Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 💼 Сумка Лисенка
Додано 14 лип 2024

💼 Сумка Лисенка

@Lysenko_bag
Кількість підписників: 4 455
Фото: 521
Відео: 177
Посилання: 198
Опис:
Інсайти Сумщини Повідомити про бєспрєдєл - @Sumka_news_bot

👥 Кількість підписників

4 455
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -73

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 994
Середній/День:: 7,400
Середній/Тиждень:: 7,084
ERR: 156.99%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,980 25-11-29 10:21
🎉 Сьогодні День народження у заступника голови Сумської районної ради Володимира Біцака!Володя - чілавєк нєпростой судьби. Согласітєсь, нє лєгко долгоє врємя обіспєчівать своїй рідні побєду в тендерах (і тільки от недавно на цьому спалиться) та ще й взять в арєнду всі ставки-рибразводніки вокруг міста… 🎣 А до купи із цим ще й заливать сливу похлєщє свого тьозки Поцелуєва! 🥃 (я їх кстаті в Батьківщину❤️ по етому прінципу і відбирав: «не вмієш пить - не лізь в політику») Я вам скажу точно - ето нє лєгко! Но у Володі получається 😁Біцак лєгєнда. Він лєгєндарно лєгєндізірує свої подвиги! Согласіться, стать героєм тєлєпередач про лучших добровольців, при цьому пробувавши в гаражі основний період захисту Сум - тоже надо уміть! Получить відзнаку з рук Омбудсмена, при цьому будучи запідозреним і під слєдствієм - также не всім удається! 😁 Тут нада талант! Надо буть чуточку Остапом Бендером - і Володя составляє йому мощнєйшу конкуренцію!☝️З дньом рождєнія, Володю! Сил, здоровʼя, перемоги і шоб стабільно набирав вєс, в том чіслє і політічєскій! Знаючи, шо ти і зараз можеш умудриться пропетлять в цих лабіринтах правосудія, - хароших сухарів тобі поки не желаю. А там побачим 😁
👁 7,110 25-11-27 18:40
Попався мені значить вчора на глаза сюжет Відікону про то, шо наші депутати міськради провели якусь там очірідну сесію онлайн. Думаю, ну попався і попався. Тіки не міг понять, шо мені око муляє…А потім придививсь, як депутати самі себе підписали в тому Зумі, де ця «сесія» проісходила… І шо ми бачимо - з 14 депутатів, яких видно на екрані, у абсолютного большинства імена і фамілії написані кацапською. Оглашаю весь список:1. Жиленко - оба два2. Домінас3. Зюзь4. Васюнін 5. Вегера Левченко та Кобзар - під вопросом. Лєночці Дяговець, Ірині Дяденко, Андрію Баранову та Олександру Корольову - респект та шана. Окрема пєсня - Вадік Акпєров. Член турбопатріотічєской партії Європейська Солідарність, який ще зовсім недавно підйобував Кобзаря за російськомовні налаштування у Фейсбук, спокійно підписався тією ж москалською. Гидота 🤢І зразу хочу сказати - це не пост про мову. Всі вільні спілкуватися тією, якою хочеться (хоча мені хотілося б, щоб українською звісно). Пост про те, що окремі депутати клали болт і на Закон про мову, який как би зобовʼязує, і на повномасштабну війну, і на повагу до людей. Сором!
