Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 💼 Сумка Лисенка
Додано 14 лип 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Кількість підписників: 4 455
Фото: 521
Відео: 177
Посилання: 198
Опис:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot
Джерело

💼 Сумка Лисенка | Я, на щастя, не президент. А, може, й на жаль, але суті це не змінює. ...

Логотип телеграм спільноти - 💼 Сумка Лисенка 💼 Сумка Лисенка @Lysenko_bag
7 400 Охват/переглядів 2024-12-31 22:01 Повідомлення №786
Я, на щастя, не президент. А, може, й на жаль, але суті це не змінює. Тому, замість відеопривітання - невеличкий текст 🥂Щойно наступив 2025 рік. Він прийшов на зміну дуже непростому 2024-му. І найбільше, що б мені хотілося - щоб він був кращим за попередній. Кращим, вдалішим, приємнішим, радіснішим та обнадійливішим - більшість із нас на це точно заслуговує. Так само переважна більшість із нас може сьогодні зібратися за святковим столом. Маємо памʼятати, що це можливо завдяки тим, хто замість «новорічного вайбу» прямо зараз тисне на гачок автомату десь на «нулі», видивляється підарів у тепловізор, коригує артилерію, підвозить снаряди, тягне пораненого захисника до медеваку, за штурвалом літака «вітає орків», збиває повітряні цілі, прошиває FPV дрони, працює у ворожому тилу, будує фортифікації, вчить жителів Суджі українській мові (🙂)… Маємо також памʼятати, що чимало кращих з кращих зустрінуть цей новий рік у ворожому полоні, з особливим, не найприємнішим, «новорічним вайбом».І точно маємо ніколи не забувати, що нині десятки, а можливо й сотні тисяч українських родин вже ніколи не зможуть зібратися за святковим столом повним складом, тому що віддані за Україну життя найрідніших людей сьогодні майорять прапорами по всій країні…Якщо хтось скаже - навіщо таке писати у святкову ніч, я відповім: «Тому що ми маємо памʼятати про це завжди. Кожної, навіть святкової, миті!». І не потрібно сьогодні підіймати келихи «За ЗСУ» заради галочки, щоб очистити совість. Найкращий спосіб подякувати нашим захисникам - це донат на армію, будь-кому з тих, хто їй допомагає і кому ви довіряєте. Підтримуйте Сили оборони, вони дійсно все, що в нас є!Я вітаю вас, дорогі Сумчани! Цей, можливо трохи прохолодний та моралізаторський текст вище, - зовсім не означає, що сьогодні не свято! Звісно свято, але з певною, притаманною сьогоденню, особливістю. Я від усього серця хочу всім вам побажати, щоб за наступним родинним новорічним столом вас ставало лише більше і аж ніяк не менше. Щоб було більше посмішок і щастя, спокою та впевненості. Щоб у кожного та кожної з вас було все гаразд. І наостанок - не вірте та не чекайте на чудо! Вірте в себе та «чудіть» самі!Люблю вас усіх! ❤️З Новим роком! 🎄