Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Станом на зараз путін танцює як вуж на гарячій пательні до діареї боюч...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
16 200 Охват/переглядів 2025-08-26 12:36 Повідомлення №1542
Станом на зараз путін танцює як вуж на гарячій пательні до діареї боючись навіть не військового втручання союзників України - лише введення санкцій, причому не руйнівних. Він "полізе" маючи загрозу у вигляді вступу у війну  "міні-НАТО" з "Коаліції охочих" з не порівняно більшим військовим та економічним потенціалом? У мене добре розвинута фантазія, але таке я уявити собі не можу. І перспективу у протистоянні рф та України з Європою я бачу як протистояння двох Корей. З постійними дипломатичними загостреннями, похолоданнями з пропагандистськими погрозами з боку Ина-путіна, та відлигами у відносинах, але з фактичною неможливістю повторення великої війни.  Можете мене називати невиправним оптимістом, але я на сто відсотків впевнений, що з війни ми вийдемо не порівняно сильнішими, ніж у неї увійшли. Не порівняно ані з 14м, ані з 22м роками. Так, нас будуть постійно гойдати зсередини, так буде максимально активізована українська вата і під неї будуть ліпити чергові ОПЗЖ і нам ніяк не обійтись від обмежень свободи для проросійських проектів, так, ми будемо мати на кордонах постійну загрозу, але...  Але все потім буде залежати тільки від нас, виключно від нас. У нас є гарантовані 10 років за які ми повинні відбудувати самодостатню економіку, розбудувати ОПК, реформувати та озброїти кращими зразками озброєння ЗСУ, максимально зблизитися з ЄС (не дай Боже туди вступати у цей період) - на 10 років роботи вистачить з головою. Нам своє робити. Союзники нам дадуть у руки Безпеку та інструменти, фінансові, економічні та військові, і саме від нас буде залежати - яку Україну за цей час ми ними побудуємо, яку владу будемо наймати на роботу. І через десять років добре буде нації подивитися у дзеркало і не скорчити рило від відрази, а приємно посміхнутися далеко не ідеальному, але цілком приємному відображенню, а потім вести діалог про вступ до ЄС з позиції самодостатньої та сильної Держави, а не вічного жебрака. Я вірю у краще, а ви як хочете. Все буде Україна! А рф все одно здохне за залізною завісою яка відгородить нас від самої мерзенної, потворної та кривавої імперії яка існувала за всі часи існування людства. DIXI.