👁 6,250 25-11-17 12:42
Традіціонно в Дєнь студєнта свій день народження празнує і Міша Ананченко. Сьогодні йому аж 31 годік! 🎉Нєсмотря на уже достаточно взрослий возраст, наш колобок сумської політики (бо і от вовка 🐺(Бухарєва) уйшов і от лиса 🦊 (Лисенка) уйшов) - остається всьо тєм же 20-ти річним студєнтіком (по крайнєй мєрі по своєму вайбу) 🍻 Всьо такий же трохи разгільдяїстий, не всігда обізатєльний, в футболці 👕 чи поло, но такий же юркій і умєющій вискользнуть із любой ситуації 🥷На протяженіі свого політічєского путі, канєшно, трохи набрався опита… Но і растіряв соратніков, яким поміг стать політіками - по суті, з усієї його банди бєздєльніков рядом з ним остався тільки Антон Швачко 🍒, і той, як я погляжу, вже не всігда і не дуже Мішин. Остальні Скрипки-Васільєви, по мнєнію Міши - прєдали, по мнєнію Скрипок-Васільєвих - воврємя прідвідєлі, непонятно правда шо 😂 і создалі свою банду мушкітьорів во главі з ДʼАртаньяном Качурою. Якшо глянуть на мєстних Мішиних протеже, то вони теж понабирались посад і трохи опита, ну і як ті лелеченята повилітали із гнізда і стали самостоятєльними ігроками🤷🏻‍♂️Абстрагіруясь от многих віщєй, можу сказать, шо Міша достаточно добрий, отзивчівий і хороший парєнь. Но хороший парєнь - це, канєшно, не профєсія 🤷‍♂️Шо тобі, Міша, хочу пожелать? Больше сістємності і настойчівості. Бо ти бистро загораєшся чимось, но ше бистріше гаснеш, не доводя дєло до конца, бо тобі стає неінтєрєсно… Прічом це касається всього - женщін, роботи, проектів, фєдєраціі хоккея на траві 😂😂😂 Надіюсь ти хоть до кінця помиться в душі вспіваєш, бо з таким подходом - не факт 😁😁😁Ладно. Бажаю тобі традиційно - перемоги України, здоровʼя та мудрості! І жениться, наконєц-то, а не оце «на одну ліг, другою вкрився» 🙄 може хоть трохи і жизнь упорядочиться 😁 Єслі нада - організуєм тобі на каналі отбор в стілє «Холостяка» - ото шоу буде!😄С дньом! 🎂
👁 7,000 25-11-13 10:04
Сльози наворачуються, коли дивлюся і читаю, як власть (чи не власть. А єслі не власть, то хто тогда?🧐) розправляється з гєроєм нашего врємєні, совєстью, честью і совістью Сумщини - Володьою Біцаком 🥷Це ж страшне. Сначала начали расслєдованіє протів Вовчика, тепер підарештнули половину його імущєства… 🏘️ Ще чуть-чуть і вони вмєстє с Вадіком Акпєровим 💩будуть позорить Сумщину в реєстрі корупціонерів…Біда. Ну як так можна? Володя ж сначала в одіночку, собствєнноручно отбив Сумщину від кацапа! 🔫 Потім собствєнноручно построїв схєми по отбіванію дєнєг у громади 💰 Но це ж тоже не просто шоб спиздить дєнєг… Це шоб мать рєсурс ще раз собствєнноручно отбить Сумщину у кацапа, в случаі нєобходімості!!! 🍺Стидно має бути всім тим, хто сійчас розправляється з героєм гаражного кооператіва, в якому Вова пробухав весь період оточення Сум русаками. Ой, як стидно! Ганьба!!! 🤬Кстаті, замітив таку закономєрность, що чим більше людина строє з себе патріота - тим більше незаконних дєнєг потом находять у нього в закромах. Володя - яркий прімєр. Тризуб на його регланах, начинався фактічєски від того місця, де могли б буть його яічки, а верхівкою середнього зуба підпирав його шосте підборіддя… Не нада так, скоти. Ви цим своїм показним патріотізмом підриваєте довіру до цього явлєнія, як такого. Курви 🖕
👁 7,670 25-11-08 12:38
В сумських соцсєтях проісходе, канєшна, якесь бєзуміє 😱Як появиться мінутка - загляну в фейсбук, а там только і разговоров, шо о поєздках наших чинуш з міськради по Дубаям і остальним Стразбургам 🤬Я шо думаю. Кудись їздить, шоб тіко зʼїздить - це дічь. Якщо вже поїхали, маєте шось привезти оттуда полєзне для міста. Не привезли - нєх*й шастать. Но не менше мене улибають борці за чєсность. Главний з них, канєшна, Вадік Акпєров, який вже тиждень носиться з магічною цифрою 300 000 гривень!!! Це тіпа то, шо було потрачено на командіровки нашими прєдставітєлями горсовєта. Я оце придивився до шматья, в якому він множе наших посадовців на ноль, і трохи прибалдів. Ітак!Курточка. Хароша, кожана. Billionaire 😁 Переводиться скромно - мільярдер. Це по ЄС-івському брендбуку, навєрна 🤣 Ціна на наші гроші - 187 077 грн. Кофточка під курточкою. Ну тоже Billionaire 💪 стабільність! 71 200 грн. На іншому відєо - кофточка, дуже похожа на бренд всіх уважающіх чєбя мужчін - Isaia. Ціна - 59 500 грн. Тепер щітаєм общу суму - 317 777 грн. Вадік! У вас з СМР - нічия! 1:1. Одні на 300 тисяч накатали, ти на ті ж гроші одівся 😂Жду соотвєтствующей отмєткі в діклараціі 😁І це мені ще впадло було твої Кельвін Кляйни, Марки Поло і прочі Стоун Айленди щітать 😜
