Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. 1. З завтра і до понеділка мене у Києві не буде. Треба ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 900 Охват/переглядів 2025-08-28 12:26 Повідомлення №1544
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. 1. З завтра і до понеділка мене у Києві не буде. Треба допомогти хлопцям. Побуду трошки у шкірі мешканців Херсонщини. 2. Без інформації я людей не залишу - зможу її давати або рано вранці, або ввечері як сонце зайде та темно буде. Про переговори інфу буду давати обов'язково.3. Я не покину канал і не казав що я його прикрию - я вам всім винен і свій інфоборг буду віддавати сумлінно. Я просто кажу, що не хочу його вести і щось писати, і це чиста правда. Але моє "хочу" під час війни не значить нічого - я буду вести канал до перемир'я обов'язково, при будь яких обставинах. 4. Щодо звинувачень у політичній заангажованості адміна та у її самодурстві. Нета має мою абсолютну підтримку у питанні справедливості, "бан" вона використовує виключно як "знаряддя справедливості", а не як "кару за вподабання". У Нети загострене почуття справедливості і вона як може намагається тримати баланс між прихильниками різних політичних сил, а банить когось виключно у випадку порушень правил, перекосів у спілкуванні чатлан та несправедливих "наїздів" на свою роботу. Прохання до всіх мешканців чату:А). Залишати при собі свої думки про адміна та не виносити звинувачення на її адресу на загал у чат. Б). Помиляються бува всі, і я, і вона. Апеляції на несправедливість бану у приват - будемо розбиратися. Але піддавати сумніву її незаангажованість, намагання тримати баланс, бути справедливою та переходити на особистості у спілкуванеі з нею, заборонено - будуть санкції. Дякую за увагу. До зустрічі у ефірі.