася нештатна ситуація, над виправленням недоліків працюють, вони, як мені сказали, "несуттєві та пов'язані з людським фактором". Як підсумок. Наші ракети могли би летіти набагато раніше і у більшій кількості, якби спочатку не боягузлива позиція союзників, а потім жадібність, непрофесіоналізм та недалекоглядність нашої влади. Станом на зараз наш "Ракетний возик" нарешті зрушив з місця та поволі набирає хід. І те, чи набере він достатній щоби переїхати росіян, багато у чому залежить від змін у нашій урядовій політиці та у кадровому складі МОУ та Мінстратегпрому. І якщо останній ще можна підсрачниками примусити працювати, то у випадку з МОУ "Горбатого могила виправить" - змінювати потрібно і міністра, і переважну кількість його призначенців. Маю надію на те, що я задовольнив вашу цікавість. Будуть питання - пишіть. Маю намір повернутися до відповідей на них на Трубі - сезон відпусток у шефів, часу на канал стає більше. Гарної неділі.
Президент України просив якомога скоріше ввести нові санкції проти РФ - "Путін не поважає Вас, він глузує зі всх, а особливо з ваших миротворчих зусиль". Президент Трамп заявив, що доручить Міністру фінансів та Держсекретарю вивчити питання та підготувати рішення щодо інвестування у побудову заводів "Рейтеон" в Україні. Президент Трамп наголосив, що "Від Європейців залежить, чи дам я ним дозвіл купувати нашу кращу у світі зброю - вони повинні дозволити нашим корпораціям участь у озброєнні Європи". Президент Трамп пообіцяв відновити постачання боєприпасів до"Хаймарс" та "Петріот" "найближчими днями", по інших питаннях обіцяв прийняти рішення після аудиту Пентагону. Президент США вкотре пообіцяв поговорити з Нетаньягу та вирішити питання щодо ізраїльських "Петріотів" для України. По санкційному питанню Трамп повторив те ж, що він казав Європейцям. Президент США пообіцяв надати дозвіл на продаж Україні двох систем "Петріот" за європейські гроші. Інша інформація другорядна та несуттєва. Ну і пара слів щодо попереднього допису. Я знав, якою буде реакція від секти "Розумомо обмежених "патріотів"" під цим дописом на різних ресурсах. Знав, що почую мантри тупоголових та їх партійні гасла про "мародера Резнікова" та про "піндеровця який остаточно спалився". Це мене не ображає - тішить. Сектанти ж все знають, вони ж у нас і слідство, і суд, і вже вирок вони "обвинуваченому" винесли! На біса в Україні правоохоронна та судова система - хрін його знає! Фактів причетності немає, але Резніков - "мародер та крадій" - "абирвалг" рулить. Я завжди просив одного й того саме - відписуйтеся на хрін від каналу, панове сектанти. Вам тут не раді, ви тут зайві, ваші розумові здібності всім відомі, вашим талантам будуть раді на профільних ресурсах "Свідків 19го року". Зі своєї сторони обіцяю безжальну боротьбу з подібними експонатами на своєму та партнерських каналах. У мене все. Гарних вихідних. До зустрічі ввечері - дам вже написане по ракетах.
Я не збираюся "відбілювати" Резнікова - він винен у тому, що занадто багато уваги приділяв здобуттю зброї від наших союзників і практично не займався очищенням МОУ від наслідної з часів Кучми-Януковича корупції. І став приділяти належну увагу цьому питанню тільки після "Яйцегейту", коли був створений громадський контроль за системою закупівель Ярової. Винен? Безумовно. Але якщо порівнювати усіх післямайданних міністрів, то Резніков та Полторак - абсолютно кращі. Полторак відтворив з нічого "маленньку радянську армію" - ЗСУ та проводив обмежені реформи війська. Резніков - вся наша "закордонна зброя", реальне та швидке, зважаючи на війну, впровадження стандартів НАТО. Мало? Прокурор добавить. Резніков не збирається у політику - наївся лайна по саме не балуйся. Мене це засмучуе, проте я не здатен вплинути на його рішення. Але ця людина працює на нашу оборону. І я його щиро поважаю за те, що зробив і за те, що робить.. І точно не поважаю тих, хто так бажає остаточно поховати його репутацію. І я своїм валюнтаристським рішенням буду банити усіх, хто притащить на канал яйця по 17. У мене все.
НАВКОЛО "ПРИЗУПИНКИ".Це буде короткий допис по інформації, яку я отримав вночі. США призупинили постачання"певних видів зброї, запчастин та боєприпасів", окрім як Україні, Філіппінам, Єгипту та Пакістану та "ще багатьом дрібним". Держсекретар Рубіо, більшість посадовців ОКНШ та сам його очільник нічого не знали про "призупинення" та виступають категорично проти нього як по відношенню до України, так і по відношенню до "Ключових союзників у проблемних регіонах". Очільник Пентагону Хегсет у приватних бесідах стверджує, що Колбі, ініціатор такої "призупинки" його підставляє та мітить на його місце. По не підтвердженим даним зам Хегсета протягом останнього тижня мав приватні розмови зі Стівом Міллером, головною кандидатурою на посаду Радника з Нацбезпеки, та Спецпредставником Уіткоффом. Про зміст бесід між посадовцями невідомо нічого, є лише факт ухвалення після них рішення про "призупинення". Протягом двох діб можуть відбутися переговори Президента США з Генсеком НАТО, Канцлером Мерцем, Прем'єр - міністрами Мелоні, Стармером та Президентом Макроном. Належні запити вчора отримав Держдеп США. Розмова Трампа та Зеленського запланована на завтра. Джерела у Держдепі підтверджують інформацію про намір Колбі "зробити виключно продаж американського озброєння беззаперечним пріорітетом і абсолютно виключити безоплатну його передачу". Колбі пішов на ризик ухваливши рішення про "призупинку" без інформування Президента США, але це "жертва фігури з виграшем позиції" - "ризик отримання тимчасового невдоволення зі сторони Президента США з перспективою отримання стратегічної підтримки від нього згодом". Абсолютно не виключено те, Що Президент США може зробити Колбі своїм фаворитом - той фактично забезпечує виконання побажань Трампа щодо "ані снаряду без оплати". Сьогодні мають відбутися переговори між вищезгаданими європейськими лідерами. Основна тема - узгодження переходу до "Плану "Б", тобто до вже прямих, не теоретичних, переговорів про продаж Україні американської зброї за європейські гроші з Президентом США. У цієї ініціативи доволі великі шанси на ухвалення. Тепер особисте. Сьогодні мене прохання не зачіпати. Нікому. Втрати учнів та побратимів - річ для мене вкрай важка, я до неї ніколи не звикну. Важкі втрати, понівечена техніка, неможливість належно допомогти з-за роботи - мені все це пережити важко. Всім гарного вечора. Допис про ракети написаний наполовину, закінчу як прокинусь завтра. Решту новин дам вдень. Прошу пробачити. До завтра.