👁 6,560 25-10-27 20:31
🇺🇦Сьогодні в Україні традиційно відзначали День української мови та писемності: хтось, як Іра Геращенко з Пєтіної Євросолідарності писала диктант і как всігда кічилась цим з усіх сторінок в сомережах (Іра, ти хоч би раз результатми покічилась, бо шось ніразу не публікувала 🙄), хтось по звичці, со слєзамі на глазах, клав квіти до памʼятника Шевченку (нафіга сьогодні - вообщє не понятно), хтось не особо напрягаючись писав пафосні пости про МОВУ в соцмережах. Ну всьо як всігда.А от я рішив всім напомнить, шо імєнно СУМЩИНА всігда була КЛАДЄЗЄМ скарбів української мови і Батьківщиною мовних талантів...Сидячи у бліндажі, з ноткою ностальгії вспоминаю легендарно-мемний перл мого папєрєдніка Геннадія Мінаєва про "калізію" і "пізпиздесь чи підпиздесь" - охх тоді ж врємєна були. Пєріод лютой "українізації" імені нашого земляка Віктора Ющенка!🍯🇺🇦😁 А якою високоморальною "українською" ще до недавна голова Сумської ОВА генерал Артюх проводив свої наради і роздавав задачі падчіньонним...ммммм.... а собливо коли був під мухою 🥃😆... там без слова "йоб..." і "нах..." речення просто не складалися до купи.А ТікТоки нашого любімого доктора Поцелуєва дивилися колись? Не дивилися - ПОДИВІТЬСЯ! Там реально сокровєщніца: союз мови, язика, коньяка🥃 і багатої фантазії творчої команди лікарні імені святого Пантелеймона 🤣Ну а наш легендарний майже мій колєга - правдоруб Анатолій Почечун у виконанні чудового коміка, який січас вже доріс до національного масштабу - Фелікса Редьки? Ну це ж ходячий збірник сумського діалекту української мови!😁Не відстав від своїх "прабатьків" і нинішній в.о. мера Сум Артьом Кобзар! Його легендарне «ознаёмлений» (яке автоматично зробило з Кобзар-Кобзьор) продовжило плеяду легендарних перлів української мови із Сумщини!Тож з Днем української мови та писемності, дорогі сумчани (чи сумʼяни😁) і простіть мене, вашого покорного слугу, за таке паплюження нашої рідненької у цьому ТГ-каналі 🙏 Но без того б і не так інтєрєсно б читати було, правда ж?😊
👁 7,600 25-10-24 14:18
На днях попався мені на глаза оцей матеріал - https://youtu.be/PFIA03dCUA0?si=Fg2FecK1TS66FGel 😱Якщо вам ліньки дивиться - то тут про то, як нєкі нєізвєстні правдами й направдами заставляють бабушок і дєдушок в одному з прігранічних домів прєстарєлих переписувать свою землю на незнайомих їм людей. Дом прістарєлих, кстаті, знаходиться під Сумською облрадою. І тут в мене вопрос - Льоша! Романько! Тобі ця сітуація око не муляє? Чи ти може не в курсі? Чи може наоборот в долє??? Но зараз не про Романько, про нього пізже.Я оце подивився цей сюжет і подумав - а чого оці отжиматєлі «нєізвєстні»? Мені кажеться, шо дуже даже ізвєстні - це тіпічні методи «роботи» любімчика судьби Макса Гузенкаі нєбєзізвестной Вєри «Дубайской» Лаврик. Один - діючий нардеп, інша - екс голова Сумської облради. Це я так - намікаю правоохоронцям, якщо вони вдруг заінтересуються цим бєспрєдєлом. А для тих моїх чітатєлєй, які не знають, розкажу, хто такий цей Максим Гузенко. Це наш земляк. Нардеп по 161 округу - Ромни, Буринський, Недригайлівський, Липоводолинський, Роменський райони та частина Конотопського, вам вітання - це ваш, якщо не знали 😂До депутатства був директором 💼 ТОВ «Агрохім-Партнер». Но, канєшна, як став депутатом, то з бізнеса вийшов А вот чи вийшов з нього бізнес - вопрос 😁 Максім, кстаті, гордо входить в 🔝топ-10 депутатів, но не реформаторів чи законотворців, а власників найбільшої кількості задекларованих земельних ділянок 🤦‍♂️Не удівітєльно, шо і в комітет аграрної політики він тоже входить… 🚜Но вернемся до його «бувшої», то єсть до Агрохім-партнер. З «уходом» Максіма компанія начала чахнуть на глазах. В 2020 году заробила 1 млрд 478 млн гривень, з яких чистий прибуток - 7,4 млн. В 2021 почті на 100 мільйонів менше, в 2022 - нещасних 670 мільйонів з чистою прібилью 5,4 мільйони гривень 💰Тєм на мєнєє, Агрохім продолжає успєшно участвовать в тендерах🫰. І, саме удівітєльне, що продолжає їх виігрувать 🏆, і шо саме-саме удівітєльне - на окрузі Максіма. Чудєса! 