Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | НА ХРІНА ЛЕТИТЬ ЕРМАК? Панове. Змістовного допису сьогодні не буде, ал...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
13 500 Охват/переглядів 2025-08-27 17:19 Повідомлення №1543
НА ХРІНА ЛЕТИТЬ ЕРМАК? Панове. Змістовного допису сьогодні не буде, але на питання про політ Єрмака та Умерова до Уіткоффа відповім. "Чотрів ідиот" вважає, що він всерйоз розуміє - чого хоче путін. І він зміг переконати у цьому Трампа, тому що на відміну від Рубіо каже Трампу те, що той хоче чути. Станом на зараз Уіткофф - головний комунікатор з рф. Єрмак та Умеров привезуть до США готовий, узгоджений "Коаліцією охочих", Україною та США у особі Келлога, варіант "Гарантій безпеки" для України. І "чортів ідіот" буде на цих переговорах "передастом" через якого Єрмак та Умеров будуть "розмовляти" з Ушаковим та Дмітрієвим та намагатися через них "продати" "Гарантії" путіну з тим, щоби той погодився на зустріч з Зеленським. Не очікуйте від цієї зустрічі нічого, ані гарного, ані поганого. Інформацію про переговори нам обіцяли, але я в принципі не вірю в те, що путін погодиться на зустріч. Я навіть можу сказати, у чому саме нас та Європу звинуватить "ірендбаова" та його посіпаки. Звісно, що саме ми будемо винні у тому, що зустріч не відбудеться - не бажаємо виконувати фундаментальні вимоги рф та "усувати першопричини конфлікту". Коротше, "за роялем то же самое". Все буде більш менш задовільно для нас. Я без жодного "кокетства" кажу, що дуже-дуже хочу прикрити канал і мені дійсно важко примусити себе писати хоч два слова. І тому не ображайтесь на мої "дні мовчання" - без вимушених.перерв я просто закину писати взагалі. До завтра, будуть і новини, і допис про брудні танці нашого політикуму навколо виборів. Начебто завтра основної роботи буде небагато. Попередження про вірогідні масовані обстріли від Розвідспільноти США отримано, воно аж на 7 днів... Бережіть себе.