Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Україна не підлягає жодному з видів демілітаризації. Україна повинна р...
13 100 Охват/переглядів
2025-08-06 14:15
Повідомлення №1494
Україна не підлягає жодному з видів демілітаризації. Україна повинна розбудовувати максимально можливо самодостатній ОПК за фінансової та технічної допомоги зацікавлених сторін і США гарантують свою участь у такий розбудові на взаємовигідній основі (створення спільних підприємств, відкриття філій американських військово-промислових корпорацій в Україні). Тільки Україна має визначати кількість особового складу ЗСУ та систем озброєння. ЗСУ повинні забезпечувати "Можливість рішучої відсічі будь яким спробам відновлення агресії". Україна має повне право на розбудову своєї "Ракетної програми" та "Програми створення БПЛА" з тим, щоби створити арсенал засобів, який унеможливіть повторення агресії з боку рф. США продовжать сприяти розвитку вищезгаданих програм "на взаємовигідній комерційній, та не тільки, основі". США не заважають, а можливо будуть сприяти створенню створенню нових військово-політичних безпекових структур, які будуть готові гарантувати Україні суверенітет та територіальну цілісність поза НАТО. США не бачать можливості вступу України до НАТО у найближчому майбутньому, проте будуть сприяти її більш тісному співробітництву з Альянсом. США не заперечують свої зобов'язання по "Безпековому договору" укладеному з Україною за часів Президента Байдена, проте вимагають його корекції задля "мінімізації, бажано виключення взагалі, негативних наслідків для американських платників податків від його дії. (Перекладаю українською - "Ми не будемо виділяти гроші на військову та фінансову допомогу Україні, проте готові гарантувати дію "Угоди" за гроші). США готові надати "Певні гарантії "Силам підтримки миру в Україні", які будуть розгорнуті на нашій території "Коаліцією охочих", проте не збираються брати участь у бойових діях на землі у випадку, якщо проти цих сил буде здійснено акт агресії. ( Як я розумію, США готові гарантувати безпеку "Сил підтримки миру" з повітря). США на всіх рівнях будуть сприяти укладенню "Мирної Угоди" між Україною та рф як повноцінного юридично обов'язкового міжнародного документа з передбаченими військово-політичними наслідками для його порушників. Непорушність дії подібної "Угоди" повинна бути гарантована США, ЄС, Китаєм, Україною та рф. ( Як я розумію, про підписання юридично нікчемного папірця без жодних зобов'язань типу "Будапештського меморандуму" мова не йде). Далі буде. Другу частину дам завтра. Вночі, скоріш за все, буде інформація про перебіг переговорів Уіткоффа з путіним. Дам одразу. Як нам повідомили, Президент має "на столі" два варіанти заяви по підсумках переговорів у москві, одна з них буде оприлюднена по результатах переговорів сьогодні о 23 - 30 по Києву. Гарного вечора та гарних новин.