😁Но це не саме інтєрєсне. Після того як Максім завязав з бізнесом, бо ж тіпа народний дєпутат, його на посаді дірєктора замінила нєкая Гармаш Лариса Вікторівна, яка являється нашим мостіком 🌁 в удєвітєльний мір вєроятно связаних з Максімом Гузенко бізнесів. Ще одною конторою, якою керує Лариса Гармаш є ТОВ «Діома Агро». Ця компанія також колись належала Максиму Гузенко. А знаєте хто володіє нею зараз? Гузенко Василь Григорович 👴🏻, батько нашого Максима. І нєкій Дмитро Воронін. В 2022 році компанія отримала 12,5 млн гривень чистого прибутку 📊Батько Гузенко сьогодні числиться, крім вищеперелічених, директором/власником наступних компаній: ФГ Натон, ТОВ «СП-АРГОС», МП «Гранум», ТОВ «Адоніс-6», ТОВ «Агролайф центр», ТОВ «Агро контур», МФК «Агро» 🤯Воронін також володіє шістьма компаніями, але, схоже, його звʼязок з Гузенко обмежується тільки «Діомою агро». Но ето нєточно 😁Співвласники чи директори компаній, якими володіє батько Гузенко, ведуть нас до десятків інших контор, які з різним успіхом, бізнесують на Сумщині 😏 Їх настільки багато, що розписувати це все дуже довго, а в мережі цих ланцюжків просто можна заплутатися 🫨Важливо інше. Гузенко став нардепом, але не вийшов з аграрного бізнесу (очоливши при цьому аграрний комітет), передавши свої компанії, за прикладом класика, - в «сліпий траст». Але ми не сліпі, Максим 🕵️‍♂️. І люди мають це знати!Бо вся ця ситуація - ти нардеп в Агро комітеті, бізнес на батькові, землі сумчан отжимаються, а контори перемагають в місцевих тендерах - дуже схожа на використання депутатства в інтересах та лобіюванні власного бізнесу = незаконне збагачення. А так не годиться 🙅‍♂️До речі, Гузенко був одним із тих нардепів, які проголосували проти відкриття реєстру декларацій…Всє совпадєнія с рєальностью, як то кажуть, чістая случайность 🫠Сумчани, прорвемося 💪
👁 7,400 25-10-17 13:34
Бачу інформація по чуть-чуть уже начала просочуваться в публічну плоскость, поетому нє віжу смисла тоже об етом молчать. Зовсім недавно я писав, що Вадіку Акпєрову нада трохи начінать нєрнічать. Трошки затягнулося, но таки історія здвінулась с мьортвой точкі, а сам Вадік нєрвнічає вже 🤷‍♂️Не хочу довго рассусолівать, в ЗМІ уже єсть інформація, скажу коротко - оці постоянні мутки Акпєрова з дєклараціями наконєц-то получать якусь правову оценку. Как ізвестно, Вадік забув задєкларірувать шото около 1,6 мільйона гривень, а це грубе нарушеніє, тут уже внєсєнієм в реєстр корупціонерів пахне 😁 І нада понімать, шо на самом дєлє - це така вєрхушка айсбєрга, шо сложно прєдставіть!Но пишу я це не для того. Хочу обратиться к Вадіку, а вас, дорогі підпищики, попросить начать слідить за його руками і язиком. Суть проста. Вадік внізапно виступив в защіту одеського мера Труханова, в якого забирають паспорт. Потягнув, так сказать, мазу за сомнітєльного шлепера, який в 2014 году в упор не бачив окупації Криму і розказував, що люди там самоопріділілісь, так сказать. А по ночам ходив цілувать штіблєти памʼятника царіци Єкатєріни 🤢Заступившись за Труханова, Вадік неспроста кинув фразу - ето унічтоженіє мєстного самоуправлєнія!!! Коли Вадік писав цей пост, він вже знав, шо скоро його ждуть увлікатєльні судєбні засіданія і пьострі заголовки в ЗМІ. Саме тому він, так сказать, рішив перебдіть заранєє. Вадік, дивись. Я тебе прошу - будь мужчіной! Накосячив - отвічай. Не треба цих шоу! Не треба орать, шо йде розправа над опозіцієй! По перше, на національному рівні, конкретно тобі, - до опозиції ще далеко настільки, як Лисенку до передової, чи Ананченку до Презідєнтства во всємірной федерації хокея на траві 😁 По-друге, від мєстного самоуправленія ти наче як сам отрьокся, коли обсуждали твої хорватські вояжі! 