Джерело
💼 Сумка Лисенка | Неділя, виходний, рішив почитать соцсєті наших дорогих (во всіх смисла...
6 400 Охват/переглядів
2025-01-19 17:30
Повідомлення №801
Неділя, виходний, рішив почитать соцсєті наших дорогих (во всіх смислах цього слова) депутатів, а там пиздець…Кобзарь дякує Жиленку за ініціатіву, Акпєров дякує Кобзарю за «оперативні доручення» і мудроє руководство, Жиленко дякує всім підряд, за то, шо про нього хтось вспомнив вообщє, Акпєров усілює вєктор і Єфрєму Лазарєву (той шо «Друзьʼя моі, я вас люблю!») і КП «Зеленбуд» за чистоту в городє (ахуєть), Єфрєм, в отвєтку, дякує Вадіку в комєнтаріях… Карочє якийсь круговий фєтіш благодарєнія проісходить! Таке впєчатлєніє, шо єслі би вони всі вмєстє вдруг оказались в Sofa Spa, то це була би сама ярка оргія в жизні завідєнія!Ау, подякуни, ви там вообщє прихуїли? Шо за тупорилий піар і сімуляциї оргазму від результата? Вийшли раз під камери (кстаті цікаво скільки їх там було) пройтись по вулиці Данила Галицького та околицям в мікрорайоні проживання Вадіка Акпєрова, показатєльно потикали пальцями на кучки мусору, а потом один на одного, побуцали хлам під ногами і потом засрали цим весь фейсбук, тєлєграми та новостні сайти вашими сомнітєльними «достіженіями». Цирк на дроті просто!А шо ви, не уважаємі дєпутати, 4 года робили? Откуда прозрєніє імєнно сєйчас? Сотка - в сраці, центральні вулиці - в сраці і хламі, Воскресенська - розбита. І те шо «сумський Містер Пропер» Вадік Акпєров всім розказує, шо то його ідея та ініціатива не пускать машини на Воскресенську - це піздьож, бо цю ідєю він у Кривошеєнка спиздив. Шлагбаум вот поставили. Тільки фігня в тому, шо за тим шлагбаумом самі депутати та працівники адміністрації машини і ставлять. То ви для себе закрили? Ну-ну! Вадік, ти би лучше розказав, які під час війни писав обращєнія і просив під своїм домом 300 метрів асфальту положить внє очєрєді… Ну а на обичних сумчан тобі, як завжди, по цимбалам 🤷♂️Ви б лучше, вмєсто того, щоб на кучках мусора піариться і бабки в той піар вкладати, до наших сумських пацанів на передок зганяли всі дружнєнько, закупили б дронів, РЕБів, руку особисто б героям ТАМ потиснули, отоді б могли дякувати… І я б подякував, і написав, мені не западло, було б за шо…Народ, пишіть в коментарі, що ви думаєте по цьому поводу. Може я сам себе піднакрутив?