🏖️ Як ти там казав? «Я директор з розвитку приватної структури. Не розумію, чого моє життя раптом так когось зацікавило?». Якось так же? Ну ілі около того… Та і то шо ти там носишся десь, шось ореш - воно ж на скорость мєстного самоуправлєнія нікак не вліяє, ти ж сам понімаєш. По-третє, ну реально накосячив, прізнай це. Тобі годами всі кричали - давай нормальну дікларацію, не прікалуйся! Всі знають, шо в тебе дєнєг, як в дурака фантіков, а ти з себе ніщого строїш 🤦‍♂️Короче, Вадім, роби виводи. Будеш понторєзіть і хайпувать на цій темі - мені буде шо розказать людям. Ти сам догадуєшся про шо! І це не тільки тебе в політічєского трупа може превратить, а й всій Євросолідарності в рамках страни рєйтінг підпортить дуже сильно 🙄Роби виводи і ісправляйся! Менше слов - больше отвєтствєнності 😘
👁 7,960 25-10-14 17:18
Очінь інтєрєсну історію я узнав. Прям умопомрачітєльну с прімєсями потустороннєго міра. Є в нас в Сумах комунальне прєдпріятіє КП «Спкціалізований комбінат». Один із профілєй дєятільності якого - організація поховань. Руководіт прєпріятієм Максім Лашутко. Який, по совмістітєлству ще й являється людинкою Вадіка Акпєрова, який, скажем так, способствував його назначєнію на должность 🤷‍♂️Питань до роботи КП, в целом, лічно у мене нема - і в послєдню путь провожають, і на прильоти приїжджають, помогать боротись с послєдствіями, так сказать. Но єсть один нюанс. Маленький і смішний одноврємєнно 🙈Померлих же треба на чомусь возить! І угадайте на чому вони возять?Ваш варіант з BMW Акпєрова мені нравиться, канєшно. Але ніт. Но рядом!«Спецкомбінат» бере в оренду катафалк. І не у аби в кого, а в дружини товаріща Єфрема Лазарєва 🤦‍♂️Ну, то єсть, ви понімаєте, шо даже тут найшли де присмоктаться 🫠Єфрєм, кстаті, всьо дальше от Слуг і всьо бліже к нє Слугам. Всі все бачать, всі все знають, но ніхто нічого не робе. Та й нафіга робить? Партія в області вже почті полгода без руководітєля. Разврат, разброд і шатаніє процвітають 💪
👁 5,540 25-09-29 18:04
Якось нємного нєпрівично, бо не припомню, щоб Володя Поцелуєв тут у мене мількав в положитєльном свєтє, но сьодня трохи мількньот 🙄Рівно рік пройшов, як по лікарні святого Панлеймона, в якій Володя главний, прилетіли шахеди. Трагедія, насправді, страшна, бо і медсестра загинула, і пацієнтка, і лікарня постраждала капітально. Більше того, на скіки мені сам Володя розказував (а він це розказував мінімум сотні людей, то не страшно в цьом признаться, все одно не пойме кому 😁), йому говорили, шо восстановлєнію, по крайній мєрі то крило, де була операційна, це все діло нє подлєжит Спустя год - бачимо, шо якимто чудом, такі подлєжит і восстановлєніє вже бачить свєт в конце тунеля 💪Но пост не про це! Пост про те, шо сьогодні, в річницю трагедії, на її місці відкрили меморіал всім медикам, які загинули під час виконання професійного обовʼязку. І я вважаю, що це - максимально шляхетно та правильно. Бо ці люди в білих халатах, отримуючи йобані копійки від держави, часто ризикують своїм життям заради нас з вами. І, на жаль, гинуть. З початку війни загинуло вже понад 510 медиків. Це страшна цифра, насправді 😞Окремо варто відзначити, що на стінах лікарні зʼявилася і меморіальна табличка на знак памʼяті медсестри - Тетяни Тіхонової, яка загинула в ту ніч. В сумі всього перечисленого, я можу вперше отмітить Вову Поцелуєва со знаком Бо міг і болт забить, і дєнєг очірідних освоїть, но не став! Ну або став, но не настільки крепко, наскільки міг би 😂 А може він дай Боже! Дрозденко не дасть збрехать 😁Молодєц, Володя! Продолжай в том же духє! Тільки дивись оди ці мої тобі сьогодні не переотмічай 🥃 Бо я тебе знаю! Тобі і повода то особо нє нада, а тут він єщьо і єсть 😁